Borussia Dortmund - Real Madryt [2-1]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Borussen
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.10.21 17:45    Temat postu: Borussia Dortmund - Real Madryt [2-1] Odpowiedz z cytatem

Nie ma tego tematu jeszcze więc postanowiłem założyć, mecz tuż tuż.
24 października 2012, godz. 20:45,
Patrząc z perspektywy kibica BVB - podobnie jak przed meczem z City większość spisuje nas na straty. I prawde mówiąc gdyby udało nam się ugrać u siebie remis to byłbym niesamowicie zadowolony, ale jak przegramy płakał też nie bede, macie "lepsze papiery" na wygranie i nie oszukujmy się faworyt będzie tylko jeden.

Głowną walke najprawdopodobniej stoczymy najpierw z Ajaxem a pózniej w ostatnim decydującym meczu z City.

Niestety Kuba nie będzie mógł zagrać, w tym sezonie był on jednym z kluczowych zawodników BVB.
W ostatnim meczu oprócz Kuby nie mogli zagrać również tacy zawodnicy jak Götze, Schmelzer i Gündogan + Klopp przekombinował z ustawieniem co było fatalne w skutkach, nie dało się tego oglądać. Jednak na mecz z Wami ta trójka ma już wrócić. Mam nadzieje , że wrócą bo mamy żelazną jedenastke, ale gorzej z ławką.
Osobiście bardzo mnie cieszy świetna postawa Weide w LM i to jak broni.
Co tu dużo mówić, ciężki mecz dla nas, każdy inny wynik niż przegrana będzie dla nas tak naprawde sukcesem. Wierze w swoją drużyne i mam nadzieje , że chłopaki zaskoczą.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MrSnaki
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.10.21 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z Realem nawet możecie przegrać, by walczyć o 2 miejsce, bo nie oszukujmy się 1 miejsce jest zarezerwowane dla Realu. Wy stoczycie bój tylko z City. Ajax się nie liczy, już przegrał 2 mecze, a ten z City będzie 3. Liczę na to, że w rewanżu City przegra z borussią. Kuba na ten czas powinien się wykurować.
1. Real Madryt
2. Borussia/ City
3. -::-::-
4. Ajax Amsterdam

ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.10.21 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1-1/1-2/1-3 To moje typy na ten mecz, nie przegramy tego. Jednak wole by Real tu się potknął niż w lidze obecnie, na SB i tak jeden zespół będzie się liczył w rewanżu ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cement
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.10.21 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borussia osłabiona kontuzjami gra bardzo przeciętnie, nie liczyłbym na ich wygraną, ale czuję, że Lewy strzeli bramkę Very Happy mimo wszystko ten mecz obok rewanżu z City szykuje się najciekawiej spośród wszystkich w grupie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.10.21 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meczem z Schalke nie ma się co sugerować , można było odnieść wrażenie, że piłkarze Borussii, kompletnie nie ogarniają jak mają grać w tym ustawieniu, teraz będzie inna historia. Nie ogarniam zbytnio bieżącej sytuacji z kontuzjami w Dortmundzie, ale jeśli będzie tak jak pisze Borussen i wyżej wymieniona trójka będzie gotowa, na środę, to może być ciężko. W Bundeslidze idzie kiepsko, ale w meczu z City pokazali klasę, jeśli Borussia będzie potrafiła zagrać na tym poziomie, to powinno być bardzo ciekawie.

Powrót do góry
Sir Stoichkov
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.10.21 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto z Borussii jest kontuzjowany i na pewno nie zagra z Realem, mógłby ktoś napisać?

Powrót do góry
Radioactive
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.10.21 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jedynym, którym nie zagra, jest Błaszczu. Jak powiedział Klopp, nie pewne są też występy Schmelzera, Gundogana i Gotze, ale oni mają większe szanse na grę.

Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.10.22 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze jestem za Realem ale jeśli mielibyśmy zremisować to nie obraził bym się gdyż kibicuję Borussi żeby zajęli to 2 miejsce.
Sam Mourinho powiedział że Real nie jest w stanie wygrać wszystkich meczów w tej grupie więc jeśli gdzieś ma się potknąć to najlepiej w Dortmundzie.

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.10.22 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze miesiąc temu byłbym o ten mecz spokojny. Teraz jest jak jest. Abstrahując od sytuacji kadrowej szczególnie w obronie mam nadzieję, że nasi zawodnicy ogarną się już po tych reprezentacjach. Przypuszczam, że ten mecz będzie wyglądał tak jak dwa poprzednie czyli pierwsza połowa totalny szturm na bramkę a druga to już w miarę kontrolować spotkanie. Inna sprawa czy Borusia sobie na to pozwoli czy też postawią się nam tak jak City.

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.10.23 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie widzę powodów aby martwić się Borussią. Wydaje mi się, że z przodu za bardzo nie mają nas kim postraszyć. Czy wyjdziemy parą Pepe - Varane czy nawet parą Albiol - Varane to wątpię aby Lewy, z którymkolwiek z nich mógł sobie poradzić. Mecz ManC z Niemcami może być zwodniczy. Wydaje mi się, że Anglicy nie trzymają tego poziomu co wtedy gdy zdobywali mistrza. Stąd złudzenie, że byli gorsi (czego wynik nie odzwierciedla). U boku Xabiego widzę Modrica, a z przodu tradycyjnie Crisa, Ozila, Igłę i Di Marię. Mam nadzieję, że Kaka też dostanie swoje minuty. Szkoda oczywiście, że Kuba nie gra, bo pojedynki Crsia z nim i Piszczkiem na pewno byłby ciekawe. Obstawiam 2:1 dla nas bez większych problemów.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.10.23 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest wygrać mecz 2-1 bez większych problemów, choćby dlatego, że nawet ta kontaktowa bramka potrafi strasznie odmienić losy.
Moim zdaniem wyjdziemy z Xabim i Khedierą, to dość normalne. Obrona taka sama jak z Celtą, z przodu Benz za Higuaina. Di Maria raczej specjalnie odpoczywał, żeby zagrać z Borussią.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2012.10.23 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz, w którym wszystkie januszki będą przeciwko nam - teraz nie tylko ze względu na "żelusia" Ronaldo w drużynie, ale i ze względu na fakt, że w BVB zagra dwóch naszych, zatem miło byłoby wygrać :] . Nie spodziewam się łatwego meczu, na goleadę jak z Ajaxem nie ma się co napalać, remis lub wygrana jedną bramką.

Powrót do góry
krzyjas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.10.24 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja liczę na zacięty pojedynek i dużo bramek z obu stron. To będzie piękny wieczór

3-2 dla Realu.

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2012.10.24 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon

To jest właśnie mecz, w którym Januszki schowaj grzecznie gada do spodni , zapną rozporek i zobaczą co jest warte BVB z Lewy i Piszczkiem na czele.

Ale prawdziwym szokiem będzie jazda na SB. Teraz to tylko przedsmak.

Zdaje sobie sprawę, że Niemcy to trudny teren oraz fakt, że na LM ekipy sie spinają, ale w takiej dyspozycji w jakiej oni są oraz liczne absencje zdrowotne nie będą wymagającym rywalem. Co prawda 80 tysięczny tłum. Ale to musi być właśnie szok dla tłumu.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2012.10.24 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to nie uważam, żeby Borussia stała na straconej pozycji. Na ich terenie są strasznie mocni i wątię na lekką przeprawę ze strony Królewskich. Remis będzie dobrym rezultatem dla Realu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: