RCD Mallorca - Real Madryt [0-5]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.10.26 12:49    Temat postu: RCD Mallorca - Real Madryt [0-5] Odpowiedz z cytatem

Już w niedzielę o godzinie 21:30 Real Madryt zmierzy się na Balearach z drużyną RCD Mallorca. Po nieudanym występie w LM i porażce z BVB wracam do rozgrywek ligowych. Mourinho na pewno nie będzie mógł skorzystać w niedzielny wieczór z Marcelo, Arbeloi, Coentrao i ponownie kontuzjowanego Khediry. Po bardzo słabym występie Essiena na lewej obronie ponownie powstał problem z tą pozycją. Na kogo tym razem postawi Mou? Tego prawdopodobnie teraz nikt nie wie. Drużyna Joaquina Caparrosa obecnie zajmuje 8 miejsce w tabeli. Aktualnie mają serie 3 porażek z rzędu, jednak na własny boisku z 4 rozegranych spotkań wygrali 3 (Espanyol, RSSS i Valencia). Jak pamiętamy w poprzednim sezonie wygraliśmy 2:1 strzelając zwycięską bramkę w końcówce meczu. Wtedy bohaterem został Callejon. Jak będzie tym razem przekonamy się w niedzielny wieczór. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w Canal+WEEKEND oraz Canal+WEEKEND HD. Mecz komentować będą Rafał Wolski oraz Krzysztof Przytuła.

tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.10.26 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuję tragedię nosem. Gramy na Balearach, a w naszej obecnej formie nie trzeba wiele do przegranej. Na lewej postawiłbym na jakiegoś wychowanka, bo jakoś nie widzę Pepe na lewej i Albiola na stoperze. Modrić nie pokazał się z najlepszej strony z BVB, ale na Mallorcę spokojnie wystarczy, jeśli z jakiegoś powodu obok Xabiego nie zagra Miki. Ozil poza asystą i kilkoma fajnymi sztuczkami nie pokazał nic ciekawego, nie potrafił nam skleić teamu w środku, więc mam cichą nadzieję, że ktoś go zastąpi w podstawie. Poza tym w ataku Karim, bo Gonzalo nie dotknął chyba ani razu piłki w Niemczech.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.10.26 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wielkie obawy co do tego meczu. To chyba najwyższy czas aby skorzystać z Nacho. Wtedy Essien wróciłby na swoją nominalną pozycję. Ale tu decyduje Jose.
Czeka nas ciężka przeprawa ale nie mamy prawa stracić tam punktów jeżeli nie chcemy stracić dystansu do lidera.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
NeVeS
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.10.26 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego że nie zobaczymy Essiena na lewej obronie jestem pewny jak w banku. Zagadką jest kogo Mou wystawi obok Xabiego. Ja stawiam na eksperymentalny skład:

Karim
CR7 - Ozil - Di Maria
Xabi-Pepe
Nacho-Albiol-Varane-Ramos
Iker

minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.10.26 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:
Ozil poza asystą i kilkoma fajnymi sztuczkami nie pokazał nic ciekawego, nie potrafił nam skleić teamu w środku, więc mam cichą nadzieję, że ktoś go zastąpi w podstawie. Poza tym w ataku Karim, bo Gonzalo nie dotknął chyba ani razu piłki w Niemczech.

Nie staraj się wyszukiwać wyimaginowanych (szczególnie ostatnie zdanie) argumentacji dla swoich sympatii. Słabe to.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Radioactive
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.10.26 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być ciężko tym bardziej, że w tym sezonie Mallorca gra naprawdę nieźle. Wygląda to znacznie lepiej niż choćby przed rokiem. I do tego w znakomitej formie jest Hemed, który w tamtym sezonie też zapakował nam brameczkę.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.10.26 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjedźmy tym wychowankiem na lewej, jak się nie uda to chociaż będzie można mówić, że próbowaliśmy, a tak to troszkę mamy problem.
Poza tym widziałbym w składzie Modricia, a z przodu Igłę.

Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.10.26 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie elegancka pora jak dla mnie gdyż zdążę wrócić do domu ze studiów i obejrzeć meczyk w całości.
Mallorca to zespół, który zawsze ciężko pokonać na ich stadionie ale my musimy to zrobić inaczej liga do zapomnienia. By więc uzyskać w tym meczu 3 punkty trzeba ogarnąć obronę i środek pola. Oby Mou nie wpadł na pomysł żeby dalej stawiać na Essiena na LO bo on musi w tym meczu wyjść na środku obok Xabiego. A w obronie postawiłbym na Nacho. Wreszcie chłopak musi wypłynąć na szersze wody.
No i ważne jest by w tym meczu Xabi nie załapał żółtka bo to by oznaczało dla niego pauzę w następnej kolejce a i tak już mamy sporo braków kadrowych.
No i w ataku Igła jak dla mnie od początku bo on ma patent na takie zespoły jak Mallorca i zazwyczaj gdy gra w tym sezonie od początku to strzela.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.10.26 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minusek napisał:

Nie staraj się wyszukiwać wyimaginowanych (szczególnie ostatnie zdanie) argumentacji dla swoich sympatii. Słabe to.

Potup nóżkami. Niestety, ale nie tylko ja jeden widziałem to, co napisałem. Gonzalo dotknął piłkę? Serio, mam wątpliwości, nie nabijam się. Ozil z kolei poza asystą i kilkoma sztuczkami, co też już napisałem, zagrał słabo. Nieistotne czy na ławce siedziałby Kaka, Morata, Guti, Raul czy ktokolwiek inny. Było słabo, to piszę że było słabo. Za to ty lepiej zluzuj, jak reszta tego forum, z próbą takich prowokacyjnych wpisów pod moim adresem. Bez odbioru.

A, jeszcze jedno, jeśli naprawdę tak cię boli mój post, a może i ich cała reszta, to zrób sobie i mi przysługę, i po prostu je ignoruj. Skoro według ciebie Real zagrał dobry mecz w środę, a piłkarze wypełnili swoje zadania, to nie mamy o czym tu dyskutować.

Powrót do góry
chicoRM
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.10.27 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyranitar

Nie napinaj się. Tak jak ktos w temacie Karima napisal, wytlumaczenie slabego wystepu jednego slabym meczem drugiego powinno byc karane ostrzezeniem z miejsca. To ze Igla nie pokazal nic wciagu 20 minut to kazdy sie zgadza, ale no wlasnie to bylo tylko 20 minut a nie 70. Chyba widzisz roznice ?

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.10.27 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mallorca też jest dużo słabsza niż Borussia. I to pod każdym względem. Nie jest tak dynamiczna na skrzydłach, nie jest tak mobilna jako drużyna (przecież Mesuta z gry przez wielki etap meczu wykluczał... Hummels) i nie ma takich indywidualności. Nie obawiam się o ten mecz, po porażce w Dortmundzie jestem spokojny o dobry wynik. Ale podobnego scenariusza do zeszłosezonowego nie wykluczam. Very Happy

Powrót do góry
maciek19911

PostWysłany: 2012.10.27 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówi się o ponowny graniu w środku pola parą Modric - Alonso. Szczerze to jakoś nie jestem przekonany do tego wariantu. Tak samo jak do gry jednocześnie Kaki, Ozila i Luki. Jeżeli mógłbym wybierać i ryzykować to postawiłbym na pozycji lewego obrońcy Nacho. W środku pola Essien - Alonso. Następnie CR, Modric, Di Maria i na szpicy Benzema/Higuain. Jeżeli faktycznie wyjdziemy Luką i Xabim w środku i do tego Mesut to obawiam się ponownego wpierdzielania sobie nawzajem w paradę.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.10.27 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nacho to stoper, w ofensywie da jeszcze gorsze gówno niż Essię. A Mallorca to nie jest zespół, z którym Essien na tej lewej by nie ogarnął.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.10.27 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:
Potup nóżkami. Niestety, ale nie tylko ja jeden widziałem to, co napisałem. Gonzalo dotknął piłkę? Serio, mam wątpliwości, nie nabijam się. Ozil z kolei poza asystą i kilkoma sztuczkami, co też już napisałem, zagrał słabo. Nieistotne czy na ławce siedziałby Kaka, Morata, Guti, Raul czy ktokolwiek inny. Było słabo, to piszę że było słabo. Za to ty lepiej zluzuj, jak reszta tego forum, z próbą takich prowokacyjnych wpisów pod moim adresem. Bez odbioru.

I kto tu się napina, heh. Ozil poza asystą? Szkoda, że Igła nie trafił, bo byłoby: "Igła poza golem nie dotknął piłki". Swoją drogą musiał jej dotknąć, skoro zrobił nam rożnego. Do rzeczy. Nie wiem jak oglądasz mecze, ale widziałeś chyba jak zagrała CAŁA nasza drużyna. Widziałeś jak zagrał Alonso, Pepe, Benzema, jak ustawiła się Borussia i na ile nam pozwoliła. Ale ty i tak napiszesz tylko o tym, żeby Kaka i Benzema zagrali w następnym meczu, bo ostatnio inni byli słabi. Jesteś zaślepiony i po twoim ostatnim poście sa nie wiem czy nie napisałeś tego wszystkiego podświadomie. Skoro wiele osób ci to pisze, to może zamiast się rzucać, przemyśl to. Jeśli nie, to nie dziw się odzewowi, bo na tym forum nawet głupota nie jest tak piętnowana, jak zaślepienie.

Karim oddał jakiś strzał ostatnio? Sam uważam, że powinien dostać swoje minuty, ale tylko i wyłącznie dlatego, że jest wyraźnie pod formą i tych minut potrzebuje. Czyli jeśli wchodzi, to nie na 15 minut, gdzie już dawno jest po meczu. Ale Mou rotuje i dobrze. Czyli w niedzielę najprawdopodobniej wyjdzie Igła i oby kolejny raz otworzył wynik i "tylko strzelił gola".

Cytat:
Skoro według ciebie Real zagrał dobry mecz w środę, a piłkarze wypełnili swoje zadania, to nie mamy o czym tu dyskutować.

Skoro wg ciebie Ozil powinien odejść z Madrytu. A nie, zaraz, nie napisałeś tego. No popatrz jaka durna nadinterpretacja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maciek19911

PostWysłany: 2012.10.27 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu napisał:
Nacho to stoper, w ofensywie da jeszcze gorsze gówno niż Essię. A Mallorca to nie jest zespół, z którym Essien na tej lewej by nie ogarnął.

To, że Nacho występuje na stoperze w Castilli to wiem, ale z graniem na boku też nie ma problemu i "grywał" już tak u Mou. Wracając do Essiena, czy nie lepiej mieć go obok Alonso i wyżej Lukę? Alonso obok Luki będzie oznaczać dla jednego z nich praktycznie męczarnie a, gdzie tu jeszcze Ozil? Do tego Essien w środku daje pewną asekurację.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: