Real Madryt - Borussia Dortmund [2-2]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.04 08:02    Temat postu: Real Madryt - Borussia Dortmund [2-2] Odpowiedz z cytatem

Liga Mistrzów we wtorek 06.11.2012 Estadio Santiago Bernabeu 20:45

Losowanie uraczyło nas w tym sezonie samymi "ciasteczkami", kolejne z dużym nadzieniem już we wtorek. Zwycięstwo jest bardzo ważne w innym przypadku narobimy sobie sporych kłopotów, może nie z wyjściem z grupy ale z wygraniem jej, a to na etapie 1/8 LM jest dość istotne.

BVB podchodzi do tego meczu w dobrych nastrojach, są liderami grupy i nareszcie grają na miarę europejskiej elity. Nikt chyba nie przypuszczał przed rozpoczęciem LM, że będzie im szło tak dobrze. Nawet słabsze wyniki w lidze niemieckiej nie blokują tego zespołu, widać że są nasycenie na swoim podwórku i teraz chcą osiągnąć coś w Europie. W meczu ze Stuttgartem (0-0) zagrali znów przeciętnie i stracili kolejne punkty, przekonaliśmy się jednak, że pozory mylą i zachowujemy pełny szacunek dla Niemieckiego zespołu.

My swoje zadanie w lidze wykonaliśmy, minimalnym nakładem sił i podchodzimy do tego meczu rządni rewanżu. Będziemy musieli radzić sobie bez kontuzjowanych ale o tym już wszyscy wiemy. Wróci po tygodniowym odpoczynku Alonso, co jest niemałym problem dla Klopa.

Z tego co na razie mi wiadomo to mecz będzie można obejrzeć z polskim komentarzem tylko na kanale nPremiumHD

HASTA EL FINAL VAMOS REAL!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
GraczBayernu
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.11.04 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modric jako mediapunta a Alonso z Essienem na środku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger     
Radioactive
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.11.04 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś o ten mecz się nie martwię. Chłopaki wiedzą, że z Borussią się nie żartuje. Mają w głowach walkę o pierwsze miejsce, więc w tym meczu dadzą z siebie maksa. Poza tym do środeczka wraca Xabi, więc wszyscy powinni być hepi. Liczę na mały prezencik urodzinowy od "Królewskich" Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.11.04 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden Modrić ani Ozil bo grają w tym momencie obaj dziadostwo.
Tylko ja to widzę że Real powinien w tym meczu zagrać z Karimem i Gonzalo w 1szym składzie kosztem Ozila? Przecież Real potrafi grać z tymi dwoma panami i nie raz ładował po 5 goli grając efektowny football. Karim może wtedy bardzo często wymieniać się pozycją z Cristiano lub Di Marią.

Do tego na szczęście wraca Xabi. Wreszcie będzie jakoś wyglądać nasz środek. Obok Xabiego powinien grać jakiś walczak a że jest tylko 1 dostępny to musi być Essien.

Wygramy. Bernabeu da radę i poniesie naszych.

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.04 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutny finał. Jeśli nie wygramy tego meczu praktycznie przekreślimy szanse na pierwsze miejsce w grupie. Wraca Xabi, wraca Arbeloa, więc skończy się ich jazda po naszej lewej stronie jak w poprzednim spotkaniu. Jeśli motywacja będzie taka jak zapowiadają to Mourinho i nasi piłkarze to jestem spokojny. Oczekuje wielkiego meczu. Niech poniesie nas magia Bernabeu!

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.04 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba podtrzymać w tym sezonie wygrywanie z najlepszymi na Bernabeu, po Barcelonie i City czas na Borussie ;d

Powrót do góry
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2012.11.04 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mi sie marzy manita i placz tych pseudokibicow bvb. Az sie boje pomyslec co bedzie jak przegramy. Nie chodzi juz mi tu o 1 ms w grupie.

Powrót do góry
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.04 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzorując się na Jacku Gmochu - stwierdzam, że ten mecz albo wygramy lub też przegramy. Mam nadzieję, że to pierwsze.

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.04 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój z tymi manitami. Z Borussią będzie ciężko. Stać ich na to by postawić nam tak samo ciężkie warunki jak u siebie.

Powrót do góry
GraczBayernu
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.11.04 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie z pewnościa jedno - przegrana - remis - wygrana. Nie skreślajmy tak z góry BVB, pewnie znów wyjdą jak w poprzednim meczu, wysoko i real się pogubi. Real nas przyzwyczaił do pressingu, wysokiego grania, ciągłego natarcia, ataku a tu BVB zrobiła niespodziankę, podobnie jak wczoraj saragosa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger     
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2012.11.05 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu meczu z barką dawno tak nie czekałem na żadne spotkanie, jak na rewanż ze świniopasami. Nie mogę się doczekać. Ciekawi mnie jak się zaprezentujemy, może wreszcie nasza gra będzie wyglądała jak w poprzednim sezonie. Będziemy musieli spiąć poślady, bo Borussia może wyjść tak samo jak u siebie na boisko, bez kompleksów.

Luffy
Real Madryt A
Real Madryt A

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.05 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję na wjazd na pełnej, konkretna mobilizacja jak to na LM na SB przystało i zwycięstwo w końcu po dobrym meczu.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.05 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym żebyście mnie jutro zacytowali, ale czuję, że będzie jak zwykle z niemiecką drużyną, czyli klapa. Porażka lub remis. Tak czy inaczej Realu jutro na kupon nie wrzucam, zbyt niepewne spotkanie.

Powrót do góry
Mam_To_Coś
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.05 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Bayernem u siebie wygraliśmy, to tym bardziej musimy wręcz pożreć "jakąś" Borussie. Wrócił Arbeloa, więc nie powinno być źle, chociaż kadra i tak nie wygląda zadowalająco.

Liczę na 3:1 i mam nadzieję, że się nie przeliczę.

Fajnie by było usłyszeć doping na miarę tego z ManCity.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.11.05 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem spokojny o jutrzejszy mecz i końcowy wynik. Jeżeli już mam mięć jakieś obawy albo czuć niepewność to prędzej w niedzielny wieczór podczas wyjazdowego meczu z Levante. Wracając do BVB to gramy u siebie. Drużyna spina się na ważne mecze co pokazały spotkania z Barceloną i Manchesterem City. Wraca Arbeloa także już Reus/Goetze tak łatwo nie będzie jeździć tą prawą stroną. Alonso troszkę odpoczął co powinno odbić się na plus w jego grze. Mam nadzieję, że nie będziemy kombinować asekuracyjnie tylko od początku zepchniemy BVB do obrony i będziemy grać skutecznie. Pomimo tego, że aktualnie Borussia jest liderem grupy i wygrała z nami w pierwszym spotkaniu to spodziewam się jutro gładkiego zwycięstwa z naszej strony. Tak, jak już wyżej wspominałem ciężej i to zdecydowanie będzie w niedziele.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: