Real Madryt - Borussia Dortmund [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chicharito10
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.06 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sobie tak pacze na stopklatke z tym Callejonem i nie widze spalonego :lol2:

ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.06 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszmy się, że pomimo takiej gry mamy ten remis. To też poniekąd świadczy o naszej sile. Szansa na pierwsze miejsce zachowana.
Nie martwi mnie to jak gramy, bo póki sytuacja się nie komplikuje to jestem pewien, że wkrótce zaczniemy grać jak należy. Bardziej martwi to, że już za tydzień czekają nas repry...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
PanZarowka
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.11.06 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przybił mnie ten wynik. A raczej gra Realu. Wrócił Arbeloa, a mimo to dalej nie mamy skrzydeł, Ramos ze stopera nie powinien schodzić a Pepe krossować.

Plus za waleczność i zaangażowanie dla Angela i Callejona. Mesut jakiś niewidoczny, Kaka miał jeden przebłysk, Ronaldo nie robił różnicy dzisiaj.

A w pierwszej połowie dziura między pomocą, a obroną była tak gigantyczna, że BVB z łatwością dochodziło do sytuacji bramkowych.

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.06 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, jeszcze DUŻOOO w tym sezonie można wygrać, ale do tego będzie potrzebne szczęście bo jesteśmy klasę niżej poziomem gry i to na razie nie jedną, porównując to z poprzednim sezonem. W lidze wygrywamy 5-0 , 4-0, ale przeciwnik raz nic nie gra , nawet nie biega (Mallorca) a Saragossa pecha miała bo na taki wymiar nie zasłużyła, nie ma błysku...

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.06 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na przebieg całego meczu, to remis jest sprawiedliwym wynikiem. W pierwszej połowie więcej sytuacji miała Borussia, ale też jakoś nas nie zniszczyła, w drugiej, szczególnie tak od 70 minuty grał tylko Real. Mnie nawet bardziej od mizerii w ataku zmartwiła gra w obronie. W obronie, w której grał bardzo dobry obrońca Ramos, przyszły Maldini, czyli Varane, crack - Pepe i bardzo dobry zawodnik Arbeloa. Dwie bramki padły prawie tak samo. Pierwsza została zajebana do spółki przez Varane'a, Pepe, Arbeloę i Casillasa, druga przez Ramosa i Arbeloę, choć Varane też się nie popisał. Szkoda, że nie udało się strzelić wcześniej wyrównującej bramki, bo spokojnie mogliśmy ten mecz wygrać, jak z City, bo Borussia przyfarciła w końcówce, jak Romek końcem buta wyciągnął strzal Ronaldo, albo jak ktoś tam wybiuł tą piłkę po strzale Callejona z linii. Ogolnie bez tragedii i liczę, że Ajax/City urwą remis Borussi, a my wyjdziemy z pierwszego miejsca. Szkoda tylko, że zamiast w grudniu na Etihad wystawiać rezerwy, to będziemy musieli grać tam na pełnej piździe, no ale takie uroki silnej grupy.

Ogólnie to przez ostatnie 2 lata miażdżyliśmy na jesień, ale od stycznia była chujnia, więc mam nadzieję, że nasza chujowa forma na jesień w tym sezonie nie jest przypadkiem i na wiosnę będzie miazga. No a jeżeli to ni ejest zaplanowane, to w zimie trzeba chyba będzie na jakieś zakupy ruszyć. Falcao, Llorente czy jakiś Nani to powinny być nasze cele.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.11.06 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna bramka Alvaro. Plus dla niego. Jak na razie to z taką grą do tarcia chrzanu się nadajemy. Oby wkrótce to się zmieniło.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.11.06 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech ktoś wrzuci screena ze spalonym Callejona, bo jestem przekonany, że go nie było, a komentator w zaparte szedł za decyzją sędziego.
W szatni musiały paść ostre słowa, drugą połowę mieliśmy bardzo dobrą, a wynik nie jest taki zły, patrząc na to, że w przypadku wygranej z Ajaxem (o którą będzie ciężko), nie musimy wygrać z City żeby wyjść z grupy. WYJŚĆ. Nawet nie chce mi się myśleć o pierwszym miejscu.

Powrót do góry
Glory
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.11.06 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem pewien, że spalonego nie było. Tak samo jak Janusze mówią że był. Ale cytat z typowo Januszowego portalu (ten na O.)
Cytat:
W przerwie Gonzalo Higuaina zastąpił Jose Callejon i już w pierwszej akcji pokonał Weidenfellera. Sędzia nie uznał jednak gola. Asystent arbitra dopatrzył się spalonego. Powtórki pokazały, że była to mocno kontrowersyjna decyzja.

Ja miałem nieco niewyraźny obraz, więc mogłem sie pomylić, ale jak już ów wspomniany portal śmie kwestionować decyzję sędziego, która była po mysli "polskiej Borussi" to chyba coś było na rzeczy.
Ale jeden szit, był nie było, daliśmy sobie wpakować 2 bramki,to się nie powinno zdarzyć z Borussią na Bernabeu, powinniśmy ich wgnieść w glebę. Oby rzeczywiście druga część sezonu była lepsza...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.06 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za dramat. Jutro zapadam się pod ziemie, bo za dużo mam znajomych Januszy. Ale tak tak zupełnie serio to zagraliśmy słaby mecz, źle wyglądaliśmy w środku pola, zwłaszcza w pierwszej połowie. Pepe wojownik i madridista, Varane, poza jedną złą interwencją to profesor. Reszta? Ozila rozgrzesza wolny, Di Marię to że się starał i nikt poza nim nie kreował naszej gry ofensywnej(w pierwszej połowie). Reszta to już kompletna tragedia. Uwielbieniec redakcyjnego betonu Ramos kolejny raz pokazał, że jest dobrym obrońcą i nic więcej. Poziomu Pepe nie osiągnie, tak jak i przyszłego poziomu Varane'a.

Dalej nie będę się rozpisywał, bo mi po prostu źle z tym wynikiem. Co za szczęście, że Ajax zdobył z City 4pkt, bo w następnej kolejce gralibyśmy pierwszy finał...

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.11.06 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty, uprowadzenie, jak tam, przyjeżdża wieśniak i pokazuje wieśniackie gesty? Tak tylko pytam o zachowanie Kloppa.

Powrót do góry
Prezio
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.11.06 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spalony był.

Już pokazywałem kiedyś, jak metodą chałupniczą można sobie takie sytuacje sprawdzić z dużą dozą pewności. Pokaże jeszcze raz, radzę dobrze zapamiętać.

Niebieska linia na oko maźnięta w paincie, nie jest idealna, ale w tej sytuacji wystarczająco dokładna, żeby być pewnym, że był spalony. Nie taki wcale mały, z 10 cm, może i więcej. Liniowy był nieźle ustawiony, choć mógł być lepiej (najgorzej gdyby linię spalonego gonił), żeby to zauważyć.

Ogólnie szok, że Borussia tak siadła fizycznie po pierwszej połowie. Nie wiem jak to się stało, że Real tego nie wygrał. Powinien ze 3 wcisnąć w drugich 45 minutach. Niemcom wyszło bokiem 90 minut bieganiny z wywieszonym jęzorek za Stuttgartem i nie dali rady już dzisiaj.

Oni chyba najlepiej na świecie obok Realu grają na przełamaniu. Jest co oglądać, kiedy się spotykają dwie takie ekipy.

Klopp maestro. Jakość piłkarska nieporównywalna, a grali jak równy z równym. Absolutny trenerski top.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.11.07 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta linia jest totalnie chujowa, tak jak i ten twój sposób. Przecież Calleti może tu być wychylony też w prawą stronę, a nie tylko do bramki Dortmundu. A wtedy jakim prawem jest niby bliżej bramki niż linia? Fizyczny wielbłąd.

Inna sprawa, że według mnie też spalony był.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Prezio
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.11.07 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie ma znaczenia w którą stronę był wychylony. To znaczy nic nie zmienia w tym ujęciu, gdyby był bardziej wychylony w prawo to czerwona linia byłaby cofnięta, w lewo byłaby dalej. Liczy się najdalej wysunięty punkt i rysujesz prostopadłą do płaszczyzny ruchu (po prawdzie czarna linia powinna być trochę pochylona). Czerwona linia musi być prosta, bo oś pionowa oka kamery jest prostopadła do płaszczyzny murawy (po ludzku: kamery się nie przechyla na boki). Jest dobrze. Na tyle dokładnie, że widać 100% spalonego.

Anyway, Canal+ już rozstrzygnął...

... co też ładnie pasuje do mojego przybliżenia :-)

Powrót do góry
uprowadzenie
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.11.07 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Ty, uprowadzenie, jak tam, przyjeżdża wieśniak i pokazuje wieśniackie gesty? Tak tylko pytam o zachowanie Kloppa.

Które, bo nie przypominam sobie żadnych.

Powrót do góry
nza
¡Fuera Zidane!

PostWysłany: 2012.11.07 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu nas siepaczami przygnietli w środku. Essien po zmianie wniósł siłę, od razu widać było większą jakość zespołu.

Kolejny mecz do zapomnienia. Coś czuję, że do wiosny będziemy się tak ślizgać.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: