Real Madryt - Borussia Dortmund [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.11.07 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiech na sali, że dajemy się Niemcom po raz 4 w tym sezonie. Wcześniej Bayern, teraz Borussia. Dawno nie widziałem nas tak słabych. Klopp zjada Mourinho taktycznie na śniadanie niestety. Na chuj Modric był na boisku to nie mam pojęcia. Co robi Ramos na skrzydle kiedy od 2 sezonów jest stoperem? Zostawić Ramosa z Pepe w środku, a na boki rzucić Varane i Arbeloe. I tak boczni obrońcy nie wnosili nic do ataku, to chociaż by defensywę przytrzymali. Słabo gramy, oj słabo!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2012.11.07 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez klasowego napastnika i wzmocnienia obrony niestety ciężko będzie coś zdziałać, a transferów w zimie pewnie nie będzie.

Arbeloa niestety pewnego poziomu nie przeskoczy. Jest solidny, ale nic ponadto.

Khedira, mimo, że wg mnie jest nieco drewniany, jednak daje olbrzymią jakość w grze, gdy gramy z zespołem, który swoją grę opiera w dużej mierze na sile fizycznej.

Casillas niestety popełnił błąd przy pierwszej bramce. Może nie wielbłąd, ale w swojej normalnej formie powinien to wyciągnąć.

Ramos jest tragiczny od jakiegoś czasu. Gra dobrze jedynie na środku, może kwestia przyzwyczajenia? Śmieszne, ale naszym najlepszym obrońcą jest Varane na tą chwilę, choć przy drugiej bramce nie ustrzegł się błędu, gdy dał wygrać pojedynek główkowy.

Słabiutki Ronaldo, bardzo słabiutki. Bardzo słaby mecz, oby się odbił jak najszybciej, bo "jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz."

Modrić mimo, że piłek nie tracił, poza jedną sytuacją, to jednak spowalniał grę, jak to było w pomeczówce napisane.

O Higuainie to szkoda gadać, wolny, wolny, wolny. Z mocniejszym rywalem po prostu znika.

Na plus na pewno Xabi, Essien i Callejon. Najlepsza trójka z naszej strony.

Na koniec brawa dla Borussii, choć Real powinien wygrać, patrząc głównie przez pryzmat drugiej połowy. Jednak sytuacji nie było aż tak dużo i troszkę brakło szczęścia, a czasem zimnej krwi (przekomiczna sytuacja Di Marii, gdy mógł podać na lewo, a strzelił z 30 metrów na wysokość 5 piętra. Chyba obiecał komuś z rodziny piłkę z meczu...).

Powrót do góry
miraz8
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.11.07 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zauwazyc, ze pomimo fatalnej dyspozycji fizycznej, jak i brakow kadrowych, w meczu potrafilismy stworzyc tyle sytuacji, ze spokojnie powinnismy wygrac. Jest jedno ale. Potrzeba solidnej obrony. Ja nie mowie o formie wybitnej formacji obronnej, ale o solidnej jej grze. A tak mamy Pepego, ktory nie wie co to jest trzymanie linii, Ramosa, ktory grajac na prawej obronie to cien samego siebie, Arbeloa zmuszony grac na lewej obronie tez jest kpiną. Co ciekawe najlepiej w tym wszystkim wypada mlodziutki Varane.

Bramki z Borussia w obu meczach tracilismy po kardynalych, szkoleniowych, prostych bledach obroncow. Czas moze w koncu ogarnac ten balagan bo od poczatku sezonu zagralismy tak naprawde jedna bardzo dobra polowe z barcelona u siebie.

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.11.07 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole, co my teraz gramy. Tragedia. Kontuzje, których na początku prawie wogóle nie było, teraz sie ich nazbierało, a jeszcze Marcelek dopiero w styczniu powróci. Kurwa. Jeszcze to polskie pierdolenie o tej Borussi.
I jak ktoś wspomniał zaraz będą repry. Boże.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.11.07 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba wziąć poprawkę na to, że bez klasycznego lewego obrońcy tracimy wiele na wartości w grze ofensywnej. Przy Marcelo czy Coentrao, Cristiano wygląda o niebo lepiej, Nasza lewa strona wtedy miażdży prawą przeciwnika. Teraz tego nie ma, gra jest wolna, bez zaskoczenia, bo ileż można ładować na Di Marię.

Ozil gra słabo, Ramos to kurwa jakieś nieporozumienie na tej prawej obronie, zostaliśmy bez napastnika, ale to już akurat stało się w poniedziałkowy wieczór i wczoraj graliśmy 45 minut w dziesiątkę.

Brawa dla Xabiego za świetny mecz, brawa dla Calletiego i Essiena za świetne zmiany, dzięki którym obraz gry uległ diametralnej zmianie.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
desperados007
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.11.07 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Casillas niestety popełnił błąd przy pierwszej bramce. Może nie wielbłąd, ale w swojej normalnej formie powinien to wyciągnąć.

no prosze Cie! :] tak z autopsji; probowales kiedys wyciagnac reke do uderzenia z podbitej pilki na tej wysokosci? domyslam sie ze nie byles nigdy w sytuacji broniacego czy strzelajacego skoro takie rzeczy wypisujesz. widzialem wybita reke w nadgarstku po czyms takim.

ja ten mecz ujme troche inaczej. starcie dwoch filozofii. ekipy stworzonej przez HJ Watzke i J Kloppa /ktory notabene juz w Mainz prezentowal wirtuozerie trenerska/ praktycznie z debetowego budzetu oparta glownie na mlodych wychowankach. ekipy typowanej do spadku ktora zdobywa podwojne mistrzostwo Niemiec i cieszy gra niemal w kazdym meczu. z drugiej strony gigant na glinianych nogach bez stylu i pomyslu na gre. tzn; styl i pomysl pewnie by sie znalaz, bo mozliwosci i srodki do tego sa tylko nie z tym sternikiem. ograli nas w dwumeczu goscie ktorzy nie tak dawno dopiero zaczeli na dobre poznawac murawe SIGNAL IDUNA. jak zycie pokazuje /nie tylko w BVB/ inwestycja w "swoich" sie oplaca. Real ma wspaniala szkolke i genialna mlodziez. ma nieprawdopodobny potencjal na przyszlosc. tylko ze ignorant tego nie widzi... jest absolutnym autokrata i bezkompromisowy w tym co robi. ten mecz po raz kolejny to potwierdza. nie bede pastwil sie na zawodnikach bo grali jak umieli i jak kazal im wodz. tylko czy? patrzac na wczorajsze meki panskie, odnieslismy wrazenie ze biega tam crack za 30 baniek na ktorego czekalismy cale wakacje i tak oczekiwalismy jego transferu? muł ma swoja niezmienna filozofie. wizje i metodyke ktora nigdy nie spelni sie w Realu. incydentalnie. "dna" tego klubu to nie futbol serwowany przez Mourinio.
brawa dla BVB!

Powrót do góry
Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.11.07 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

desperados - Coś w tym jest!

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.11.07 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zażenowany tym co wczoraj zobaczyłem. Ja sobie zdaje sprawę, że aktualnie nie gramy kosmicznej piłki no, ale liczyłem, że jak drużyna potrafiła spiąć się na pojedynki z Barceloną, City to zrobi, to także i tym razem. Zawiodłem się. Najgorsze jest to o czym już wspomniało kilka osób wcześniej, że gramy dno i to na Santiago Bernabeu.
Podziękujmy Ajaxowi, bo aż strach pomyśleć co, by się działo z nami w tej grupie, gdyby nie ich postawa w pojedynkach z The Citizens.

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2012.11.07 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to co, nie wyszlibyśmy z grupy Very Happy

miku23
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.11.07 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb87 napisał:
madridcampeon

To jest właśnie mecz, w którym Januszki schowaj grzecznie gada do spodni , zapną rozporek i zobaczą co jest warte BVB z Lewy i Piszczkiem na czele.

Ale prawdziwym szokiem będzie jazda na SB. Teraz to tylko przedsmak.

Zdaje sobie sprawę, że Niemcy to trudny teren oraz fakt, że na LM ekipy sie spinają, ale w takiej dyspozycji w jakiej oni są oraz liczne absencje zdrowotne nie będą wymagającym rywalem. Co prawda 80 tysięczny tłum. Ale to musi być właśnie szok dla tłumu.

decofcb87 napisał:
trzepanko czas zacząć

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/trzeciak-lewandowskiemu-moze-byc-latwiej-na-santia,1,5296690,wiadomosc.html

Wyczuwam silne porywy wiatru, bo Piszczek... Więc będzie bardzo wietrznie w jego sektorze.

Szkoda tylko, że dzisiejszego wpierdolu ( inny wynik, przy wygranej City będzie sensacją i trochę skomplikuje waszą sytuację w grupie) nie obejrzą januszki.Wielka szkoda.

Aż sie zarejestrowałem, bo mam niezłą zwałke z takich napinaczy. Ty weź prosze cie typuj więcej spotkań oficjalnie tu na forum, bo można nieźle zarobić - oczywiście, stawiając w drugą strone. Nie jestem fanem BvB (kibicuje Juve). BvB lubie o tyle ze grają tam nasi. Rozumiem jednoczesnie wkurwienie kibiców Realu na ten polski komentarz w TV, ale musimy sobie zdać sprawe, żę jesteśmy narodem kompletnie zakompleksionym i jeśli nawet taki Piszczek wybije piłke na aut z pod nóg CR7 to jest graczem meczu. Polscy komentatorzy traktują BvB jak reprezentacje narodową. Relacjonują to w ten sposób jakby grała Polska z Hiszpanią, a nie BvB z Realem.
Real ugrał 1 punkt z BvB, ale nie nabawcie sie kompleksów. Ta drużyna ograła Bayern 5 razy pod rząd w meczu o stawke, gdzie Bayern wystawiał najmocniejszą ekipe jaką miał. To jest wyczyn, który Real czy Barca nieprędko powtórzą.
Zresztą prawdziwa gra zaczyna sie na poziomie ćwierćfinałów, a to jeszcze długo przed nami i niewiadomo w jakiej formie będą poszczególne ekipy na tym etapie kalendarza.

Powrót do góry
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.07 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

desperados007 napisał:
[...]patrzac na wczorajsze meki panskie, odnieslismy wrazenie ze biega tam crack za 30 baniek na ktorego czekalismy cale wakacje i tak oczekiwalismy jego transferu? muł ma swoja niezmienna filozofie. wizje i metodyke ktora nigdy nie spelni sie w Realu. incydentalnie. "dna" tego klubu to nie futbol serwowany przez Mourinio.
brawa dla BVB!

To może popatrz nie tylko na wczorajszy mecz? Bo co to za bzdury? Za Mourinho dwa razy otarliśmy się o finał LM, wygraliśmy ligę i Puchar Króla, pobiliśmy rekordy goli i punktów i zatrzymaliśmy jako jedyni Barcę, a wydawało się to prawie niemożliwe. No a przede wszystkim dziś Real jest szanowany i uznawany za jeden z dwóch najlepszych klubów, a nie wyśmiewany jak jeszcze parę lat temu. A co było te parę lat temu? Trzeba przypominać ile razy z rzędu odpadaliśmy w 1/8 LM, kiedy był ostatni triumf w CdR, Alcorcon? Kto ostatnio wygrywał ligę? "Incydentalnie" lol. Co tu jest incydentalnego, co tu nie pasuje do Realu? Wygrane, rekordy goli czy co? Bo klepać jak Barca nie będziemy, to nie sprawa trenera tylko charakterystyki piłkarzy. Xabi to nie Xavi. Real zawsze był techniczną i ofensywną drużyną i dalej jest.
No i który trener dałby chociaż połowę tego co dał Mourinho? Może Capello, który pod naciskiem oszołomów zostałby zwolniony po mistrzostwie. Na szczęście jeden Mou jest silniejszy od całej tej bandy oszołomów.

Powrót do góry
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2012.11.07 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

desperados007 napisał:
Cytat:

no prosze Cie! :] tak z autopsji; probowales kiedys wyciagnac reke do uderzenia z podbitej pilki na tej wysokosci? domyslam sie ze nie byles nigdy w sytuacji broniacego czy strzelajacego skoro takie rzeczy wypisujesz. widzialem wybita reke w nadgarstku po czyms takim.

A co to ma do rzeczy? Nie ja jestem bramkarzem najlepszej reprezentacji Hiszpanii w historii oraz najlepszego klubu XX wieku. Moim zdaniem mógł to wyciągnąć, a zaraz pewnie zbiegną się dzieciaki i będą krzyczeć "ale przeciesz rzeby nie on to jusz nie raz byśmy przegrali!!!!". Owszem, ale nie ma co patrzeć na przeszłość, lecz powolutku trzeba szukać następcy Ikera, bo lepszy i młodszy już nie będzie.

Grać w ataku pozycyjnym Real potrafi, co udowodnił w drugiej połowie, choć to może bardziej zasługa przeciwnika. Blancos wyszli chyba z nastawieniem, że mecz sam się wygra, a tu psikus.

W styczniu liczę na wzmocnienie obrony, bo póki Pepe i Ramos nie będą mieli konkurencji (nie oszukujmy się, Varane to wielki talent i umie świetnie grać, ale póki co potrzebuje jeszcze wielu spotkań) to będą popełniać takie dziecinne babole. Najśmieszniejsza była chyba bramka dla Borussii na 2:1 w pierwszym meczu, gdy piłka przeleciała obok chyba trzech obrońców, w tym Ramosa, który nie wiedząc czemu bał się piłki, zamiast ją zaatakować.

Na taką solidną defensywę, jak ta Borussii (przynajmniej we wczorajszym meczu) potrzeba duuużo ruchu z przodu i w środku pola, co zauważył Mou i słusznie zmienił tych, którzy grę spowalniali.

Podsumowując - brak obrony i brak napastnika.

Powrót do góry
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.07 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apeluje o spokój ;) Był taki sezon, gdzie przegraliśmy dwa mecze z Bayernem w grupie.Zostaliśmy rozbici, aby zemścić się w półfinale i ostatecznie zwyciężyć LM.
Jak już ktoś wspominał, lepiej teraz grać kiche niż na wiosnę.

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.07 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miku23

Cytat:
Aż sie zarejestrowałem, bo mam niezłą zwałke z takich napinaczy. Ty weź prosze cie typuj więcej spotkań oficjalnie tu na forum, bo można nieźle zarobić - oczywiście, stawiając w drugą strone.

Nie ma problemu. Jakoś się dogadamy w podziale wygranego kapitału ;) A tak na poważnie to mam dość ciągłego niezdrowego podniecania się naszymi grajkami. Co kontakt z piłką polskich grajków to komentator dochodził.

Ja pamiętam czasy jak Gucio strzelał bramkę w półfinale LM na starym stadionie Ajaxu. Więc kompleksów nie mam. A ja zapomniałem , że LM to nie La Liga, w której Real u siebie gromi.

ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.07 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krist napisał:
Kto po dzisiejszym cyrku liczy na 10 puchar europy?

A sam w to nie wierzysz? Złapiemy lepszą formę + trochę szczęścia i wszystko jest możliwe. Przecież nie ma drużyny poza zasięgiem, która się wyróżnia w tym sezonie... Każda drużyna ma z czymś problem.
Poza tym najbardziej historia pokazuje że trzeba wierzyć, 2 porażki z Bayernem w fazie grupowej lm 02, potem wyrzuciliśmy ich w ćwierćfinale chyba.
Mou 2 miejsce w grupie z Porto i Interem a kończyło się wygraniem CL. Jego Inter przegrał z Barceloną 2-0 i zremisował 0-0 a potem wyrzucił Barce w półfinale. Tyle wystarczy, jak można nie wierzyć to mi się w głowie nie mieści :]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: