Levante UD - Real Madryt [1-2]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.11.09 11:40    Temat postu: Levante UD - Real Madryt [1-2] Odpowiedz z cytatem

Już w najbliższą niedzielę wracamy do rozgrywek ligowych. O godzinie 21:30 Real Madryt zmierzy się na wyjeździe z drużyną Levante. Wszystko wskazuję na to, że czeka nas bardzo trudny wyjazd. Dotychczas Mourinho z Realem miał okazję grać 3 krotnie na stadionie Ciudad de Valencia i ani razu nie wygrał. Zanotował 2 Porażki (sezon 10/11 - rewanżowe spotkanie Pucharu Hiszpanii 2:0 oraz sezon 11/12 - rozgrywki ligowe porażka 1:0) i jeden remis (sezon 10/11 – rozgrywki ligowe 0:0). Po zeszłorocznym sukcesie jakim niewątpliwie było zajęcie 6 miejsca na koniec sezonu ekipa Juana Ignacio Martineza kontynuuję dobrą grę także i w tym sezonie. Drużyna z Walencji strzeliła w tym sezonie na 10 kolejek, zaledwie 12 bramek, ale co ciekawe te 12 bramek pozwoliło na zdobycie 17 punktów. Na własnym boisku w tym sezonie są niepokonani 4 zwycięstwa i 1 remis. My przystępujemy do tego spotkania po kolejnym marnym występie w Lidze Mistrzów. Straciliśmy kolejnych zawodników z powodu kontuzji, ale na pewno cieszyć może powrót do zdrowia Fabio Coentrao tylko, czy będzie on gotów już teraz do gry od pierwszej minuty? Zapewne, dowiemy się tego jutro na przedmeczowej konferencji. Powrót Fabio na pewno pozwoliłby na przywrócenie pewnej normalności w ustawieniu naszej obrony, czyli powrót Alvaro na prawą obronę, a na środek obrony wróciłby Sergio Ramos. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo w Canal+WEEKEND oraz Canal+WEEKEND HD. Mecz komentować będą Żelisław Żyżyński oraz Leszek Orłowski.

pijący_pepsi
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.11.09 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli obrona będzie optymalna to jestem pewny zwycięstwa. jeżeli nie...to nie jestem pewny niczego. ciekawe co też Mou wykombinuje w ataku?

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.11.09 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karim i Gonzalo nie zagrają, a jako, że w kadrze mamy trzech napastników to liczę na Moratę od pierwszej minuty. Brak jego obecności będzie jasnym sygnałem co do planów i zaufania Mou wobec niego i innych wychowanków, skoro nawet w takiej sytuacji, kiedy Real nie ma napastników i gra z zespołem słabym, Morata nie zagra, Oprócz tego fajnie będzie zobaczyć zespół znów z lewym defensorem z prawdziwego zdarzenia.

Kris0007
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.11.09 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy myślicie, że Dudka zagra w tym meczu? Nie obserwowałem go za wiele ostatnio, ale wydaje mi się, że co najmniej raz powąchał hiszpańskiej murawy w tym sezonie. Ale nie wiem czy dają mu więcej zagrać. Co się zaś tyczy nas to chciałbym zobaczyć Callejona w ataku i jeśli faktycznie ze zdrowiem już lepiej, to Coentrao na lewej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.11.09 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Levante jest słabe" - ciekawa teoria zważywszy na to, jak radzili sobie w poprzednim sezonie i na to, jak umiejętnie łączą grę w lidze z grą w pucharach (6 miejsce obecnie, 4 punkty w ostatnich 10 meczach; w Lidze Europy niemalże pewny awans po 4 kolejkach).

A co do Dudki- w Levante gra rzadko. Wczoraj nie znalazł się w kadrze na mecz z Twente, więc tym bardziej nie desygnują go w 11 na takiego przeciwnika.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.11.09 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Levante słabe? o_O
Dudka od początku sezonu miał problemy zdrowotne. W ostatnim czasie tak się nasiliły, że tydzień temu przeszedł w Niemczech operację spojenia łonowego. Na pewno nie zagra już w tym roku. Dokładny termin powrotu nie jest znany.
Down: Wiem, że to nie twoja opinia ;).

Ostatnio zmieniony przez maciek19911 dnia 2012.11.09 16:03, w całości zmieniany 1 raz

Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.11.09 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest moja opinia o Levante- zacytowałem kawałek wypowiedzi Szjk. ;)

Nie wiedziałem o problemach zdrowotnych Dudki- myślałem, że jest zwyczajnie za słaby na Levante, a tu taki fail z mojej strony :|

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2012.11.09 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabe, nie słabe, jeżeli Morata nie zagra to będzie można między bajki włożyć zarzuty względem Torila, bo Mou jasno pokaże, że on na wychowanków nie chce stawiać. To jest właśnie sytuacja w której wychowanek musi dostać szansę na zaprezentowanie się w normalnych warunkach.

Klatus
Eterno

PostWysłany: 2012.11.09 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to niby czemu? Sto razy pewniejszym rozwiązaniem jest zagranie z Ronaldo na szpicy czy nawet z Callejonem, niż wpuszczenie od pierwszych minut tego cienkiego jak sik węża Moraty. Tym bardziej, że gramy na wyjeździe i to z Levante, z którym zawsze w Walencji mamy pod górę. I to absolutnie nie jest moment na pozwalanie sobie na takie ryzyko, jak gra drewnianym nastolatkiem na szpicy. Jakbyśmy byli w tabeli +8, a nie -8 to może i miałoby to jakieś uzasadnienie, ale w tym wypadku moim zdaniem w ogóle nie wchodzi to w grę.

Clif
21st Century Schizoid Man

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.09 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w ogóle to ten Morata, to to jest chociaż typowy napastnik, żeby miałby być naturalnym zastępcą Higuaina? Pytam bo Castilli nie ogląda, a obiło mi się o uszy, że "9" to on nie jest

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.11.09 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem Toril go wpychał na skrzydło, ale ten człowiek nie ma dryblingu, techniki i szybkości, więc chyba jednak na środku ataku gorszy niż na boku nie jest...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2012.11.09 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiszę jeszcze, że strzału głową i grania plecami do bramki też nie ma. Generalnie chyba nawet Khedira zadziałałby na szpicy więcej.

damikor
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.11.09 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co on ma, jak nic nie ma? Very Happy

Callejon do ataku. Bardzo, bardzo proszę. Strasznie jestem ciekaw, to może wyjść naprawdę dobrze. I Ramos do środka... o to proszę jeszcze mocniej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.11.09 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest młody, przystojny i dojeżdża na treningi taksówką. :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Szjk

PostWysłany: 2012.11.09 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus napisał:
A to niby czemu? Sto razy pewniejszym rozwiązaniem jest zagranie z Ronaldo na szpicy czy nawet z Callejonem, niż wpuszczenie od pierwszych minut tego cienkiego jak sik węża Moraty. Tym bardziej, że gramy na wyjeździe i to z Levante, z którym zawsze w Walencji mamy pod górę. I to absolutnie nie jest moment na pozwalanie sobie na takie ryzyko, jak gra drewnianym nastolatkiem na szpicy. Jakbyśmy byli w tabeli +8, a nie -8 to może i miałoby to jakieś uzasadnienie, ale w tym wypadku moim zdaniem w ogóle nie wchodzi to w grę.

To nie ma znaczenia co jest pewniejszym rozwiązaniem. Morata jest wyróżniającym się wychowankiem, Mou wziął go do pierwszego zespołu i obiecał, że dostanie swoje szanse. A lepszy moment niż ten, gdy kontuzjowanych jest dwóch pozostałych napastników nie nadejdzie, więc jak Mou nie chce stawiać na wychowanków, to niech nie stawia, ale niech też nie udaje, że chce. A jeśli chce stawiać, to jutro ujrzymy Moratę w pierwszym składzie.

Morata ma bardzo dobrą technikę i niezłą szybkość, więc nie róbcie z niego takiego niedojeba już.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: