Netsoccer - turniej forumowy?

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katipq
Santo Subito

PostWysłany: 2012.11.17 21:06    Temat postu: Netsoccer - turniej forumowy? Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, chciałbym zaproponować wam świetną gierkę :-)
Netsoccer to darmowa piłka nożna online, w której tworzysz swojego zawodnika i całkowicie nim kierujesz. W przeciwieństwie do innych gier o tej tematyce, jesteś w 100% odpowiedzialny za cały przepływ swojej kariery, drużyny w których grasz i wszystko jest zależne od Twoich umiejętności. Masz do wyboru serwery treningowe (publiczne), na których możesz podnosić swoje umiejętności oraz możesz zostać częścią jakiejś drużyny i grać mecze pomiędzy drużynami z całego świata, oczywiście na wybranej przez Ciebie pozycji.

To połączenie kilku konceptów gier o tej tematyce, jest coś z Sensible Soccera, jest coś z FM'a oraz pewne rzeczy zaczerpnięte z gier typu FPS (ze względu na sposób kontrolowania gracza). :-)

Zaznaczam, że nie jestem w żaden sposób związany z tą grą ani nie mam z niej żadnej profitów (co by nikt mi nie zarzucił reklamy), wpadłem tylko na pomysł stworzenia kilku teamów na forum i ustawienia się na jakiś meczyk. Co wy na to? podobna inicjatywa przewinela sie na forum pare dobrych lat temu, od tego czasu gierka kompletnie sie zmienila i po ponownym jej odkryciu odrazu pomysłałem o turnieju forumowym ;)

Linki:
Media

Strona gierki

FAQ

Facebook

Twitter

download

Może dajmy sobie trochę czasu na obczajenie co i jak (są różne opcje gry, serwery publiczne na których można trenować oraz "challange", gdzie wyzywa się inne teamy na pojedynek czy też "free practise" gdzie mozna obadac sterowanie (myszka + defaultowo "A" wslizg, "Q" wyskok do główki).
Jak sie spodoba to bedzie mozna zrobic jakis turniej, moze fani Realu kontra fani Barcelony? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: