Real Betis Balompié - Real Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.11.25 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to jest styl wartościowy?

PS. Dawanie komuś do zrozumienia, że jest imbecylem i mówienie, że trzeba mu tłumaczyć jak dziecku, a potem zwracanie uwagi na dużą literkę, bo to oznaka szacunku. Rewelka.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2012.11.25 00:51, w całości zmieniany 3 razy

Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.11.25 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz to tragedia i nie ma co zwalać winy na sędziów. Oził gówno dał, Kaka gówno dał i cała reszta zagrała totalną padake. Di Maria bez formy od dłuższego czasu, CR snuje się po boisku, a jak poda za plecy to ma pretensję do wszystkich, a nie do siebie. Katastrofa.

BTW. Bania, po co Ci ban? Nie musisz tu wchodzić. Wylej frustrację na swoim blogu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.11.25 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Jaki styl musi prezentować drużyna by dla ciebie był on wartościowy?

U Realu w takich meczach wychodzi bokiem to, że ten zespół cały czas gra szybką piłkę, bez jakiejś cierpliwości, która w takich meczach, jak ten, jest niezbędna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.25 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
A co to jest styl wartościowy?

PS. Dawanie komuś do zrozumienia, że jest imbecylem i mówienie, że trzeba mu tłumaczyć jak dziecku, a potem zwracanie uwagi na dużą literkę, bo to oznaka szacunku. Rewelka.

To jest to czego Ty nie masz i nie zrozumiesz. A następnym razem jak ktoś odpisuje komuś innemu to nie wpadaj ze swoimi wywodami pomiędzy nich, ok?

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2012.11.25 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu merytoryczna odpowiedź, a pamiętajmy, że już poprzednia była z dupy. Migasz się i migasz myśląc, że coś ugrasz takim zachowaniem.

To jest forum, nie prowadzisz dyskusji tylko z jedną osobą, tylko dzielisz się swoimi poglądami ze wszystkimi i jednocześnie wszystkich zapraszasz do dyskusji z tobą, co jak się okazało jest słabą ofertą.

Z mojej strony EOT, bo to donikąd nie prowadzi.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2012.11.25 01:06, w całości zmieniany 2 razy

tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.11.25 01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieodgwizdany karny i 2 ukradzione Karimowi bramki ze spalonego.

W ciągu 3 dni dwa sędziowskie cyrki.

Nie do pomyślenia. Nie wierzę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Szjk

PostWysłany: 2012.11.25 01:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przy tej pierwszej bramce był w końcu spalony, czy nie? Bo sam miałem wątpliwości, ale na forum dostałem zgodne potwierdzenie słuszności odgwizdania spalonego.

tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.11.25 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopóki nie zobaczę rozrysowanych linii i jakichś analiz, to jestem przekonany, że w pierwszej połowie była brama prawidłowa. Jeśli już tu ktoś to zrobił, to sprawdzę, bo dopiero wróciłem i nie zdążyłem nadrobić całego tematu. Jeśli jednak jest to tylko słowne potwierdzenie, to ciągle zdania nie zmieniam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Prezio
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.11.25 01:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta sytuacja akurat była oczywista.

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2012.11.25 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem powtarzam po innych: Kurwa ale dno. Z ligą możemy niestety sie już pożegnać. Teraz pytanie, czy Mou szykuje forme na drugą połowę sezonu, czy tak spierdolił przygotowania, że cały sezon można spisać na straty?

Marcelo.
Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.11.25 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że przegramy ligę to nie jest najgorsze, nie o to chodzi. Najgorsze jest to że przejmujemy cykl w Hiszpanii w wielkim stylu, Liga + Superpuchar i stracimy go prawdopodobnie już w tym sezonie :| Nie potrafimy pociągnąć na dłużej naszych czasów. Tak samo Real zdobył mistrza w 06/07 po 4 latach, potem 07/08, następnie 3 mistrze dla Barcy, mistrz dla nas i znów zapowiada się dla Barcy. Jak tak dalej pójdzie to za 15 lat będą bardziej utytułowani niż my, patrząc na mistrzostwa kraju no i LM.
Ligi nie wygramy wiem to z doświadczenia, nie przy obecnych czasach ligi dwóch drużyn, może się zbliżymy jak i Barca w poprzednim sezonie, ale w końcu i my stracimy, więc lepiej teraz się z tym pogodzić.
Na osłodę oczekuję wygrania derbów Madrytu( u siebie koniecznie) oraz Gran Derbi, no i spinka na LM totalna :] Tak naprawdę większość już nie wierzy i Mou i zespół to wczoraj po meczu było wypisane na twarzach, powinni wyluzować w lidze i na spokojnie konstruować normalne akcje jak z Bilbao, bo tych wrzutek na pałę z obrony mam dość, szczególnie jak nie wychodzą a są dalej grane :|

Powrót do góry
Cattenacchio
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.11.25 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie Barcelona IMHO po tym sezonie z drużyny kosmicznej stanie się jedną z wielu. Na razie bardzo pomagają im sędziowie, ale nawet to ich nie uratuje. Dlaczego?
1. Brak Guardioli jest widoczny, bo to jego autorski projekt.
2. Drużyna przez lata z wielowymiarowej stała się jednowymiarową, która to do perfekcji opanowała jeden styl (jak Inter catenaccio w latach 60.).
3. Mają potężne problemy w obronie.
4. Kilku kluczowych zawodników nie wytrzymuje już fizycznie tylu meczy w sezonie (Puyol, Xavi) lub ma problemy z kontuzjami (Iniesta, Villa).
5. Robili przez lata fatalne transfery i wydają mnóstwo kasy na kontrakty (bodaj najwięcej na świecie), więc ciężko im będzie pościągać solidne gwiazdy w przyszłości.
6. Rozwój zawodników ze szkółki został jakby zastopowany (mam wrażenie, że Guardiola lepiej ich wprowadzał do 1 drużyny).
7. Chyba coraz mniejsza motywacja.
7. I przede wszystkim - nie wierzę w Tito. Jak dla mnie to taki lepszy Di Matteo.

Problemem Realu jest brak stabilizacji (obecnie ona jest, ale na jak długo?). Pellegrini w Maladze pokazuje, że wcale nie jest dużo słabszy od Mourinho.

Powrót do góry
Luffy
Real Madryt A
Real Madryt A

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.11.25 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po rekordowej lidze taką chujnie odpierdalać i to jeszcze gdy Barka w lidze też nic ciekawego nie gra <ściana> oby w LM się obudzili.

Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2012.11.25 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej denerwuje mnie to, że mając takich świetnych graczy kompletnie nie potrafimy zagrać przyzwoitej akcji w ataku pozycyjnym. Rozumiem, że to nie jest ich styl, że nie są w tym najlepsi, ale nawet nie starają się tego poprawić. Niestety, z taką grą (a raczej jej brakiem) możemy sobie pomarzyć o jakimkolwiek tryumfie w tym sezonie, czas najwyższy się obudzić, bo listopad się kończy, a formy dalej nie widać.

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
Madoxx
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.11.25 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:

Madoxx napisał:
Szjk, oczywiście że jest. Same statystyki wszystkiego nie mówią, Betis choć miał mniej strzałów to niektóre jego akcje były naprawdę groźne, nie wiem czy wy mieliście groźniejsze.

Sam sobie przeczysz. Z jednej strony, mówisz, że jest za co dziękować, czyli, że zasłużyliśmy na wyższą porażkę, a z drugiej nie wiesz czy byliśmy groźniejsi, czyli uznajesz, że mecz był wyrównany. Logika elegancka.

Oj nie zrozumiałeś... Zasługiwaliście na wyższą przegraną, a oprócz nieuznanych bramek IMO nie mieliście groźniejszych akcji jak niektóre Betisu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: