Kaká [Orlando City] (cz. 4)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 102, 103, 104  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.11.26 22:17    Temat postu: Kaká [Orlando City] (cz. 4) Odpowiedz z cytatem

Część trzecia zakończona tu:

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=10829&postdays=0&postorder=asc&start=3735

Ostatnio zmieniony przez lukecik dnia 2014.10.04 17:28, w całości zmieniany 1 raz

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.11.26 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:(

Dzisiaj cały dzień zadaję sobie pytanie co było powodem braku powołania.

-kara za Betis?
-oszczędzanie na Atleti, jak reszty składu pierwszego poza wyjątkami?
-wkurwienie na Mesuta(na konfie nie brzmiało to dobrze, kiedy został Józek zapytany o Ozila) i postanowienie, że Ozil zagra jutro, a w sobotę się okaże?

Nie wiem, były podwójne sesje, była harówka, były pozytywne występy, była elegancka repra, ale nie zmieniło to tego, że ciągle czuć w powietrzu zapach niepewności.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2012.11.26 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdjęcie jest przepiękne. Cholernie jest mu ciężko. Moja nadzieja nie umarła. Niech ludzie mówią o nim, czy o mnie co chcą. Ja w niego wierzę. Wierzę w to, że zagra w następnym meczu.

Ostatnie wydarzenia są naprawdę bardzo dziwne, też nie rozumiem tych wszystkich decyzji, ale poczekajmy kilka dni, a się przekonamy.

Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.26 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bez spiny, co (jeszcze) musialoby sie stac, zebyscie przestali 'wierzyc w Kake'?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2012.11.26 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak skończy karierę to przestanie być moim idolem (grającym idolem).

Dotyczy to jego, ale także wielu innych piłkarzy z "Ery Galaktycznych".

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2012.11.26 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nikogo nie podejrzewam o spinę tak z góry, więc spokojnie mogłeś ominąć tę część. ;)

Co musiałoby się stać? Chyba musiałby mieć na karku 34 lata i poważną kontuzję, wtedy w powrót do sportu na wysokim poziomie bym nie wierzył. Ta sytuacja, która jest teraz, to po prostu kolejne wyboje które jeszcze można pokonać, choć z każdym tygodniem, miesiącem, rokiem są na to coraz mniejsze szanse.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sadix
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.11.26 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie daje mi spać zagwostka dlaczego w kadrze brak Kaki? Kara za Betis? Możliwe, ale dlaczego Ozil znalazł się w składzie i chociażby Ronaldo? Oszczędzanie na Atleti? Nie wierze, że Mou chce go wypuścić w pierwszej 11. Ostateczne odsunięcie od kadry jak w przypadku Carvalho? Dla mnie możliwe, ale mam nadzieję, że nie.

liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2012.11.26 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie zagwozdka?

Powrót do góry
Sadix
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.11.26 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Tak. Zagwozdka, jak zwał tak zwał. Podkreślało, ale wierzyłem w swoją nie omylność. Wybacz.

Un Mítico Blanco.
yihad mourinhista

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.11.26 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:

Bo od odejścia z Milanu jest kompletnie beznadziejnym piłkarzem, a po meczu z Betisem czara goryczy się przelała. Myślę, że to informacja dla niego, że jego czas się skończył i pora się żegnać.

Najlepszym wyjściem byłoby odsunięcie go od zespołu, i już od tej chwili zacząć szukać mu klubu. Niestety, jeśli nie chce obniżyć zarobków to to wyjście jest najlepsze

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2012.11.26 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadix napisał:
Tak. Tak. Zagwozdka, jak zwał tak zwał. Podkreślało, ale wierzyłem w swoją nie omylność. Wybacz.

komuś jeszcze ta "zagwozdka" skojarzyła się ze starymi BARCOdobrymi, czy tylko ja jestem taki dziwny, że pamiętam niuanse z tematów aktywnych w epoce kamienia łupanego?

Tak wracając do tematu to nie ma co chyba przywiązywać większej wagi do tego niepowołania. Mamy awans w 99% pewny, kilku z pierwszego składu też nie dostało powołania, ot cała tajemnica. Było wiadome, że Mou powoła trochę Castilli, ale i trochę pierwszej drużyny. Po prostu padło na to, że Kaka nie gra. Wszystko.

Powrót do góry
Luffy
Real Madryt A
Real Madryt A

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.11.27 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to jest świetna sytuacja by sobie zagrał ale co tam, wyjdzie w 1 składzie taki Ozil grający ostatnio nędzę i rozpacz zamiast odpoczywać przez derbami :-)

@Un Mítico Blanco. a czemu to po Betisie? co przez niego przegraliśmy czy jak? nie mówiąc, że po jego zagraniu powinniśmy mieć karniaka.
A i nie dziwne będzie jak w lecie znów nie odejdzie, póki jest Mou to i tak nikt młody do składu nie wejdzie za niego a i wciąż generuje dużą kasę więc jego 10mln klubowi nie przeszkadza.

Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2012.11.27 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Un Mítico Blanco. napisał:
tyranitar napisał:

Bo od odejścia z Milanu jest kompletnie beznadziejnym piłkarzem, a po meczu z Betisem czara goryczy się przelała. Myślę, że to informacja dla niego, że jego czas się skończył i pora się żegnać.

No tak, miał wejść na boisko i od razu z miejsca pozamiatać, wcześniej grając niewiele. :lol2:

Prelude napisał:
To zdjęcie jest przepiękne. Cholernie jest mu ciężko. Moja nadzieja nie umarła. Niech ludzie mówią o nim, czy o mnie co chcą. Ja w niego wierzę. Wierzę w to, że zagra w następnym meczu.

Ostatnie wydarzenia są naprawdę bardzo dziwne, też nie rozumiem tych wszystkich decyzji, ale poczekajmy kilka dni, a się przekonamy.

Pisałem kiedyś w tym temacie, że w kwietniu-maju-czerwcu będziecie jeszcze wklejać tu serduszka, jak wygra nam półfinał Ligi Mistrzów.

Może ta moja i nie tylko moja nadzieja jest bezpodstawna, ale skoro niektórzy wierzą jeszcze w mistrzostwo to w Kakę również można.

Powrót do góry
Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2012.11.27 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jeden półfinał pozamiatał. W drugim mam nadzieję, że już szanse gry nie dostanie. Nie ma co płakać nad brakiem powołania dla zawodnika, który w kadrze zajmuje jedno z ostatnich miejsc pod względem przydatności. Lepiej starać się nawet takim meczem dać złapać rytm Ozilowi niż Kace. Ozil ostatnio grał mniej, więc dzisiaj występ raczej nie przekreśla jego występu w derbach. A jeżeli w nich nie zagra to tylko szalone osoby mogłyby widzieć w nim Kake, a nie Modrića. Wydaje mi się, że skład będzie jak z City czyli z tridente w środku Xabi, Khedira, Modrić.
Nikt nie mówił, żeby coś zamiatał. Ale widocznie nie spełnił oczekiwań Mourinho co do tego meczu. Reszta drużyny grała słabo i jak Jose chciałby utrzymać ten poziom to nie robiłby zmian tylko grali Ci sami. A po wejściu Kaki poziom nie podniósł się nawet w minimalnym stopniu.

Passion, yet serenity.
Chaos, yet harmony.
Death, yet the Force.
Powrót do góry
Luffy
Real Madryt A
Real Madryt A

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.11.27 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki półfinał nam zamiótł :>

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 102, 103, 104  Następny
Strona 1 z 104
Skocz do: