Celta Vigo - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gi3lu
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.12.12 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mamy 2:0, przydałby się jakiś gol na wyjeździe... Ale z taką grą to na to się nie zanosi :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.12.12 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2:

Piękny widok, przegrywamy, dwóch napadziorów kontuzjowanych, a po boisku zapierdala trzech ofensywnych pomocników i Morata na ławie.

Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2012.12.12 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorszego meczu za ery Mou chyba nie widziałem.

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Czarny94.
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.12.12 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sezon to jakiś koszmar <ściana>
Szjk : Moraty nawet na ławce nie ma ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sadix
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.12.12 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej jest bramka. Marne pocieszenie, ale zawsze jakieś.

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2012.12.13 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonany, że i tak awansujemy, no ale szanujmy się...
Nie chcę oglądać takich meczów. Nie wiem co się stało, ale to jest naprawdę ładna bida. Teraz trzeba drżeć o wynik na każdym wyjeździe, gdzie przeciwnik będzie się mądrze bronił. Pozycyjny siedzi, rożne siedzą. Takie mecze nie mają prawa bytu w takim klubie.

Powrót do góry
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2012.12.13 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasi chyba wyszli z założeniem, że przegrać raczej nie przegrają, a nawet jeśli to i tak jest jeszcze mecz na Santiago :P Mecz sam w sobie nie był porywający, no a nasza gra to już w ogóle. Na SB once de gala i jazda z nimi bo Barca już czeka żeby dostać od nas oklep xD

maslakboss
LF10

PostWysłany: 2012.12.13 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadix napisał:
Przynajmniej jest bramka. Marne pocieszenie, ale zawsze jakieś.

Duże pocieszenie, bo bez tej bramki nie mielibyśmy czego szukać. Obok meczu z Betisem, najsłabszy mecz.

browar
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.12.13 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak słabego Realu jak w tym sezonie to dawno nie widziałem. Ograć nas jest bardzo łatwo, wystarczy walka, ambicja i nic nie możemy zrobić. Mou też trochę przekombinował ze składem. Po co w ogóle gra Carvalho? przez to Varane gra na prawej obronie, Arbeloa musi grać na lewej i obaj nie grając na swoich pozycjach wypadają słabo. Czy myśmy mieli jakąś sytuację do strzelenia bramki poza golem Crisa? Żal patrzeć na to wszystko. Co do kontuzji Benzemy: jeśli na mecz z Espanyolem się nie wyleczy a w wyjściowym składzie nie zobaczę Moraty to nie wiem co jeszcze musi się stać żeby gość dostał szansę od Mou od początku meczu.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.12.13 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż tu powiedzieć, Gra słaba, a spodziewałem się mimo wszystko jakiejś wygranej. Trzeba się cieszyć, że Cristiano strzelił tą bramkę, bo inaczej byłaby tragedia i o awans mogłoby być ciężko. W rewanżu wszystko zależy od tego, z jakim wyjdą nastawieniem na mecz. Jak z dzisiejszym, to wtedy pozostaje nam chyba tylko modlitwa, natomiast jeśli zepną dupy, to pewnie zapakują manitę Celcie i tyle.

Trzeba też zauważyć, że ostatnie 20 minut graliśmy praktycznie w 10-tkę, bo moim zdaniem Varane się po prostu połamał i nie było już zmian. On prawie w ogóle nie biegał w tym ataku, więc to jest dla mnie jedyne logiczne wytłumaczenie.

Bramki to parodia, przy pierwszej zakręcili Varane'a niczym Salgado, co pokazuje, że chłopak musi jescze sporo popracować, do tego Arbeloa był bardzo zdziwiony, że ktoś zamyka akcję. No i Adan moim zdaniem też powinien był do tego wyjść szybciej i skrócić kąt. Druga brama idzie na konto Pepe, Adana za gola nie winię absolutnie, choć wydaję mi się, zę Iker by to wyciągnął.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.12.13 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest chujowo ale stabilnie.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.12.13 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na chęci, grę, pogodę, murawę i sędziego [chyba jakieś nowe przepisy weszły na mecze Realu, że cios w ryj to nie czerwo], to wynik w pierwszym meczu dwumeczu jest kapitalny. Powinniśmy awansować, to najważniejsze.

Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2012.12.13 06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Bogu to jest dwumecz i szanse na awans są nadal bardzo duże. Tak jak mówił Mourinho, wystarczy 1:0.
Niech jeszcze tylko któryś miałknie coś o tym, że przerwa świąteczna za krótka bo Mourinho chce zrobić przygotowania.
Po takim meczu w ramach przygotowań do drugiej części sezonu każdemu należy się solidna bomba w japę na przebudzenie.

Powrót do góry
sojero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.12.13 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle myślałem, że pewnie wygramy, 3-0.. A tu męczymy się ze średniakiem. Celta grała super, wiedziała kiedy się cofnąć, a kiedy atakować. W sumie mają dwóch nie przeciętnych zawodników, Krohn-Dehli moim zdaniem ważny element Celty, świetny zawodnik, pokazał fajną grę na Euro. Rewanż? No teraz trzeba się modlić, żeby Celta nie postawiła autokaru w bramce i nie wyhaczyłą jedynego momentu do strzelenia choćby jednej bramki. Di Maria w ogóle nie istniał w tym meczu.. Mimo wszystko, jestem pozytywnie nastawiony do rewanżu, musimy wygrać nie ma innej opcji ! :]

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.12.13 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletna padaka, nie da się na to patrzeć. Di Maria w formie w tym sezonie jeszcze nie był, Cristiano w co drugim meczu gra padakę, podobnie jak Ozil. Nie mamy napastnika, Higuain już dawno przestał nim być, Karim typowym snajperem nie był nigdy, choć graczem oczywiście jest klasowym.

Największym nieporozumieniem i tak jest Alvaro Arbeloa, jego dyspozycja nie kwalifikuje go nawet do siedzenia na ławce, jest kurwa po prostu jedną wielką komedią.

Ramos, Varane, Modrić, Xabi. Do tych piłkarzy nie mam żadnych zastrzeżeń. Zapierdalają w ostatnich spotkaniach aż miło patrzeć, raz z lepszym raz z gorszym skutkiem.

Nie ma już tego podejścia na kurwie do każdego spotkania, nawet z ogórami. Mourinho nie potrafi nimi wstrząsnąć od września. Zagraliśmy tylko wielkie mecze z Barcą (własciwie to pierwsze połowy), Man City, drugą połowę z Borussią i z Atleti. Sami klasowi rywale, to chyba nie przypadek. Nie zdziwi mnie więc nic a nic jeśli odpadniemy z Celtą, a Ligę skończymy z ok. 20 pkt stratą do barki.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: