Málaga CF - Real Madryt [3-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel139
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.12.22 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.12.22 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to Mou może uratować się jeszcze tylko zdobywając LM bo inaczej zaliczy totalną wpadkę i wyleci z hukiem. Niestety ale taka prawda. Tym bardziej ,że chyba zaczna się gubić co pokazuje swoimi decyzjami personalnymi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Alazin
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2012.12.22 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Jose, wiedzac ze liga jest juz i tak przejebane, nie zacznie probowac grac kilkoma wychowankami, nie wiem Jese, Jose, Denis, Derik, Morata i Nacho by spokojnie wystarczyli. Oczywiscie nie wszyscy od razu, kazdy powinien otrzymywac teraz swoje szanse aby nabierali potrzebnego doswiadczenia. Nie ma co grac Benzema, Angelem czy Ramosem skoro oni maja juz na lige wyjebke. A tlumaczenie ze pozycja Jese z Castilli w pierwszym skladzie nie istnieje, jest tak naprawde żalosna... Mozna go ustawic na skrzydle, mozna tez za Benzema a Ozil na skrzydle. Jest wiele wariantow a Mourinho wie jak sie rotuje skoro na lewej obronie smiga Callejon, a na prawej Varane.

edit: Za błedy przepraszam i przysięgam poprawe, ale nie mogę po 14 latach ogladac kolejnego meczu Realu na sucho...

NeVeS
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.12.23 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był chyba najgorszy mecz Realu od wielu lat ... wyraźny podział na 6 broniących i 4 atakujących, z wielką dziurą w środku pomiędzy nimi. W obronie kompletna panika i zbieganie całą linią jak najbliżej własnej bramki. Boczni obrońcy kompletnie bezproduktywni z przodu, przez co gra skrzydłami ofensywy nie istniała i pchali się środkiem, a Ronaldo w środku pomocy to czyste zło, tak samo jak Khedira biorący się za rozgrywanie. A najgorsze jest to, że nikt się nie pokazuje po piłkę żeby mu podać, Ozil łaskawie raz na 10 minut się fatygował by wziąć ciężar gry na siebie, a reszta stała i czekała aż dostanie piłkę. Jedynie Bezeme można usprawiedliwić, który nadal ma chyba problemy z nogą i się oszczędzał. Tak źle gra nie wyglądała nawet przy manicie z Barcą, czy w pierwszych meczach Mou, gdzie było bardzo malo gry zespołowej ...

pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2012.12.23 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Twój trolling od dłuższego czasu jest już męczący, daj sobie spokój.

Co do meczu, to przeciętne widowisko. Zawodzi mnie zwłaszcza Malaga, która gra bardzo zachowawczo, spodziewałem się po nich nieco bardziej ofensywnej gry.

No i mamy szczęście, że sędzia gwizdnął tego totalnie z dupy spalonego Savioli.

Zajmij się lepiej swoją wisełką kryptoputko, ciekawe czemu nie masz jeszcze plakietki wiejskiego głupko, bo nie daleko ci do takich. Negujesz to, że znowu nas sędzia okradł?

Powrót do góry
popo205
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.12.23 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystawiając Adana, mając u boku Casillasa udowodnił ze nie potrafi przegrywac... Szkoda ligi, ale trudno, trzeba zbierać formę na LM, ale nie zbierzemy jej wychodząc rezerwami.

Luffy
Real Madryt A
Real Madryt A

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.12.23 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz, kolejna kpina. Ledwo fani na SB pokazali, że są z drużyna a ci im takie rzeczy robią.

KO 88
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.12.23 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mourinho powiedzał że wystawia Adana z przyczyn technicznych, pewnie Mou liczył na dużą liczbę dośrodkowań w pole karne i dużą liczbę stałych fragmentów dla Malagi a Adan jest ciut wyższy od Ikera i może lepiej sobie radzi w pojedynkach o górną piłkę, kto wiec co tak naprawde miał na myśli Mourinho. Może pokazanie Ikerowi że nie jest juz nietykalny, i że jego forma spada z sezonu na sezon i teraz będzie oglądał coraz częściej mecze z perspektywy ławki a nie bramki.

"Jesteśmy gorsi, albo wymagania nam urosły."

"Niech wrócą szaliki i strach przed stadionem, przypomnimy światu czym jest Bernabeu. Jesteśmy jednością. Hala Madrid!!"
Powrót do góry
Mr.305
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.12.23 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poprzez wciskanie Adana na bramke Iker ma sobie uświadomić ze piaszczy(jak 90% zespołu) to na koniec bd -30...

DavidB22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.12.23 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokepim napisał:
Cytat:
Twój trolling od dłuższego czasu jest już męczący, daj sobie spokój.

Co do meczu, to przeciętne widowisko. Zawodzi mnie zwłaszcza Malaga, która gra bardzo zachowawczo, spodziewałem się po nich nieco bardziej ofensywnej gry.

No i mamy szczęście, że sędzia gwizdnął tego totalnie z dupy spalonego Savioli.

Zajmij się lepiej swoją wisełką kryptoputko, ciekawe czemu nie masz jeszcze plakietki wiejskiego głupko, bo nie daleko ci do takich. Negujesz to, że znowu nas sędzia okradł?

Nie będę odpowiadał na głupie zaczepki, wierzę, że moderacja prędzej czy później się Tobą zajmie.

Nie widziałem meczów z Espanyolem i Celtą i szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że jest aż tak źle. Po pierwszej połowie pisałem o bierności Malagi, w drugiej jak zagrali do przodu to bezlitośnie obnażyli nasze braki. Od dwóch sezonów upieram się, że potrzebujemy prawego obrońcy i dalej swoje zdanie podtrzymuje. Arbeloa jest za słaby na pierwszy skład Realu, a do tego nie mamy dla niego zmiennika. Nie rozumiem rotacji Mourinho w obronie na bokach. Wiem, że nie ma Marcelo i Coentrao, ale w momencie gdy mamy tego Nacho, gramy na bokach Essienem, który nie nadaje się tam zupełnie i wspomnianym wyżej słabym Alvaro nie na swojej pozycji. Sami wymierzamy sobie cios w policzek. O grze ofensywnej się nie wypowiadam, takiego dna nie widziałem w Realu dawno i nie jestem w stanie stwierdzić co jest tego przyczyną, skoro w tamtym sezonie biliśmy rekordy tym samym składem.

browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.12.23 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak drużyna, która w zeszłym sezonie zdobyła mistrzostwo, rozwalała wszystkich jak chciała, pobiła wszelkie możliwe rekordy stała się nagle drużyną z którą każdy może wygrać? Mourinho pogubił się zupełnie. Adan w bramce? co to kurwa ma być? Ciekawe kto zagra w następnym meczu bo Adan zawalił 3 bramkę i ogólnie szałowo nie zagrał. Po co wchodzi po raz kolejny Kaka? po to, żeby w ostatniej akcji pierdalnąć piłką w trybuny? Przegrywamy a zamiast kolejnego napastnika wchodzi Modrić?! Wariantu z meczu w Levante nie można było powtórzyć? Callejon wchodzi na lewą obronę?! Nosz kurwa mać... Dla mnie Mou jest skończony, tak źle jak jest teraz to nie było od lat.
Święta spierdolone :|

Powrót do góry
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2012.12.23 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sądziłem, że doczekam czasu, kiedy naszym najgroźniejszym graczem w ofensywie będzie "Drewniany Sami".
Nie ma formy 90% składu, nie mamy pomysłu na rozegranie, a pierwszym wchodzącym jest Callejon. Wszystkie nasze strzelby zawodzą,a Mourinho chcąc wprowadzić porządek i pokazać kto rządzi sadza na ławce Casillasa - wiadomo to tylko moje domysły, ale chyba tak próbuje ratować resztki autorytetu... Święta schrzanione - ale mimo wszystko - Wesołych Wam!

Powrót do góry
Ratek
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.12.23 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik znakomity, bo utwierdza nas w przekonaniu, że liga już odjechała.
Paradoksalnie wyrastamy na największego faworyta w Championsach, bo pozostałe topowe zespoły będą walczyć o zwycięstwa w swoich rodzimych rozgrywkach.

Do końca tego sezonu Mourinho może układać plany pod priorytetowe mecze w Pucharze Europy i Copa del Rey. W ligowych spotkaniach powinien stosować wiele rotacji.

Powrót do góry
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.12.23 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jak pisze Ratek, wszystko zostało rzucone na LM, na zwycięstwo !!!

Inne opcji niż wygranie Ligi Mistrzów nie ma. Bo w przyszłorocznej edycji, z taką grą w La Liga, możemy nie wziąć udziału.

Hala

Żal na to patrzeć, jak nie poprawimy KAŻDEGO elementu gry do Utd zrobi mały rozpierdol.

Powrót do góry
Mr.305
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.12.23 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat o LM mam najmniejsze obawy.Pokazywali w tym sezonie że na ważne mecze potrafią sie zmobilizować wiec motywacji w starciu z United im brakować nie powinno.Maja 2 bite miesiące żeby się ogarnąc z forma i wierze że to zrobia.
W mocno pesymistycznym scenariuszu w którym nie wygrywamy nic w tym sezonie nie wierze w cierpliwośc Pereza i obstawiam że Mou po sezonie bd mógł szukac mieszkania w Londynie.
Tego bym nie chciał jak cholera...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: