David de Gea [Manchester United]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 68, 69, 70  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawel.
Madridista hasta la muerte

PostWysłany: 2017.06.08 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze, ostatnią Fife w jaką grałem to chyba będzie jakoś 2008 rok. Skoro podałem jego nazwisko to jasne chyba jest że nie wyssałem go sobie z palca czy tak jak twierdzisz z gry i choć trochę mam o nim pojęcie. Druga sprawa to taka że jest to jeden z moich typów, jest ich więcej oczywiście, i nikt inny z tego forum nie musi się ze mną zgadzać, po prostu gość jak na swój wiek dość fajnie rokuje, może nie jest to drugi Donnarumma ale na pewno do wyjęcia za dużo mniejszą kasę a i transfer bardziej realny, a ja chciałem poznać zdanie innych forumowiczów. Proponuję Ci wnieść coś do dyskusji, bo przylepić komuś łatkę że zawodnika zna z gry komputerowej jest trochę nie na miejscu, domniemam że byłbyś krytycznie nastawiony na ten transfer, tak więc możesz określić dlaczego, a ja to zdanie uszanuję, bo to twoje zdanie ;)

Ja po prostu dalej nie mogę się pogodzić z ceną za DDG, dokładamy 10 i mamy kwotę za jaką kupiono najlepszego piłkarza globu. Tak wiem, było to kilka lat temu, ceny poszły w górę (gdzieś widziałem że za Moratę chcą 90.. Mbappe 135...) ale naprawdę można dorwać, jeśli chodzi o formę, równie dobrych co DDG jak nie lepszych! za mniejszą kwotę, i to na obecnym, zepsutym rynku ;)

5 (pięciu!) Wojtków Szczęsnych byśmy mieli w drużynie za tą kwotę, ja proponuję zobaczyć statystyki Wojtka z ostatnich 2 sezonów a statystyki Davida, na tym zakończę :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.08 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawel., ale ja po prostu zadałem pytanie Smile Tyle.

A zadałem je, bo jeszcze nie tak dawno temu była tu "moda" na Leno. I wtedy też dopytywałem ludzi, czy oglądają Bundesligę, a zwłaszcza Bayer L., czy to jednak FIFA. No i wychodziło, że FIFA. Teraz znowu zauważyłem nagle jakieś nowe nazwisko rzekomego super talentu, o którym wcześniej nawet nie słyszałem, a to zawsze pachnie mi jednym. Więc zrobiłem to, co zwykle robię w takich sytuacjach, i odpaliłem statsy z fify (https://sofifa.com/players?pn=0&col=pt&sort=desc). No i oczywiście -> potencjał 89, co sytuowałoby go na 6. miejscu przed obecnym "overall rating" m.in. Buffona, Cecha, czy Oblaka Very Happy

Więc postawiłem przed sobą dwa wyjścia:
1) właśnie tym się zasugerowałeś
2) oglądasz Ligue 1 i to na tyle, żeby orientować się w sytuacji 13. zespołu w tabeli (a nie że "a obejrzę sobie dziś Glika/Mbappe/kogoś tam") i rzeczywiście wypatrzyłeś tam jakiś talent.

I wtedy zadałem sobie pytanie: kto k... ogląda Ligue 1!? Smile

No i wychodzi, że jednak ktoś ogląda, jak twierdzisz. I to zamyka dyskusję. Dziękuję, dobranoc.

Powrót do góry
oraju
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.06.08 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu tak trudno uwierzyć, ze ktoś ogląda Ligue 1? Znam osobiście ludzi, którzy oglądają Ekstraklasę!

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.06.08 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze, wypisujesz takie kurwa bzdury, że rzygać się chcę. Dawno nie widziałem tutaj na forum (a to naprawdę ciężkiej) steku tylu głupot.

Poza typowym szczeniackim biadoleniu o fifie, statsach z fify czy zdziwieniem kto ogląda Ligue 1, to merytoryczne stwierdzenie, że DDG i Donnarumma to ten sam poziom.. Ech, kończ waść.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.09 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trafiłem na podatny grunt - rozumiem, że haratasz w fifę i jesteś jednym z tych speców wynajdujących tam jakieś super talenty Smile A może jakiś wielki fan Leno?

Jak będziesz już w stanie określić z czym się konkretnie nie zgadzasz i dlaczego - daj znać. Na razie sformułowałeś tylko jedną taką rzecz, do której mogę się odnieść:
Cytat:
stwierdzenie, że DDG i Donnarumma to ten sam poziom

Znajdź różnice:
Cytat:
zakładając, że są na podobnym poziomie

No k... rzeczywiście Very Happy

Nie ukrywam, że swoje zdanie o Donnarummie opieram na:
- kilku obejrzanych meczach Milanu
- opinii tych, którzy siedzą w Serie A
- ruchu jaki pojawia się wokół jego nazwiska, choćby przy okazji spekulacji transferowych - to z jakimi klubami jest łączony jest dość wymowne.

Dlatego tylko "zakładając".

Za to mocne i słabe strony DDG znam bardzo dobrze, pewnie lepiej niż Ty.

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.06.09 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładać to możesz się z kolegą, że będziesz miał lepszą średnią na koniec szkoły. Co to za zwrot zakładając. Równie dobrze, zakładając, że Malarz jest na tym samym poziomie co DDG, to jednak warto wziąć Polaka.. tańszy, bardziej charyzmatyczny.

Cały czas durnowaty styl pisania postów, poczynając od zadawania ciągle retorycznych pytań, kończąc na wypisywaniu jakiś pierdół od myślników.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.09 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zakładać to możesz się z kolegą, że będziesz miał lepszą średnią na koniec szkoły. Co to za zwrot zakładając.

Aha... Very Happy
Oderwij się czasem od fify, poznasz może nowe słowa, tudzież inne znaczenia niektórych słów.

To tyle, tak jak wspomniałem:
Cytat:
Jak będziesz już w stanie określić z czym się konkretnie nie zgadzasz i dlaczego - daj znać

Powrót do góry
Wolf
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.10 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpuść sobie może to forum, przynajmniej na jakiś czas. Co chwilę, co temat masz z kimś spinę. Może warto się nad tym zastanowić.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.10 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kogo właściwie się zwracasz?

Powrót do góry
Wolf
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.11 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie piszę imiennie to zawsze do tego, który napisał ostatni post.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.06.11 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha. To spoko. Nie wiem co prawda, o co w takim razie Ci chodzi, ale dzięki za troskę.

Powrót do góry
rafal1987
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.07.13 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż temat obsady bramki Realu Madryt na nadchodzący sezon w ostatnim czasie ucichł, to OKDiario informuje, że David de Gea jest obecnie bliżej podpisania kontraktu z Królewskimi niż kiedykolwiek wcześniej.

Obecnie drużyna Manchesteru United znajduje się w Los Angeles, gdzie przebywa również Real Madryt, a boiska treningowe obu zespołów są oddalone o zaledwie 50 metrów. Zarówno Czerwone Diabły jak i Królewscy przygotowują się do nowego sezonu, a podczas przygotowań zmierzą się ze sobą 23 lipca.

W związku z tym, OKDiario donosi, że Real Madryt chce wykorzystać tę sytuację i wykona wkrótce pierwsze ruchy ku transferowi Davida de Gei i będzie go przekonywał do przeniesienia się na Santiago Bernabéu, który cały czas znajduje się na ich celowniku i staje się celem numer jeden po tym, jak kontrakt z Milanem przedłużył Gianluigi Donnarumma.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.07.13 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego jedyna bliskość polega na odległości boisk treningowych obu drużyn. Z pewnością Real czekał aż będą trenować obok, bo inaczej nie umiał się skontaktować. Chociaż przy faksach United...
Typowa kaczka dziennikarska.

Powrót do góry
Wolf
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.07.14 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okres takich "genialnych" newsów. Ostatnie jakiś chyba Dail Star pisał, że De Gea postawił ultimatum Realowi, że przyjdzie pod warunkiem, że najpierw sprzedamy Keylora.

Powrót do góry
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.07.14 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#teamkeylor
Chciałem de Geę, jeden z moich ulubionych zawodników grających poza RM, ale skoro MU stawia zaporowe ceny to nie ma sensu się bawić z nimi negocjacje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 68, 69, 70  Następny
Strona 69 z 70
Skocz do: