Isco
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 212, 213, 214, 215  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.24 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
Cube. napisał:
Kolejno -> biegnie tyłem, przyjął na klatę, zrobił cholernie dynamiczny obrót o 180, piłka odskoczyła w miarę wysoko więc musiał poprawić, słyszy pewnie nadbiegającego obrońcę więc oddaje desperacki strzał i ląduje na glebie. Naprawdę po takiej kolejności zdarzeń wybrałbyś podanie gdzieś w ciemno w kierunku przeciwnym do twojego obrotu mając nadzieję, że dojdzie do tego kolega?

E: Nawet jeżeli wiedział gdzie CR jest, to nazywanie go sierotą za spieprzenie tego jest bezpodstawne, bo każda część akcji była dość trudna do zrealizowania. Taki Morata pewnie wyłożyłby się już na obrocie. IMO po prostu mógł lepiej strzelić, ale nie musiał.

Taki Morata zastawiłby się z piłką 5x lepiej od Isco i oddałby 10x lepszy strzał, więc po co ta polemika. Zabawne jest usprawiedliwianie go w sytuacji, w której na podanie miał dokładnie tyle samo czasu co na strzał. I skoro widział Ronaldo, to znaczy, że nie wybrał strzału dlatego, że takie było optymalne rozwiązanie tej akcji, tylko dlatego, że chciał tą akcję wykończyć sam. Przy tej ilości miejsca którą miał Portugalczyk to pewnie mógłby mu nawet zagrać za plecy, a ten i tak by zdążył dojść do piłki i wykończyć. Bale za zjebanie takiej sytuacji zostałby zlinczowany, ale w przypadku naszego ulubionego Hiszpana sprawy widzę mają się trochę inaczej.

I nie ja go nazwałem sierotą, to wy na siłę usprawiedliwiacie go po zjebanej akcji, jakby był jakimś rookie z Castilli, a nie graczem pierwszego składu, który ponoć ma doskonałą technikę i przegląd pola.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Gero napisał:
Był za Ceballosem najlepszym graczem w drużynie. Jeśli taki występ nazywasz gównianym to może następnym razem przed włączeniem TV zdejmij klapki z oczu.

Najlepszy za Ceballosem. Ja zdjąłem klapki, teraz pora na ciebie.

Gero napisał:
Zgodzę się, że Isco widział Ronaldo, niemniej po przyjęciu był już w na tyle dużym niedoczasie, że de facto ratował się w tamtej sytuacji strzałem, nie mając możliwości dogrania piłki Portugalczykowi.

Czyli przyznajesz, że to on odpowiada za zjebanie tej akcji. Dziekuję, tyle chciałem.

Oceny z whoscored? Człowieku, obejrzyj następnym razem spotkanie, a nie grzeb w cyferkach, które mają się do rzeczywistości tak, jak pięść do nosa. Noty tego portalu, co zauważyło już wielu, są częstokroć tak kuriozalne, że wypadałoby się jedynie złapać za głowę, jak można było wpaść i stosować równie idiotyczny algorytm do wyliczania cenzurek, a nie, zgrywając eksperta, wrzucać je na forum.

Przykład? Żeby daleko nie szukać - wg tego jakże szanowanego przez Ciebie portalu najlepszym graczem na placu w meczu z Sociedad był nie Mayoral, nie Isco, Asensio czy któryś z obrońców, ale... Bale Smile Sorry, ale takie wyróżnienie po tamtym spotkaniu mogło mu dać tylko whoscored i w zasadzie to starczy za komentarz. Już Ci kiedyś pisałem zresztą, żebyś przestał uzależniać ocenę gracza od tego czy innego portalu bo w piłce statsy póki co raczkują i nie są nawet w 10% tak wymierne, jak te tworzone na potrzeby dyscyplin zza oceanu. Ty jednak dalej swoje... Ok.

Co do tego czy widział czy nie. Mnie się wydaje, że widział, ale to i tak nie ma znaczenia, bo po przyjęciu piłki jedynym rozwiązaniem które mu zostało (właśnie ze względu na takie, a nie inne przyjęcie) był strzał.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2017.09.24 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łał, aleś się spocił przy argumentowaniu tych ocen XD Następnym razem bardziej od cyferek wezmę sobie do serca twoje zdanie na temat występu danego zawodnika, w końcu to najbardziej rzetelna i obiektywna forma oceny, poparta kaskadą argumentów i namacalnych dowodów, uzasadniających swoje stanowisko, które w żaden sposób nie bazują na własnych odczuciach. Daj mi znać kiedy i kogo będziesz jeszcze oceniał, abym mógł natychmiast przybyć z odsieczą i napisać to samo, aby przypadkiem nie zaburzyć harmonii tego forum swoją pokrętną logiką.

@Cube
Nie wiem po co dalej rysujesz scenariusz z Moratą i to jeszcze naśladującym każdy ruch Isco w tej akcji. Wystarczy, że przyjąłby piłkę stojąc tyłem, odwrócił się w stronę bramki po przyjęciu i utrzymał na plecach wracającego obrońcę. Wtedy nie ma wypierdalania się przy obrocie, bo on nawet nie próbowałby czegoś takiego ze swoją techniką. I stawiam że lepiej by na tym wyszedł.

Różnica między jebiącym Asensio a jebiącym Isco jest taka, że ten pierwszy ma 21 lat i dopiero co przebił się na dłużej do wyjściowego składu. No i nikt w jego temacie nie pisze, że "może nie zagrał koncertowo...", bo każdy widział, że zagrał słabo. I jak na swoje standardy Isco też zagrał słabo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.24 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz powoływać się na mnie, przytaczaj jednak bardziej rzetelne oceny niż te z whoscored, bo zakładam, że doskonale zdajesz sobie sprawę, iż nie oddają one faktycznej postawy zawodnika w trakcie gry.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.25 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z ciekawości to jaki polecasz "rzetelniejszy" portal a'la whoscored, których ocenę można braćpod uwagę? Ogólna ocena za mecz jest oczywiście zależna od widzimi się ekspertów, jednak liczby typu ilosć strat, odbiorów, celnych podań, strzałów itp. jednak oddaje w dużym stopniu postawę piłkarza na boisku. W przypadku napastnika oceniany jest on głównie za bramki, bramkarza za obronione sytuacje. Częśto napastnik ma zawyżoną ocenę, bo strzelił dwie bramki, a cały mecz grał piach, pełno niedokładnych podań, wiele zmarnowanych okazji bramkowych.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.26 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awesome napisał:
Daj Boże, żeby na 10 taki sytuacji, chociaż raz Cristiano podał komukolwiek :-)
ryba napisał:
1 na 20
juz mial jedna i podał <jupi>

Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2017.09.26 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś najlepszy na boisku.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.09.27 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Na pewno nie w pierwszej połowie.

Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.10.01 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do poziomu ZP brakuje już tylko regularnego wykończenia. Całą resztę już ma. Świetny.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.10.01 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez Isco nie byłoby dziś 3 punktów. Świetny mecz, Gość był po prostu wszędzie <serce>

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.01 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyłek nam uratował. Gówniana taktyka, bezproduktywna gra i tylko przebłysk jego geniuszu był warty uwagi tych 90 -ciu zmarnowanych minut.

Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.01 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
Dziś najlepszy na boisku.

;)

Powrót do góry
Zedd.
Antonio Conte
Antonio Conte

PostWysłany: 2017.10.01 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś decydujący, ale do tego trzeba powoli przywykać. Od czasu wprowadzenia Casemiro do składu najlepsza decyzja Zidane'a to mocne postawienie na Isco.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
labeleq
#mijajkalisz

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.10.02 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto by pomyślał ze 2 lata temu, że tak wystrzeli i nie będzie już tylko dobrym zmiennikiem z potencjałem?
Cieszę się, że to u nas rozwija swoje talenty i pokazuje innym, że ciężką pracą można się przebić i być gwiązdą w tym klubie :-)

Sandman
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.10.06 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj gra cudownie - sztuczki, dryblingi, asysta, gol i możliwe, że na tym sie nie skończy.

Powrót do góry
Kakamilus
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.10.07 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki następca Silvy i Iniest w jednym ciele. Najlepsze dopiero przed nim, będzie ogień.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 212, 213, 214, 215  Następny
Strona 213 z 215
Skocz do: