Isco
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 213, 214, 215

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.18 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam meczu nie wygra. Zizou musi się zastanowić, jak go używać, bo powoli zaczyna być alfą i omegą nieomal każdego ataku drużyny, począwszy od prób odbiorów, poprzez głębokie rozegranie, a na szukaniu okazji do strzałów przed polem karnym kończąc.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pabloos.
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.18 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komentator Eleven znacząco się pomylił. Isco to nie inna liga, to inna galaktyka. Facet przez ponad półtora roku prezentuje niebywały, nieosiągalny dla innych poziom. Aktualnie obok Messiego zdecydowany top piłkarski.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.11.18 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isco = całe boISCO <serce>
Franek zapierdala aż miło, szkoda, że jego dynamit zbiegł się z niewypałem napastników.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ryba1984
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.11.19 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On nie pasuje do Realu na ten moment. Jakiś taki inny. Jakby skrojony pod Barce. Kurwa jak mi się ten gość podoba.

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2017.11.19 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Bogu za te kontuzje drewna z Walii z zeszłego sezonu, bo inaczej by go już tutaj nie było. A wtedy by mi serce krawiło, jakby TAK, grał gdzieś indziej.

Marcelo.
Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.11.20 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas czekam, gdy w koncu do zdrowia wróci Bale i Isco hucznie usiadzie na ławie kosztem Kroosa i Modrica i oczywiście BBC. Wtedy z tym dniem, Zidane powinien się wyniesc z klubu.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.20 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I myślisz że tak się stanie? Po pierwsze, że będzie tak nierozsądny i wywali Isco ze składu? Po drugie.. wierzysz że Bale wróci w ogóle? Przy spełnieniu tych 2 warunków, niestety ZZ nadal był by trenerem Realu. Niczego by to nie zmieniło.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.20 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mów Gehu89, jakby to było takie super oczywiste, bo to jest akurat ciekawe, co zrobi Zidane mając całe CKM+BBC w komplecie. Do tej pory Bale jeśli mógł grać, to grał (nie przywołujcie kolejny raz finału LM, bo tam ledwo wrócił z kontuzji, więc to było wtedy wręcz dość łatwe do przewidzenia, że może nie zagrać). Mogę się z każdym założyć o cokolwiek, że jak Bale wróci do zdrowia, to dostanie miejsce w składzie. Może nie od razu, np. 1-2 pierwsze mecze może zacząć od ławki, ale w końcu będzie grał regularnie, o ile się nie połamie :P I w sumie już nie mogę się doczekać jego powrotu, bo wtedy Zidane będzie musiał zrobić... coś. Nie mam pojęcia co. Kogo posadzi wtedy? Ciężko sobie wyobrazić kogokolwiek - czy to z formacji pomocy, czy ataku.

Z tym zakładem to serio, czekam na propozycje.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.20 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wstawi do składu Bale'a kosztem Isco (na stałe) to znikam z tego forum. :]
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.20 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednym meczu Isco usiądzie na ławce, żeby odpocząć przed trudniejszym spotkaniem i oszołomy do końca sezonu będą się szczycić że mieli rację.
Cytat:
nie przywołujcie kolejny raz finału LM, bo tam ledwo wrócił z kontuzji, więc to było wtedy wręcz dość łatwe do przewidzenia, że może nie zagrać

Mimo to znaleźli się tacy którzy byli przekonani że zagra Bale, polecam sprawdzić temat o nim na kilka dni przed meczem, jak ktoś nie wierzy.
Cóż czas pokaże jak kompromitujące są to opinie, miłego trwania w tych urojeniach.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.20 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie, przecież od momentu w którym Real załatwił 3:0 Atleti, a jeszcze bardziej od drugiego meczu - była cała wręcz kampania medialna, by to Isco zagrał kosztem Walijczyka. Prano mu tym głowę na każdej konferencji, pisano o tym w co trzecim artykule, my tu sami wymieniliśmy pewnie z 5 stron tematu na to i nie powiesz mi, że po El Clasico, to były nieuzasadnione wątpliwości. Na El Clasico również dla wielu to było po prostu kurewsko nie do pomyślenia, że ktoś ledwo po kontuzji może załapać się do kadry meczowej na tak prestiżowy mecz, bez rytmu meczowego może wejść w jedenastce - a jednak.

Od tej pory Isco sobie zwyczajnie wywalczył bycie w jedenastce i nie wierzę, by na ważny mecz usiadł, a Walijczyk miałby zagrać. Ale to nie było zwykłe wywalczenie składu - to nie jest tak, że Isco lepszy wyjebał Bale'a i to nie jest też tak, że lepiej grający Real z Isco wyjebał Bale'a - żeby wyjebać Bale'a(to jest zmniejszyć jego pozyce w składzie) potrzeba było:
a) kontuzji Walijczyka
b) pieprzona boska forma na poziomie dryblingu, techniki, podań, przeglądu pola i strzałów wersji Messiego w świetnym dniu. Przecież Isco to bardzo możliwe że najlepszy pomocnik 2017 roku(KDB mi się jeszcze cholernie podoba, ale nie ta liga, nie te trofea, a i za mało meczy widziałem by cokolwiek oceniać). I dopiero to sprawiło, że zagościł w jedenastce na dłużej, choć przesłanki do tego jak ten Real gorzej wygląda z Garethem były już znacznie wcześniej - i to już w drugim sezonie Ancelottiego.

Także nie mów, ze to wszystko to nieuzasadnione gadanie.

Ostatnio zmieniony przez miXUE dnia 2017.11.20 23:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.20 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są też tacy, którzy wierzą, że Ziemia jest płaska. Nie ma sensu mówić o każdej skrajnej opinii. Fakt jest taki, że finał LM byłby pierwszym meczem Bejla po kontuzji. Drugi fakt jest taki, że poprzednio w takich sytuacjach Bejl był stopniowo wprowadzany do drużyny, a nie od razu. Proste jak 2+2=4. Śmieszne jest, że na tym niektórzy próbują budować teorię o Zidanie rezygnującym w końcu z Bejla.

Aha, ja tak w ogóle uważam, że Bejl, gdy już wróci do zdrowia... powinien grać. Byle nie zamiast Isco. Benzema miał już dość czasu, żeby coś pokazać i go zmarnował, a Ronaldo nie może się ogarnąć. Zostaje tylko Bale, który nawet w słabej formie potrafił przynajmniej jakieś liczby dowozić.

Także co do powrotu Bejla do składu nie dość, że nie mam żadnych złudzeń, to wydaje mi się to logiczne. Kwestia jedynie taka, że spodziewam się jakiegoś wynalazku typu Bejl za Isco/Casemiro/Modricia. Bo nie wyobrażam sobie sadzania na ławce kogoś z BBC. Tyle już czasu co najmniej jeden z BBC był zupełnie bez formy przez dłuższy czas (a często 2 i 3 naraz), a nigdy nie stracił statusu podstawowego piłkarza.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.21 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze napisał:
Aha, ja tak w ogóle uważam, że Bejl, gdy już wróci do zdrowia... powinien grać.

Tak. Dokładnie. W innym klubie powinien grać. W innym klubie powinien dochodzić do formy sportowej. Real to nie jest miejsce na leczenie urazów i czekanie latami na powrót do formy po kolejnych bliźniaczych urazach.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.21 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, w innym klubie, zgoda - ale to w przyszłym sezonie, a właściwie powinien od początku obecnego sezonu. Ale mówimy o rzeczywistości i realnych opcjach "na teraz" - tutaj można wybierać spośród Ronaldo, Benzemy, Bejla, Asensio, Mayorala i Lucasa. I z tego grona, poza Asensnio, Bejl może być najbardziej konkretny (a raczej jedyny konkretny) - przynajmniej na to wskazują liczby, które zrobił przy słabej formie i w niewielu meczach.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 213, 214, 215
Strona 215 z 215
Skocz do: