Isco
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 239, 240, 241, 242  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.01.17 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jestem rozjebany, koleś prawie nie gra i jak wchodzi, to nagle zdziwko, że gra słabo. No kurwa, niesamowite. Solari kompletnie nie potrafi prowadzić ekipy, nie potrafi wykrzesać z zawodników tego co najlepsze. Bo nie tylko Isco ma problem. Problem ma znakomita większość drużyny. Isco ma o tyle słabo, że jest odstawiany, inni tego problemu nie mają.

Ja co do jego przydatności i umiejętności nie mam wątpliwości. To jego wstawienie do składu w sezonie 16/17 zrobiło z nas walca nie do zatrzymania i to nie był przypadek. Że nie ma statystyk? Inni też nie mają/nie mieli i są należycie doceniani.

Ekipa jest prowadzona fatalnie, Isco dostaje tutaj największym rykoszetem.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Quros
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2019.01.17 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bronię Solariego ale jakoś Llorente potrafił wejść po 2 latach nie grania, braku nadziei, ciągłego siedzenia na trybunach i wszystkich oczarować.

Taki piłkarz jak Isco, doświadczony i nauczony presji powinien zagrać przynajmniej przyzwoicie pomimo tego jak jest teraz traktowany, próbować jakkolwiek odwrócić tą sytuację i chociaż sobie udowodnić, że ten cep na ławce nie ma racji. Nie ma tego.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.17 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mentalność. Nawałka o tym ciągle powtarza jak bardzo jest przygotowanie mentalne. On jest po prostu za miękki na bycie liderem, a w trudnych dla siebie chwilach chłop się poddaje, nie walczy. Pewnie wychodzi z założenia, że przy zmianie klubu nazwisko zrobi swoje, wyjebane w formę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.17 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Quros napisał:
Nie bronię Solariego ale jakoś Llorente potrafił wejść po 2 latach nie grania, braku nadziei, ciągłego siedzenia na trybunach i wszystkich oczarować.

Taki piłkarz jak Isco, doświadczony i nauczony presji powinien zagrać przynajmniej przyzwoicie pomimo tego jak jest teraz traktowany, próbować jakkolwiek odwrócić tą sytuację i chociaż sobie udowodnić, że ten cep na ławce nie ma racji. Nie ma tego.

Kwestia szczęścia i perspektywy na pokaźne minuty w co najmniej kilku meczach z rzędu. Marcos takie "szanse" jakie teraz dostaje Isco otrzymywał również wcześniej i wielkiego wrażenia na nikim wówczas nie robił.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.01.17 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestałem tracić czas na oglądanie tej cienizny.. jednak postawa zarówno Isco jak i Solarisa pokazuje w którą stronę to idzie. Real poczeka na ofertę i po prostu sprzeda Franciszka temu kto da więcej. Pytanie ile wyjmiemy za Isco w gównianej formie? Ile wyjmiemy za starego Modricia? Ile weźmiemy za szklanego Bale'a? Mom poważne obawy, czy te kwoty pokryją te transfery o których się rozmawia.. Dla mnie Isco w tym klubie nigdy na dobre nie odpalił. Zawsze czegoś brakowało na dłuższą metę.. Mam wrażenie, że lepiej by sobie poradził w roli zastępcy Iniesty w Barce, aniżeli przy próbie komponowania się w Realu. Opinia nie fakt.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.01.17 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś 70 Mansour da niezależnie od formy.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.01.17 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Mam wrażenie, że lepiej by sobie poradził w roli zastępcy Iniesty w Barce, aniżeli przy próbie komponowania się w Realu. Opinia nie fakt.

Ja mam podobne wrażenie, pójdę wręcz dalej. Jakby grał w Barcelonie to byśmy szczęki zbierali z podłogi z zazdrości. W City też myślę Davida Silvę by zastąpił z miejsca i po prostu niszczył ligę. Tylko my chujowo prowadzimy zawodników. Jakby sam Isco grał chujowo, ok, bym zrzucił na niego. Ale wszyscy kurwa grają źle, grają na jakies 50% lub mniej swoich możliwości, tylko Isco obrywa rykoszetem, reszta tkwi w marazmie na boisku. Koleś jest magiczny na boisku, w naszym najlepszym okresie był najlepszym z naszych najlepszych na murawie, aż chciało się to oglądać i było te efektywne. A jak ktoś przywoła liczby, to pamiętam zajebisty artykuł, że Ozil jest Xavim i Iniestą w jednym, bo ma takie liczby jak tamci dwaj razem wzięci. Liczę, że nowy trener porządnie postawi na Franciszka, ja nie zapominam jak z Juve czy Barcą grał na pivocie i zapierdalał za dwóch. No i kompletnie się nie dziwię obecnej chujowiźnie, jak trener robi na ciebie gówno raz za razem i nawet się z tym nie kryje.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
kiwaczek11
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.17 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Mentalność. Nawałka o tym ciągle powtarza jak bardzo jest przygotowanie mentalne. On jest po prostu za miękki na bycie liderem, a w trudnych dla siebie chwilach chłop się poddaje, nie walczy. Pewnie wychodzi z założenia, że przy zmianie klubu nazwisko zrobi swoje, wyjebane w formę.

A przyszło komuś do głowy, że to właśnie w tym rzecz ? Że może Isco jest po prostu człowiekiem i w sytuacji, gdy wszyscy go kopią i na niego plują on tego psychicznie nie jest wstanie udźwignąć ?
Nie każdy jest terminatorem na poziomie CR i wydaję się, że Isco jednak jest grajkiem, który bez wsparcia trenera nie potrafi błyszczeć, a nawet kuli się jak zbity pies.

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.01.18 02:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę nic mówić, bo z tym że teraz chujowo grają wszyscy, nie tylko Isco nie sposób się nie zgodzić, ale jak czytam, że to jego obecność była niby kluczowa dla nas w sezonie 16/17 i że gość był "najlepszym z najlepszych" w swoim prime, to kurwa powiewa trochę tekstami o nieocenionej roli Benzemy autorstwa spuszczających się nad jego grą fanbojów. Just sayin'.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.01.18 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego wprowadzenie w 16/17 nie było kluczowe? Może popłynąłem o najlepszym z najlepszych, bo jednak Cris robił swoje w LM, Modric z Kroosem również, ale nie zmienia to faktu, że to jego wprowadzenie zrobiło nam wtedy sezon. Można kurwa korzystać z jego umiejętności? Drażni mnie, że mamy takiego gracza i nie potrafimy po prostu z niego korzystać.

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.18 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, Cris miał wówczas legendarną tą fazę pucharową, tak jak teraz legendarne było 2/3 LM w jego wykonaniu. Ale myślę, że historia zapamięta bardziej 16/17 jako popisów Crisa... Neuer, Buffon, Oblak, ćwierćfinał, półfinał, finał, Bayern, Atleti, Juventus.

Ale Isco był kluczowy, a przez dwa miesiące na pewno wydawał się być najlepszym pomocnikiem na świecie.

tayron36, problem nie leży tylko i wyłącznie w jego umiejętnościach i naszym poprawnym korzystaniu z nich [lub nie] tylko w jego kompletnym braku regularności. Lopek miał uczynić z niego pierwszoplanową postacią - a na początku sezonu był najgorszy (i to nie przesada) w klubie. Nawet nie można już mówić o braku dopasowania do reszty drużyny (jak wtedy gdy był Cris i Bale i dużo osób mówiło o niedopasowaniu Isco do graczy preferujących przestrzeń) - teraz obok siebie ma praktycznie samych graczy lubiących podawać, choć niekoniecznie w szybki sposób (tak jakby on lubił przyspieszać grę).

Isco za swoją grę jak najbardziej ponosi odpowiedzialność. Pamiętaj, że ten sam Isco (grający zdecydowanie lepiej niż dzisiaj) też wyglądał na zagubionego w 17/18 pod okiem tego samego trenera.

Ivan kiedyś dobrze napisał, że perspektywy Realu Madryt znacznie lepiej by wyglądały jakby Isco wszedł na swój topowy poziom. Bo wszyscy wiemy co potrafi jak gra na poziomie swojego potencjału. Ale jego utrata może nie być tak straszna, to jednak trochę luksusowy gracz. Ni na skrzydło, ni na środek pomocy, wymaga kompletnego zaufania, potrafi grać super, ale nie zawsze ma to przełożenie na liczby. Wolałbym szybszego pracusia w środku pola od którego nie oczekuje się cały czas błysku - i świetnego atakującego.

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.01.18 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nawet nie chodzi o to, że nie potrafimy z niego korzystać, on po prostu nie oferuje niczego ekstra ponad to, co oferują inni zawodnicy w drużynie. Ma świetny drybling, nie zabiorę mu tego, ale co on właściwie nam daje przy jego szybkości, skoro praktycznie każdy obrońca bez problemu zgasi go jak peta w walce o pozycję? Doliczyć mu można jeszcze fenomenalną kontrolę piłki, dobry strzał z dystansu i przyzwoite stałe fragmenty i podania. I to tyle. Na jego niekorzyść działa natomiast, że nominalnie gra na pozycji, która u nas nie istnieje. W dłuższym okresie praktycznie nie graliśmy systemem z mediapuntą od odejścia Ozila i zarówno James jak i Di Maria dawali zdecydowanie większe nadzieje w grze z trójką środkowych pomocników niż Isco, chociażby dlatego, że obaj mieli o wiele lepszy przegląd pola, podania prostopadłe i podania wszerz boiska, że o cyferkach, jakie obaj u nas wykręcali przez resztki szacunku do Hiszpana nie wspomnę.

Czy jego wejście do składu w sezonie 16/17 było dla nas kluczowe? Nie powiedziałbym. O ile zgadzam się, że dzięki przejściu na 4-3-1-2 udało nam się absolutnie zdominować Atleti w pierwszym meczu LM, tak w samym meczu Isco niczym się nie wyróżnił. W rewanżu był kotem, przyznaję, w finale znowu zagrał po prostu poprawnie - żadnych fajerwerków, przyzwoity mecz. Kluczowe było w tym wszystkim wyjebanie Bale'a i zmiana formacji, podobny efekt dało to też sezon później, kiedy przeszliśmy na 4-4-2 z Vazquezem, który też na tamten moment dał nam drugi oddech w LM. Niemniej ani jeden ani drugi nie byli architektami tamtych sukcesów.

Bawi mnie jedna rzecz - cały czas mówimy tutaj o gościu, który nigdy nie ewoluował do rangi gracza pierwszego składu pod żadnym trenerem (nawet pod Zidane'em, który podobno był nim wręcz oczarowany), a jednak teraz nagle wszyscy go żałują, gdy absolutnie nic nie broni jego gry i jego humorków. Z drugiej strony mamy np. takiego Casemiro, który po wcieleniu do składu przez Zidane'a absolutnie odmienił nasz środek pola, z miejsca stał się pierwszoplanowym graczem i jednym z czołowych DM'ów świata, dorzucił ogromną cegiełkę przy wygranych przez nas LM, zwłaszcza w finałach w Lizbonie i Cardiff, gdzie był jednym z najlepszych na boisku, a teraz bez mrugnięcia okiem ludzie wypierdalają go z klubu, bo ewidentnie jest pod formą i pojawił się Llorente (który jak widać z tytanu nie jest). Ale my żałujemy wiecznego prospecta. To jest dopiero komedia.

Ostatnio zmieniony przez Reggie dnia 2019.01.18 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
raq77
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.18 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 akapit szczególne celny.

Isco miał być nadzieją hiszpańskiej piłki i do tego Realu. Trochę boli, że nie spełnił oczekiwań.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.01.18 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, żeby nie było, nie zrzucam winy tylko na klub, bo Isco obecnie gra chujowo i wina leży też u niego. Ale po prostu trener tutaj nie pomaga. Za Carlo gdy Isco grał za Bale'a i graliśmy 4-4-2 i to był chyba nasz najlepszy moment za Włocha.

Można gadać o ustawieniu, że to ono było kluczem, tak jak Kroos zresztą powiedział, że dodanie pomocnika było kluczowe, tak jednak Isco idealnie dopełnił tę pomoc. I po prostu wiosnę 16/17 miał zajebistą i to był jego najlepszy moment u nas. James też dopełniał romb, kręcił lepsze cyferki, ale IMO po prostu grał gorzej i to wyglądało gorzej z nim niż z Isco. To Isco był najlepszym uzupełnieniem i to było kluczowe, dopiero potem formacja. No i nie zgodzę się, że nie urósł do rangi pierwszego składu. Za Zizou w najważniejszych meczach praktycznie grał regularnie.

No i miejsce Isco jest w środku pola. Potrafi zapierdalać, już to udowodnił nieraz. Zgodzę się, że Di Maria był z tej trójki najlepszym dopełnieniem w środku (notabene Xabi Modric Di Maria to był nasz najfajnieszy środek jaki pamiętam). Tak jak Isco jednak nie oferował cyferek jak Angel czy James, to jednak oferuje większą kontrolę w środku. Tego nie zmierzysz cyferkami. Z przeglądem się nie zgodzę. Isco holuje, ale przegląd pola ma naprawdę świetny. No i jeszcze raz, wstaw Jamesa lub Angela na pivota w meczu z Barceloną czy Juventusem. Zaryzykowałbyś? Isco tam podołał. Isco z całej trójki jest najbardziej zdyscyplinowany taktycznie. A to naprawdę dużo jeżeli chodzi o pomoc.

Jednak teraz trochę krytyki. To nie pierwszy trener, z którym ma problem. Był problem z Benitezem, jest teraz z Solarim. Może on ma problemy z trenerami, którzy nie są dobrymi wujkami? Nie wiem, luźne przemyślenie. Raz można z kimś mieć problem, zdarza się. Drugi raz jednak nie jest przypadkiem. W lato trzeba usiąść i przemyśleć jego pozycję. Obecna sytuacja jest po prostu słaba. Trzeba przemyśleć podstawowe ustawienie, zobaczyć czy gramy czterema pomocnikami, czy gramy 4-3-3 i po prostu przemyśleć czy jest tam miejsce dla Franciszka. Dajmy kupujemy Eriksena, sprzedajemy Lukę i gramy 4-3-3 i Eriksen walczy z Isco o miejsce. Obecnie nawet nie wiem o jaką pozycję w składzie walczy. Jak nie Eriksen, to James i niech walczy z Isco o miejsce w trójce.

Nikt Casemiro nie wypierdala z klubu, ze składu kosztem Marcosa owszem (no ale już offtopowo Marcos to mój typ DMa, a nie Case).

No i muszę przyznać, ja mam ogromną słabość do Franciszka. Po prostu dla takich kolesi się siada przed TV i delektuje piłką. W końcu oglądanie Realu to liczenie na coś więcej niż na wynik, prawda? No i ja sobie nie przypominam by ktokolwiek z naszych zbliżył się kiedyś do takiego występu:

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Kobe Bryant #24

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.18 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
[...]zwłaszcza w finałach w Lizbonie i Cardiff, gdzie był jednym z najlepszych na boisku[...]

Takie małe wtrącenie przeze mnie, ale Casemiro nie było w kadrze Realu na finał w Lizbonie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 239, 240, 241, 242  Następny
Strona 240 z 242
Skocz do: