Która liga jest najlepsza?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arturro
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.02.29 15:04    Temat postu: Która liga jest najlepsza? Odpowiedz z cytatem

wiem ze kiedys( w sumie niedawno) lige hiszpanską okreslano mianem najlepszej......>>> ale przeciez teraz na fali są kluby wloskie>>>>> mimo dalszych ciezkich sytuacji finansowych potrafia pokazac kto jest najlepszy>>>>> a pamietacie zeszly sezon???? w polfinale byly az 3 zespoly wloskie, a finale oba.....i to dwie z mediolanu>>>>>>>derby mediolanu okazaly sie jednak slabym widowiskiem.......najpiekniejszy futbol jednak w hiszpanii.....glownie za sprawa REALU MADRYT...
<<<<<<<<<...HALA MADRID...>>>>>>>>>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.01 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrz ile obecnie Hiszpańskich druzyn gra i LM i w UEFA. Piekny dla oka futbolu w Hiszpanii gra takze Depor a i Farca. Najsilniejsze Ligi w Europie to La Liga i Calcio, bez dwóch zdań. Liga Angielska jest najbogatsza, ale poza ManU, Arsenalem, Chelsea i Liverpoolem, Newcastle(moze) pozostałe drużyny prezentuja, żenujaco niski poziom. Liga Niemiecka i Francuska są nastepne w kolejce, ale na pewno sa slabsze od 2 pierwszych i od angielskiej czołowki też. Ja mam nadzieje, ze za pare kat powstanie PIerwsza Liga Europejska, gdzie beda grały najlepsze druzyny starego kontynentu i zastapi ona Champions League.

Powrót do góry

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.01 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale najlepsza jest liga hiszpanska, tu przynajmniej ......nie tylko Real.....ale i barca, valencja, depor graja piekny, ofensywny futbol .............invece nel`Italia i calciatori giocano defensivo calcio..(natomiast we wloszech pilkarze grają defensywnie>>>>>>nie wiem czy dobrze napisalem....) i jest to bardzo nieładne dla oka kibica.....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
precel1989
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.01 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Liga włoska
2) Liga hiszpańska
3) Liga angielska
4) Liga niemiecka

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.01 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Liga Hiszpańska
Arrow Liga Portugalska
Arrow Liga Francuska
Arrow Liga Turecka
Arrow Liga Rosyjska

To są moje ulubione ligi.Nie chodzi o poziom lig ale o gre drużyn bardzo mi się podobają np gole w Lidze Tureckiej czy gra w Lidze Rosyjskiej najlepszym przykładem jest postawa Lokomotivu w LM. Very Happy

Ostatnio zmieniony przez FigoRonaldo dnia 2004.03.01 17:51, w całości zmieniany 1 raz

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.01 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
Liga Angielska jest najbogatsza, ale poza ManU, Arsenalem, Chelsea i Liverpoolem, Newcastle(moze) pozostałe drużyny prezentuja, żenujaco niski poziom

Widac że za bardzo nie interesujesz sie tą ligą, jest to najbardziej wyrównana liga na świecie, jest nieprzewidywalna, tam każdy może wygrac z każdym. Mowisz że reszta prezentuje żenujący poziom?? Hmm a ja pamietam taki mecz niedawno. 2 ostatnie drużyny w tabeli Wolverhampton vs. Leicester City, do przerwy 0:3 dla Leicester a w 2 połowie 4:3 Dla Wolves, druzyny slabe raczej takiego widowiska nie prezentuja, wystarczy pare przykladów gdy ci ,, słabeusze " miażdżyli Arsenal czy Man Utd. pare przykladów ( Wolves - Man Utd. 1:0, na Old Trafford wygral Manchester 1:0 ale 4 setki zmarnowal napastnik Wilków ), Bolton - Arsenal 1:1, mimo remisu Bolton w koncowce 1 i 2 polowy pokazal Arsenalowi lekcje futbolu ), Charlton - Chelsea 4:2 - fantastyczne, szybkie widowisko.

Przykladow mozna mnożyć, dla mnie najbardziej widowiskowa i najszybsza liga na swiecie, powolna włoska, chaotyczna niemiecka czy nawet hiszpanska nie mogą się z nią równać. Jest to jednak tylko moje zdanie, nie kazdy musi sie z tym zgadzac.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.01 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 ma racje ja dodam jeszcze.

Man Utd vs Leeds 1:1
Man Utd vs Fulham 1:1
Fulham vs Man Utd jeżeli się nie myle to ten mecz zakończył się wynikiem 3:4 dodam że w tamtym meczu Man prowadził już 3:0 Exclamation Przykładów jest sporo(nie jestem pewny czy wtedy Man grał z Fulham ale pewnie wiecie o jaki mecz mi chodzi).Napewno liga Angielska jest bardzo wyrównana bo nawet Leeds potrafi dzielnie walczyć z najlepszymi (2:2 z FC Liverpool)

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.01 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisanie, ze Liga Angielska jest wyrównana to jest zakrawa na kpine. Sprawdzcie sobie kto w ostatnich latach zdobywał Mistrzostwo. Liga Hiszpańska dopiero w tym roku zostala zdominowana przez Real, w tamtym roku o mistrzostwie decydował ostatni mecz, jak sie patrzy na wyniki RSSS a w tym sezonie chocby Villareal, Osasusny to dopiero mozna mówic o poziomie i wyrówaniu. Europejskie puchary wszytskie Hiszpańskie drużyny wyszły z fazy grupowej, wszystkie narazie graja w UEFA z tych które brały udział. Liga Angielska nie jest wyrónana i ta wiedza nawet komentujacy ja dziennikarze.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.02 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym poznac tych komentatorów. Rzeczywiscie gdy patrze na to jak Bolton ogrywa Man Utd ( poprzedni sezon 2 razy ) to dochodze do wniosku że rzeczywiscie po co oni wogole graja jak i tak nie maja szans Smile . A czemu podajesz wyniki druzyn w europejskich pucharach, my przeciez mówimy o poziomie ligi a nie osiagnieciach druzyn na europejskiej arenie. Powiedz mi, ile razy sie zdarza że 5 ostatnich ekip w Primiera Division wygrywa czy remisuje z trzema pierwszymi, bo w lidze angielskiej zdarza sie to co jakis czas.

Powrót do góry
Simon &copy;
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.02 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, ze Supreme mówi o wynikach w europ. pucharach, bo te puchary, jako turnieje w ktorych startuja reprezentanci tych lig, rowniez sa wyznacznikiem ich siły. Co z tego, ze liga w jakims kraju na Pacyfiku jest wyrownana skoro, zespoly z tej ligi nie maja szans z zespolami z polskiej ekstraklasy (mam przynajmniej taka nadzieje, ze tak nisko nie upadlismy jeszcze :P)? Wink

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.03.02 09:07    Temat postu: Re: najlepsza liga...????????? Odpowiedz z cytatem

arturro napisał:
derby mediolanu okazaly sie jednak slabym widowiskiem

Jesli ci chodzi o ostatnie derby to nie byly taki slabe. Inter prowadzil juz 2:0 zeby przegrac 2:3... Ja nie ogladaem ale duzo tym meczu czytalem i byl podobno baardzo wyrownany i zaciety

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.02 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Derby Milanu to było piekne widowisko, oglądałem i byłem mozna powiedziec zachwycony tym meczem. To ile druzyn gra w Europejskich pucharach i jak sobie radza, to wlasnie obiektywne kryterium oceny poziomu ligi Ugi3 czy chcesz czy nie, liga angielska wypada na 3,5, chyba cienko. Tu taka mała statystyka na koniec:
Hiszpania -- Mistrzowie kraju
1999 - Fc Barcelona
2000- Deprtivo La Coruna
2001 - Real Madryt
2002 - Valencia CF
2003 - Real Madryt
Włochy- Mistrzowie kraju :
1999 - AC Milan
2000 - SS Lazio
2001 - AS Roma
2002 - Juventus Turyn
2003 - Juventus Turyn
Anglia - Mistrzowie kraju:
1999 - ManU
2000 - ManU
2001 - ManU
2002 - Arsenal Londyn
2003 - ManU
Tak liga angielska jest z pewnością tą najbardziej wyrównaną. :/

Powrót do góry

mlody66
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.02 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiszpańska na pierwszym miejscu, a na drugim Angielska. Włoska jest lipa!!! (nie przepadam za grom włochów) Twisted Evil

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.02 21:47    Temat postu: Re: najlepsza liga...????????? Odpowiedz z cytatem

focus napisał:
Jesli ci chodzi o ostatnie derby to nie byly taki slabe.

Nie, nie chodzi mi o ostatnie derby>>>>zreszta mogles przeczytac uwazniej, bo tam pisze dokladnie....chodzilo mi o final LM, a jezeli chodzi o ostatnie derby to moge sie z tobą zgodzic>>>>były interesujace....zresztą>>>>>>> niewazne jakie zespoly z jakiej ligii, i tak uwazam ze liga hiszpanska jest najlepsza choc niedawno jeszcze mnie to dziwiło......lubie jeszcze kilka innych zespołów z innych lig......ale nie jestem z nimi tak zwiazany jak z Królewskimi>>>>> Primera Division is the best !!!
w pucharze UEFA są faworytami tak jak w LM (Krolewscy...no i Depor)
Chcialbym, zeby i UEFA i LM wygraly hiszpanskie zespoly.....

Ostatnio zmieniony przez REALnyMADRIDista dnia 2004.03.19 12:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.03 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim sezonie zdecydowanie to zepoły Włoskie dyktowały warunki w przynajmniej Lidze Mistrzów. I przy tym zostane, jest to najlepsza liga, ale grają tzw. Catenacio (niewiem jak to się pisze) i to mnie denerwuje, a oto dowód:
Liga Włoska - Inter, Milan, Roma, Juve, Lazio, Parma
Liga Hiszpańska - Real, Barca, Deportivo, Valencia, czasmi w niektórych sezonach Betis, nie mogę napisać Real Sosiedard bo oni mieli formę tylko w ostatnim sezonie.
Liga Niemiecka - Bayern, Bayer, Borrusia, Werner, VFB Stutgard, Schalke ma przebłyski, ale w sumioe te zespoły są słabsze, no i np. werner też jak narazie ten sezon
Liga Angielska - ManU, Arsenal, Chelsea, Newcastle i Liverpool

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21
Skocz do: