Real Madryt - Manchester United [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackgozdo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.15 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy się zgodzicie,nie jestem waszym Fanem,ale według mnie teraz zamiast Benzemy i Higuaina w ataku przydał by się Raul ,myślę że wtedy bylibyście skuteczniejsi,w ogóle to że dali mu odejść to było frajerstwo,taka Ikona :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.02.15 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raul już dosyć pognębił MU w przeszłości. Niech teraz zrobią to inni.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.02.15 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamartin7 napisał:
Ja jestem mocno podłamany tym wynikiem i bezradnością, którą było widać w drugiej połowie w Naszych poczynaniach.

Brak napastnika i akcji oskrzydlających, tego mi brakowało. Obecność Arbeloi w wyjściowym składzie jest kpiną od dłuższego czasu, nie wiem co ma zagrać Essien żeby Mou przejrzał na oczy. Coentrao kilka razy fajnie się podłączył i mógł zdobyć nawet dwa gole, ale również za rzadko pomagał czy to Di Marii czy CR. Zawiódł też Ramos, po raz kolejny w LM.

Na zdecydowany plus Cristiano, Angel i Sami. Pochwały należą się też Mesutowi, Xabiemu i Rafie.

Byliśmy minimalnie lepsi w przeciągu całego meczu, ale wynik moim zdaniem sprawiedliwy.

Co do decyzji arbitra, podyktowałbym karnego na Di Marii i wyrzuciłbym również Varane'a.

Sprawa awansu nadal otwarta, ale obawiam się bezradnego bicia głową w mur i zabójczych kontr United. Do meczu jednak 3 tygodnie, nie wszyscy zawodnicy, którzy wczoraj grali mogą być do dyspozycji obu trenerów. Niech Nasi nie piszą na Twitterach "Vamos Equipo" etc. Niech kurwa zapierdalają od pierwszej do ostatniej minuty i pokażą, że naprawdę ta LM jest dla nich najważniejsza.

Przesadzasz. Przecież takiego zapierdalania jak w środę nie było nawet w meczach z Barceloną. Coentrao to grał wręcz 3-go skrzydłowego i cały czas zapieprzał do przodu, przy każdej akcji. Arbeloa też się sporo włączał. Przecież sporo sytuacji stworzyliśmy sobie właśnie z powodu wrzutek z boku boiska.

Co do mojej opinii o meczu, to bardzo podobało mi się zaangażowanie oby dwu ekip. W sumie przebieg spotkania był dość dziwny, bo to my kontrolowaliśmy mecz, mieliśmy więcej okazji.... Z drugiej strony Manchester też pare razy się odgryzał za sprawą RvP. Szkoda, że nie wygraliśmy te 2:1, bo sporo ryzykowaliśmy i mieliśmy z czego to strzelić. Ogólnie to u nas wszyuscy, prócz napastników zagrali świetny mecz, a po raz kolejny w tym sezonie zabrakło nam szczęścia pod bramką przeciwnika.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.02.15 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozjebują mnie ludzie piszący tym, że jest kradzież, bo Manciester nie dostał rzutu rożnego w ostatnich sekundach, bo mógł paść gol, a nie zauważają, że jedyny gol dla Diabłów padł po rożnym, którego nie powinno być.
No i wszechobecny pesymizm też jest ciekawy, prawie nikt nie zauważa, że Real miał multum sytuacji i to, że nie padło z nich więcej goli nie oznacza, że nie padną one na Olt Draffort... Skoro potrafiliśmy wcisnąć jedną gdy Manciester się zaciekle bronił, to dlaczego mamy nie wcisnąć kolejnej na OT?
Pis joł.

edit: w sumie Herman też jest ciekawy, dla którego najwyraźniej 1-1 na Bernabeu równe jest co najmniej zwycięstwu w całych rozgrywkach

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
chamartin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.02.15 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:

Przesadzasz. Przecież takiego zapierdalania jak w środę nie było nawet w meczach z Barceloną. Coentrao to grał wręcz 3-go skrzydłowego i cały czas zapieprzał do przodu, przy każdej akcji. Arbeloa też się sporo włączał. Przecież sporo sytuacji stworzyliśmy sobie właśnie z powodu wrzutek z boku boiska.

Obejrzyj mecz jeszcze raz i wskaż mi choć jedną sytuację, gdzie Arbeloa włączył się do akcji ofensywnej i było choćby jakieś zamieszanie pod bramką. Jeśli już podłączył się pod akcję ofensywną, to jego wrzutki były niegroźne, zdecydowanie najsłabszy Nasz piłkarz w całym meczu. Zwłaszcza w drugiej połowie Ozil robił kółeczko za kółeczkiem rozpaczliwie wypatrując Alvaro na prawej stronie. Szczytem wszystkiego był 39 - letni Giggs wyprzedzający Arbeloę, albo jego bierne zachowanie przy strzale RvP w ostatnich minutach.

Najsłabszy piłkarz Realu, nie ma prawa zagrać na Camp Nou czy Old Trafford. Jest Essien, wrócić może tam Ramos bądź nawet Varane.

W drugiej połowie najgroźniejsze sytuacje były po dograniach z boku od Higuaina, Khediry czy Modricia.

Coentrao fakt, podłączał się wiele razy i zaliczył ten mecz na pewno na plus.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Mesut17
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.16 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wie ktoś jak się nazywa przyśpiewka z minuty 57 ,Realu z ostatniego meczu z Manchesterem w lidze mistrzów .

Powrót do góry
nza
¡Fuera Zidane!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.02.16 02:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamartin7 napisał:

Obejrzyj mecz jeszcze raz i wskaż mi choć jedną sytuację, gdzie Arbeloa włączył się do akcji ofensywnej i było choćby jakieś zamieszanie pod bramką. Jeśli już podłączył się pod akcję ofensywną, to jego wrzutki były niegroźne, zdecydowanie najsłabszy Nasz piłkarz w całym meczu. Zwłaszcza w drugiej połowie Ozil robił kółeczko za kółeczkiem rozpaczliwie wypatrując Alvaro na prawej stronie. Szczytem wszystkiego był 39 - letni Giggs wyprzedzający Arbeloę, albo jego bierne zachowanie przy strzale RvP w ostatnich minutach.

Najsłabszy piłkarz Realu, nie ma prawa zagrać na Camp Nou czy Old Trafford. Jest Essien, wrócić może tam Ramos bądź nawet Varane.
.

Pachnie hejteryzmem na wielką skalę, skoro przynajmniej 3 zawodników zagrało DUŻO słabsze zawody. Nie mówiąc o tym, że Alvaro zagrał w defensywie bardzo dobrze.

Chociaż, też chce jak najszybszego powrotu Ramosa na prawą. Minie zaledwie 1-2 mecze i Arbeloa wyśle go tam, gdzie jest jego obecne miejsce, czyli na ławkę.

chamartin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.02.16 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To poczytaj sobie moje wpisy na jego temat w poprzednim i jeszcze wcześniejszych sezonach. Zawsze chwaliłem go za solidność w grze, był pewniakiem na prawej stronie, dodatkowo kupiony za grosze.

Teraz nie pachnie to hejteryzmem, tylko obiektywnym spojrzeniem na jego obecną formę. Arbeloa jest teraz piłkarzem po prostu słabym, za słabym na wyjściowy skład.

Powrót do góry
boko
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.16 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wybrałem dwa mecze: Arsenal Londyn - Blackburn-1 i Granada - Barcelona-2. Ufam:
1x2wins.c o m

Powrót do góry
nza
¡Fuera Zidane!

PostWysłany: 2013.02.16 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę szukał, zaufam Ci.

Choć wiem jak to się skończy i kto gdzie wyląduje.

popo205
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.02.16 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie czy będzie rewanż w TVP?

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2013.02.16 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie.

Powrót do góry
Liukan
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.02.17 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie. Kto ogladał mecz na necie na jakies stronie i jest bardzo zadowolony? Mogło byc w HD za jakiegos smsa

Powrót do góry
A.S
La Saeta Rubia

PostWysłany: 2013.02.17 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onet. Pierwszy raz tam oglądałem i jestem bardzo zadowolony.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2013.02.17 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę Tobie polecić http://weeb.tv/. W środę oglądałem Ligę Mistrzów i nie miałem żadnych problemów. Jakość obrazu naprawdę bardzo dobra i do tego usługa jest tania.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Strona 26 z 27
Skocz do: