Real Madryt - Valencia CF [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2013.01.16 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam i tak wbijam kutasa w CdR, jeszcze gdybyśmy mieli mocną szeroką kadrę to tak ale w obecnej sytuacji to nie Tongue także dzisiaj i mogliśmy dostać 10-0 i nie przejąłbym się zbytnio tym bardziej że nawet jakbyśmy was przeszli to następnie gralibyśmy z Barcą gdzie już jesteśmy totalnie bez szans więc po co się forsować jak w lidze trzeba zapierdalać + porządnie przygotować się na PSG.

Jednak jest mi w chuj żal tego co sędziowie odpierdalają w tej marnej lidze, naprawdę czasem się uśmiecham jak kibice Realu i Barcy krzyczą jak to ich kluby zostały okradzione ale to jest i tak pikuś przy tym co się odstawia w innych meczach, ale niestety reszta ligi nie jest tak medialna więc nawet jakieś grube akcje przechodzą bez echa a w meczach R&B każda pierdoła jest niesamowicie nagłaśniana w mediach.

Co do ręki przy golu Higuaina, ja tam uważam że to jednak Guardado zagrał ręką i ta później jakoś tam się poodbijała jednak bardziej szkoda mi tego że sędzia nie odgwizdał karnego za rękę Carvalho pod koniec pierwszej połowy, mogło być całkiem inaczej a tak znowu dostaliśmy w pupę, no i te nieszczęsne spalone, to już chyba jakieś nasze na fatum Bernabeu O fpizdu

Mam nadzieję że jednak w przyszłą niedzielę zagramy jak trzeba!

Ostatnio zmieniony przez Espaneta dnia 2013.01.16 01:15, w całości zmieniany 2 razy

Gracias Albelda - sempre blanquinegro!
http://www.vcfplay.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.16 01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Espaneta napisał:

Jednak jest mi w chuj żal tego co sędziowie odpierdalają w tej marnej lidze, naprawdę czasem się uśmiecham jak kibice Realu i Barcy krzyczą jak to ich kluby zostały okradzione ale to jest i pikuś przy tym co się odstawia w innych meczach

Przecież i tak Soldado trafił w poprzeczkę Ptak
Nie no z tymi spalonymi to przsada dziś.

Co do meczu, to jak już ktoś napisał bardzo dziwny. Mógł paść praktycznie każdy wynik i równie dobrze to my mogliśmy przegrać 0-2. Wygraliśmy i żałować ma czego jedynie Valencia.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2013.01.16 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały jebany sezon to samo - mają przeklarowne sytuacje i napierdalają w bramkarza lub kibiców. Ok, mogła uciec koncentracja w Lidze, ale to była przesada.

Co do błędów, to ja rozumiem oburzenie na liniowego, bo śmiech z tymi spalonymi (taki sam, jak z Albiolem, co dramat po kontuzji), ale Soldado nie za bardzo tam nastrzelał z nich bramki. W Lidze było inaczej, tutaj nie potrafił zamknąć sytuacji. Karny za rękę Carvalho? Poważnie, pan Sławek tysiąc razy o takich akcjach mówił.

Ciekawe też, gdzie ci odważni działacze z Valencii byli, jak ich Barka opierdalała rok temu w Pucharze Króla. Milczeli. Dzisiaj Canal+ podstawił monitory z sytuacjami, Santiago Bernabeu i jazda...

chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.01.16 06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej martwi brak kontroli w środku pola. Xabi, Khedia, Luka nie potrafili w większych fragmentach meczu opanować sytuacji i gra była szarpana. Byłem przekonany o pełnej dominacji, wynik świetny, ale gra nie ta, której oczekujemy.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Schabu
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.01.16 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwycięzców się nie sądzi,ale niestety gramy dalej taką samą kapuchę co wcześniej.Naszą najmocniejszą bronią jest teraz tylko i wyłącznie kontraatak!!
Atak pozycyjny nie istnieje,lub jest tak chaotyczny że masakra.Nie gramy wogóle skrzydłami,rzuty wolne porażka,rzuty rożne porażka <ściana> .
Na plus dla mnie mimo wszystko obrona i CR7.Na minus Modrić,Di Maria i Oezil.
Wynik lepszy niż gra i to tyle....

Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.16 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik dużo lepszy niż gra. Naprawdę nie wiem co się dzieje z naszą drużyną w tym sezonie- to jest jakaś parodia co my gramy. Za wygraną powinniśmy podziękować sędziemu i Jonasowi.

Powrót do góry
labeleq
Korposzczur.

PostWysłany: 2013.01.16 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Özil na minus? Moizm daniem pracował wczoraj bardzo dobrze. Dużo bardziej widoczny niż reszta ofensywy, zwłaszcza w drugiej połowie.

Brak kontroli w środku pola jest trochę martwiący. Mając w składzie czterech nominalnychśrodkowych pomocników gra powinna być bardziej poukładana.

Wynik mnie mało cieszy, bo biorąc pod uwagę błędy sędziów, to ten mecz mógłby wygladać bardzo blado.

Pyyyra
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.16 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i był aktywny w ofensywie, ale z kondycją ma problemy. Nie wierzę, że przewraca się od kontaktu z przeciwnikiem... po prostu nogi go nie chcą nosić.

Faktycznie, w pierwszej połowie gra była chujowa (poza pierwszymi 10minutami), Valencia zdominowała środek no i pare razy zrobiło się cieplutko Ikerowi na pewno.. To już któryś mecz z rzędu w którym środek pola piaszczy, daje się zdominować i jest zagubiony ;/
W drugiej połowie było ciut lepiej, choć i tak bez szału, pozostaje się cieszyć, że sędziowie dziś byli ślepi.

Guaita - zajebisty mecz rozegrał, marzy mi się taki zmiennik dla Ikera...

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.16 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż jak ktoś liczył na to, że mecz w rozgrywkach obudzi Real, to musiał być nieźle rozczarowany. A co najlepsze pomimo słabej gry, przy lepszej skuteczności Ronaldo, mogło być nawet 4:0. Bardzo dziwne spotkanie, liniowi dawali dupy na całego, Jonas mając praktycznie pustą bramkę pudłuje. Chociaż jeśli chodzi o spalone Soldado trzeba pamiętać, że w jednej z akcji zdążył Casillas, choć tutaj akurat nie mam pewności, czy Soldado nie usłyszał wcześniej gwizdka i odpuścił. Natomiast wątpliwości nie mam przy sytuacji z poprzeczką, gdzie nie mógł usłyszeć gwiazdka, bo zabrzmiał on w momencie strzału, ewentualnie tuż po. Tak że zgadzam się, że sędziowie się nie popisali, ale o okradzeniu z dwóch bramek nie ma co pisać.
Wracając do gry Realu, widoczny był brak kontroli, za często Valencia spokojnie rozgrywała piłkę, na połowie Realu, za często stwarzała sobie dobre sytuacje.

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.01.16 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Jak na to spojrzałem to aż mi się nie dobrze zrobiło. Z naszą formą nic w tym sezonie nie osiągniemy. Ostatnia chwila na poprawe

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
Doktor Koks
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.16 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Mourinho opuści. Dla niego celem zostało 3-4 miejsce w lidze, CdR i LM. Piłkarze będą musieli się spiąć na Valencie w Pucharze, United w Lidze Mistrzów i Barcelone w Lidze, a co do reszty spotkań- co będzie to będzie...

Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.01.16 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3-4 miejsce? Cię ktoś chyba chujem jebnął. Na 1. miejsce realnych szans nie mamy ale na 2. jak najbardziej. ;)

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2013.01.16 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Espana. napisał:
Cię ktoś chyba chujem jebnął.

xD

El Jarek napisał:
Karny za rękę Carvalho? Poważnie, pan Sławek tysiąc razy o takich akcjach mówił.

Ciekawe też, gdzie ci odważni działacze z Valencii byli, jak ich Barka opierdalała rok temu w Pucharze Króla. Milczeli.

Nie wiem kim jest pan Sławek i mimo że akurat po koniec pierwszej połowy oglądałem już transmisję jednym okiem bo w międzyczasie się uczyłem to wydawało mi się jednak za taką rękę powinien być karny, ale z chęcią bym zobaczył jakąś dobrą powtórkę żeby się upewnić. Co do spalonych to fakt że Soldado raczej z nich by nie nastrzelał ale to już nie chodzi o to, te kurwy z chorągiewkami mylą się w tak prostych sytuacjach że to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie.

Co do działaczów Valencii, myślę że słowa które wypowiedział Llorente nie były jakoś mocne i bezczelne, ton wypowiedzi wydaje się być bardzo dyplomatyczny więc myślę że twój post jest nieco przekolorowany bo mam wrażenie jakbyś chciał nas obsmarować bo ktoś odważył się skrytykować to co się działo wczoraj na boisku w wykonaniu sędziów na waszą korzyść.
Aha i rok temu żadnego milczenia nie było -> http://www.vcf.pl/index.php?id=5329
Cytat:
Pracę sędziów skrytykował Manuel Llorente. "Zagranie było oczywiste. Widziało je 49 000 widzów zgromadzonych na trybunach" – powiedział prezydent Valencii.

"Istnieją drużyny, które zazwyczaj mówią o arbitrach. My o nich nie rozmawiamy, ale niektóre robią to przez cały tydzień. Sędziowie nie zauważyli zdarzenia z początku meczu, chociaż zobaczył to cały stadion. Jeśli nie wspomina o tym pierwsza drużyna w tabeli, robi to druga. My, trzeci zespół ligi, wolimy o tym nie mówić".

Z tego co pamiętam na ten temat jeszcze wypowiadał się Albelda i Soldado ale nie chce mi się już szukać tych newsów (szczególnie że były na hiszpańskich stronach).

Gracias Albelda - sempre blanquinegro!
http://www.vcfplay.com/
Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2013.01.16 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Espaneta napisał:

Nie wiem kim jest pan Sławek

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.16 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Espana. napisał:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Dodaj do tego ewentualne mecze z Barca/Malaga między meczami z Getafe, Granadą i Sevillą to już wogole leżymy. Ostatni moment na ogarnięcie się.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: