[Nominacje] Oscary 2012 - 2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carlitos94
Alex DeLarge

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2013.07.22 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14. Wiertło, za to, że potrafi przedstawić swoje zdanie w sprawach futbolowych, które nie zawsze mi się podoba, ale no cóż, nie każdy myśli tak jak ja (a szkoda). Do tego należy dodać jego niebywałe poczucie humoru.

"Życie jest jak papier - szare, długie i do dupy" - Żeromski, chyba Żeromski.

"Jak zwykle czekamy na państwa informacje, nasze telefony będą czynne jeszcze przez godzinę" - Maciej Trojanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2013.07.25 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5. Jakoś zawsze podobał mi się podpis mrs :"Wiadomość została wysłana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać."

Powrót do góry
Wiertło
Se queda
Se queda

PostWysłany: 2013.08.21 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14. Clinical, najbardziej ogarnięty z moich kolegów po szalu, wzór do naśladowania dla niektórych katalońskich dzieci. Very Happy

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

13. In Flagranti - bezkonkurencyjny, najlepszy debiut 2012 roku, zmiata konkurencję bez precedensu, człowiek dobrze myślący, inteligentny, zabawny, pomocny, stary co ja bym czasem zrobił gdyby nie Twoje dobre słowo, ile razy spadłem z krzesła jak czytałem Twoje posty, nigdy niczego nie odmówiłeś. Mimo że jako kibice, jesteśmy po dwóch stronach barykady, masz nominację ode mnie w tej kategorii, bo po prostu jestes najlepszy. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2013.08.21 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mi było smutno z powodu kategorii debiuty, bo w 2008 prawie nic nie pisałem i nie mogłem być nominowany, kiedy w 2009 zacząłem brylować :(

2. Temat dla bezrobotnych no-life'ów

Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.08.22 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.Najglupszy temat - Iker Casillas. Wiekszosci postow w tym temacie nie da sie czytac. Zarowno postow jego zwolennikiw, jak i przeciwnikow.

9.Futbolowy ekspert - Yaguarek. Po prostu. Poza tym wydaje sie swoj chlop.

10.Najwiekszy ministrant - KibicRM. Powoli staje sie legenda tego forum, rzadko kiedy wypowiada sie na jakis temat, za to prawie zawsze do kogos musi sie doczepic.

16.Najlepszy moderator - Chemik. Chyba stworzony do tej roli. Very Happy Sumiennie wykonuje swoja robote, chyba w ogole nie rozdaje warnow z dupy, do tego nie wdaje sie w pyskowki, oraz nie prowokuje. Wzor dla niektorych.

20.Najmniej lubiany forumowicz - Alternative. Sam studiuje ekonomie, wiec w miare lubie ten temat, ale wchodzac na forum chce na chwile oderwac sie od studiow, kiedy on stale do wszystkiego, wrzuca swoje ekonomiczne poglady.

21.Najwiekszy frustrat, napinacz - El Mou. Sorry gosciu, ale jedyne z czego cie kojarze to pisane stale pod napinka, i rzucanie wulgaryzmami.

22.Najwiekszy analfabeta - Cule a muerte, oczywiscie.

23.Najgorszy moderator - Leszczu. W moim pojeciu, moderator powinien pracowac spokojnie, w cieniu. Za czesto wychodzisz na pierwszy plan. Teraz i tak sie troche poprawiles, ale za 2012 rok, bezwzglednie w moim mniemaniu nalezy ci sie to miano, gdzie to brales udzial w wielu forumowych klotniach.

26.Najwiekszy fanboy - tyranitar.

D: dzieki, Very Happy , poprawilem.

Ostatnio zmieniony przez Soker. dnia 2013.08.22 14:02, w całości zmieniany 2 razy

Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2013.08.22 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Najwiekszy ministrant - KibicRM. Powoli staje sie legenda tego forum, zadko kiedy wypowiada sie na jakis temat, za to prawie zawsze do kogos musi sie doczepic.

:lol2: Właśnie wystawiłeś się na strzał Kibica

A żeby nie było nie na temat:

3.Najgłupszy temat: jak wyżej Iker Casillas, napinka tam przebiła w swojej głupocie, co uważalem za niemożliwe, dawne tematy Raula i Gutiego

23.Najgorszy mod/admin: Klatus, za bany z dupy za nieprawomyślność i (nie)zwyczajną arogancję. A także za prześladowanie Pixika ;)

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.09.12 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

25.Najlepszy avatar - Bonso.

Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.09.29 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że post pod postem, ale perełka się trafiła.
4.Post roku -
dani2706 napisał:
Przecież ten Pique to NIGDY nie był jakiś wielki stoper. To, że za Guardioli miał w meczu 2 czy 3 akcje do przerwania i swoje zrobił nie znaczy, żeby nazywać go stoperem klasowym. Wystarczy sobie przypomnieć sezony z Puyolem. Obok Puyola grał świetnie, Puyola nie było to dno i metro mułu. Jeśli o mnie chodzi, to gram jako rozgrywający, częściej pozycja Xavi'ego aniżeli Iniesty...i tak sobie myślę...że dałbym Barcelonie, może nie tyle samo, ale przynajmniej 50% tego, co dawał jej Xavi za najlepszych lat. To jest Barcelona...w niej gra się dużo łatwiej - cały czas piłka przy nogach barcelonistów, 2/3 akcje na mecz rywali...to jest piłkarski raj. (Są też mecze, gdzie rywal gra na 100%, ma więcej akcji i wtedy jest najazd na Pique) Stąd też opinia, że Pique czy Pedro to dobrzy grajkowie. Gdzie indziej to oni by zginęli.

POLfan
Así, así, así gana el Madrid!

PostWysłany: 2013.10.02 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

25.Najlepszy avatar - Gehu89

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2013.11.12 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9. Futbolowy ekspert
W tej kategorii nominować mogę tylko użytkownika Prezio. Pisze zawsze ciekawie, a do tego dysponuje wielką kulturą dyskusji.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.11.12 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak pewnie znowu nie będzie Oscarów. Forum umarło.

2. Najciekawszy temat
Temat dla bezrobotnych no-life'ów, mnóstwo ciekawych dyskusji, spełnienie odwiecznego marzenia userów rm.pl - forumowego shoutboxa, pozytywna rola społeczna - zaciskanie więzów forumowej przyjaźni między mną, Crawlim, carlitosem, Flagrantim, Gutim16 itd. Do tego pomógł odkryć normalność u jednej z putek - Wiertła. Wszystkie kolory tęczy, wszystkie smaki... no w każdym razie rozmowy przez te kilka miesięcy toczono na tyle tematów, że nie da rady ich tu wymienić. Dość powiedzieć, że rozmawiano o wszystkim od biedy jaką klepie Wiertło, przez amerykańską wojnę domową aż po rozkminy nad odmianą nazwisk Ancelottiego i Isco, metody na kaca i przepisy na pizzę. Do tego grupa wsparcia dla osób kupujących komputer, Crawler próbujący pisać książkę podczas gdy reszta tematu udaje, że wierzy, że jego dziewczyna jest prawdziwa, żeby mu nie było przykro... Temat zamknięty praktycznie bez logicznego powodu, co prawda przechodził akurat przez kryzys, można jednak rzucić argumentem, że był on wywołany w dużej mierze właśnie przez moderatorów i sporo niezasłużonych banów dla osób, które były w temacie najaktywniejsze.

11. Brakujące ogniwo
Alternative, dla mnie już dawno przestał być wkurwiający i jak zaczynał pieprzyć o ekonomii to był raczej autentycznie zabawny. Mało kto jednak zaprzeczy, że potrafil się ciekawie wypowiedzieć na mnóstwo tematów, był motorem napędowym tematu o Premier League i nakręcał niezliczone dyskusje NA POZIOMIE w temacie o Polityce. Był aktywnym i jednym z najbardziej rozpoznawalnych userów i jego brak jest bardzo odczuwalny na forum.

Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2013.11.12 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21.Największy frustrat/napinacz

Kaiser, chyba nie trzeba uzasadniać?

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2013.11.12 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11.Brakujące ogniwo
Herman. Nie wiem co się stało z tym userem. Kiedyś, kiedy trzeba było - pisał zabawnie, kiedy trzeba było - pisał poważnie i z sensem. Szkoda, że na jego miejsce wysłali jakąś nieudolną kopię, która lata po forum z rudzielcem w avatarze i na wszystkich pluje nieudolną ironią. Reprezentuje poziom wybitnie putkowy.

Czyżby to był znak czasów tego forum? Że nawet ludzie wydawałoby się nieskażeni stają się właśnie tacy? Smutne.

Brakuje też mrsa. Z pociesznej putki od śmiesznych obrazków ostała się nieśmieszna putka. Co się tutaj wyprawia? Co z nimi zrobiliście? Gdzie byli rodzice?

Wiertło
Se queda
Se queda

PostWysłany: 2013.11.17 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

11.Brakujące ogniwo - carlitos94. Jeden z moich najlepszych przyjaciół na tym forum, nasza znajmść zaczęła się oczywiście w nie istniejącym niestety już temacie dla no-life'ów... Chłopak bardzo zabawny i pomocny, ma to coś. Niestety, obecnie zbanowany, nie będę się kłócił czy słusznie, ale cały czas liczę, że przed Świętami jeszcze zobaczę Twój nick na liście aktywnych użytkowników na dole strony.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2013.11.27 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

26.Największy fanboy - bezsprzecznie Absynt zrzuca z tronu tyranitara. Ten drugi w zależności od tego czy Kaka zagrał chujowy czy akceptowalny mecz zdawał sobie z tego (w miarę) sprawę i dostosowywał swój fanboimz w przeciwieństwie do nominowanego xD

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7
Skocz do: