Real Madryt - FC Barcelona [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
murzynbambo
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2013.01.31 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uwazam, ze Real zagral zajebiscie z tylu. I ciezko o lepszy mecz z Barcelona wlasnie tej formacji. A to tam byly najwieksze ubytki w skladzie Realu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.01.31 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carvalho grał tragicznie. Jakby grał tam zamiast niego Ramos, a na lewej Coentrao, to by wyglądało to znacznie lepiej.

F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2013.01.31 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na ten sklad to wynik naprawde nienajgorszy. Nie wyobrazam sobie, zeby ktos z dwojki Pepe - Ramos mogl zagrac lepiej niz Varane. Zdecydowanie najslabiej Carvalho i Callejon. Tak jak ktos juz tu powiedzial, brakowało nam Di Marii w formie. Choc w sumie nawet i bez formy watpie, zeby zagral gorzej niz Callejon. Brakowalo jego szybkosci przy kontrach.
W sumie kazdy mogl wczoraj wygrac. Obie druzyny mialy sporo okazji. Real mial ich jakby wiecej, ale Barca miala chyba bardziej klarowne. Zreszta, po 0-1 Real musial sie bardziej otworzyc.
Do rewanzu na CN jezcze sporo czasu, ale jak pokazuje historia ostatnich spotkan w Barcelonie, nie jestesmy wcale bez szans.
Sam mecz naprawde mi sie podobal. Duzo akcji, szybkie tempo. Real wygladal naprawde niezle. Robia postepy i jesli zagraja w podobnym stylu i z takim samym zaangazowaniem z United to mysle, ze powinnismy wygrac to starcie.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.01.31 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można być zadowolonym, w drugiej połowie mieliśmy trochę szczęścia przy tych sytuacjach Pedro i Fabregasa.

Przy tym składzie defensywy, z debiutantem w bramce, remis nie jest złym wynikiem, tym bardziej remis niewysokich rozmiarów.

Najlepsi Varane, Ozil, Essien (w tej kolejności).

Zawiódł mnie Cristiano, ale nie można od niego wymagać w każdym klasyku bramki i dobrej gry.

Arbeloa i Carvalho - dramat. Przy pełnym składzie Alvaro w tej formie nie powinien chyba grać nawet na prawej obronie. Przy takim Varanie, śmiało można tam grać Bizonem.

Stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji, druga połowa słabsza, ta dość przypadkowa sytuacja i gol Cesca trochę Naszych zbiły z tropu.

Bernabeu żywe, Mou też, jestem optymistą przed rewanżem i dwumeczem z United. Carbonero AS'y i Marci Nam nie przeszkodzą.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.01.31 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogladałem tylko do gola dla Barcelony, może potem się jakoś obraz gry totalnie zmienił, ale kurwa, który to już raz gdy gramy dobrze, świetnie taktycznie, staramy się, ciśniemy, ale jebiemy ostatnie podania i wykończenie jak amatorzy? Wkurwia mnie już to, że co próbuję obejrzeć GD to Real imponuje tylko po to, żeby zaraz Barka wcisnęła gola z dupy. Jakbyśmy mieli z przodu Ruuda z 06/07...

Ostro będzie z Manchesterem, najwięksi frajerzy (chociaż nie, jeszcze Juventus...) pod bramką rywala vs najwięksi boiskowi fuksiarze w galaktyce.

ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.31 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym składem nie dało się zagrać lepiej. Ok, powiecie zaraz niewykorzystane sytuacje, ale ten mecz mógł się skończyć 3-1 dla jednej jak i drugiej drużyny. Wynik jest więc sprawiedliwy i z optymizmem można patrzeć na rewanż.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.01.31 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou - Co do tego Di Marii i jego "dalekim wyekspediowaniu piłki" to chciałbym przypomnieć stadion Benito Villamarin i bramkę Benata ;).

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.31 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ale tam bardziej chodziło mi o to, że on miałby ja na lepszej - lewej nodze, no ale tak jak mówisz - nie wiadomo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
JWRJWR
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2013.02.03 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to nie jest najlepszy wynik. Trzeba będzie walczyć do ostatniej krwi na Camp Nou.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: