Real Madryt - FC Barcelona [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.01.31 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No ale oczywiście jakiś kibic Utd na tym forum twierdzi, że Evans jest od niego lepszy

Abstrahując od tego, że Evans w tym sezonie nie ma prawa czuć się gorszy od Pique, to powiedz mi, może, kto twierdził, że, faktycznie, jest lepszy?
Pytać o to, ile meczów Evansa widziałeś nie mam zmiaru.

Mecz stał na wysokim poziomie. Przyjemnie się to oglądało. Real zaskoczył na początku i mimo wybrakowanej obrony ruszył jak dziki do pressingu. Barca z początku się gubiła i widać, że właśnie na to liczył "Muł", na jakiś błąd na początku, na późne wejście w mecz któregoś z obrońców Barcy. Pare razy było blisko. Potem jednak Barca już odzyskała trochę płynności w grze i pressing Realu nie dawał się już tak we znaki. Może zostanę zjechany, ale to Barcelona była lepsza w tym meczu, miała więcej klarownych sytuacji, choć i Realowi ich nie brakowało. Mi, jednak, zaczyna doskwierać fakt, że Gran Derbi zrobiły się takie grzeczne. Real straci bramkę, Barca straci bramkę, luzik. Real przegra, Barca przegra, whatever, co najwyżej popłaczą na konfie Czabi z Iniestą. Tęsknię za czasami, gdy każde GD oznaczało piekło na murawie, gdy Pepe przejeżdżał po Alvesie, Ramos napierdalał się w co drugiej sytuacji, Oezil z mordem w oczach ruszał na Villę w imieniu Allaha, a Mourinho wyjmował Vilanovie paproszek z oka. Razem z okiem.

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.31 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wrażenie,że Real Mourinho żeby z Barceloną zagrać dobrze i wygrać musi dosyć szybko strzelić pierwszy bramkę. Wtedy Barcelona się gubi i popełnia błędy. Mają też umiejętność bardzo ważną. Potrafią przetrwać taką nawałnicę i później grać swoją deprymującą tiki takę której po prostu ja nie mogę oglądać. Mam chyba alergie na podanie Alves Xavi Pique ... Generalnie mecz był niezły Realowi trochę tempo siadło w drugiej połowie i widać było jak ważne są skrzydła w tej drużynie a spisywały się średnio.
Ciężko widzę rewanż i starcia z United. To,że Real potrafi wczoraj było widać w pierwszej połowie,ale na prawdę jedna świetna połowa nie wystarczy by pokonać wszystkich jednak zalążek jest teraz potrzeba lepszej formy Benza i Maryśki bo sam Ronaldo nic nie zdziała z Ozilem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2013.01.31 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik nie jest zły, mogło być 0-1, gdyby nie Varane w 81 minucie.

Nie zapominajmy, że Barcelona to jedna z najsilniejszych w ataku drużyn na świecie, a w Realu w bramce i obronie wystąpił tylko jeden podstawowy gracz na 5 wystawionych, w dodatku nie na swojej pozycji (Arbeloa).

Na Camp Nou będzie ciężko, ale wynik 1-2 z Barcelony i mistrzostwo Hiszpanii to rezultat zaledwie sprzed pół roku, więc zwycięstwo jest jak najbardziej możliwe.

Schabu
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.01.31 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialny mecz Varane <wow>
Znakomity mecz Essien.
Od dziś nasza defensywa powinna wyglądać lewa Marcelo,środek Pepe i Varane i na prawym skrzydle Ramos.
Powracając do meczu,doskonała pierwsza intensywna połowa Realu,szkoda że nic nie weszło,bo mecz by wyglądał na pewno inaczej.
Bramka dla pasiaków trochę fuksiarska i moim zdaniem jednak trochę zawalił Lopez bo powinien wyjść wcześniej i skrócić konty.Potem Real się trochę zawiesił i poszedł do przodu stąd te sytuacje El Farcy.Generalnie jak na takie braki defensywne było dobrze.

Wygląda na to,że Modrić będzie się klimatyzował do końca sezonu i chyba skończy jak i Sahin karierę w Realu.

Powrót do góry
Gutierrez
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.01.31 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramos gra słabo na boku, to już nie to samo co kiedyś, z resztą sam powiedział, że woli grać na środku. Szkoda jedynie Varane, bo gra w miarę pewnie, zaskoczył.

Co do Modricia grał krótko, równie słabo wypadł Higuain przecież.

raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.01.31 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czejenus napisał:
Ja mam wrażenie,że Real Mourinho żeby z Barceloną zagrać dobrze i wygrać musi dosyć szybko strzelić pierwszy bramkę.

To, ze nie masz pojecia o pilce, juz od dawna wiem. Ale, ze masz klopoty z pamiecia? Tego sie nie spodziewalem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.31 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gutierrez napisał:
[...]
Na Camp Nou będzie ciężko, ale wynik 1-2 z Barcelony i mistrzostwo Hiszpanii to rezultat zaledwie sprzed pół roku, więc zwycięstwo jest jak najbardziej możliwe.

2-2, czyli wynik sprzed trzech miesięcy też da nam awans. Czytam dziś, że Barca uzyskała dobry wynik na SB, a ja tak wcale nie uważam. Od manity to na CN mieliśmy: 1-2 i 2-2 w lidze, 2-2 w CdR, 3-2 w Superpucharze i 1-1 w LM, czyli tylko jeden wynik dawałby awans Barcy, jeden dogrywkę, a 3 wyniki premiowały by nas. Oczywiście należy traktować to z dystansem, ale jednak całkiem dobrze nam się gra z Barcą na wyjeździe, do tego dobra postawa wczoraj i można być umiarkowanym optymistą, a już na pewno nie ma co się bać.

E: Zapomniałem o jeszcze jednym 3-2 w Superpucharze, ale to i tak nieistotne.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.31 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

outofdate napisał:
Mi, jednak, zaczyna doskwierać fakt, że Gran Derbi zrobiły się takie grzeczne. Real straci bramkę, Barca straci bramkę, luzik. Real przegra, Barca przegra, whatever, co najwyżej popłaczą na konfie Czabi z Iniestą. Tęsknię za czasami, gdy każde GD oznaczało piekło na murawie, gdy Pepe przejeżdżał po Alvesie, Ramos napierdalał się w co drugiej sytuacji, Oezil z mordem w oczach ruszał na Villę w imieniu Allaha, a Mourinho wyjmował Vilanovie paproszek z oka. Razem z okiem.

Oczywiście masz racje, tyko że zaraz przyjdzie jakiś Clif, albo inny wyznawca "wyższych wartości" i ci powie, że to niszczy Real :lol2: Choć z drugiej strony trzeba przyznać, że jest to pewnego rodzaju dążenie do normalności i dla Realu jest to lepsze, przede wszystkim dlatego, że sędziowie widzieli sporo rzeczy w jedną stronę. Widzieli Pepe łamiącego nogę Alvesovi, ale nie widzieli gorszego wejścia Mascherano w Alonso. Znaczy widzieli, ale skończylo się na żółtku. Inna sprawa, że z tego powodu, o którym ty pisałeś, ja zawsze pozytywnie będę wspominał 4 GD z wiosny 2011.

Co do wczorajszego spotkania, to dziwny mecz. Bramek powinno być więcej i mogło być jakieś 3-3, ale dla nas to dobrze, że skończyło się tak nisko. Wydaję mi się, że ogólnie sytuacji obie drużyny miały porównywalnie dużo. Zdziwiłem się też, że Real wyszedł pressingiem, bo spodziewałem się bardziej bunkru na własnej połowie. Patrząc na to, że ostatnimi laty zawsze gorzej gra nam się z Barcą na Bernabeu i na to, jak mieliśmy osłabioną kadrę na ten mecz, to naprawdę z wyniku jestem zadowolony.

Powrót do góry
murzynbambo
Putka
Putka

PostWysłany: 2013.01.31 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oslabienia Realu byly spore, to fakt. Tylko pytanie czy Ramos i Pepe zblizyliby sie poziomem do Varane'a, czy Casillas puscil by mniej bramek od Diego. Swietny mecz tez zagral Essien, ktorego pewnie by nie było. Jak na moje to po meczu bylo widac, ze brakowalo tylko Di Marii w dobrej formie. A u niego w tym sezonie pod tym wzgledem jest kiepsko.

Real mial wiecej sytuacji calosciowo, ale Barcelona miala wiecej patelni. To, co zagral Pedro w tym meczu to jest jakis zart. A sytuacja, ktora zmarnował swietnie podsumowala jego caly wystep.

Tak czy siak wynik dla Barcelony dobry, ale nie ze wzgledu na to, ze rewanz na CN, tylko ze wzgledu na to, ze Barcelona moim zdaniem zagrala slaby mecz. Albo inaczej na tyle pozwolil jej Real.

Z reszta ja sie nie zgadzam, ze ten mecz byl dobry, byl widowiskowy, natomiast obie druzyny zagraly ponizej swojego najwyzszego poziomu.

Ale patrzac na to, ze kibicom innych lig sie podobal, to mozna sie spodziewac jeszcze 4 GD w tym sezonie ;), bo UEFA na pewno nie dopusci do meczu Real - Barca w finale. Za duzo kasy mozna zyskac na dwumeczu Smile

Powrót do góry
Gutierrez
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.01.31 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

murzynbambo napisał:
Barcelona moim zdaniem zagrala slaby mecz. Albo inaczej na tyle pozwolil jej Real. Z reszta ja sie nie zgadzam, ze ten mecz byl dobry, byl widowiskowy, natomiast obie druzyny zagraly ponizej swojego najwyzszego poziomu.

Wg mnie jest zupełnie odwrotnie. Obie ekipy zagrały bardzo dobre spotkanie, brakowało tylko skuteczności pod bramką i mogło być nawet 4-4. Barcelona grała swoją klepkę, na tyle na ile pozwolił Real, Real nie tworzył groźnych kontr, bo Barcelona dobrze się ustawiała i była na to przygotowana. Było sporo walki, cieszy fakt, że sędzia nie dał się zdominować, nie dał się nabierać na aktorstwo Katalończyków i walił kartki za dyskusje, Puziol dostał żółtą, a później jeszcze w mordę od sędziego.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.01.31 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

murzynbambo napisał:
Oslabienia Realu byly spore, to fakt. Tylko pytanie czy Ramos i Pepe zblizyliby sie poziomem do Varane'a, czy Casillas puscil by mniej bramek od Diego. Swietny mecz tez zagral Essien, ktorego pewnie by nie było. Jak na moje to po meczu bylo widac, ze brakowalo tylko Di Marii w dobrej formie. A u niego w tym sezonie pod tym wzgledem jest kiepsko.

Real mial wiecej sytuacji calosciowo, ale Barcelona miala wiecej patelni. To, co zagral Pedro w tym meczu to jest jakis zart. A sytuacja, ktora zmarnował swietnie podsumowala jego caly wystep.

Tak czy siak wynik dla Barcelony dobry, ale nie ze wzgledu na to, ze rewanz na CN, tylko ze wzgledu na to, ze Barcelona moim zdaniem zagrala slaby mecz. Albo inaczej na tyle pozwolil jej Real.

Z reszta ja sie nie zgadzam, ze ten mecz byl dobry, byl widowiskowy, natomiast obie druzyny zagraly ponizej swojego najwyzszego poziomu.

Ale patrzac na to, ze kibicom innych lig sie podobal, to mozna sie spodziewac jeszcze 4 GD w tym sezonie ;), bo UEFA na pewno nie dopusci do meczu Real - Barca w finale. Za duzo kasy mozna zyskac na dwumeczu Smile

Na pewno Pepe/Ramos zagraliby lepiej niż Carvalho, bo są po prostu szybsi od niego. Oprócz tego Coentrao/Marcelo(w dobrej formie, a nie z nadwagą) na pewno więcej daliby z przodu i pomogliby Ronaldo i być może Barca nie miałaby tylu sytuacji po stronie Pedro i Alvesa. Oprócz tego jak wspomniałeś Di Maria, który raczej słabiej od Callejona by nie zagrał, bo biegałby tak samo, a zawsze więcej mógłby zrobić z przodu. No i gdyby Angel byłby na boisku to bramka dla was pewnie by nie padła, bo Di Maria wyekspediowałby daleko tą piłkę, którą Calleti "podał" do Messiego.

Powrót do góry
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2013.01.31 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1-1 z Barcą u siebie niby ciulowy wynik, ale patrząc na naszą formę, która mam nadzieję będzie ciągle wzrastać, to nawet nie tak źle. Strzelenie bramki na CN jest jak najbardziej rzeczą realną, więc jakiś malutki płomyk nadziei na finał jeszcze się pali Very Happy

RL9
Real Madryt A
Real Madryt A

Zakaz pisania

PostWysłany: 2013.01.31 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malutki płomyk? Ja tam wierzę w finał bo jest jak najbardziej na wy ciągniecie ręki. Za Carvalho wejdzie już Ramos. Lewa coentrao/marcelo o ile uda mu się schudnąć i złapać formę. Prawa essien/ramos, jeśli pepe będzie już gotowy do gry, to on na stopera z Rafaelem. Mamy szansę. 2 bramki jesteśmy wstanie wsadzić. Ale znając życie, barca również przynajmniej jedną trafi.

Powrót do góry
murzynbambo
Putka
Putka

PostWysłany: 2013.01.31 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:

Na pewno Pepe/Ramos zagraliby lepiej niż Carvalho, bo są po prostu szybsi od niego. Oprócz tego Coentrao/Marcelo(w dobrej formie, a nie z nadwagą) na pewno więcej daliby z przodu i pomogliby Ronaldo i być może Barca nie miałaby tylu sytuacji po stronie Pedro i Alvesa. Oprócz tego jak wspomniałeś Di Maria, który raczej słabiej od Callejona by nie zagrał, bo biegałby tak samo, a zawsze więcej mógłby zrobić z przodu. No i gdyby Angel byłby na boisku to bramka dla was pewnie by nie padła, bo Di Maria wyekspediowałby daleko tą piłkę, którą Calleti "podał" do Messiego.

Tylko, ze jakby wszyscy byli gotowi do gry, to na 99% zabrakloby najlepszego gracza meczu i Essiena, ktory rowniez byl jednym z lepszych na murawie. Zgrabnie to pominales, a mi tylko o to chodzilo ;)

Powrót do góry
Gutierrez
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.01.31 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poprzestał na tym, że obrona Realu nie mogła zagrać lepiej aniżeli wczoraj. Popełniono kilka błędów, było kilka typowo barcelońskich wrzutek za plecy obrońców, ale myślę, że wszystko do przyjęcia, nie ma możliwości przecież, aby Barcelona nie stworzyła sobie żadnej sytuacji. Fakt czy byłby Ramos, Pepe, Casillas itd. raczej niewiele by zmienił. Niemniej jednak w rewanżu wolę już Pepe od Carvalho i Arbeloę na prawej + Coentrao.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: