Gry komputerowe cz. 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 97, 98, 99  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2016.10.21 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucałem kilka filmików w temacie o Play Station + polecam Klocucha.

Jednym słowem - GÓWNO.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.10.21 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mafię 3 przeszedłem do połowy, ogólnie chujnia, jedynie misje głównego wątku są znośne. A civ 6 ktoś kupuje? Ja dzisiaj odpaliłem i jest sporo pozytywnych zmian.

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2016.10.22 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opowiadaj.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.10.24 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem po weekendzie bycia no lifem i grania wraz z wspollokatorami w civ6 na lanie.

Mozna spokojnie zapomniec 90% tego, co bylo w poprzedniej czesci. Dla mnie najwieksza zmiana, sa dzielnice miasta, ktore budujemy na hexach obok centrum. W zaleznosci od polozenia dzielnicy, dostajemy rozne bonusy tematyczne. Zaleznosci jest mnostwo, slabo sie w tym orientuje poki co. Nie ma teraz zadowolenia globalnego, jest lokalne w kazdym miescie. Glownym problemem z miastami jest fakt, ze mozna bardzo latwo sie zaciac, bo brakuje zywnosci, czy tzw. udognien i miasta nie rosna, nie przybywa obywateli.

Dyplomacja stala sie bardziej zaawansowana, fajnym motywem jest, ze kazda nacja ma swoje tzw. agendy i to wplywa na wasze relacje oraz jego zachowanie. Czesto niestety doswiadczam tzw. hate on sight. W poprzedniej czesci zeby inna nacja byla wroga, to trzeba bylo sie wpierdalac im religia, przyczynic sie do upadku ich propozycji na kongresie(teraz chyba kongresu nie ma wcale) albo podbijac wszystko co sie rusza Very Happy Teraz potrafia byc wrodzy, bo masz malo kultury/wiary, albo bo budujesz cuda.

Z wielkimi ludzmi tez jest duza zmiana, bo wszystkie nacje rywalizuja o ich wzgledy, co sprawia ze taka Brazylia byla wroga wobec mnie, bo mialem ich sporo i uwazali, ze ich okradam.

Usunieto zwyciestwo dyplomatyczne, zamiast tego mamy religijne, czyli musimy sprawic aby nasza wiara byla dominujaca w kazdym kraju.

Poza tym gram na ksieciu i mam wrazenie, ze AI jest duzo bardziej agresywne pod wzgledem militarnym, czesciej tluka sie miedzy soba, rowniez sa bardziej sklonni atakowac gracza. Smieszna sprawa jest z barbarzyncami, widzialem rozgrywki gdzie nie bylo ich prawie wcale, a widzialem takie, ze na poczatku gry, gdy masz moze z 2 wojownikow, to nagle wyskakuja 2,3 oddzialy kawalerii Very Happy

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.11.21 01:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensible World Of Soccer

;)

Mówi to komuś coś?

Jest rok 1997, między telewizorem Clatronic a komputerem Amiga gruby kabel, w spoconych dłoniach analogowy Joystick (zreperowany tysięczny raz wygiętą blaszką). Kilka szybkich podań, sam na sam wychodzi Weah (najlepszy zawodnik w historii tej gry) i pakuje podkręconą piłeczkę przy słupku... eeeh

Teraz czasami pykam w to na PC ale to już nie to samo ;)

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.11.21 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że jak się grało Libią to Weah dostosował się do partnerów i był słaby :p lubiłem jakąś polską drużyną i kupować Vieriego:-)
Grałeś może w goal 3?:d

Powrót do góry
Uberaman
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.11.28 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem czy korzystacie szanowni userzy z promocji z okazji black friday ale chciałbym polecić strone Origin i promocje do 75%. Np taki Dragon Age Inquisition mozna kupic za 14 zł, Crysis 3 za 7 zł i wiele innych ciekawych produkcji. Polecam.

Powrót do góry
madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.11.30 01:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientuje się ktoś z was czy jest jeszcze w telewizji na jakimś kanale program o grach, coś w stylu Gameboxa ?

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.11.30 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UPC 523 Ginx TV

Powrót do góry
ullamm
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.11.30 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridista555 napisał:
Orientuje się ktoś z was czy jest jeszcze w telewizji na jakimś kanale program o grach, coś w stylu Gameboxa ?

Chyba nie ma. Teraz to dużo na YT jest.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
glaszczka25
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.12.06 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ullamm napisał:
madridista555 napisał:

Chyba nie ma. Teraz to dużo na YT jest.

Dużo to mało powiedziane, teraz jest tego wysyp na yt

Powrót do góry
joanndff44
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2016.12.26 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jakieś gry przeglądarkowe gracie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2017.01.08 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eksperci od Wieśka - grałem w jedynkę, dwójkę gdzieś tam przejrzałem mimochodem na let's play'ach i tylko z perspektywy wątków z Henseltem. Czy zabranie się za trójkę w takim przypadku ma sens, czy lepiej ogarnąć wątek Iorwetha itp? Dostałem w spadku po bracie z zestawem gierek na konsolę, a Zabójcy Królów nie pójdzie mi na lapku :/

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.01.08 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o połapanie się w wątkach? To nie ma znaczenia, Redzi położyli lachę na wybory odnośnie polityki. Iorwetha wcale nie ma, pojawia się Roche, ma znaczenie, ale jego stosunek do Geralta jest niezależny od naszych wyborów. Jedynymi wyborami które mają znaczenie, to dwa wybory odnośnie losów Shieli i Letho w ostatnim rozdziale.

Warto przejść po prostu bo gra jest świetna, ale na luzie można olać i wiedzieć co się dzieje. Bardziej się przydaje wiedza z książek, ale oczywiście i tak da się ogarnąć.

Podsumowując, zabieraj się za trójkęSmile Jedna z najlepszych gier w jakie grałem w życiu. Długie godziny wyjęte z życia, dodatki również świetne. Ta gra chyba nie ma słabych punktów, poza wspomnianym na początku

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2017.01.08 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym, żeby ten Wiedźmin podobał mi się tak jak wam się podoba. Mnie wynudziła trójka.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 97, 98, 99  Następny
Strona 94 z 99
Skocz do: