Polityka
Idź do strony 1, 2, 3 ... 253, 254, 255  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na kandydata której partii oddałbyś głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego?
Platforma Obywatelska
52%
 52%  [ 30 ]
Unia Polityki Realnej
21%
 21%  [ 12 ]
CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004)
8%
 8%  [ 5 ]
Prawo i Sprawiedliwość
8%
 8%  [ 5 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
5%
 5%  [ 3 ]
Prawica Rzeczypospolitej
3%
 3%  [ 2 ]
Libertas Polska
0%
 0%  [ 0 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
0%
 0%  [ 0 ]
Samoobrona RP
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 57
Wszystkich Głosów : 57
Ta ankieta już wygasła.

Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.02.29 22:31    Temat postu: Polityka Odpowiedz z cytatem

Chcialbym wiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat polityki. Jakim partiom "kibicujecie"? Jakich polityków lubicie a jakich nie? Co sądzicie o rządzie, prezydencie, a także o polityce zagranicznej. Piszcie! Wink

Ostatnio zmieniony przez Serpico dnia 2009.05.15 15:32, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.01 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moje uczestnictwo (czynne czyli glosowanie) w polityce zawiesilem. Osobiscie jestem zdecydowanie rozczarowany tym co prezentuje polskie partie. Gdyby w Polsce istniała partia konserwatywna na wzór Republikanów w USA czy Partii Konserwatywnej w UK to z pewnoscia byłby wyborca takiego stronnctwa. To co obecnie prezentuje scena polityczna to bardzo mętny obraz. Partia niby Lewicowa realizuje program liberalny, wczesniej partia niby prawicowa AWS relizowała pragram lewicowy. Wszystko to wina metnego podziału przenisionego z czasu walki opozycji z Komunistami. Te podział sie nie sprawdza na dzisiaj. Dotego trzeba dodac ciemnote naszego narodu i wychodzi to co mamy. Smutne

Powrót do góry

Kali
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.01 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutne jest też to, ze od ponad dziesięciu lat nie zmienia się grupa ludzi sprawujących władzę. Ludzie widząc w TV po raz setny człowieka, który właśnie po raz n-ty zmienił ugrupowanie, mają prawo być sfrustrowani. Wciąż rządzą nami politycy wychowani w starym ustroju, którzy o demokracji i wolnym rynku mają bardzo mgliste pojęcie. Pojawiający się co jakiś czas "zbawcy" w stylu Leppera pokazują, jak nisko upadła polska scena polityczna... Kompletnie brak jest w rządzie ludzi młodych, wychowanych lub dorastających w dzisiejszej rzeczywistości. Wprawdzie ostatnio SLD wprowadziło do gabinetu kilku młodszych członków swojej partii, ale jest to typowa zagrywka "pod publiczkę". Kiedy nadejdzie czas na nas i naszych rówieśników? Irytujące jest też udzielanie się w polityce ludzi i organizacji, które powinny się od niej trzymać z dala (chodzi mi m.in. o Krk). Manipulują one sfrustrowanymi masami za pomocą populistycznych haseł w stylu "Balcerowicz musi odejść!" Niestety nie są one w stanie zaproponować żadnego spójnego programu w miejsce tego, który zwalczają... Wiadomo, krytykować jest najłatwiej...
Co do moich typów w następnych wyborach, to będe głosował na APP "Racja" lub (jeśli partii tej nie uda się wystartować w wyborach) nie będę brał w nich udziału.

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.01 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli co kadencje bedą sie zmieniać rządzący to nigdy nie będzie lepiej. Realizuja jakiś program ,przychodzi czas wyborów i wybierana jest inna partia z innymi pomysłami uzdrowicielskimi. Inna sprawa jest taka ,że każdy z tych pomysłów jest mało co zmieniającym rzeczywistość na plus.I kolejna brutalna prawda jest taka ,że kto by nie był przy korycie to zawsze będzie brał i brał do siebie. Czy jest to lewica ,prawica czy centrum.Zawsze tak było ,jest i prawdopodobnie będzie. W kraju łapuwkarstwa i rozmaitych machlojek prędko nie będzie dobrze,niestety...I należałoby zmieniać mentalność,wbijać od małego rozmaite mądre rzeczy i prawdy ,żeby przynajmniej w przyszłości mieli sie lepiej.Ogólnie rzecz biorac polityka w Polsce to gówno. :-/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.03.01 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety to prawda. Jeśli nie zmieni się mentalności mlodych Polaków i nie będzie im się wpajać od dziecka, że korupcja, zlodziejstwo itd. jest zle to nigdy nie będzie lepiej. Ja wierzę, że jeśli od wladzy odejdzie to pokolenie komuchów i solidaruchów, a zastąpi ich rocznik 90 i później to dopiero otworzymy oczy. Bo inaczej w Polsce nigdy nie będzie normalnie. Confused Ja osobiście mam plany, jeśli nie zmieni się uklad wladzy lewica-prawica-lewica-prawica to stąd po prostu wyjadę. Nie chcę do końca życia brodzić w tym syfie. :(

Jaka partia? Wlaściwie teraz na scenie politycznej nie ma takiej partii, która nie bylaby w ukladach i ukladzikach, albo nie bylaby po prostu debilami (patrz LPR). Rolling Eyes

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.03.01 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bede glosowac na Leppera Laughing
Lepiej i tak nie bedzie , a przynajmniej bedzie smieszniej Wink

Kali
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.01 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmieszniej może będzie, ale w Europie... Polska darmowym cyrkiem :/ Cały świat będzie oglądał obrady polskiego Sejmu jak reality show. Nie... Ja się z czegoś takiego wypisuje. Trzeba będzie tak jak Mader walizki pakować i chodu... Może gdzieś w Afganistanie czy Iraku będą lepsze warunki do rozwoju demokracji Wink

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.02 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mader napisał:
Ja wierzę, że jeśli od wladzy odejdzie to pokolenie komuchów i solidaruchów, a zastąpi ich rocznik 90 i później to dopiero otworzymy oczy. Bo inaczej w Polsce nigdy nie będzie normalnie. :

Troche z ciebie faszyta Wink ja sie urodziłem w 81, jak by nie patrzec daleko mi do rocznika 90 i poźniej, hmmmmm ja w 88 poszedłem do szkoły.

Powrót do góry

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.02 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Troche z ciebie faszyta :wink:88

Liczba 88 to liczba Neofaszystowska obecnie... Więc kto tu jest Naziolem ? :> Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.02 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Cwirek teraz juz wiem dlaczego kibicuje Realowi Laughing i nie odstraszył mnie duch gen Franco no i smypatyzuje z Rzymskim Lazio

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.03.02 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rocznik 80... hmmm.... nie no to za dużo ludzi, wtedy wlaśnie byl wyż demograficzny także będzie za dużo poslów i kolejny cyrk gotowy. Laughing Uważam, że rocznik 90. jest idealny - niż demograficzny, mlode zdolne wilki, urodzone już za demokracji, więc potępiające komunizm itd. 8)

Faszystą to ja raczej nie jestem... po prostu takm uważam, że stara gwardia musi odejść w niepamięć. Wink

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.02 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem dlatego dałem ;) tylko bez przesady z stara gwardia bo zamiast demokracjy wyjdzie jakis oboz koncentracyjny

Powrót do góry

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.03.02 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, taka mala dyktaturka by nie zaszkodzila...

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.02 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaangie napisał:
Ja bede glosowac na Leppera Laughing
Lepiej i tak nie bedzie , a przynajmniej bedzie smieszniej Wink

Powiem Ci tak, śmieszniej to będzie na to patrzeć z innego kraju. W Polsce to będzie katastrofa. A co do najbliższych wyborów to parlamentarne sobie odpuszczam (prawica kradła, lewica kradnie...). Pójdę jak sytuacja będzie jak w normalnym kraju gdzie afery oznaczają koniec kariery politycznej.
A co wyborów prezydenckich, to Józef Oleksy. Nie widzę innych kandydatów.

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.03.02 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mdramski napisał:
[A co wyborów prezydenckich, to Józef Oleksy. Nie widzę innych kandydatów.

Tylko ciekawe z ramienia jakiej partii wystartuje - wobec SLD jest nielojalny, zaklamany, tworzy konspirację w partii. Teraz go Miller uciszyl mianując szefem MON, ale czy go wystawią do wyborów? Rolling Eyes

A może Cimoszewicz?

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 253, 254, 255  Następny
Strona 1 z 255
Skocz do: