Disneyowska Barcelona

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paczi
Clandestino

PostWysłany: 2013.02.12 22:35    Temat postu: Disneyowska Barcelona Odpowiedz z cytatem

Mirosław Trzeciak w dzisiejszym wywiadzie dla Gazety zainspirował mnie do stworzenia tego tematu, który, jeśli się przyjmie może byc zabawą. Trzeciak stwierdził, że szatnia Barcelony jest jak z filmów Disneya, nie chodziło mu o wygląd szatni oczywiście, tylko o atmosferę wśród zawodników, sztabu, itp.
Proponuję zabawę, w której porównujecie konkretnego piłkarza, trenera Barcy do postaci z bajki Disneya, z Pixara też może być, ale już te nowe disneje planety, hany montany odpadają..
Piszcie, co wam przyjdzie do głowy, z ładnym uzasadnieniem. Ja pomysłu nie mam, ale już i tak się wysiliłem,

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2013.02.12 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej oczywiste.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Pablo.
El Duodécimo Jugador

PostWysłany: 2013.02.12 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet barwy podobne.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: