Manchester United - Real Madryt [1-2] \o/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2013.03.02 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czejenus napisał:
Jak zakładasz temat o meczu to zrób to chociaż na wzór poprzednich a nie wedle swojego uznania i w tak chujowy sposób.

To my decydujemy, czy temat jest odpowiedni. Ten może być, także powstrzymaj się z komentarzami. W sumie, mógłbyś dostać trzecie ostrzeżenie, które skończyłoby się banem, ale Ci odpuszczę.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.03.02 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Ci łaskawy panie ...

Nie no uważam,że w ogóle tematy powinny być w fajniejszy sposób prowadzony i ciekawą rzeczą byłaby np. analiza przedmeczowa rywala.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.03.02 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się spinać o temat. Mógł to nieco rozbudować - było by lepiej. Z 2 strony chcesz czytać esej zapowiadający mecz to raczej nie tutaj, a na stronie.

W końcowym rozrachunku i tak liczy się wygrana Realu Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.03.02 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czejenus napisał:
Dzięki Ci łaskawy panie ...

Nie no uważam,że w ogóle tematy powinny być w fajniejszy sposób prowadzony i ciekawą rzeczą byłaby np. analiza przedmeczowa rywala.

Pokaż na co cię stać z tą analizą.

#APorLa14
Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2013.03.02 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę, za drobną opłatą, walnąć jakąś analizę. Ptak
Didi, to twoje jęczenie, że każdy chce tylko wyjebać Real jest trochę śmieszne.Taki z ciebie tru facet podobno, wiking, a płaczesz jak baba, jak życiowa pizda która niepowodzenia potrafi zwalić wyłącznie na innych. Słabo trochę. A przykład o finale LM oddanym przez MU, żeby tylko dokuczyć Realowi to szczyt głupoty, nawet jak na ciebie. Sami sobie daliście wleźć na głowy prasie, sami zaprosiliście ich do stołu. Brakowało ciągłości, brakowało ideologii, brakowało spójnej polityki wobec coraz agresywniejszej prasy hiszpańskiej. Zamiast prawdziwego menadżera były kukiełki, które miały nad sobą większość Bernabeu, które najbardziej obchodziło to, co w prasie napiszą. Mourinho to jest dobry krok, taki detoks, jakiś powrót do normalności. Mourinho to taki zdrowy organ, którego zepsute, madryckie ciało na razie nie chce do końca przyjąć. Walczą z nim. Zobaczymy jak to się skończy. Klub z taką potęgą medialną jak Real powinien ustawiać dziennikarzy jak chce, a tymczasem robi się coś takiego.
O przykładzie Fergusona, który z pismakami się nie pierdoli i po prostu niszczy ich, jeśli któryś za bardzo podskoczy, nie będę pisał.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.03.02 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żeby dokuczyć Realowi, ale pamiętam, że wtedy nadal był totalny hejt probarcelońskich mediów (czyli praktycznie wszystkich) na zły antyfutbol Realu z kwietnia i po finale była gadka, że Manchester i Ferguson nie zabili widowiska. Wiem, że się dopierdalam, ale zrozum, od 2006 roku wszelkie media wydają się jakby były po prostu sekcjami Barcy, Real jebany gównem ze wszystkich stron od 2003 (a przez poprzednie 3 lata był w miarę spokój tylko dzięki wynikom), do tego wałki sędziowskie z poprzednich lat, człowiek jest już wyczulony na punkcie różnicy w traktowaniu obu zespołów. Dlatego razi mnie to jak Manchester grał na Barcę a jak grał z Realem na Bernabeu, tak samo jak raził mnie bezjajeczny Arsenal z Barceloną i teksty o tym jacy to oni nie są wielcy i jakim zaszczytem jest gra na tym samym boisku z Messim, podczas gdy w meczu TOWARZYSKIM ci sami ludzie łamali Sneijdera na 3/4 sezonu.

Dzisiejszy mecz pokazał, że nie ma co się jarać za bardzo przed wtorkiem, bo to Barca po prostu się zrobiła taka słaba.

Alternative
Libertarianin
Libertarianin

PostWysłany: 2013.03.02 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:
ci sami ludzie łamali Sneijdera na 3/4 sezonu.

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że Diaby nie grał w ostatnim dwumeczu z Barcą.

No i jak oni mieli grać, skoro przy takiej grze Van Persie i tak dostał czerwo?

http://mises.pl/blog/2003/12/02/62/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.03.02 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem na myśli głównie ten dwumecz co był sezon wcześniej, pamiętam, że była jakaś akcja, że Wenger im niby powiedział, żeby nie grali chamsko i brutalnie tylko grali w piłkę, Silvestre chyba właśnie jakieś pieśni pochwalne o Messim w mediach śpiewał, ogólnie zapadło mi to w pamięć bardzo wszystko.

Miałem po prostu wrażenie (takie mam nadal jeśli idzie o ekipy z LL), że im nie dość zależy. Nie są gotowi pójść na całość, zrobić z powstrzymania Barcy swojego głównego celu tak jak Chelsea, Inter czy Real. Czuć było raczej podejście typu "przyjeżdża wielka Barca, obrońca futbolu, wyjdziemy wesoło grać z nimi w piłkę a jak nas oklepią to pobijemy się o koszulkę Messiego podczas gdy trener uściska się z uśmiechem z Guardiolą". Kopać, murować, szczypać, gryźć, pluć, skręcić komuś kark i samemu paść z wycieńczenia ale zatrzymać zarazę - podejście ekstremalne, ale skoro te Arsenal i Manchesteru nie działały... nie wiem, Wenger i Ferguson mają myśleć o wynikach swojego klubu a nie dać się zahipnotyzować otoczce medialnej wokół Barcelony. W ich wieku, przy ich doświadczeniu? Moim zdaniem widoczny był brak jaj, niechęć do przekroczenia pewnej granicy aby zatrzymać za wszelką cenę klub do którego czują jakąś sympatię.

Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2013.03.02 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu powiedz, że przez ostatnie lata wszyscy podkładali się Barcelonie. Mógłbyś to zawrzeć w jednym zdaniu, a tworzysz litanię.

Żeby nie było offtopu zwycięzcy tego dwumeczu życzę drugiego miejsca w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów :-)

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.03.02 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie, nie chodzi o podkładanie się a
Cytat:
niechęć do przekroczenia pewnej granicy aby zatrzymać za wszelką cenę klub do którego czują jakąś sympatię.
To samo było widać w lidze zwłaszcza w pierwszym sezonie Mourinho u nas. Jak przyjeżdza Barca to spoko, oklaski, wielki Messi, pogramy i zobaczymy co to będzie, jak przyjeżdża Real to Cristiano pedał, żeluś i niech zdycha na AIDS, Mourinho to skurwysyn i niech mu pomrą dzieci, na boisku popis nienawiści i brutalności a urwanie tym draniom z Madrytu punktów to nagle jedyny cel w życiu tych ludzi.

Eniłej, offtop rzeczywiście.

Patol12
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.03.02 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz że chciałbyś zobaczyć taki sam skład jak w meczu z Barcą ale wiesz chyba że Barca a MU to dwa różne kluby inne taktyki inni zawodnicy inne trofea inna gra. Więc chyba też wiesz że trzeba na MU uważać bo to że wygraliśmy z Barcą (która jest podobno lepsza od MU) to nie znaczy że wygramy też z MU więc lepiej uważać ale myśle że mamy większe szanse bo szanse United są takie że gramy na Old Trafford. Ale i tak MU ma szanse co pokazali w pierwszym meczu.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2013.03.02 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Didi nieźle odfrunął. Generalnie, to on potrzebuje mieć takie wrażenie, że wszyscy są przeciw niemu. Że wszyscy nienawidzą Real, plują jadem, srają żarem i co tam jeszcze i tylko Real, niczym biały paladyn, niczym król, kroczy poprzez to pospólstwo i w ogóle jest królewski i nieskazitelny. Nie chwali się akcjami charytatywnymi. No, to jest trochę dziwne, bo jednak skądś o tym wiesz, co? Poza tym, większość wielkich klubów prowadzi takie akcje od czasu do czasu i żaden nie robi z tego nagonki jak Barca, ale już taka jest chora genetyka tego klubu. Real nie jest żadnym wyjątkiem.
A co do frustracji - prawdą jest, że media polskie to gówno. Nie tylko sportowe. Poziom koniobijki nad Barceloną przerasta wszelkie normy i jest faktycznie obrzydliwy. Gdyby Real przejebał po nieodgwizdanym karnym, to taki Stanowski napisałby coś w stylu "Wielka Barca wygrywa. Pod koniec było trochę kontrowersji, ale wygrał lepszy". To jest obrzydliwe. Zakrzywianie rzeczywistości w polskich mediach to fakt i przykre jest, że potem wykluwają się takie pokemony, które są gotów budować Tuskowi pomniki za jego nieocenione sukcesy w polityce. Tylko, że ty coś pierdolisz o mediach na całym świecie, no nieźle. W Anglii nie było żadnej koniobijki. Oczywiście ludzie zachwycali się wielką Barcą (bo tylko hejterzy nie dostrzegali zajebistości w ich grze, gdy ci byli w szczytowej formie i pierdolili, że "ja wolę szybkie ataki Realu"), ale wszystko było umiarkowane, chłodne, profesjonalne. No ale to Anglia, kraj z którego cała Europa powinna brać przykład jeśli chodzi o dziennikarstwo sportowe. Że kluby są nienawidzone? Taki Manchester United jest znienawidzony w całej Anglii, poza czerwoną częścią Manchesteru, rzecz jasna. Wszędzie. Taka domena wielkich, ja się tym nie przejmuję i za każdym razem, gdy jestem w UK, to jestem dumny z tego, komu kibicuję. Nie obchodzi mnie, że media czekają na potknięcia tego klubu, by nakarmić swoich zakompleksionych czytelników. Ten temat wyczerpał Ferguson w wypowiedzi w moim podpisie.
Reszta Europy? Nie wiem. Nie przypominam sobie artykułu w którym La Gazetta dello Sport opluwa Real. Nie przypominam sobie czegoś takiego w France Football. Nie przypominam sobie czegoś takiego w Kickerze. Polskie media to zaścianek Europy i każdy, poza granicami RP, ma na nie wyjebane, więc przestań patrzeć na świat przez pryzmat naszego kurwidołka.
Dziękuję.

PS Na forum Barcy płaczą, że cały świat ich nienawidzi i głośno rechocze z każdej ich porażki. Fajnie macie.

Mourinhista
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.03.02 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie, to dzisiejszy mecz trochę rozświetlił sytuację... Obrona raczej taka jak we wtorek, bo nie wierzę, żeby Mou wyrzucił ze skłądu Ramosa... W pomocy na pewno Khedira, Xabi, Ozil, Di Maria i Ronaldo. Pozostaje jedno miejsce do obstawienie i nie zdziwi mnie, jeżeli to Ronaldo zagra w napadzie, jak dzisiaj, a do pomocy wejdzie ktoś z dwójki Pepe/Modrić. Ogólnie to postawiłbym na Portugalczyka, bo dziś zaliczył świetny występ, do tego gra bardzo dobrze głową, co może być decydujące przy stałych fragmentach gry. Jeżeli natomiast zagramy "klasycznie", to mimo wszystko stawiałbym na Igłę. On przynajmniej ma siłę, zeby kopnąć piłkę dalej niż na 0,5 metra, do tego też nieźle gra głową.

Powrót do góry
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.03.03 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiać na igłę?

:|

Lepszy będzie... ktokolwiek?

W pierwszej drużynie ciężko znależć mniej produktywnego piłkarza, szokujące, że są ludzie którzy tego nie widzą.

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.03.03 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestrzegam przed huraoptymizmem. Z Manchesterem z TRENEREM na ławce już nie będzie tak wesoło. Jedziemy praktycznie bez żadnej zaliczki. Bramkę trzeba strzelić, czy pierwsi czy drudzy to bez znaczenia. Sytuacja podobna do tej z wtorku, gdzie bramka padła już w pierwszym kwadransie (swoją drogą nie strzelić bramki obecnej Barcelonie to frajerstwo ;)). Szybki gol to coś najlepszego co może nam się przytrafić (no ale łatwo się mówi ;) ). Obawiam się, że nasi będą szturmować bramkę Manchesteru i skończy się jak to już ktoś tutaj powiedział waleniem głową w mur <ściana> .

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23
Skocz do: