Kto po Mourinho?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 53, 54, 55  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto po Mourinho?
Jürgen Klopp
24%
 24%  [ 63 ]
Jupp Heunckes
15%
 15%  [ 40 ]
Joachim Löw
14%
 14%  [ 38 ]
Carlo Ancelotti
14%
 14%  [ 38 ]
Aitor Karanka
9%
 9%  [ 24 ]
Michael Laudrup
6%
 6%  [ 16 ]
Zinedine Zidane
5%
 5%  [ 15 ]
Rafael Benítez
4%
 4%  [ 12 ]
André Villas-Boas
3%
 3%  [ 8 ]
Alberto Toril
1%
 1%  [ 4 ]
Głosowało Użytkowników : 221
Wszystkich Głosów : 258
Cofanie głosów

Autor Wiadomość
liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.03.11 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no. 1

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2013.03.11 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michal_ko napisał:
Następca? Tylko Carlo Ancelotti, ma największe doświadczenie i najlepsze wyniki. Radzi sobie z presją. Udowodnił w Chelsea, że potrafi dostosować się do innej ligi, innej gry. Teraz we Francji to potwierdza choć z niemałymi problemami.

Że co? :lol2: Koleś, który w drużynie mającą idealne warunki do grania 4-2-3-1 gra to samo co w Milanie, czyli 4-3-2-1. Przynajmniej tak było do niedawna, gdyż w ostatnich dwóch czy trzech meczach drużyna grała faktycznie diamentem, czyli poszedł po rozum do głowy. Dalej - ledwo co sobie radzi w Ligue 1, gdzie za rywali ma wypalony Lyon, z którego uciekają najlepsi zawodnicy oraz Marsylia, która 2-3 kolejki temu była w niezłym dołku. Nie potrafi wynaleźć alternatywy dla braku Zlatana, mając takich zawodników jak Lavezzi, Pastore czy Menez. Ode mnie jedno wielkie NIE.

Jeśli ja miałbym decydować to pierwszy w kolejce byłby, pewnie nieosiągalny na ten moment, Low. Drugi - Wenger albo Klopp, chociaż tego drugiego również byłoby ciężko wyciągnąć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2013.03.11 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że pojawiło się kilka nowych typów. Osobiście uważam, że Boas to nie ta półka jeszcze. W Chelsea mu nie wyszło, w Tottenhamie idzie mu coraz lepiej. Przyznam jednak, że prędzej Boas niż Laudrup. Mimo wszystko doświadczenie większe.

del Bosque, chyba też nie do wyciągnięcia, tym bardziej, że Prezesem jest Perez.

up: A Wenger to za co? Za ładne nazwisko ;)

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.03.11 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment chciałbym, któregoś z młodych Włochów, Prandellego czy Allegriego, ze wskazaniem na pierwszego. Oczywiście tylko, jeśli Mou naprawdę odejdzie.

Cytat:
e: jeszcze jeden pomysł: Jupp ?! Bardzo go cenię. Nie ma się tutaj chyba do czego przyczepić. Tylko pytanie czy ta emerytura to tak na serio. Jeśli nie i nie Carlo to tylko Jupp!!

Też bym chciał, ale niestety chyba na serio.

Ostatnio zmieniony przez Cover dnia 2013.03.11 21:11, w całości zmieniany 1 raz

emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.03.11 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę z całego serca, że zostanie Mourinho, jeśli jednak odejdzie to zadowolony będę tylko z Kloppa, ewentualnie Landrupa. Żadnych Wengerów, Ancelottich czy Benitezów. Już wolałbym postawić na Karanke czy Torila.

Powrót do góry
dani1994
Gość

PostWysłany: 2013.03.11 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny trener, który sprawiłby, że odejście Mou by mnie tak nie bolało jest Löw.

Powrót do góry

Lukasz 21
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.03.11 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej gdyby Mou został, to chyba najlepsze rozwiązanie. Jednakże jeśli to się nie uda to w Madrycie chętnie zobaczyłbym Boasa, ewentualnie Kloppa, może Loewa. ;)

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2013.03.11 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi faworyci: Heynckes i Loew.

Jedyny problem, to że obydwie kandydatury nierealne. Jupp to marka, to on sprowadził po 32 latach do Madrytu Puchar Europy, jego Bayern gra piłkę wybitną, ale cóż, jeśli powiedział że kończy, to pewnie skończy. Chociaż kto wie, oferta z Bernabeu, załamała niejednego.

Loew, sytuacja podobna, jego Niemcy grają wspaniałą piłkę, wprawdzie nic jeszcze nie wygrał, ale myślę, że to kwestia dojrzałości tej drużyny, drugi raz nie da się tak wyruchać przez Włochów.
Ale kadry nie opuści nie ma co marzyć, preowadzenie dwóch drużyn nie wchodzi w grę, opcja z trenerem jednosezonowym na przeczekanie, nie bardzo się uśmiecha.

Dalej, drogą eliminacji:

Laudrup - nie! Przerabialiśmy już Schustera, wprawdzie zdobył mistrzostwo- ale Barca była wtedy w rozkładzie, co się z nim stało później wiemy. Opcja odpada

Wenger - wierzylem, że to dobry trener, tyle, że ze zjebanym zarządem. od jakiegoś czasu tracę to wiarę, Arsenal leci na mordę i to także jego zasługa. Temu panu podziękujemy

Karanka, Toril - krótko: to nie barcelońska familia, nie ten rozmiar kapelusza na Real.

Villas-Boas - nie dał rady w Chelsea, u nas też nie da. Dla mnie bez sensu.

Klopp - imho przypadek barceloński, mają w Dortmundzie kochającą się rodzinę, Klopp umie to ułożyć i dorzucić talenty, w Madrycie to nie przejdzie. Z resztą i tak nie odejdzie. Mocne nie

Zostaje dwójka:

Benitez - i tu powiem coś niepopularnego: dla mnie do rozważenia. Jasne, od lat nie zachwyca, ale w Interze, umówmy się, nie miał szans, a to ile znaczył dla Liverpoolu widać po tym jak odszedł. On najlepszą piłkę grał w Hiszpanii, w Valencii zrobił rzeczy wielkie. Moim zdaniem powrót do domu mógłby przywrócić mu blask. Warty przemyślenia, choć z zastrzeżeniami

Ancelotti- najbezpieczniejszy wybór, nazwisko to przewija się już wiele lat, osiągnięcia niepodważalne, umiejętności trenerskie też, tylko czy jego czas nie minął? Ale tak jak napisałem, najmniejsze ryzyko.

Podsumowując, jeśli Mou odchodzi już - to spróbować z Juppem i Loewem, jak nie (a nie) to pewnie Carlo.
Jesli Mou zostanie jeszcze jeden sezon, to nie czekać, tylko już wykupywać Loewowi kurs hiszpańskiego.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.03.11 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stawiam, ze mou odejdzie, bez wzgledu na wyniki po biezacym sezonie. loew to marzenie, pytanie czy osiagalne i czy cel pereza, bo czuje, ze carlo predzej. z najmniej realnych faworytow, conte i szkoda, bo czlowiek ma jasne idee. cenie rowniez simeone, lecz i tu znam realia.

mimo wszystko, chcialbym trenera mlodego pokolenia i licze, ze taki, acz wielce charyzmatyczny w białym madrycie zagosci.

MCF para siempre.
Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2013.03.11 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mysl o odejsciu Mou mam przed oczami raczej same czarne wizje, ale nie tyle dlatego ze swiata poza nim nie widze, tylko wlasnie z braku sensownych opcji na zastepstwo.

Wszystkie Torile i Karanki to zart. Real musi prowadzic trener przede wszystkim z nazwiskiem i autorytetem.

Niemcy Loewa graja fajna pilke, ale czym innym jest praca selekcjonera, a czym innym praca trenera. W tej drugiej roli nie zdazyl jeszcze sie sprawdzic w powaznej pilce.
Heynckes bylby jedna z lepszych opcji, byc moze nawet najlepsza, gdyby nie fakt, ze konczy kariere, wiec dyskusja o nim nie ma wiekszego sensu.
Capello kolejny raz do tego samego bagna nie wejdzie, a marzyciele powinni zejsc na ziemie. To samo tyczy sie Del Bosque.

Co do Beniteza, nigdy specjalnie go nie lubilem, ale trzeba mu oddac ze taktykiem zwykl byc swietnym. Problem w tym, ze jego czas chyba rzeczywiscie przeminal, a jedyne czym od paru lat sie wyroznia, to tworzeniem konfliktow i zniechecaniem do siebie kibicow.

Ancelotti? Mam wrazenie, ze wlasnie na nim to sie skonczy (ewentualnie na panu powyzej), chociaz nie wiem czy to dobrze. Niby trenerem jest (byl?) zajebistym, ale odnosze wrazenie, ze tez powoli sie konczy. No i boje sie, ze od przyszlego sezonu widzielibysmy Kake w pierwszej 11 w kazdym meczu, dopoki nie zjadlaby go za to prasa.

Tak jeszcze od siebie dodam, ze ciekawa kandydatura moglby byc Bielsa. Jego druzyny graja naprawde fajna pilke a on sam doskonale zna hiszpanska lige i jezyk, co tez nie jest bez znaczenia. Problemem moglby byc za to czynnik, o czym wspominalem wczesniej - wciaz jest zbyt slaba marka i raczej nie mialby wystarczajacego autorytetu wsrod zawodnikow. Inna sprawa, ze jezeli nasze rozkapryszone gwiazdki nie czuja respektu przed Mou, to moga go nie poczuc przed nikim.

tom91
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.03.11 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie wizja odejścia Mourinho jest przerażająca. No bo kto miałby go zastąpić? Ktoś młody byłby fajny, ale nie oszukujmy się. Villas-Boas radzi sobie nieźle przy pełnym poparciu zwierzchników (takiego w Realu na pewno by nie dostał), Conte fajnie poukładał Juventus, ciekawą opcją jest Laudrup. Problem w tym, że żaden z nich nie ma jeszcze wyrobionej wystarczającej marki, a w Realu to zawsze trener jest pierwszym winnym. Mourinho przychodził tu w glorii zwycięzcy, w Madrycie też odnosi sukcesy, a i tak ma wielkie problemy. Po prostu trudno mi uwierzyć, że jakiś młody trener miałby wystarczające jaja żeby poustawiać wszystkich tak, jak to zrobił Portugalczyk. Loew i Klopp są bardzo ciekawymi opcjami, ale raczej nierealnymi. Najbardziej przeraża mnie wizja Beniteza, który pewnie nie poradził by sobie z tą szatnią. Ancelotti też mnie nigdy nie przekonywał, chociaż ten jego Milan był niesamowity. Z wymienionych tutaj najlepszy byłby chyba Heynckes, ale jak wiadomo on akurat zapowiedział zakończenie kariery. Ja po prostu liczę na to, że Mourinho zostanie, a jeśli nie, to mam nadzieję, że Perez uniknie zatrudniania Wengerów i Benitezów i wyciągnie jakiegoś porządnego fachowca, któremu da takie możliwości jak Portugalczykowi, bo w sumie to jest tutaj najważniejsze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.03.11 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karanka :lol2: a może Garcia Remon albo Lopez Caro ? Mogę spytać zwolenników tej opcji dlaczego tak źle życzą Realowi ?

Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2013.03.11 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem hala dzieckiem, dlatego chciałbym widzieć Karanke na miejscu trenera. Pragnę oglądać sielankowy Real.

Powrót do góry
Floyd
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.03.11 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
jezeli nasze rozkapryszone gwiazdki nie czuja respektu przed Mou, to moga go nie poczuc przed nikim.

Masz kogoś konkretnego na myśli? Rozwiązaniem problemu, zdecydowanie najlepszym i najwłaściwszym, jest pozbycie się "rozkapryszonych gwiazdek". Kimkolwiek te "gwiazdki" są. Jak ktoś ma problem z uznaniem autorytetu trenera to prosta komenda dla niego... Wypierdalać. Jeszcze tym bardziej jak tym trenerem jest Jose Mourinho, fenomen w swoim fachu.

Gregory House
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.03.11 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okropnie smutny temat. Już od momentu przyjścia Mourinho obawiałem się dnia jeog rozstania z Realem, bo świat po Jose wydaje się ubogi. Kto po nim? Andre Villas-Boas, tylko jeszcze nie po tym sezonie. Zawsze czułem do niego sympatię, nie zważając na pewne wydarzenia, to jednak człowiek od Mourinho, ale z zupełnie innym charakterem, który wg mnie pasuje idealnie do tego klubu. Ważną kwestią jest jak przyszły trener Realu poradzi sobie z świętym Ikerem i jego bandą. Nie chcę jakiegoś frajera, który da sobą rządzić.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 53, 54, 55  Następny
Strona 2 z 55
Skocz do: