Forumowa Mafia - Edycja jedenasta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2013.04.05 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.seafight.aaf.pl/

Polecam panikę z Mourinhistą i aferą mailową :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.04.05 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Łatwiej podliczyć kto w testamencie mnie nie podejrzewał Tongue

To fakt. No ale dosyć pierdolenia, dawaj link do forum mafii, bo nie potrafię się skupić teraz. Ptak

Sondokan

PostWysłany: 2013.04.05 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystąpili:

robertkurwica - Sondokan
King Krule - Klatus
Bubbles - Bonso
Barkai - Onyx
PanCoś - Niedziel
nieuzytkownik - Slodziaczek

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2013.04.05 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, że Klatus będzie mnie szukał na laście to się nie spodziewałem :lol2:

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.04.05 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie sprawdził topowych słuchaczy Nickelbacka, hehe.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ice-X
Sapere aude

Crawler, powiem Ci tak. Chociażby post Didiego o tym że miasto tamtego dnia na pewno przegra bo musiało by super remontadę przeprowadzić. Po tym jak sam podejrzewałem Leszcza, ten post zasugerował coś zupełnie odwrotnego, bo tamtego dnia to że on odpadnie było pewne. Miasto nigdy tak szybko tropu nie zmieni, ale taki post nie powinien mieć miejsca jeśli chodzi o wpisy w innym temacie. Zwłaszcza, że Didi zawsze miał wtyki i wiedział wcześniej o różnych sprawach.

Tak czy inaczej poza tematem z mafią powinna być całkowita cisza o tym na forum. I żadne posty nie powinny się pojawiać odnośnie rozgrywki.

Crawler
Madrid, banuj!

Przecież nie szukał twojego lasta, Didi.

Ice, masz rację i trochę się teraz biję w pierś, ale czasem tam niezła parodia leciała w temacie. :]

Forumowa Mafia
Ojciec Chrzestny

PostWysłany: 2013.04.05 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ice, padłby Sondo.

Btw, moje luźne przemyślenia.

Rozumiem, że to forum jest wyjątkowe. Że tutaj każdy z każdym rozmawia, bo pamiętam to z czasów, gdy kiedyś stale tu bywałam. Ale czemu akurat w grze, gdzie nie wolno nikomu ufać, gdzie cała zabawa polega na tym, że wszyscy zbieramy się w jednym temacie, musi cierpieć poprzez mocno nasilone rozmowy poza tematem?

Rozmawiałam z CMC po jego śmierci, wiecie co mi napisał?

Cytat:
"nawet sie ciesze, ze odpadlem, bo lincze umawiane bylyby poza forum, a ja jak debil szukalbym powiazan"

Pomyślcie więc czy chcielibyście grać w grze, gdzie nie dość, że mafia miesza, to jeszcze sami miastowi dokładają Wam zupełnie niepotrzebnych postów, a defacto gdy AM robi się za silna to reszta nie ma wpływu na grę? I to Wy jesteście poza AM?

Btw przy aktualnym regulaminie, czyli, że Didi pisze do zmarłych każąc im redagować testamenty wg jego uznania i powszechnej zgodzie na AM, i tym, że chcecie aby głosy były godzinowo ustawione, dla sprawiedliwości proponuje, by mafia stanowiła 1/5 graczy a nie 1/6, a w przypadku, gdy nie można wyłonić równo 1/5 liczba raczej zbliżałaby się do 1/4 niż do 1/6.

Albo proponuję zmianę regulaminu na to, by zmarli, tuż po linczu/mordzie mogli się tylko wypowiedzieć w testamencie, a za jakikolwiek kontakt z graczami po śmierci był karany wyrzuceniem żyjącego z gry, a martwego z następnej edycji.

Nie myślcie, że chcę tym osłabić miasto. Tuż po mojej śmierci w jednej edycji pisał do mnie Didi, żebym w testamencie go oczyściła. Jaka szkoda, że już wtedy znałam resztę składu mafii, w której on był OC.

Ostatnio zmieniony przez Forumowa Mafia dnia 2013.04.05 21:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2013.04.05 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurdę, to już prędzej Leszczu by mi napisał tę analizę/testament niż Daedalus.

Sondokan

PostWysłany: 2013.04.05 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałeś jak cię przed mordem broniłem?

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2013.04.05 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Sondo, tylko ty mi zostałeś.

Slodziaczek
Hawkypeak

PostWysłany: 2013.04.05 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygrałem mafię ;D dziekuje dobranoc ;) a tak nawiasem to next time nie róbcie tej mafii w okresie świtecznym XD bo na serio nie miałem za dużo czasu do gry...i w ogóle bycie idiotą w grze popłaca ;) pisałem tak debilne posty, miałem ze 3 wtopy a wy i tak mnie zostawialiście ;D żal dupe ściska Smile)

P.SPROPONUJE ŻEBY NASTĘPNA MAFIA BYŁA JEDNAK NA ODDZIELNYM FORUM A NIE TUTAJ BO SERIO SŁABO SIĘ GRA JAK WSZYSTKO USTALANE JEST POZA WĄTKIEM GRY

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.04.05 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w sumie to mafia sama się wkopała, nie tylko tym dziwnym mordem Crawlera, ale też tym, że już od naprawdę długiego czasu Klatus i Sondokan grali wyraźnie razem i w momencie gdy padłby jeden to po nim leciałby zaraz drugi. Ostatecznym potwierdzeniem był właśnie ten agresywny nalot na temat dla nolajfów, najpierw frustru-post Sondokana, że już nawet w innych tematach gadamy, nie tylko na gg (po pierwsze od kogoś od rozmowach na gadu dowiedzieć się musiał, po drugie jednak widzać było, że tyłek się trochę zapalił) a dzisiaj ta akcja z warnami. Bez kitu zaraz po tym poszła wymiana opinii, że to potwierdza, że Sondo i Klatus w mafii, wiedzą, że padają i wyładowują wkurwa na nas.

Crawler, jej chodzi o cmc, bo mu napisałem jak padł w linczu pw, że jestem detem i żeby naprowadził trochę miasto na Niedziela. Żadnej AM nie było, był jednak chwilowy sojusz na Niedziela właśnie wywołany tym, że cmc mnie totalnie olał, jednocześnie wyszło, że Cover wyjeżdża i się tym niemal uniewinnia i użyłem Covera do rozpoczęcia tej nagonki jako planu B. Nie jest to też nic nowego, jak ktoś ma pretensje to polecam poczytać rozmowy po zakończeniu np. ósmej edycji gdzie bodaj filippo przyznaje, że pisał do zabitych w linczach mówiąc o sprawdzeniach i gdy pomagał mu grać jeden z zabitych graczy.

Cytat:
Ale czemu akurat w grze, gdzie nie wolno nikomu ufać, gdzie cała zabawa polega na tym, że wszyscy zbieramy się w jednym temacie, musi cierpieć poprzez mocno nasilone rozmowy poza tematem?

Moim zdaniem obecna edycja praktycznie wcale nie ucierpiała i była jedną z czystszych i bardziej normalnych. Rozmów między osobami, które się znają nie da się uniknąć, ale żadnej AM nie było, widać, że najpierw po edycji gdy będąc w mafii sam ją załozyłem, a potem gdy Klatus i Leszczu dali się wychujać Jarkowi nikt już nie chce się w to bawić. Pewne zaufanie do znajomych nadal pozostaje, ale po obecnej edycji gdy Leszczu i Klatus byli wreszcie rozdzieleni (sam bym tak zrobił gdybym teraz prowadził i jebać losowanie, chciałbym zobaczyć co z tego wyjdzie Very Happy ) to już powinno umrzeć niemal kompletnie.

Zresztą, że tego się nie da uniknąć najlepiej pokazuje to, że słodziak tam na mafijnym wyczaił Idziola-księdza, bo się znają w realu i wiedział, że wymówki Idziola, że jest zajęty to bujda.

Moim zdaniem głosy według kolejności nie są przeciwko mafii, po prostu są dodatkową rzeczą do analizowania. Jeśli sobie spojrzycie na poprzednie edycje to jak głosy były według kolejności to mafia wygrała 3 edycje po kolei. I przynajmniej się będą musieli trochę bardziej wysilać, bo teraz to już nawet mordów nie muszą pisać, jak ktoś chce coś zmieniać w regulaminie dla dobra gry to raczej tym się powinien zająć, bo to zabija olbrzymią część gry IMO.

Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2013.04.05 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem za głosami po kolei. Przez to mnie udupili, bo niby dałem głos o 19:25 na Nazima, żeby uniewinnić Niedziela (pozdro mafia :] )

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2013.04.05 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym cię udupiał Onyx, to nie za głos, ale za "nam, miastowym". Karny kutas dla mafii za dopuszczenie do czegoś takiego i karny kutas za chujowe mordy.

Więcej jak będę miał czas.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Następny
Strona 69 z 71
Skocz do: