Forumowa Mafia - Edycja jedenasta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2013.04.05 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też byliśmy przeciwni alfabetycznej liście, co można zresztą przeczytać na forum mafijnym, nie wiem, w sumie to chyba tylko Najt chciała tego alfabetycznego o_O Ale tego, paradoksalnie chronologiczne głosowanie to tez może być zajebisty atut mafii, a nie wada. Nie wiem czy mniejsza ilość mafiozów to dobry pomysł, szczególnie przy dużej liczbie osób. Naprawdę nie jest łatwo wygrać 30 vs 6, nawet jeśli 5 miastowych po jakimś czasie ginie samowolnie, aczkolwiek nza i Cover i tak zginęli stosunkowo późno.

Tak Leszczu, bądź w następnej edycji w mafii i kontroluj post każdego, powodzenia. A poza tym co chujowe mordy? W jednym podaliśmy wam 4 nicki, w tym 1 mafiozy, to nikt nawet tego nie zauważył (przy mordzie Jarka), a w innym naprowadziliśmy was na Sondokana. Bądź w mafii i zobaczymy jakie piękne elaboraty będziesz tworzył.

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2013.04.05 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyżywaj się na nim.

Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2013.04.05 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu napisał:
Gdybym cię udupiał Onyx, to nie za głos, ale za "nam, miastowym". Karny kutas dla mafii za dopuszczenie do czegoś takiego i karny kutas za chujowe mordy.

Więcej jak będę miał czas.

Nie kapuję. To była obrona Very Happy

Mogliście mnie mieć dzień wcześniej. Aż byliśmy zdziwieni, że w jednym z postów napisałem "Naz" zamiast "Nazim". Nikt się nie zorientował.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2013.04.05 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daedalus. napisał:
Tak w sumie to mafia sama się wkopała, nie tylko tym dziwnym mordem Crawlera, ale też tym, że już od naprawdę długiego czasu Klatus i Sondokan grali wyraźnie razem i w momencie gdy padłby jeden to po nim leciałby zaraz drugi. Ostatecznym potwierdzeniem był właśnie ten agresywny nalot na temat dla nolajfów, najpierw frustru-post Sondokana, że już nawet w innych tematach gadamy, nie tylko na gg (po pierwsze od kogoś od rozmowach na gadu dowiedzieć się musiał, po drugie jednak widzać było, że tyłek się trochę zapalił) a dzisiaj ta akcja z warnami.

Frustru wczoraj przed wczorajszym linczem? Very Happy Przecież po mordzie na Crawlerze była taka olewka i absurdalne posty z mojej strony, że do dzisiaj nie mogę uwierzyć jakim cudem po linczu na Bonsie (który skwitowałem tak - http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?p=1122570#1122570 ) poleciał Leszczu a nie ja.

Co do posta nt. rozmów gg - przecież nie od tej edycji wiadomo, że ty albo Crawler jesteście takimi pierdołami i plotkarami, że bania mała. Dla mnie pierdolenie o mafii poza tematem z mafią jest całkowicie denne i nie wiem jak edycja w edycję to można praktykować, jeszcze nie ogarnęliście na czym polega mechanizm gry? BTW, ten post to był czysty blef i jak widać miałem rację.

Daedalus. napisał:
Bez kitu zaraz po tym poszła wymiana opinii, że to potwierdza, że Sondo i Klatus w mafii, wiedzą, że padają i wyładowują wkurwa na nas.

Gdzie poszła wymiana opinii? Komuś z miastowych poleciałeś napisać?

[ Dodano: Dzisiaj o 23:30 ]
Leszczu napisał:
Gdybym cię udupiał Onyx, to nie za głos, ale za "nam, miastowym".

Nom, nie takie teksty szły ze strony miastowych i co z tego? Teraz to każdy pierdolić może :]

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2013.04.05 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny plus tej gry jest taki, że przynajmniej poprawiłem relację z niektórymi użytkownikami forum Ptak

Chociaż chuj, jakby to zbilansować to chyba wyjdzie in musi znowu

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2013.04.05 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tam nie gniewam. Potfur

Mourinhista
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.04.05 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjaśniając ostatecznie sprawę maila, na poprzednich stronach jest już moja wiadomosć do Nightwish, więc tu się rodzi moje pytanie przede wszystkim do ciebie Klatus, co miałem do chuja zrobić?? Ok, popełniłem błąd, po pierwsze jak pisalem testament, to nie zauważyłem, że mail był widoczny, po drugie ukryłem tego maila, po tym jak mnie upierdolili. Miałem go zostawić do końca edycji, ale potem to już była tylko próba ratowania między innymi twojej dupy... Bo gdybym zostawił go ukrytego, to prawdopodobnie Bonso albo ty lecielibyście w następnym linczu. Nie wiem też jak to miałem według ciebie to wytłumaczyć, napisałem do Night, co prawda późno, bo nie logowałem się przez te chyba 2 dni. Tobie i Didiemu nie odpisałem na PW, bo w sumie to moje początki w tej grze i uznałem, że w zasadzie, skoro już nie żyję, to nie bardzo mogę się kontaktować z innymi grającymi. Tyle. Więc nie wiem o co się tak spinasz chłopie, zluzuj se majty i wypij meliske.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2013.04.05 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEST KURWA! xD

Nie no, ale jednak chyba dobra edycja. Przynajmniej z mojej perspektywy, bo dotrwałem do końca a i głosowanie było jakie było. Oczywiście, jak zwykle, machlojki pozaforumowe rozjebały zabawę. Fajnie. Ja się za progracza wcale nie uważam, ale co miałem robić skoro z ostatnich miastowych nikt praktycznie głosu nie chciał zabrać, a geniusze pomimo wszystkiego dawali się Klatusowi i Sondokanowi prowadzić jak osioł za marchewką. Ale w sumie gdyby kolejność śmierci była inna a miasto nie pozwoliło Klatusowi, Sondo i Bonso odstawić się na półkę to kto inny odegrałby rolę pasterza i nie musiałbym napierdalać postami byleby uniknąć śmierci któryś raz z rzędu.

Dzięki za grę.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.04.05 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z wymiennym detektywem? Czyli co, det sprawdził OC, ale że nie był to det, to OC nie dostał jego nicku, ale ten niby det dostał w odpowiedzi, że OC jest niewinny? WTF?!

Klatus, skoro masz możliwość zobaczenia kto do kogo pisał PW, to można się umówić przed grą, że na czas trwania nie ma czegoś takiego jak PW do innego gracza. W przeciwnym wypadku wykluczenie z gry. Wtedy MG musiałby wysłać wszystkim wiadomości, a role potwierdzalibyśmy w temacie (nawet miastowego, jak w pierwszych edycjach), żebyś nie wiedział komu MG co przydzieli. Swoją drogą Klatus, grałeś ZUPEŁNIE inaczej niż w poprzedniej edycji. Zresztą pisałem to w testamencie, który musiałem usunąć (szkoda, że nie zrobiliśmy chociaż jednego dnia wolnego w święta).

Ogólnie fajnie się grało i wszystko zawsze było na czas ze strony MG. Szkoda tylko rozmów o mafii poza tym tematem, a i wg mnie MG w ogóle nie powinien się udzielać podczas rozgrywki (np sprawa z mailem), a już na pewno nie na temat gry, kiedy ona trwa.

Kiedy kolejna edycja?

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2013.04.05 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, jeśli detektyw sprawdza OC, to dostaje wiadomość, że ten jest niewinny. Odwrotnie jest z opryszkiem. Jeśli sprawdzi opryszka, to dostaje wiadomość, że jest winny. No ale nieźle, że dowiadujesz się o tym po grze, w której połowa czasu była spędzona na rozkminie kto z trójki niewinnych wymienionych przez Didiego jest OC Very Happy Nie mam możliwości sprawdzania kto komu wysyła PW, jakbym miał taką możliwość to pewnie w każdej z poprzednich edycji miałbym stuprocentową skuteczność trafień w mafię. Jarek sam mi powiedział, że dostał właśnie PW w sprawie mafii, a akurat na forum z graczy był tylko klajwi. Z kolei PW Mourinhisty wysłała mi Najt. I też zgadzam się, że MG nie powinien udzielać się w czasie gry, było to chujowe.

Ostatnio zmieniony przez Klatus dnia 2013.04.06 00:00, w całości zmieniany 1 raz

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2013.04.06 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam to wasze foro i czytam i zastanawiam się czemu nie ubijaliście owieczek? Śmierć karola czy klajwiego zrobiłaby mniejsze pospolite ruszenie niż moja czy Crawlera.

Aha, i o co chodzi z tym kontaktowaniem się z Leszczem? Klata on tak do Ciebie napisał sam z siebie jak niegdyś hiteck? Kurwa przestaliby ludzie robić z siebie błaznów przy takiej inicjatywie.

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2013.04.06 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, rozumiesz, że znam się z Leszczem osobiście, mieszkamy w tym samym mieście, często widzimy się na piwie, rozmawiamy przez telefon, sms czy gg? Co miałem pisać Leszczowi, który w przeciągu ostatnich dwóch tygodni mniej więcej sto razy pytał mnie czy jestem w mafii, poza "nie, nie jestem"? "Nie mogę ci powiedzieć?" czy "Tak, jestem, ale weź nikomu nie mów"?

minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.04.06 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus napisał:
Nie, jeśli detektyw sprawdza OC, to dostaje wiadomość, że ten jest niewinny. Odwrotnie jest z opryszkiem. Jeśli sprawdzi opryszka, to dostaje wiadomość, że jest winny.

Nie no, to to wiem (bez przesady Very Happy), ale zawsze wydawało mi się też, że jak det sprawdzi OC, to ten dostaje jego nick. A widzę, że tak jest tylko w przypadku księdza. Wszystko jasne.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2013.04.06 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus napisał:
Aha, rozumiesz, że znam się z Leszczem osobiście, mieszkamy w tym samym mieście, często widzimy się na piwie, rozmawiamy przez telefon, sms czy gg? Co miałem pisać Leszczowi, który w przeciągu ostatnich dwóch tygodni mniej więcej sto razy pytał mnie czy jestem w mafii, poza "nie, nie jestem"? "Nie mogę ci powiedzieć?" czy "Tak, jestem, ale weź nikomu nie mów"?

Zrozumiałbym kwestię nawet mieszkania w tym samym bloku czy mieszkaniu, ale jeżeli obaj gracie w mafię to Leszczu mógłby mieć trochę samozaparcia i się przymknąć.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2013.04.06 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To daj na putkę. Głos na putkę nigdy nie wzbudzi podejrzeń, a jak putka będzie dochodzić dlaczego na nią zagłosowałeś, to i tak nikt putce nie uwierzy, bo to putka

Cytat:
Bawimy się w głos mafiozy na mafiozę?

no prosze was, to było takie oczywiste.

Sondo, dzięki za wiarę we mnie, widzę tam spore nadzieje we mnie pokładaliście ;)

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 69, 70, 71  Następny
Strona 70 z 71
Skocz do: