Forumowa Mafia - Edycja jedenasta
Idź do strony 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Forumowa Mafia
Ojciec Chrzestny
Dołączył: 04 Maj 2007
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 16:44    Temat postu: Forumowa Mafia - Edycja jedenasta Odpowiedz z cytatem

Niewinni mieszkańcy mają przewagę liczebną, ale nie wiedzą, kto jest członkiem mafii, a kto nie. Z kolei członkowie mafii starają się zachować tożsamość w tajemnicy przed niewinnymi mieszkańcami, wiedząc o sobie nawzajem i współpracując. Niewinni mieszkańcy wygrywają uśmiercając wszystkich mafiozów, zaś członkowie mafii zdobywając przewagę liczebną nad miastem.

2. Gracze co do zasady są uśmiercani na 2 sposoby - jeden przez głosowanie (Lincz Miasta). Odbywa się najwyżej jedno głosowanie na dzień, każdy z "żyjących" graczy wysyła Mistrzowi Gry swojego kandydata do odpadnięcia, starajac się trafić mafiozę, w przypadku niewinnych mieszkańców, a po zsumowaniu głosów ten, który dostanie ich najwięcej odpada. W przypadku remisów decyduje Mafia.
Kolejną możliwością odpadnięcia jest Mord Mafii - mafia wybiera gracza, który ma tego dnia paść jej ofiarą.
Dodatkowo można odpaść za przekroczenie limitu punktów karnych przyznawanych za brak aktywności(bądź inne wykroczenia), bądź zostać zdyskwalifikowanym za rażące naruszenie zasad gry. Nie można popełnić w grze samobójstwa, można po prostu przestać grać i odpaść za brak aktywności.
W przypadku dyskwalifikacji, odpadnięcia za brak aktywności, czy Linczu Miasta podawana jest informacja, czy dany gracz należał do mafii.

3. Po uzyskaniu 5 punktów karnych gracz odpada z gry. Obowiązkiem jest głosowanie(za brak 1,5 punktu karnego) oraz wpisanie się na temat gry w odpowiednim temacie między jednym, a kolejnym głosowaniem(za brak wpisu 1 pkt karny).
Dodatkowo zabronione jest przedstawianie innym graczom korespondencji z Mistrzem Gry w czasie rozgrywki, a także ujawnianie kontaktów odbywających się poza odpowiednim tematem na forum dotyczących rozgrywki. Takie praktyki karane będą wykluczeniem.

4. Role - dzielą się na role zarezerwowane dla zwykłych mieszkańców i mafijne. Role nie mogą być przekazywane, czy dziedziczone, przepadają wraz ze śmiercią ich "nosiciela".

Miasto:

Detektyw - co drugi dzień może zapytać Mistrza Gry o konkretnego gracza - MG udziela informacji, czy jest on w mafii(winny/niewinny). Wysyła sprawdzenie wraz ze swoim głosem w Linczu(działa, jeśli sprawdzany przetrwa Lincz).
Ksiądz - osoba za którą się pomodli jest odporna na Mord Mafii, tego konkretnego dnia, jeśli to ją wskaże mafia mord przepada. Nie może pomodlić się 2 razy z rzędu za tą samą osobę. Wysyła modlitwę wraz z głosem w Linczu , w dniu, w którym zabija mafia.
Opryszek - jeśli sprawdzi go Detektyw, to dostaje on informację, że Opryszek jest winny. Opryszek nie jest informowany o swojej roli.

Mafia:

Ojciec Chrzestny - przy jego sprawdzeniu Detektyw dostaje informację, że jest on niewinny, dostaje nick Księdza, jeśli ten się za niego pomodli.

Jeśli w linczu zginie OC to miasto jest o tym informowane. Np. <nazwa usera>, winny, Ojciec Chrzestny

5. Testament - gracz po swojej śmierci ma prawo do JEDNEGO postu-testamentu, który musi zamieścić najpóźniej do następnego Linczu Miasta/Mordu Mafii.

_______________________


Lincze Miasta:
Codziennie(zaczynając od piątku) do 21:00
Mordy Mafii:
Co drugi dzień (zaczynając od czwartku) do 21:45
Detektyw:
Wysyła swoje sprawdzenie razem z głosem w linczu podczas dni w czasie których nie morduje mafia.
Ksiądz:
Wysyła swoją modlitwę razem z głosem w linczu podczas dni w czasie których morduje mafia.

Lista graczy:

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)Informacje o rolach są już na PW. Dostali je tylko mafiozi, detektyw i ksiądz. Jeśli nie masz nic na PW to znaczy, że jesteś zwykłym miastowym, w porywach do opryszka.

Wymagam co najmniej 1 postu między linczami. Brak postu = 1 pkt karny, brak głosu 1,5 pkt. Próg 5 pkt to koniec gry. Każdy ma obowiązek napisać choć 1 post do pierwszego mordu, który odbędzie się w poniedziałek.

Lincze i mordy.

Na głosy miasta będę oczekiwał zawsze do godziny 21, a na wiadomość z mordem od mafii do 21:45.

6 mafiozów, 1 opryszek.

No to ruszamy, mieszkańcy Cantelo.


PS Mafia niech mi poda OC najpóźniej w czwartek do 18.
Życzę wszystkim powodzenia i dobrej zabawy, jednocześnie proszę o aktywność.

PS 2 Proszę osoby z rolami o PW zwrotne z potwierdzeniem udziału w grze.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Soker.
Prezes
Prezes
Dołączył: 19 Cze 2007
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soker Drakopoulos od urodzenia pomieszkujący w Grecji, w państwie mitów, ambrozji i igrzysk, popalając sobie samotnie gibona na brzegu morza, słuchając kolejnych komunikatów, w przenośnym radiu, o następnym zadłużeniu jego państwa i rosnącym bezrobociu, postanowił, że musi zmienić coś w swoim życiu, zaczynając od miejsca zamieszkania. Czuł, że nie może patrzeć więcej na te smutne twarze, gdzie każdy patrzy na każdego jak na swojego wroga. Czuł także, że jego bezpieczeństwo jako jednego z zamożniejszych ludzi w swojej okolicy, jest zagrożone. Zaklinając Angelę Merkel i jej niemieckich ziomków, zrealizował swoje plany, i przeniósł się do małego Włoskiego miasteczka Cantelo. Okolica od razu przypadła mu do gustu, bez mniejszego problemu znalazł ładny pokój, u ostrego milfa z dzieckiem. Zostawił swoje rzeczy i udał się na miasto w poszukiwaniu miejscowego ulicznego dillera, by spokojnie usiąść na jakimś malowniczym wzgórzu i w miłym klimacie palącej się konopii nacieszyć się swoją decyzją.
Ostatnio zmieniony przez Soker. dnia 2013.03.20 19:20, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Why so serious?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
klajwi
Putka
Putka
Dołączył: 12 Wrz 2010
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kluivert mieszkał w Katalonii na ulicy 2 zwycięstw z rzędu w LM do ukończenia 18 roku życia. był bardzo dobrym napastnikiem, strzelał bramki takim tuzom jak Saragossa, Grenada, czy jakiemuś zespołowi ze stolicy... W fifę rzecz jasna. Lecz pewnego dnia kluivertowi znudziło się granie na komputerze. Postanowił odmienić swoje dotychczasowe życie i wyjść na dwór, znaleźć dziewczynę, pójść na browar czy jakąś domówkę. Do tej pory nic takiego nie miało racji bytu. Żeby odmienić swoje życie kluiv wyjechał do Cantelo. Tam dostał to czego chciał. Zaczął palić, sadzić i legalizować. Wypić też potrafił. Miał bardzo wysoką samoocenę. Pewnego razu poszedł na imprezę, na której chciał pobzykać. Spodobała mu się pewna dziewczyna. Ona też uważała go za niczego sobie... Dziewczyna zagadała:
- Dużo mamy dziś gwiazd na niebie prawda?
- No w pizdu- odpowiedział. I nie pobzykał.
Jakby tego było mało w mieście do którego zawitał nasz bohater pojawiła się mafia.Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual
Dołączył: 13 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DLACZEGO ZNÓW NIE DOSTAŁEM ROLI?!
Frustracja Hermana Fergusona sięgała zenitu. Herman od małego interesował się musicalem, uczęszczał na przesłuchania i wiedział, że w końcu, kiedyś, ktoś dostrzeże jego talent. Kiedyś nadejdzie ten dzień.
Nie nadszedł.
Herman Ferguson, młody Szwed postanowił przeprowadzić się do Cantelo. Czuł się nieswojo we własnej ojczyźnie. Wrogie spojrzenia Arabów na ulicach Sztokholmu spowodowane jego homoseksualną orientacją zaczynały bardzo ciążyć. Jego delikatna psychika nie wytrzymywała wyzwisk i wulgarnych gestów.
Herman lubił myśleć o sobie jak o kimś, kto ze stereotypowym gejem nie ma nic wspólnego. Lubił piłkę nożną, piwo i, z jakiegoś nieodgadnionego powodu, kobiece piersi. Jedyne, co odróżniało go od prawdziwego samca alfa to umiłowanie do musicali. I ruchania facetów.
Cantelo miało być nowym początkiem. Od taksówkarza usłyszał plotki o tym, że w mieście podobno grasuje mafia.
"Mafia? Taka jak z Ojca Chrzestnego? Brando? Pacino? Ah, dziś wezmę długi prysznic"
_________________
"There is a mystique and a romance about it which no other club can match"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.
Dołączył: 26 Lut 2008
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie cierpię, nienawidzę, nie znoszę... - jak w mantrze powtarzał Barnim. Był nacjonalistą, ksenofobem i megalomanem. Szepcząc niewybredne obelgi wpatrywał się w świeżo wywołane zdjęcia w swojej ciemni. Był łowcą głów, ale nigdy nie przyszło mu pracować we własny mieście chociaż mieszkał w nim wiele, wiele lat.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Onyx.
Galácticos 2.0
Dołączył: 26 Kwi 2009
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luis, dowódca wojsk specjalnych marynarki wojennej po powrocie z ostatniej, jego zdaniem, misji wreszcie mógł na dobre zadomowić się w Cantelo. Jego marzeniem było kupno domu przy ul.RealMadrid 2.0 i spokojny żywot przez resztę życia.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Mszostus
Hawkypeak
Dołączył: 03 Paź 2010
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mateusz Mszostus od urodzenia mieszkaniec Cantelo w który spędził już całe 34 lata. Bardzo lubił te wioskę, uważał to miejsce za jedyne w całych Włoszech, w którym nie ma żadnych czarnych spraw, nie ma narkotyków, myślał może tutaj prowadzić spokojne życie, był oczywiście hetero, nienawidził homosiów. Miał swoją firmę, naprawiał samochody i był uznanym mechanikiem w całych Włoszech, czasem musiał wyjechać daleko by coś naprawić, jednak zawsze przynosiło to zyski, takie by wieść spokojne życie.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Nazim
Prezes
Prezes
Dołączył: 13 Maj 2003
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazim przybył do Cantelo kilka lat temu, opuszczając rodzinne bloki swojego miasta. Przybył w poszukiwaniu nowych wyzwań, czegoś innego niż szara rzeczywistość otaczająca go w ojczyźnie. Po latach spędzonych w tutejszej mieścinie doszedł do wniosku, że wiele się nie zmieniło. Zamiast nowej rzeczywistości spotkał starych znajomych, którym nie obce było spędzanie czasu wolnego przy zimnym browarze i buchu dobrego zielska. Tego wieczoru również wracał odurzony alkoholem i boskim zielem. Jak co noc, samotnie udał się do mieszkania, nie zdając sobie sprawy jak bardzo jego życie może ulec zmianie dnia następnego.


Nie dość, że co drugi jara zielsko to jeszcze Herman gejem :lol2:
Ostatnio zmieniony przez Nazim dnia 2013.03.20 20:34, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Sergio Ramos 93'
la decima
Sergio Ramos la undecima
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer
Dołączył: 24 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4294967295
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franek wchodząc do mieszkania czuł odór gówna, nie jakiegoś zwykłego gówna, bo rzadkiego. Pomyślał sobie: "kurwa, kto to mógł być", po czym przypomniał sobie..._________________
"Initiative comes to thems that wait."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
cmc
Kibic
Kibic
Dołączył: 16 Sie 2009
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Comte de Monte-Cristo przyjechał do Cantelo by się mścić. Na kim, za co, w jakim celu? Tego jeszcze nie wiedział, bo w głowie nadal szumiał mu rum, który pił w drodze. Nie znalazł wolnego pokoju w pobliskim hoteliku, więc zdecydował, że wstąpi do baru, a na nogach utrzyma go koniak. "On przywróci mi pamięć!" - pomyślał._________________
past7th napisał:
Cmc jest po prostu bystry i inteligentny
past7th napisał:
Największym spryciarzem na tym forum jest cmc.
past7th napisał:
Cmc - wielki geniusz, intelektualista, rozkminiacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vkarol
Calma, Calma...
Dołączył: 13 Wrz 2006
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karol znowu przyjechał do Cantelo. Po co? Chciał poczuć trochę adrenaliny. "Mam dość tego w chuj nudnego życia. Czas się zabawić" - powiedział, po czym wypił trzy szybkie, nałożył stary frak i wyszedł na miasto.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Dołączył: 30 Mar 2008
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arthur miał pierdolca na punkcie drogocennych kamieni. Brytyjski studencik upodobał sobie kopanie w ogródkach w poszukiwaniu szafirów, rubinów, ametystów i innych świecidełek jakie tylko zapamiętał z wykładów uniwesyteckich. Pamiętał jak w czasie swojego krótkiego pobytu na uczelni kilkadziesiąt razy wkręcił durnowatych ignorantów sprzedając im piryty za grubą kasę, gdy oni myśleli o czystym złocie. Jego ambicjom szkodził tylko jeden fakt - chlał więcej niż ojciec szóstki dzieci po śmierci ich matki. Nie potrafił odstawić szklanki na barowy blat, zwykle nie pamiętał ostatniej nocy, większość drogocennych kamyków przejebał w karty. Nie tak sobie wymarzył początek kariery jako szejka paliwowego, który kiedyś kupiłby jakiś sławny hiszpański klub sportowy za odstawione zaskórniaczki. Ale taki los cipowatych naukowców, którzy nie odróżniają Wyborowej od Żołądkowej Gorzkiej.
Pojawił się jednak przełom. Grzebiąc w internecie w poszukiwaniu pracy dorywczej znalazł niewielkie ogłoszenie grabarza z miasteczka Cantelo: "Potrzebny pomocnik przy grzebaniu zmarłych na cmentarzu.". Kończąc kolejną puszkę piwa uśmiechnął się i pomyślał:
- Well, who knows what these fuckers have buried with them?Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
liso7
todo al blanco
Dołączył: 19 Maj 2008
Ostrzeżeń: 4294967295
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leon jak co dzień siedział w swojej ulubionej kawiarni GwiezdneDolary. Sprawdzał na swoim iTelefonie niusiki, na kolanach spoczywał iTablet, okulary marki PromieńZakaz na przypudrowanym nosie przyciemniały zachodzące słońce. 'Kuuuurwa, ależ ja jestem oryginalny i niepowtarzalny, jak ostatni kolorowy akcent w szarym jak pizda świecie' pomyślał Leon. Wtem z zadumy wyrwał go dźwięk przychodzącej wiadomości na TwarzoKsiążce - profilu społecznościowym. Schował iTelefon do kieszeni, zaraz koło iStrąka, jego przenośnego odtwarzacza muzyki alternatywnej, indie rocka i Nickelback, po czym otworzył wiadomość na iTablecie. 'Jezu Chryste, mafia w moim mieście, trzeba będzie skopać im owłosione tyłki' - pomyślał znowu Leon 'ale najpierw sprawdzę Ćwierkacza, i zrobię zdjęcie swojego zdrowego posiłku na Instantgram'.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kleyo
Bryniok
Dołączył: 03 Paź 2005
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piter miał problemy ze zdrowiem. Zaczęło się od niegroźnego przeziębiania, które nie chciało ustąpić. Szukając w internecie antidotum okazało się, że ma raka prostaty, chorobę Heinego-Medina i w dodatku ma ciąże pozamaciczną pod kolanem. Po tej lekturze wzięło go na wymioty, które zapił piwem marki piwo i położył się spać. Zapowiadał się kolejny kurewsko ciężki dzień, a robota choć łatwa i dobrze płatna zaczynała go wkurwiać. No bo ileż można popierdalać po polu w kamizelce służby drogowej i liczyć te pieprzone samochody. Ostatnio w oczy rzuciła mu się czarna Wołga na zagranicznych blachach. Coś tu śmierdzi pomyślał, po czym zorientował się że jego partner puścił bąka._________________
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Nazim
Prezes
Prezes
Dołączył: 13 Maj 2003
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: 2013.03.20 21:13    Temat postu: Re: Forumowa Mafia - Edycja X Odpowiedz z cytatem

Forumowa Mafia napisał:

Lincze Miasta:
Codziennie(zaczynając od wtorku) do 21:00
Mordy Mafii:
Co drugi dzień (zaczynając od poniedziałku) do 21:45

Każdy ma obowiązek napisać choć 1 post do pierwszego mordu, który odbędzie się w poniedziałek.Nie żebym się czepiał, ale chyba nie będziemy pisać tylko historyjek do poniedziałku :>_________________
Sergio Ramos 93'
la decima
Sergio Ramos la undecima
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 1 z 71
Skocz do:  

 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template © BMan1
RMPL Spółka z o.o., Al. Pokoju 33, 31-564 Kraków. Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł, NIP: 6751520447, REGON: 361845083