Forumowa Mafia - Edycja dwunasta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2013.04.28 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, uczepienie się Pixika było dla mnie bardzo wygodne- zawsze mogłem się z tego elegancko wytłumaczyć, a sam Pixik w ogóle nie próbował się bronić. Jednak ten schabowy nie taki głupi :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.04.28 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem forum mafijne, i wydaje się, że to zwycięstwo było banalnie proste. Gratuluję szczerze zwycięstwa. Jeśli chodzi o moją postawę, to szkoda komentować, szczególnie teraz ciężko mi zrozumieć, jakim cudem cmc przeżył tak długo, grając tak jak grał, może w następnych edycjach będzie lepiej z mojej strony, w sumie nieważne... Dzięki panowie za grę.
E: tiktakk, wyśmiałeś nas, że daliśmy się nabrać na akcję z księdzem i, że ty byś to wyczuł, a pamiętasz ilu miastowych zapierdoliłeś, w tym deta? Łatwo się wypowiadać i mądrzyć po grze, a w jej trakcie, to nic nie jest wiadome, na dobrą sprawę, jeśli nikt nie komunikuje się z nikim poza forum.

Ostatnio zmieniony przez Soker. dnia 2013.04.28 21:55, w całości zmieniany 2 razy

nza
¡Fuera Zidane!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.04.28 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyglądałem się z boku. Nie wiem kim jest pixik, ale teraz doskonale rozumiem dlaczego zdobył sobie renomę na tym forum. Kurwa, mistrz nad mistrze. :lol2:

tiktakk
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.04.28 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Clinical
Gdybyś grał wcześniej jako ogarnięty miastowy nikt by teraz nie kupił teraz gry na miastowego idiotę.

Przegraliśmy głównie przez stracenie obu ról w pierwsze dwa dni.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.04.28 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak przez większość gry przeglądałem temat baaardzo z grubsza i nie miałem pojęcia kto jest w mafii, tak czytając go przez ostatnie 2 dni to nic tylko się załamać nad miastem. Jak można się było tak dać poprowadzić wodzowi cmc? To raz. Jak można było nie załapać dzisiaj, że Klatus i Clinical są w mafii po tym jak nic nie pisali w temacie? To dwa.

Pixik zgodnie z oczekiwaniami. Najt zresztą też, może niektórzy wreszcie przejdą na oczy.

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2013.04.29 06:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po raz kolejny zauważam, że dwie edycje pod rząd to błąd, potrzeba jednak trochę przerwy, przynajmniej mnie. Byłem zbyt rozentuzjazmowany rolą w poprzedniej edycji i jak w tej nic nie dostałem, to automatycznie odechciało mi się grać, zacząłem pisać mega mafijne posty od samego początku, żeby po prostu sprawdzić reakcję miasta. To, że wytrzymałem tak długo to komedia, no ale chuj.
Przez całą edycję nie zrobiłem żadnej analizy z postami, wszystkie przemyślenia tyczyły się głosowań i były ostro z dupy, a tropy których byłem najbardziej pewny zostawiłem na później, po czym je olałem, bo wiedziałem że i tak nikt za nimi nie pójdzie. Piszę tutaj oczywiście o Klatusie, którego podejrzewałem od trzeciego mordu mafii, a niemal byłem pewny po zlinczowaniu drugiego mafioza. Dlaczego o tym nie napisałem? Nie wiem, pewnie dlatego, że fajnie mi się z nim gadało poza grą, a potem Lewy całkowicie zniechęcił mnie do gry, zresztą byłem pewien, że nawet jeśli o tym napiszę, to nikt tego nie podłapie, tak to działa. Jeżeli Klatus linczuje dwóch winnych i przeżywa 3 mordy, to znak że jest w mafii, nauczka na przyszłość dla wszystkich, w poprzedniej edycji było dokładnie to samo.
O Damikorze co prawda pisałem, ale tam była większa wątpliwość, bo albo on, albo Onyx, niestety wybrałem tego drugiego, ale nawet jakbym się zdecydował na wskazanie damikora w testamencie, to chuj by z tego było, bo miasto wiedziało lepiej.
O zagrywce cmc wspomnę tylko tyle, że była idealna na tamtą chwilę, ale gdyby miasto w ostatnim linczu trafiło mafioza, to by przegrali, bo po cmc łatwo doszliby do reszty.
Aha, no i lukecik i Góral dziwią się, że Jarek im nie powiedział, że jest księdzem. To ja się dziwię jeszcze bardziej, że mi nie powiedział jak już nie żyłem, zanim napisałem testament, wtedy mogłem wspomnieć, że to ja nim byłem i cmc by padł od razu. Aczkolwiek wtedy już pewnie był w drodze do Madrytu, więc nie ma się co dziwić. Tylko po co łamać regulamin gry w taki sposób? Jarek zachował się dobrze nikomu o tym nie mówiąc, a to że wiedział Klatus nic nie zmieniło.

Oczywiście największą porażką tej edycji jest Night Wish, serdeczne gratulację i powodzenia, ja nie chcę grać w mafię, jeśli ty ją będziesz prowadziła, lub w niej uczestniczyła.

A Pixik? Rewelacja.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60
Strona 60 z 60
Skocz do: