Borussia Dortmund - Real Madryt [4-1] [']['][']
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.04.25 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In Flagranti napisał:
Herman. napisał:
Wbrew logice to bylo stawianie sie juz w finale i bycie pewnym awansu. Gdzies przeczytalem, ze wyjsciowa jedenastka Realu byla 10 raz drozsza od jedenastki Borussii. Ciekawe ile jeszcze kasy musicie wypierdolic zeby przeczolgac sie do tego finalu. Bale, Cavani i kto jeszcze? Sami musicie przyznac, ze patrzac na dotychczasowe osiagniecia to Real jest najbardziej przeplaconym projektem w historii tego sportu. Ile jeszcze minie zanim zrozumiecie, ze nie tedy droga?

Hermiś, nie lubimy się, ale kurwa muszę ci przyznać racje. W końcu zacząłem to dostrzegać. A i nie piszcie nic o Chelsea bo oni sukces osiągnęli - wygrali LM.

Nom, wygrali, w 10 sezonie Abramowicza w Chelsea. Tak, więc mamy masę czasu.

ciapek19
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2013.04.25 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszą dac rade!!!! mou musi zrobić dym w szatni, nie ma owijania w bawełne

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pyyyra
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.04.25 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mistrzowie kurwa, myśleli, że mecz sam się wygra i BVB się podłoży, bo wielki Real przyjechał, haha. Zaskakujące jak łatwo można zneutralizować wszystkie gwiazdy tego zespołu - wystarczy dużo biegać i żreć trawę, piłkarze BVB byli gotowi zagryźć każdego z przeciwników, a taki Ozil rozkłada ręce przy każdym możliwym kontakcie, Alonso jest spóźniony o conajmniej 3 kroki, Khedira potyka się o własne nogi... Sam Ronaldo nic nie zdziała, choć wczoraj też sobie zbytnio nie pograł. Bez ogarniętego środka pola, nie wygramy z żadną liczącą się ekipą. I fakt, ze taki Martinez, który teraz wymiata w Bayernie był do wzięcia za 40mln..

Szkoda, ale czas chyba się pożegnać z marzeniem o dziesiątym pucharze LM, to byłoby niesprawiedliwe.Tak jak ktoś pisał, zwycięstwa nad słaba Barcą zupełnie zatarły nam obecną formę Królewskich. Tyle, że katalończycy mają swoją filozofie, wystarczy by trochę ją ulepszyli i wymienili połowę składu a znów będzie OK, a u nas? My nie mamy nic, żadnego pomysłu, zero ataku pozycyjnego. Jakiś czas wychodziły zajebiste kontry, ale teraz nie ma człowieka, który rozprowadzi tak piłę. Ubóstwo, nic wiecej. Rozmowy o zmianie trenera są bez sensu, Mou nie miał tutaj od początku dobrego gruntu pod sukcesy, na każdym kroku ktoś wbija mu szpilę.. ale sam jest sobie winien, zginął od broni, którą wojował. Boję się jednak, że żaden trener tutaj niczego wielkiego nie zdziała, bo bez przyporządkowania się mediom nie będzie miał życia. A czy uda się odseparować pismaków od drużyny i ograniczyć ich wpływ na atmosferę wokół drużyny? Śmiem wątpić.

PS.Szczytem kretynizmu jest podawanie obecnego selekcjonera niemiaszków jako potencjalnego trenera Realu - nauczcie się cymbały, że klub to nie reprezentacja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2013.04.25 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Goral napisał:
In Flagranti napisał:
Herman. napisał:
Wbrew logice to bylo stawianie sie juz w finale i bycie pewnym awansu. Gdzies przeczytalem, ze wyjsciowa jedenastka Realu byla 10 raz drozsza od jedenastki Borussii. Ciekawe ile jeszcze kasy musicie wypierdolic zeby przeczolgac sie do tego finalu. Bale, Cavani i kto jeszcze? Sami musicie przyznac, ze patrzac na dotychczasowe osiagniecia to Real jest najbardziej przeplaconym projektem w historii tego sportu. Ile jeszcze minie zanim zrozumiecie, ze nie tedy droga?

Hermiś, nie lubimy się, ale kurwa muszę ci przyznać racje. W końcu zacząłem to dostrzegać. A i nie piszcie nic o Chelsea bo oni sukces osiągnęli - wygrali LM.

Nom, wygrali, w 10 sezonie Abramowicza w Chelsea. Tak, więc mamy masę czasu.

W 9. ;) Abramowicz przyszedł w 2003 roku.

last.fm
Powrót do góry
Wiertło
Se queda
Se queda

PostWysłany: 2013.04.25 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czułem że tak się skończy, pisałem o tym nawet kiedyś, że BVB wcale nie jest od Was słabsze, no może na papierze, ale tak szczerze, zagraliście Wy jakiś super mecz, gdzie dominowaliście od pierwszej do ostatniej minuty w tej edycji LM? Z Borussią ledwo jeden remis, ze słabym City wyszarpaliście zwycięstwo u siebie w ostatniej minucie, a potem remis na Etihad, z United remis u siebie, potem zwycięstwo na OT, ale do czerwonej kartki Naniego była cienizna.
No i drewniak Lewandowski, który nawet nie ma startu do Benzemy czy Higuaina, z 10 swoich bramek 5 strzela Realowi. <hahaha>
Zajebiście się cieszę. <jupi>
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.04.25 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyyyra - nie wiem czy ktoś liczył, że BVB się podłoży, natomiast jestem pewien, że wszyscy kibice Realu liczyli na to, że Real się nie podłoży, a każdy wie jak wyglądała nasza gra wczoraj. Jedną sprawą jest dobra gra Borussi i niesamowita skuteczność Roberta, a inną nasza postawa i nieumiejętność dokładnego podania na kilka metrów. Już na początku meczu rzuciło mi się w oczy, że nasi piłkarze pierdolą proste piłki i wygląda to jak w pierwszych meczach za Mou z Barceloną, także nasi piłkarze w dużej mierze sami się zneutralizowali i za to wielką winę ponosi Mourinho, który ich chujowo nastawił i ustawił. Mecz był tragedią w naszym wykonaniu, a skuteczność Lewandowskiego potwierdziła to w jego wyniku.

Mimo wszystko, wciąż głęboko wierzę, że damy radę i awansujemy do tego finału. Jeśli nie, to w nowym sezonie trzeba zaczynać wszystko od nowa, z nowym trenerem, z nowymi "lepszymi" piłkarzami... znowu.

Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2013.04.25 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vakabayashi napisał:
jesli gracze Realu zagrają na 101 % wyjdą i od 1 minuty beda cisnąć dortmudund od początku to jest światełko w tunelu.

Na jakiej podstawie w to wierzysz? Przecież tym zawodnikom kompletnie brakuje koncentracji w każdym meczu (po ostatnim blamażu Ramos to nawet zaznaczył), Mou nie panuje nad zespołem, tworzy jakieś konflikty w imię zasad pełnego podporządkowania, a najlepsi zawodnicy spalają się pod presją (np. Cristiano). Poza tym BvB to nie jest ekipa, która da się zaskoczyć 3 czy 4 bramkami, oni za bardzo chcą wygrać LM i mają wielu zawodników w doskonałej formie. Poza tym Real obecnie, a właściwie od wielu lat jest zwyczajnie przeciętnym zespołem. Niby rekordy, niby przebłyski, miażdżenie w lidze, a jak przychodzą wielkie mecze to muszą liczyć na sędziego (patrz ostatni mecz z Barceloną u siebie w Primera i MU na wyjeździe) lub zwyczajne szczęście, że ktoś błyśnie indywidualnie lub jeden z dalekich wykopów z obrony do ataku przypadkowo wpadnie pod nogi któregoś z Królewskich. Bo koncepcji na grę poza takowym oraz kontratakiem zwyczajnie nie ma.

Może lepiej teraz odpaść aniżeli skompromitować się z Bayernem i płakać po przegranym finale. Niemniej jednak wierzę, że chociaż godnie się pożegnają z Ligą Mistrzów, bo dzisiaj od rana słucham, że jakiś Polaczek z Lecha Poznań zmiażdżył bezradny Madryt i zapewne będę jeszcze słuchał przez miesiąc oraz wielokrotnie w przyszłości. Wstyd i hańba.

syryls
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.04.25 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wy też odnosicie takie wrażenie że trenerzy znaleźli już sposób na Real, czyli szybkie wycofanie się na własną połowę, podwojone krycie, a czasem i potrojone jak u Ronaldo i nasi są w wielkich opałach co zrobić, brakuję trochę świeżej taktyki i paru transferów szczególnie na ławkę bo tam nie mamy praktycznie nikogo żeby wszedł na boisko i rozruszał trochę grę.
Robert Szacun

Powrót do góry
Volverinbvb
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.04.25 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Niektóre teksty czy obrazki po tym meczu są rozbrajające. To samo zresztą po spotkaniu Bayern-Barca. Tongue

Nasza jedenastka to jeden gracz za 17 milionów (Reus) a cała reszta przeszła za sumy pomiędzy 0 a 6 milionów euro. Klopp to geniusz. <serce>

Powrót do góry
California Love
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.04.25 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real grający jak jakaś jebana drużyna z polskiej ekstraklasy, szok Shocked Czekam na remontadę, bo nikt się nie spodziewał 4 bramek Lewego, nawet janusze.

Powrót do góry
vakabayashi
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.04.25 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gutierrez napisał:
vakabayashi napisał:
jesli gracze Realu zagrają na 101 % wyjdą i od 1 minuty beda cisnąć dortmudund od początku to jest światełko w tunelu.

Na jakiej podstawie w to wierzysz? Przecież tym zawodnikom kompletnie brakuje koncentracji w każdym meczu (po ostatnim blamażu Ramos to nawet zaznaczył), Mou nie panuje nad zespołem, tworzy jakieś konflikty w imię zasad pełnego podporządkowania, a najlepsi zawodnicy spalają się pod presją (np. Cristiano). Poza tym BvB to nie jest ekipa, która da się zaskoczyć 3 czy 4 bramkami, oni za bardzo chcą wygrać LM i mają wielu zawodników w doskonałej formie. Poza tym Real obecnie, a właściwie od wielu lat jest zwyczajnie przeciętnym zespołem. Niby rekordy, niby przebłyski, miażdżenie w lidze, a jak przychodzą wielkie mecze to muszą liczyć na sędziego (patrz ostatni mecz z Barceloną u siebie w Primera i MU na wyjeździe) lub zwyczajne szczęście, że ktoś błyśnie indywidualnie lub jeden z dalekich wykopów z obrony do ataku przypadkowo wpadnie pod nogi któregoś z Królewskich. Bo koncepcji na grę poza takowym oraz kontratakiem zwyczajnie nie ma.

Może lepiej teraz odpaść aniżeli skompromitować się z Bayernem i płakać po przegranym finale. Niemniej jednak wierzę, że chociaż godnie się pożegnają z Ligą Mistrzów, bo dzisiaj od rana słucham, że jakiś Polaczek z Lecha Poznań zmiażdżył bezradny Madryt i zapewne będę jeszcze słuchał przez miesiąc oraz wielokrotnie w przyszłości. Wstyd i hańba.

wierzyć trzeba zostało 90 min a SB nie jedną remontadę widziało.
szybko strzelona bramka przez Real może naprawde ich ponieść do 3:0
poza tym to futbol tu wszystko jest możliwe.

UwielbiamCrisa
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2013.04.25 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj mam załamane ręce Smile Podchodziłem do meczu bardzo optymistycznie ii BANG ... To jest paranoja, co oni wyprawiali, Borussia ? która w lidze gra przeciętnie ? Która ma czasem przebłyski ? Byłem załamany, że takie drewno jak Robert zrobi takie zamieszanie Smile Trzeci rok to samo ! KURWA ! Tyle starań, tyle tego wszystkiego i kolejny rok w dupe ? No bez przesady, czy tylko ja wierzę w remontadę ?

Powrót do góry
Maliniak17
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.04.25 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy ja byłem dziś mocno atakowany przez kibiców BVB...
Znów zlekceważyliśmy przeciwnika, wystarczyło poczytać wypowiedzi ( wym moją ) Tak jak ktos napisał, Borussia jest groźna kiedy nikt na nia nie stawia.Dawno nie widziałem nas grających
tak słabo.

I niech ktoś teaz powie że Lewy jest gorszy od Benzemy czy Higuaina :(

Powrót do góry
coach
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2013.04.25 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taka gra to chyba lepiej nie przechodzic do finalu bo tam Bayern zrobi nam jeszcze wieksze kuku. A swoja droga co to za niefart musi byc zeby niemal wszystkie strzaly w swiatlo bramki ladowaly w siatce, po prostu straszne. A na dodatek to Polak nas tak pokaral i akurat w meczu z Realem musial zagrac mecz zycia, jakos nie moge tego przebolec

Powrót do góry
Volverinbvb
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.04.25 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UwielbiamCrisa napisał:
Od wczoraj mam załamane ręce Smile Podchodziłem do meczu bardzo optymistycznie ii BANG ... To jest paranoja, co oni wyprawiali, Borussia ? która w lidze gra przeciętnie ? Która ma czasem przebłyski ? Byłem załamany, że takie drewno jak Robert zrobi takie zamieszanie Smile Trzeci rok to samo ! KURWA ! Tyle starań, tyle tego wszystkiego i kolejny rok w dupe ? No bez przesady, czy tylko ja wierzę w remontadę ?

Ten opis pasuje również do Realu. ;)

Cytat:
Tak jak ktos napisał, Borussia jest groźna kiedy nikt na nia nie stawia.

Ja to napisałem. Wiedziałem, że zagramy o niebo lepiej niż to co z Malagą.

Cytat:
A swoja droga co to za niefart musi byc zeby niemal wszystkie strzaly w swiatlo bramki ladowaly w siatce, po prostu straszne

My natomiast podarowaliśmy wam bramkę, nie ma co patrzeć na takie rzeczy. Stworzyliście oprócz gola chyba tylko jedną sytuację gdzie można było z czystym sumieniem powiedzieć "tam powinien paść gol".

Pisałem też tutaj, że jeżeli chce się wygrywać takie mecze to trzeba być bezlitosnym przy stworzonych okazjach. Udało się.

Mimo wszystko, ten dwumecz się nie skończył. Wystarczy jedna bramka Realu w pierwszej połowie i do przerwy 1-0. Druga połowa to byłby koszmar.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23
Skocz do: