Real Madryt - Borussia Dortmund [2-0] :(
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.04.25 17:07    Temat postu: Real Madryt - Borussia Dortmund [2-0] :( Odpowiedz z cytatem

Ledwo został założony temat o meczu z Atletico, tymczasem ja tworzę wątek dotyczący rewanżowego meczu Ligi Mistrzów. Robię to po raz pierwszy i w gdzieś głęboko w sercu mam nadzieję, iż ten temat zostanie zapamiętany na długo...

Cóż, do meczu pozostało na dobrą sprawę 5 dni. Real Madryt po fatalnym występie na Signal Iduna-Park wraca na Santiago Bernabeu, aby uraczyć swoich kibiców kolejną magiczną europejską nocą. Piłkarze z pewnością (przynajmniej mam taką nadzieję) będą starali się napierać od 1 minuty, aby odmienić losy dwumeczu i wyszarpać Borussii awans. Potrzebujemy nie tylko dobrej gry, poniekąd niezbędne jest szczęście i chociaż w pewnym stopniu - cud oraz boska pomoc, gdyż na ten moment nie ma żadnych logicznych przesłanek, aby myśleć o Remontadzie.

Osobiście czekam z niecierpliwością na wtorek. Jeśli mamy odpaść - odpadajmy jak najszybciej, abyśmy nie musieli się łudzić zbyt długo. Jak pisałem - w sercu mam cichą nadzieję na wielką Remontadę, jednak na ten moment - z przyziemnych oczekiwań - liczę na godne pożegnanie się z Ligą Mistrzów.

Dużo więcej nie ma do napisania. Nie mam zamiaru tutaj się pastwić nad zawodnikami, od tego już są ewentualne tematy poszczególnych piłkarzy.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

EL MITICO SIETE.

REMONTADA ES POSIBLE

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.04.25 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się zahibernował na te kilka dni, by już teraz obejrzeć ten mecz. Bez pierdolenia, bez zagwostek taktycznych, bez zbędnego myślenia - wyjść na pełnym gazie, rzucić się na rywala i zapierdalać od samego początku do ostatniego gwizdka, walcząc jak o życie. Niech Borussia krwawi, niech umiera na boisku, niech wyrwie sobie ten awans, a nie otrzyma go w prezencie. Trzeba uratować twarz, a jak los da, to i awans.

W pierwszym meczu było chujowe nastawienie i to było widać. Po takim wpierdolu nie boję się o motywację naszych piłkarzy, nie boję się o to jak się zaprezentują, bo wiem jak Real Madryt reaguje na takie sytuacje, i wiem na co stać tą ekipę.

Vamos!

mr_schizoo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.04.25 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech każdy z was obejrzy sobie to http://www.youtube.com/watch?v=2L4ViHHK6s0

Tak wygląda Real Madryt tryumfujący w Lidze Mistrzów. Czy zespół, który obejrzeliśmy wczoraj ma taki charakter? Nie. Dlatego jesteśmy w dramatycznej sytuacji przed rewanżem i dlatego nie zagramy w finale. Ja w awans nie wierzę. Mam tylko nadzieję, że Real, który od wielu miesięcy może się skupić tylko i wyłącznie na Lidze Mistrzów i nie walczy o nic innego nie przejdzie obok meczu tak jak wczoraj. Dość hańby i wstydu, dość radosnego uśmiechu Mourinho i poklepywania Kloppa po plecach. Ktoś zapomniał, że to jest wojna. Ja chcę widzieć we wtorek wojnę bez względu na rezultat.

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.04.25 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W grupie też chcieliśmy zareagować po porażce i skończyło się 2-2 na SB. Borussia nie dość że ma sposób na Real to nie przegrała meczu w LM, może po prostu są w tym sezonie lepsi od nas? Przecież w każdym aspekcie byli o wiele lepsi, Madryt grał jak związany i porozrzucany po boisku.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2013.04.25 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie powiem tak: Muszą totalnie zapomnieć o tym co było wczoraj. Co to za BVB, co to za LM i dwumecz. Muszą skupić się na zagraniu finału. Niech to będzie dla nich finał. Niech nie myślą o tym że to dwumecz, a jeden mecz który trzeba pewnie wygrać. Real potrafi strzelić i 6 bramek, także 3 nie były by problemem gdyby wykasować im pamięć. Jak oni będą rozpamiętywać i srać po gaciach że muszą trafić 3 i liczyć to gówno z tego będzie.

Ramos do środka Arbeloa na prawą. W środku? Xabi Pepe? Tak myślę... wystawić go jako typowego killera, dać koszulkę BVB do powąchania i niech ściga każdego który przy piłce. nie mogą mieć żadnego luzu w środku. Ozil na swoją pozycję niech wróci bo na skrzydle nie istniał. Ronaldo Higuain i chyba jednak Di Maria... przynajmniej będzie biegał za piłką, a i może się obudzi?

Kurwa i tak marnie to widzę <ściana>

Powrót do góry
Karim123
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.04.25 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo tej wczorajszej manity, ja wierzę. Jesteśmy Realem Madryt do kurwy nędzy. Wierzę w awans. Jeśli mamy odpaść - odpadnijmy z honorem, a nie jak ostatni frajerzy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Monsieur
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.04.25 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogor3 napisał:
Borussia nie dość że ma sposób na Real to nie przegrała meczu w LM, może po prostu są w tym sezonie lepsi od nas?

Przywracasz wiarę w kibiców Realu Smile Co do waszego rewanżu, nie widzę tego, żeby BVB, która w 3 meczach strzeliła wam 8 goli we wtorek skończyła z zerowym dorobkiem. Będzie znowu 2:2 albo 3:1 dla was. Diablik

Powrót do góry
syryls
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.04.25 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Umysł podpowiada że nie ma żadnych szans, ale serce mówi co innego
Skończy się pewnie tak:

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2013.04.25 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mimo tej wczorajszej manity (...)

przegapiłem coś? Ptak

Nie ma szans, skończy się jak z "remontadą" z Alcorconem. Wciśniemy 1:0 w 75. minucie i to wszystko, albo jeszcze na dokładkę nam wyrównają pod koniec.

Powrót do góry
The Viper
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.04.25 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm jeśli w takim tempie będziemy odrabiać to kto wie.

Link

Ogólnie do przerwy albo 2:0 albo narty. Ogólnie wierze w remontadę bo czemu by nie? Wszystko może się zdarzyć ale z drugiej strony już wczoraj człowiek nie spodziewał się takiej mizerii.

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2013.04.25 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że w futbolu wszystko się może zdarzyć. Moglibyśmy wygrać 5:0, może Robcio znów by strzelił 4 bramki, wszystko jest możliwe... Ale żeby mieć chociaż najmniejszą nadzieję, to trzeba mieć pomysł na grę. Real takowego nie ma, nie potrafi grać w piłkę. Pepe do Varane'a, Varane do Pepe i długa w pole karne Borussii. Tak wyglądała nasza taktyka. Litości...

Powrót do góry
Maestro Bravo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.04.25 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

oj taka remontada by się przydała...

Powrót do góry
Sizzla
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.04.25 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie daję szansy na awans nawet 0,5%. Borussia jest za mocno a my za słabi. Brak pomysłu na grę do przodu i mega chujowa defensywa. I tyle wystarczy aby zatrzymać się w LM na półfinale.

Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2013.04.25 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba pierwszy raz w życiu nie wierzę w remontade. Obstawiam 2:1 po męczarniach z naszej strony.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2013.04.25 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam właśnie odwrotnie. Jestem przekonany o remontadzie. Wiele czysto piłkarskich aspektów jest przeciwko nam, ale mimo to czuje zmartwychwstanie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 1 z 24
Skocz do: