Real Madryt - Borussia Dortmund [2-0] :(
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kedos
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2013.05.01 07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj miałem straszną pustkę po wczorajszym meczu.Za cholerę nie mogłem zrozumieć postawy naszych grajków przez około 60 min.Godzina która minęła na przebijaniu się, stracona godzina.Ale te uczucie przy drugim golu było wspaniałe.Wtedy można było poczuć po dobrym początku znowu Real Madryt.

A co do komentarza Mou, jest on bardzo nie poważny i nie na miejscu.Po takim meczu nie powinno się mówić ani słowa o swojej przyszłości.Nasz trener zrobił się trochę jak panna na wybiegu i powoli to celebruje.Bardzo chciałbym go na następny sezon żeby dokończył to nad czym pracował przez trzy sezony.Żeby to był ostatni jego sezon ale najlepszy.Niestety bez napastnika, zastępcy Xabiego i solidnego prawego obrońcy się nie obejdzie.

Mogliśmy jebnąć bvb spokojnie wczoraj lecz czy bylibyśmy dość silni na BM.W tym sezonie mam wątpliwości.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Raszlo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.05.01 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz miał wszystko by przejść do historii, brakło tylko tej jednej bramki.

Zaskoczony jestem nieporadnością Cristiano wczoraj, już nie chodzi tylko o tą setkę tylko o jakieś dziwne straty, złe podania. Trema chyba zrobiła swoje.

Cóż, dzięki - tyle zostaje powiedzieć, dzięki za dzisiejszą walkę. Gdyby takie zaangażowanie było w 1 meczu...a powinno...nie rozumiem nadal. Wierzę że w przyszłym roku postawimy tą kropkę nad "i" do czego jednak potrzebna będzie poprawa takich aspektów jak:

- skuteczność,
- zaangażowanie w każdym meczu,
- atak pozycyjny,
- nabycie napastnika, PO, rywala dla Marysi i "nowego Xabiego".

e: żeśmy zsynchronizowali przemyślenia ;]

Powrót do góry
popo205
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.05.01 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiedz Mou tajemnicza. Nie rozumiem tego dwumeczu, wielki Real, ktory by prawie ograł Borussie w 15 min, grając w 10 w ataku, bez obrońcy, a na 3 minuty przed końcem 11 zawodników zaatakowało. Jeżeli zaangazujemy sie w ostatnie 15 minut, to oczywiście będziemy ogrywac Galatasaray, Malage czy nawet w obecnej formie Barcelone, ale nie Niemców z nimi trzeba zagrać równe 180 minut. Gdyby nie tragiczny Pepe w pierwszym meczu i Lewandowski, ktory pokazał swoją klasę wczoraj, niewiele i by stał sie antybohaterem BVB.
Ramos pokazał ile znaczy dla niego Real Madryt, zostawiając serce na boisku, tyle co on wczoraj zrobił, to przez cały sezon mu sie nie udało.
Varane pokazał swoją klasę światową i wraz z dobrym Ramosem zagrali znakomity mecz i czasem będąc w 2 zatrzymywali mocne kontry BVB.
Ronaldo, podobnie jak Marysia zawalił mecz, bo co my chcemy osiągnąć, jeżeli każde podanie do Marii kończy sie dosrodkowaniem od niego na wysokości klatki piersiowej rywali ?
Benzema wszedł za późno, bo sie starał, moze tak jak i Higuain, ale ten jeszcze cos potrafi, poda prostopadle, przyjmie piłkę, strzeli, a Gonzalo ? Co on tu robi ?
Kaka pokazał, ze pomimo tego, iż Real Madryt mu zepsuł cała karierę, bo gdzie indziej by grał po tej kontuzji i moze by znalazł formę, to i tak serce na boisku dalej zostawia i chce cos udowodnić i mi wczorajszym meczem udowodnił.

Przyszłość Mou nie znana, jak zostanie, to myśle, że za rok moze być to samo, bo on sie juz wypalił i jesli przyjdzie nam grac długo piłką, to robimy głupoty, to nie jego idea tu trzeba Guardioli albo cos podobnego na takich zawodników jakich mamy, Mou do szczęścia potrzebuje mocna obronę, dobrego rozgrywającego i jeszcze lepszego napastnika.

Sezon sie zakończył wczorajszym meczem, ciekawe mecze za rok, no cóż, cos sie musi skończyć, żeby sie coś nowego zaczęło. Został mecz ze śmiesznym Atletico, ktory ogralismy rezerwami.

capone
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.05.01 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam Ronaldo meczu nie wygra ;) Tutaj można dyskutować o naszych wspaniałych napastnikach, którzy robili za statystów... Igła jak w poprzednim meczu i w tym 1 sytuacja i zniknął niczym magik ( asysta przy golu Ronaldo oraz zmarnowana seta ). Co do Benzemy to drugi mecz troszkę lepszy i przynajmniej wpakował bramkę. Czemu jednak Mou nie postawił na Moratę ? Może on by nie zmarnował takiej piły...Za co Sergio otrzymał od Marci 10 ? Wprowadzili punktowania z boksu do tego meczu ? Ale to takie moje gdybanie... Wierzyć wierzyłem, ale po tej zmarnowanej pierwszej setce już było wiadomo co się stanie jak wybije 20 minuta gry i Borussia odeprze ataki Madrytu... Cieszmy się, że Lopez był tam gdzie powinien jak Gudogan strzelał, bo po tej bramce i paru sytuacjach Lewego mogłoby się skończyć jak tydzień temu.

Powrót do góry
Maliniak17
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.05.01 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tak naprawdę przegraliśmy ten mecz w 15 minut.
Wtedy powinny paść minimum dwie bramki.
Fatalna dyspozycja Higuaina i Benzemy i to pewnie ostatni sezon Mou.
No i marzenia o 10 pucharze poszły się paść.
<ściana>
I teraz nie mam nic przeciwko kupienia Lewandowskiego.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2013.05.01 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maliniak17 napisał:

Fatalna dyspozycja Higuaina i Benzemy

coś mi umknęło? czy inny mecz oglądaliśmy. Benz akurat wczoraj zrobił wszystko co miał zrobić.

steff
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.05.01 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abstrahując od tego, że dwumecz przegraliśmy na własne życzenie, to Webb bardzo słabo wczoraj sędziował. Faul na Xabim w naszym polu karnym to barbarzyństwo i czerwona kartka. Chwilami sygnalizował jakieś błahostki, a za chwilę puszczał grę przy ewidentnym faulu. Swoją drogą, to dla mnie paranoja, że koleżka, który za błędy zawieszony jest w sędziowaniu meczów PL, wychodzi sobie i gwiżdże półfinał LM.

Ja tylko niosę pomoc. Za pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
SimiMadridista
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.05.01 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz spoko. Bardzo ale to bardzo szkoda niewykorzystanych szans na początku pierwszej połowy... Nie wiem dlaczego, ale bardziej bolało odpadnięcie z Bayernem rok temu.

Powrót do góry
campeones92
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.05.01 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raszlo napisał:
Zaskoczony jestem nieporadnością Cristiano wczoraj, już nie chodzi tylko o tą setkę tylko o jakieś dziwne straty, złe podania. Trema chyba zrobiła swoje.

Tak sie sklada ze gral mecze o podobnej wadze wiele razy i radzil sobie z presja wiec to nie to.

Higuain jest wolny i malo dynamiczny. Benzema powinien wyjsc w pierwszym. Wszedl zajebal bramke i zaliczyl asyste.

Szkoda... Wielka pustka jest we mnie.

sojero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2013.05.01 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Ozil strzelił w tej pierwszej połowie wygralibyśmy mecz, miał sytuację sam na sam z Weidenfellerem, Crisu by to strzelił. Gdyby Real prowadził 1:0 do pierwszej połowy, mecz byłby nasz. Bramki padły zbyt późno, choć po drugiej myślałem, że powtórzą wyczyn Borussi z Malagą i strzelą trzecią.. Ale niestety. Mecz o wiele lepszy niż ten w Dortmundzie, zawodnicy grali pressingiem, intensywnie. Szkoda szkoda, najbardziej boli to, że tylko jednej bramki brakowało Realowi do zagrania na Wembley. Wypowiedzi Mou? Real Madryt będzie istniał z nim czy bez niego, na jego miejsce widzę Ancolettiego, który jest ograny w LM.

Powrót do góry
001adamo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.05.01 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy tyle okazji...
Już mogliśmy wygrać ten dwumecz, ale nie wykorzystali szans.
Zbyt późno strzelone bramki.
Cóż, zostaje nam tylko Puchar Króla.

PS Diego bardzo dobrze się spisał w meczu - jego piękna interwencja http://i.minus.com/ibfQz2B0czhgbX.gif

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2013.05.01 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie tylko jedno. Dlaczego grając co tydzień nie mogą pokazać takiego zaangażowania w każdym meczu? A jak przyjdzie mecz z Granadą to w przegrywamy mecz na stojąco, to samo tydzień temu.

Powrót do góry
Monsieur
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.05.01 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadam Goralowi, sorry za offtop (sam już jestem zmęczony przywoływaniem dwumeczu z United, ale wywołał mnie do tablicy):
Nie obchodzi mnie czy należał się rożny czy nie, czy był minimalny spalony czy nie. Jedna zła decyzja sędziego o niewyrzuceniu Varane'a i cała twoja teoria bierze w łeb, bo nie wiesz jak potoczyłoby się dalej od tamtego momentu, a faul na czerwo ewidentny, w przeciwieństwie do Nani situation.

Żeby nie było, że totalny off, projekt Nike po waszym półfinale:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.05.01 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Real Madryt przegrał ten dwumecz a nie Borussia go wygrała.

Wesoy
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2013.05.01 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz w pierwszej polowie moglismy cieszyc sie bramkami, nie mialem pojecia jak ta pilka nie wpadla. Igla mnie zawiodl i to nie pierwszy raz w tym sezonie. Bez napastnika z prawdziwego zdarzenia to jednak duzo nie dzialamy...

Dzis zamierzam jeszcze raz obejrzec ten mecz a szczegolnie pierwsza polowe.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
Strona 23 z 24
Skocz do: