Jak oceniacie prace trenera polskiej reprezentacji?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
precel1989
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.02 15:33    Temat postu: Jak oceniacie prace trenera polskiej reprezentacji? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się was zapytać jak oceniacie( jakie rzeczy robi dobrze i źle) trener Janas. Ale też czy trener dobiera właściwych przeciwników i właściwy skład( Jeżeli się nie zgadzacie i sądzicie że nie napiszcie skład zawodników którzy powinni wejść do reprezentacji lub z niej odejść).

Moim zdaniem P.Janas jest trenerem dosyć dobrym, ale sądzę że do meczy towarzyskich powinien dobierać przeciwników większej klasy takiej jak Anglia lub USA, ponieważ mecze ze Słoweniom, a tym bardziej z Wyspami Owczymi były bardzo słabe i tylko słabość przeciwnika pozwoliła nam je wygrać. Sądzę także że Paweł powinien wystawiać w bramce Radka Majdana...

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.02 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za wcześnie na oceny. Poczekajmy do eliminacji. Teraz nie ma o czym mówić.

di_stefano
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.02 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeszcze nie pora oceniać Janasa, poczekajmy do meczów eliminacyjnych. Ale fakt, że nasza reprezentacja wkońcu zaczeła regularnie wygrywać i to nie z byle jakimi przeciwnikami (Włochy, Słowenia). Natomiast jeśli chodzi o bramkarza, to moim zdaniem powinien w końcu powołać Liberde, który jest ostatnio (całą rundę) w znakomitej formie. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy jest zaraz po Dudku najlepszym Polskim bramkarzem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.03 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A według mnie.....hmmmm statystyki przemawiają za Janasem...wiekszosc wygranych...ale to nie byli przeciwnicy...hehe>>Wyspy Owcze>>>to ja z kolegami z "podwórka" bym ich pokonał>>>hehe, a tak na serio, to w sumie jeszce za wczesnie na oceny Janasa, bo jestesmy jeszcze przed eliminacjami a wtedy sie okaze, co potrafi Janas....tylko ze z drugiej strony jest najlepszy>>>>bo nie ma lepszego na to stanowisko>>>nawet mogłbym zaryzykować stwierdzenie, ze nia ma nikogo na to stanowisko....Polacy nic nie umią zrobić nigdy porządnie.....Zaden trener nie zrobi z Polski mistrzów świata....no chyba ze jakis najlepszy... zagraniczny...moze ten...były trenech Brazylijczykow z zeszlego roku, nie pamietam jak mu było....Luis Felipe Scolari???

Powrót do góry
precel1989
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.03 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak też fakt lepszego na to stanowisko nie znajdziemy. Uważam że najgorszym trenerem był Zbigniew Boniek a Janas hmmm... Jak narazie się w miare poprawnie spisuje, ale po co grać z Wyspami Owczymi.?.

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.28 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj poraz kolejny repreza rozegrała żenujący mecz. Ja prace pana Janasa oceniam 3= zaliczył, ale powinien już odejść. Dzisiaj to co grała nasza druzyna to nie wiem, nie można wkółko oceniać negatywnie piłkarzy, strzelaja w lidze a u Janasa nie istnieja, dla mnie jest jeszcze czas zmienić trenera.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.28 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale padline pokazali dzisiaj nasi w meczu z Irlandią. Wygladalo to jakby przewaga w polu bylo szczytem ich mozliwosci. Szymkowiak i Mila posylali pilki na 3 piętro....a Żuraw? Pfff...moze miec i 10 asyst w jednym meczu ale ja go nie chce widziec w reprezie, nie potrafi strzelac w kadrze i juz. Kosowski niby ,, coś " wniósł ale gdy juz jakims cudem ominął obroncow to jego dosrodkowania lądowały poza boiskiem lub w rękach bramkarza. Wogole co ta za glupia taktyka? Posylac górne pilki na Niedzielana w asyscie 3 rosłych obronców, ktorzy grają w lidze, w ktorej gra głową to jeden z najwazniejszych elementów :banghead:

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.04.28 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytasz co to za taktyka? A kto ją ustala, co to za pomysł żeby Żurawski grał jako jakiś skrzydłowy, zamiast czarnucha na środkowego napastnika to w pierszej połowie Żurawski grać powinien na tej pozycji a w drugiej mozna było zmienić Niedzielana.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.28 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok tylko że ta taktyka byla stosowana dopiero w 2 polowie, a Janas nie jest chyba odpowiedzialny za ,, celownik " Szymka czy Żurawsiego, po pierwszej polowie powinnismy prowadzic i tyle...sytuacje byly, fakt, z taktyką na druga polowe Janas przesadzil ale jakbysmy mieli wyrzucac kazdego trenera za takie pomylki to nikt na dłużej sie nie zadomowil na tym stanowisku, mam nadzieje że Janas przemysli nie-powolywanie Żurawia, bedzie ustalal taktyke pod przeciwników i bedzie dobrze. Co jak co ale tego meczu nie przegralismy co tez trzeba zaznaczyc. Wiele mamy jeszcze do roboty, ale nie wyglada to juz tak źle jak podczas eliminacji, więc ja dalej daje szanse Janasowi.

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.04.28 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Engel byl lepszy. Doprowadzil Polske do MŚ 2002

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.04.28 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie można mówić o tym czy Engel był lepszy, bo Janas nie grał jeszcze żadnego meczu eliminacji MŚ. Co do ME to też go mogę usprawiedliwić bo pewien inny pan zostawił reprezentację samą sobie w środku eliminacji.

Felipe
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.28 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam, ze Janas sie nie wyroznia, jest lepszy od Bońka, ale czy od Engela lub Wójcika...? Co do meczow towarzyskich USA czy Irlandia to akurat przeciwnicy bez sensu. Co do Irlandii mozan sie zgodzic, ze graja podobny styl jak nasi przeciwnicy w eliminacjach, no ale... Spojrzcie np na takie Wlochy, pokonalismy ich 3-1, bylismy wtedy "w gazie" po pokonaniu Wegrow. A taki mecz z USA lub Irlandia? Bedzie remis dobrze, przegramy 1-0 dobrze, wygramy 1-0 dobrze... bo co to za przeciwnik? Moze nie od razu z Brazylia, ale powinnismy grac mecze z zespolami przynajmniej z pierwszej dziesiatki UEFA. Nawet taka Rosja jest chyba bardziej wymagajaca. Smile Co do Janasa... z Wegrami wygral i o malo bysmy nie weszli do barazy(gdzie i tak dostalibysmyu z Turcja), gdyby nie to, ze Szwedzi przegrali u siebie pierwszy mecz po chyba 20 meczach bez porazki, no i gdyby pan Boniek uzyskal w Wa-wie choc 1 punkt z Lotwa, ech... Confused No niewazne 8) Zobaczymy jak bedzie w eliminacjach, ale Pawel Janas ma sporo czasu, wiec wszystko w jego rekach. Sadze, ze potencjal mamy taki, ze powienien wsyatrczyc na 2 miejsce, a moze nawet z malym szczesciem na pokonanie Anglikow. Dziwi mnie troche to, ze tak malo naszych pilkarzy gra w silnych zagranicznych klubach, a wiecej pilkarzy np z Bulgarii czy Gruzji, ale to juz temat na inna dyskusje...Na zakonczenie dodam tylko, ze dzisiejsza gra z Irlandia troche mnie zawiodla Wink

Z Realem na dobre i na zle...
Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.04.28 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie mam zbytnio ochoty rozpisywać się na temat gry naszej reprezentacji, Powiem jedno: jak na nich patrzę to zbiera mi się na wymioty.:/ Nawet nie chce wdawać się w szczegóły taktyki Polski, ale to co oni pokazują na boisku doprowadza mnie do rozpaczy. Ani jednej składnej akcji. Znowu sprowadzili tego symulanta Olisadebe. :/ Radzę nie oglądać meczów reprezentacji po obejrzeniu meczu Realu, bo mam ochotę się rozpłakać. Evil

Jurek Engel to był gość. Sprowadzał starszych, ale za to sprawdzonych piłkarzy, którzy doprowadzili Polskę do MŚ. A potem Engela wywali, dlatego że przegraliśmy. Choć z winy samych rozpuszczonych zawodników. Engel wróć! :(

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.04.28 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme napisał:
Pytasz co to za taktyka? A kto ją ustala, co to za pomysł żeby Żurawski grał jako jakiś skrzydłowy, zamiast czarnucha na środkowego napastnika to w pierszej połowie Żurawski grać powinien na tej pozycji a w drugiej mozna było zmienić Niedzielana.

Supreme, ty chyba nie rozumiesz po co rozgrywa się mecze towarzyskie. Właśnie wtedy należy realizować takie pomysły, bo wynik nie jest najważniejszy. A swoją drogą to Żurawski w ogóle nie powinien grać w reprezentacji. Dostał już wystarczająco dużo szans, których nie wykorzystał.

Felipe
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.04.28 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zurawski Question Laughing On nawet karnego nie strzelil...niech dostanie szanse za jakis rok :P Moze sie zmobilizuje... tez mi sie czasem odechciewa na to patrzec. Taka Francja nawet w meczu towarzyskim potrafi ladnie zagrac Confused Ech... licze jednak, ze Smolarek, Niedzielan, Mila i Kosowski/Krzynowek rozruszaja jakos ta druzyne Smile

Z Realem na dobre i na zle...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12
Skocz do: