Real Madryt - Atlético Madryt [1-2]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2013.05.12 10:27    Temat postu: Real Madryt - Atlético Madryt [1-2] Odpowiedz z cytatem

Wielki finał Pucharu Króla. Kolejny raz mamy szansę pokonać naszego odwiecznego rywala w bardzo ważnym meczu. Z drugiej strony kolejny już raz Atlético będzie miało szansę na przełamanie tej beznadziejnej passy.
Jak awansowaliśmy do tego finału wszyscy wiemy, gdzie kluczowym meczem było pogrążenie Barcy na Camp Nou i występ Varane'a na Santiago. Nasi piątkowi rywale w półfinale wyeliminowali w dwuczemu Sevillę, wygrywając na własnym boisku 2:1 i remisując w rewanżu 2:2.
Wiemy co jest najmocniejszą bronią Atlético. Jest nią Radamel Falcao, który po tym sezonie raczej odejdzie do lepszej drużyny. Świetny także na bramce jest Courtois. O zachowaniu Diego Costy chyba zostało już powiedziane wszystko. U nas na pewno zabraknie Varane'a i być może Özila. Tego pierwszego najprawdopodobniej zastąpi dobrze grający ostatnio Albiol.
Z Atletico mierzyliśmy się w tym sezonie dwa razy i oba mecze wygraliśmy. Najpierw było zwycięstwo na SB 2:0 po golach Ronaldo i Mesuta. W rundzie rewanżowej mocno rezerwowym składem wygraliśmy 2:1 po golu samobójczym i Di Marii.
Czas, by wreszcie zobaczyć naszych piłkarzy wznoszących puchar w górę. Gramy na własnym stadionie z rywalem, którego znamy bardzo dobrze.
Mecz będzie transmitowany 17 maja (piątek) na TVP1 od godziny 21:25. Jeżeli kogoś interesuje studiu i głębokie analizy to zapraszam od 21:15. Niech wygra lepszy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mourinhista
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.05.12 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Atletico zagra tak samo jak w lidze, gdzie ich jedynym offensywnym pomysłem były wrzutki na Falcao, to wygramy z palcem w dupie.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.05.12 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest finał, zdarzyć się może wszystko. Jesteśmy faworytem, ale żadne rozstrzygnięcie mnie nie zdziwi.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
wiktoro198
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.05.12 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przekonany że wygra Real, już po samych statystykach.

1. Atletico pokonało Real ostatni raz kilkanaście lat temu, chyba 16.
2. Mecz będzie na Santiago Bernabeu, a w tym sezonie Real nie przegrał u siebie ani jednego meczu, zarówno ze zwykłymi drużynami PD, jak i z Barceloną, Man City, Borussią itd.
3. Odkąd Mourinho trenuję Real pokonał Atletico 8 razy na 8 meczy.

Jestem dobrej myśli, tylko jedna ważna sprawa, niech nie gra Pepe, wiadomo dlaczego.

Powrót do góry
Wojew
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.05.12 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Statystyki i kasa nie gra, pierwszy przykład - City:Wigan
To jest jeden mecz na który Atletico może się spiąć, więc trzeba bardzo uważać, mam nadzieje, że wygramy spokojnie, a nie po nerwowych końcowych minutach.

Powrót do góry
becks693752399
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.05.12 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim liczę (oprócz zwycięstwa) na żywy, szybki mecz godny meczu finałowego. Statystyki nie grają i patetico na pewno będzie inne niż te w ostatnim derbowym meczu. Za Varane'a postawiłbym na Albiola, zwyczajnie wygrał rywalizacje z Pepe i Carvalho.

sojero
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2013.05.12 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up

Jak to Albiol wygrał rywalizację z Pepe? Po czym to wnioskujesz? Na podstawie dwóch-trzech meczy w których zagrał Albiol. Ja widzę środek u nas Ramos-Pepe, stara szkoła.

Powrót do góry
becks693752399
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.05.12 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, wnioskuję po tym, że w ostatnich meczach Albiol gra lepiej niż Pepe. Skoro Albiol jest obecnie w lepszej dyspozycji, to jego wybór do pierwszego składu jest logiczny.

ticek92
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.05.12 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże chroń nas przed Pepe w 1 składzie bo Radamel zrobi z nim to co Lewandowski, Albiol ost. meczami pokazuje bardzo przyzwiotą formę

Powrót do góry
Ataru
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.05.12 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sie martwil szalenie, ale... Mourinho sobie poradzi, gdyby trenerem byl ktokolwiek inny to moglby byc gdzies po drodze klopot, ale nie wierze by w relatywnie waznym spotkaniu na ktory sie pilkarze pod jego wodza beda umieli spiac. Atletico polegnie. Pilkarsko nasi pilkarze sa znacznie lepsi, jedyny zawodnik od nich, ktory by bez klopotu sie dopchal do naszej kadry to Falcao. Reszta mialaby klopoty zeby sie zalapac na lawke, wiec czego my mamy sie obawiac w takiej sytuacji? Jedynie braku zaangazowania, ale odkad przyszedl Mourinho to ja takich obaw nie mam (choc wiem, ze kazdy kto to przeczyta bedzie mial przed oczami mecz u Niemcow).

Gdy on odejdzie - stare demony wroca bez watpienia, ale jeszcze poki co - bedzie gladko i przyjemnie ten ostatni raz :-)

Powrót do góry
pokepim
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2013.05.13 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś słyszałem, że Benzema nie strzelił gola tylko w piątek. Można podreperować tę statystykę. Chyba byłby pierwszym piłkarzem, który strzelał w każdy dzień tygodnia.

Powrót do góry
nikodem_pan
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.05.13 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Państwa.
Mam takie pytanie. Akurat za chwilę wybieram się do Madrytu i dość naiwnie liczę na to, że jakieś bilety na sobotni finał jeszcze będzie można dostać... Wiecie może, gdzie najlepiej szukać info na ten temat?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.05.13 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na sobotni finał? Nie sądzę. Zapewne się spóźnisz jeśli masz na myśli finał Copa del Rey, bo ten rozegrany zostanie w piątek.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2013.05.13 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikodem_pan napisał:
Witam Państwa.
Mam takie pytanie. Akurat za chwilę wybieram się do Madrytu i dość naiwnie liczę na to, że jakieś bilety na sobotni finał jeszcze będzie można dostać... Wiecie może, gdzie najlepiej szukać info na ten temat?

http://aguilablanca.pl/en/news/pojedyncze-bilety-na-final-pucharu-krola.html

nikodem_pan
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2013.05.14 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Na sobotni finał? Nie sądzę. Zapewne się spóźnisz jeśli masz na myśli finał Copa del Rey, bo ten rozegrany zostanie w piątek.

Oczywiście chodziło mi o piątek, nie spóźnię się, jednak ceny biletów niestety nie na moją kieszeń :(
Specjalnie dobierałem datę wyjazdu, aby iść na ligowy z Malagą, wszystkie plany szlag trafił i nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać ;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: