Real Madryt - Atlético Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karim123
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.05.17 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2002, wróć! :(

Potrzebujemy napastnika, skrzydłowego i środkowego pomocnika i PO.
Błagam cię Floro, nie oszczędzaj kasy, jeśli mamy wygrać Decime musimy zrobić transfery cracków. Cavani,Bale...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2013.05.18 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To smutne, że nawet nie jesteśmy na tyle dobrzy żeby wygrać puchar weszło :( Z drugiej strony z zawodnikami w takiej formie, ciężko wygrywać te ważne czy najważniejsze mecze. Okazje do zwycięstwa były, ale szczęście dziś było po stronie gości.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Wesoy
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2013.05.18 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak co niektórzy, a pewnie i nawet wszyscy mam już dość tego nieudanego sezonu. Te wszystkie kłótnie, afery i wyprowadzane syfy z szatni wyczerpały moją cierpliwość. To wszystko przecież musiało się zemścić na wynikach drużyny. Szkoda tylko, że w taki sposób kończymy ten sezon.

Brak mi słów na dzisiejszy mecz. Początek był udany, gol Ronaldo i wydawało się, że spokojnie będziemy kontrolować to spotkanie i uda się dołożyć kolejny cios Atletico. Niestety nie rozumiem, dlaczego potem tylko się broniliśmy ?? Do tego wybijanie piłek na oślep do rywala. Następnie popełniliśmy błąd, daliśmy się wyłomotać i z 1:0 zrobił się remis. W drugiej połowie kilka okazji i do tego Ozil, który miał bramkarza na ziemi nie trafił praktycznie do pustej, tutaj znakomicie zachował się bodajże Juanfran, który wybił piłkę. I przyszedł czas na nieszczęsną dogrywkę, a tutaj zmiany i zdjęty najlepszy piłkarz, czyli Modrić, który starał się ciągnąć grę. W 8 minucie rożny i oczywiście gol Mirandy. W późniejszej fazie dogrywki nie mogłem przeboleć sety Ozila i Higuaina, które jak się okazało były ostatnimi okazjami do zdobycia gola.

Nic innego nie pozostaje jak pogratulować Atletico za walkę do ostatniej minuty i wygranej w tym chaotycznym meczu.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2013.05.18 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem przekonany, że to przepierdolimy, jak Juanfran wyjebał z pustej. Nawet mnie potem nie zaskoczyła bramka Mirandy. Paranoja .. 14 lat ich upokarzamy, z każdym możliwym wynikiem, teraz takiej jajca. Zero zaangażowania i woli walki, jak się im nie chce to wypierdalać.

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.05.18 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem złe przeczucia co do tego spotkania i okazały się one w pełni uzasadnione.

Jak piłkarze nasi muszą mówić,że przed finałem trzeba się zjednoczyć.
To kurwa nie są razem przez cały sezon?
Wydaje mi się,że zjednoczenie musi być od okresu przygotowawczego po ostatni mecz w sezonie.

Wiele w tym sezonie zawiodło a najbardziej boli fakt,że Real przegrał w tak brzydki sposób ten finał. Ostatnimi czasy można być dumnym z naszych tylko za pojedynki z Barceloną i rewanżowy mecz z BvB.
Inne spotkania to katorga dla oczu i frustracja naszych piłkarzy czego owocem było głupie gubienie punktów.

Powrót do góry
The Viper
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.05.18 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały sezon przejebany na braku skuteczności, nieźle.

Zaczął Jose od 5:0 z Barcą a kończy takim czymś

El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.05.18 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstyd. Jak dobrze, że ten sezon już sie kończy.

Marcelo.
Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2013.05.18 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że szkoda tych trzech frajerskich słupków, ale i tak jakoś o ten Puchar się nie spinaliśmy. Cieszyłby się każdy, ale miałem wrażenie, że Mou po wyleceniu to już chyba w ogóle nie wiedział co się dzieje, Ronaldo się przemobilizował, Modrić pokazał jaja, reszta strasznie nierówny mecz. Dla przeciętnego kibica, który ogląda mecz na TVP1 pewnie była żenada, ale jeśli ktoś szukał prawdziwych derbów to wczoraj znalazł. Zajebista walka, gole, faule, przepychanki. Ale o tym szerzej to chyba Didi powinien się wypowiedzieć.

Tindr
Paprykarz

PostWysłany: 2013.05.18 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnoszę po raz kolejny wrażenie, że dla niektórych graczy szczytem ambicji i możliwości jest sam pobyt w Realu - czy wygrywają czy przegrywają to sprawa drugorzędna...
Można się czepiac Ronaldo za rożne rzeczy ale on chcę cały czas być lepszy, wygrywać i stąd czasami frustracja, odbierana mylnie jako fochy.
Przejebaliśmy ten sezon własnie przez taki "tumiwisizm" niektórych grajków w kluczowych momentach...

Powrót do góry
browar
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2013.05.18 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym meczu widać, że paru zawodników musi koniecznie odejść. Mam już dość patrzenia na ich płacze, kłótnie z sędziami i inne symulki. To jak ostatnimi czasy hańbiona jest koszulka Realu to się w głowie nie mieści. Zaczynając od Mourinho, poprzez Di Marię, Coentrao, kończąc nawet na Ramosie. To jeśli chodzi tylko o aspekt zachowania. Kurwa nawet Pepe ostatnio mocno się ogarnął pod tym względem. Podsumowując: wypierdalać z klubu!!

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2013.05.18 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 słupki, fenomenalny Courtois (czy kij wie jak to się pisze), wybicie piłki z pustej bramki. Pech i tyle. Czasami tak jest, Benfica też przeważała z Chelsea i kupa.

Mam nadzieję, że Floro zrobi nam prezenty za ten sezon. Higuain - wylot z miejsca (za niego Cavani, który wpierdoli wszystko co ma na nodze). Na pewno Bale i środkowy pomocnik, bo opieranie gry na Alonso, który jest potrajany daje nam gówno. I proszę, żadne Neymary, Pirly, Valery, Verratii. I oby Mourinho został.

czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.05.18 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co roku Mourinho dostaje prezenty a raczej hajs na prezenty i może je sobie wybrać.
Jak tu osiągnąć wyniki i stabilizację wykładając kolejne 150 baniek.
Real potrzebuje paru korekt w składzie i oczyszczenia atmosfery przede wszystkim. Za Mourinho już to nie nastąpi zbyt wiele jest niedopowiedzeń zbyt wiele już wypłynęło szamba na zewnątrz.
Po prostu czas Mourinho w Madrycie dobiegł końca a mecz z Atletico był tylko dopełnieniem tego frustrującego i słabego sezonu.

Powrót do góry
California Love
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.05.18 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabiutki sezon, a wczorajszy mecz to jakaś komedia. Zawsze dostają od nas wpierdol, ale tym razem to my przejebaliśmy mecz a nie oni. Szpaku powiedziałby, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak było :/
Podsumowując cały sezon to był kiepski, ale dwukrotne manto na putach to jedyny pozytyw naszej gry+odkrycie Lopeza+zaufanie Varaneowi.

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2013.05.18 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:(

Powrót do góry
Wesoy
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2013.05.18 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElControlTotal napisał:

:(

Musi poczekać, oby niedługo...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2012/13 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: