Luis Suárez - klasyczny gryzoń czy niesamowity napastnik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 101, 102, 103  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2019.05.09 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbiegł do Robertsona który na początku spotkania mu zajebal bez piłki. Potem zresztą zajebal również siedzącemu na glebie Leo. A Robertson to żaden kolega Suareza. Nie wiem czy jest ktoś w ogóle z obecnego Live z którym grał Gryzoń. Suarez to bardziej ekipa Gerarda. Staruszek się robi z naszego świra Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2019.05.09 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz o tym?
https://streamable.com/ywxqr

Przecież to inny mecz...

ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.05.09 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. To z rewanżu. Ale akcja z Suarezem była w pierwszym spotkaniu. Jestem ostatnią osobą która będzie bronić grubego bo wiem co potrafi odjebac ale w tym dwumeczu Robertson miał swoje zagrania i w takim przypadku akcja budzi reakcję.

Powrót do góry
liso7
todo al blanco

PostWysłany: 2019.05.09 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba oddać jednak Suarezowi, że zachował klasę. Obiecał, że na Anfield z awansu cieszył się nie będzie i słowa dotrzymał.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.05.09 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba a co powiesz o tym:
https://twitter.com/the_papi_one/status/1126233996734627842?s=19&fbclid=IwAR2C1gab1Ii7dd3hMb6VR9_ubDNqx_1eP6UeBOaJFMm6ewvayEdoslBNCsU

Rozumiem, że to też usprawiedliwione bo Robertson się z nim tam przywitał po swojemu na początku meczu?

Powrót do góry
ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.05.09 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zaczęło się na CN jak Robertson zajebal mu bez piłki. Tyle. Suarez to największy boiskowy huj jakiego dane było mi oglądać ale uwielbiam w nim to że jak ktoś z nim zacznie to nie odpuszcza.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.09 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, zajebiste to jest.

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2019.05.09 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vini639 napisał:
fcbarca.com napisał:
Urugwajczyk strzelił swojego ostatniego gola 16 września 2015 roku na stadionie olimpijskim w Rzymie. Miało to miejsce w spotkaniu fazy grupowej z Romą. Od tamtej pory napastnik nie trafił do siatki na wyjeździe w Lidze Mistrzów. Niechlubna seria Suáreza trwa już więc aż 18 spotkań. We wszystkich pojedynkach, z wyjątkiem starcia ze Sportingiem, zawodnik rozegrał pełne 90 minut. Jeśli dodamy do tego 69 minut z meczu z Romą (gol padł w 21. minucie), otrzymamy serię 1688 minut bez bramki.

Fantastyczna seria. Wina Valverde?

Wielki Suarez, z nim na pewno wygralibyśmy więcej niż 3 Ligi Mistrzów z rzędu, pewnie niejednokrotnie uratowałby nas na Calderon czy innym Olimpico. :]

Powrót do góry
ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.05.09 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No. Ostatnio Benz Was ratuje że cho cho. Rozwalona liga, puchar i CL. I cały czas się rozkręca. A to dopiero pierwszy sezon gdy jego talent może się faktycznie rozwinąć bez tego pasożyta CR.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.09 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu pił. W czwartek! Niektórzy to mają życie.

wojtanowsky
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.05.10 06:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
vini639 napisał:
fcbarca.com napisał:
Urugwajczyk strzelił swojego ostatniego gola 16 września 2015 roku na stadionie olimpijskim w Rzymie. Miało to miejsce w spotkaniu fazy grupowej z Romą. Od tamtej pory napastnik nie trafił do siatki na wyjeździe w Lidze Mistrzów. Niechlubna seria Suáreza trwa już więc aż 18 spotkań. We wszystkich pojedynkach, z wyjątkiem starcia ze Sportingiem, zawodnik rozegrał pełne 90 minut. Jeśli dodamy do tego 69 minut z meczu z Romą (gol padł w 21. minucie), otrzymamy serię 1688 minut bez bramki.

Wielki Suarez, z nim na pewno wygralibyśmy więcej niż 3 Ligi Mistrzów z rzędu, pewnie niejednokrotnie uratowałby nas na Calderon czy innym Olimpico. :]

Gdzie podsumowanie, nie tylko kibice Realu na tej stronie na nie czekają <serce>

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.10 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
vini639 napisał:
fcbarca.com napisał:

Ty to też jesteś asem, chłopie. Wpadasz do tematu Benzemy (oczywiście tylko, gdy mu się względnie wiedzie - czyli rzadko), rzucasz tezami, nie kończysz tematu dumnie mówiąc "JA JUŻ O KARIMIE WYPOWIADAĆ SIĘ NIE BĘDĘ" po czym nawiązujesz do niego w X innych tematach (oczywiście również tylko, gdy mu się względnie wiedzie - czyli ratuje nas w lidze przed czwartym miejscem, zamiast trzeciego, gigant sezonu), zupełnie mając w chuju wcześniejsze swoje deklaracje.

Nie wiem czy wykonałby drybling Benzemy na Calderon - prawdopodobnie nie, wiem natomiast że by wykorzystywał częściej okazję, które maścił Benzema w fazie pucharowej. Zarówno moje gadanie jak i Twoje jest gdybaniem, więc co próbujesz tym osiągnąć?

Suarez jest półkę nad Benzemą, dość powiedzieć, że w najgorszym jego rzekomym sezonie zdołał nam wcisnąć 5 (!!!!!!!!) bramek, podczas gdy Karim Benzema w swoim najlepszym od lat sezonie zdołał wznieść się na szczyty kłując Athletic w momencie, gdy jesteśmy po LM, po PK i 15 punktów w plecy w lidze. Brawo.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2019.05.10 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - przestań kłamać. Nigdzie nie napisałem: "JA JUŻ O KARIMIE WYPOWIADAĆ SIĘ NIE BĘDĘ".

A chcę przez to powiedzieć, iż Suarez - czyli senne marzenie wielu Madridistas - będący rzekomo półkę nad Benzemą niekoniecznie wpłynąłby na więcej tytułów dla Realu w tej erze.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.10 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Suarez nie jest "sennym marzeniem wielu madridistas". Zbyt wiele szopek odpierdala, zbyt duże niechęci generuje. Madridistas chcą po prostu mieć w ataku ludzi gwarantujących gola, Benzema - przed tym sezonem - tego nie gwarantował. I dalej tego nie gwarantuje w kluczowych okazjach. Przed tym sezonem Cavaniego/Aguero/Lewego - pierwszy ma inną pozycję na rynku transferowym niż pozostała dwójka - wziąłbym w ciemno. Charakterystyka Benzemy i jego nieregularność absolutnie nie jest potrzebna w sezonie, w którym przyjdzie gra bez Ronaldo.

Może tak, może nie. Behappy co rusz tu wstawia statystykę ukazującą rozkład bramek udowadniającą, że wśród mistrzów Hiszpanii praktycznie zawsze jest PRZYNAJMNIEJ dwóch piłkarzy mających gola powyżej 0,7/spotkanie. Ja tu widzę korelację ;)

Pamiętam Twój wpis w tym tonie w temacie Karima. I bodajże kolejnego dnia później potem napisałeś znów o Karimie w temacie transferów, co Ci wytknął Sondo. Nie chce mi się go szukać, choć rzadko mnie pamięć zawodzi - jeśli inaczej to napisałeś to pardon.

Powrót do góry
sebo939
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.05.11 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktem jest że przez 2 ostatnie edycje LM strzelił 2 bramki, nie strzelił bramki na wyjeździe od 4 LAT !!!

Brakuje mi w słowniku ludzi i elfów żeby to opisać temat na pracę badawczą, jakby ktoś by mi pomógł to zrozumieć to byłbym wdzięczny bo mój mózg tego nie ogarnia

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 101, 102, 103  Następny
Strona 102 z 103
Skocz do: