Luis Suárez - klasyczny gryzoń czy niesamowity napastnik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 101, 102, 103

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.05.11 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludziom czasem nie wychodzi, ogarnij to.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
wojtanowsky
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.05.11 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, nie wychodzi im wyjście na mecz, innego wytłumaczenia dla tych dwóch kompromitacji nie ma. Tam się po sezonie trup musi gęsto ścielić, bo inaczej za sezon bedzie powtorka. Moze w 1/8 to przejrzą co niektorzy na oczy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.05.11 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nie musisz niczego tłumaczyć, od początku mówiłem, że Barcelona zostanie wyjaśniona przez Liverpool, czyli pierwszy porządny zespół, z którym się mierzyli w tym sezonie. Chociaż nawet ja nie sądziłem, że w takich okolicznościach - w końcu jednym z waszych (twoich wojtanowsky?) argumentów była lekcja Romy sprzed roku i że podobna rzecz nie może się powtórzyć. A tu trach, rzeczywistość.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2019.05.11 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym się różni piłkarz od zwykłego pracownika, ze jak ten pierwszy zawali to ma to w nosie, kasa się zgadza. Ciekawa na ile pracodawcy w stosunku do zwykłych pracowników byliby tak cierpliwi płacąc mu sowite wynagrodzenie.
Dlatego nie dziwie się takiemu ocenianiu piłkarzy.

sebo939
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.05.11 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Mi nie musisz niczego tłumaczyć, od początku mówiłem, że Barcelona zostanie wyjaśniona przez Liverpool, czyli pierwszy porządny zespół, z którym się mierzyli w tym sezonie. Chociaż nawet ja nie sądziłem, że w takich okolicznościach - w końcu jednym z waszych (twoich wojtanowsky?) argumentów była lekcja Romy sprzed roku i że podobna rzecz nie może się powtórzyć. A tu trach, rzeczywistość.

My zostaliśmy wyjaśnieni przez Origiego i Wijnalduma, ich najlepsi piłkarze byli nieobecni, chociaż jak rok temu nas wyjaśnili Dzeko, Manolas czy Cengiz Under to w sume co ja sie dziwie.

Powrót do góry
ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2019.05.11 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze w tym wszystkim jest to że bardziej Barca wyjaśniła Barce niż zrobił to Liverpool. Poważnie wolałbym 2x po 4:0 niż to co odpierdolili ci komedianci. Boli marnowanie potencjału Leo. Ale sytuację w tym klubie idealnie obrazuje Boateng w roli zmiennika Suareza. Ja pierdole. Tu żaden normalny trener nie przyjdzie. To jest kółko wzajemnej adoracji.

Powrót do góry
decofcb87

PostWysłany: 2019.05.11 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem to wielokrotnie na tym forum, że mamy ogromny potencjał, ale mentalnie nadal jest dno.

Gdyby nie Leo to o La Lidze moglibyśmy pomarzyć. To jest właśnie ten gen przegrywu. A Ernesto go jeszcze ładnie rozwinął.

Jeżeli Ernesto odejdzie to przyjdzie za niego kolejna wersja BMW. Niestety, ale na zmianę projektu musimy poczekać do odejścia Leo.

W 2018 Titanic zatonął, jednak go wyłowiono, dano tą samą załogę i znowu kazano mu płynąć identyczną trasą. Rożnica jest taka, że poszedł na dno trochę dalej. Wygląda na to, ze po raz kolejny będziemy go wyławiać.

rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.05.11 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A się upierdoliliście tego Valverde. Jestem pewien, że to on kazał Albie kopać się po czole i spuścić wszystkim głowy zaraz po tym, jak dostali drugą bramkę i wszystkim prócz Messiemu przejść obok meczu. Tam chyba nawet Klopp dostałby depresji.

decofcb87

PostWysłany: 2019.05.11 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Tam chyba nawet Klopp dostałby depresji.

A Valverde dostaje sowite wynagrodzenie.

Klopp nie zgodziłby się na taki stan rzeczy w szatni i by wypierdzielił polowe wkładów do koszulek. Barto ceni sobie spokój, szczególnie w czasie trwania przebudowy Camp Nou, dlatego zachowany jest staus quo, zawodnicy się nie wpierdzielają prezydentowi, na prezydent im. Starszyzna robi swoje i mamy tego efekty.

Dlatego Barto nie ściągnie na CN żadnego topowego trenera. Z prozaicznego powodu - każdy normalny, topowy trener nie pozwolił by sobie na taki instytucjonalny burdel jaki panuje w tym klubie.

Valverde firmuje swoim nazwiskiem to co się obecnie dzieje w klubie. Zgodził się na takie warunki, ma swoją strefę komfortu. Gdzie mu będzie tak dobrze jak nie w Barcelonie?

Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2019.05.11 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb87 napisał:

Gdyby nie Leo to o La Lidze moglibyśmy pomarzyć. To jest właśnie ten gen przegrywu. A Ernesto go jeszcze ładnie rozwinął.

Jak to? Przecież według madridcampeona wygrywacie systemem.

decofcb87

PostWysłany: 2019.05.11 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego systemu już od dawna nie ma. Jedyny (pseudo) system - odejdzie za parę lat na emeryturę. Nie ma zespołu, nie funkcjonuje drużyna. Liga hiszpańska niestety już szału nie robi i to widać na europejskich salonach.

Barcelona's Champions League top scorers since the 2016/17 season:

• MESSI 29(Z czego 8 w fazie pucharowej w tym jedna na wyjeździe)

• Own goals 7
• Suarez 5
• Neymar 4
• Turan 4
• Pique 4
• Dembélé 4
• Coutinho 3
• Rakitić 2

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.05.11 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb87 napisał:
Tego systemu już od dawna nie ma. Jedyny (pseudo) system - odejdzie za parę lat na emeryturę.

Słowo klucz, "za parę lat". Messi ma 32 lata, jeszcze przynajmniej trzy sezony gry na najwyższym poziomie przed sobą, jeśli nie zdarzy się żaden kataklizm - pewnie wszystkie w Barcelonie. A dopóki Messi będzie grał, nie ważne jakie ogóry by mu towarzyszyły na boisku - Barca będzie automatycznie w gronie faworytów do każdego krajowego i europejskiego trofeum. Jeszcze przez parę lat Hiszpania będzie zdominowana przez Barcę. Europa? Tutaj będzie trudniej, ale przecież do przejścia Liverpoolu nie brakowało wcale wiele, wystarczyła jedna bramka i wszyscy mówiliby o POTĘŻNEJ Barcelonie, idącej po tryplet, a tak zewsząd bije gorycz i rozczarowanie, dlaczego? Przecież La Liga i (najprawdopodobniej) CdR to kolejny dublecik do kolekcji, co właściwie zrównuje historyczny dorobek pucharowy Barcy z dorobkiem Realu. Liga Mistrzów jest wasza w ciągu najbliższych trzech lat, mówię wam to jako kibic Realu i jestem tego całkowicie pewien. Messi nie przejdzie na emeryturę mając to jedno najważniejsze klubowe trofeum mniej od Ronaldo.

Macie sporo młodego talentu, którego Valverde - w przeciwieństwie do Zidane'a - nie chce się pozbywać. Todibo, Umtiti, Langlet, Semedo, Arthur, Dembele, Malcom - to wszystko piłkarze, którzy nie przekroczyli 25 roku życia i dopiero wejdą w swój prime, który najprawdopodobniej mniej więcej pokryje się z końcówką kariery Messiego. Jasne, takiego cracka jak Messi czy Ronaldo pewnie już nie zobaczymy, a odejście tej dwójki zmieni układ sił w Europie (w Hiszpanii już zmieniło - patrz: Real), ale młoda kadra + mądra polityka transferowa jaką prowadzicie (De Jong + De Ligt to dwóch przekozaków, sądzę, że któryś z nich to w przyszłości poziom ZP) pozwoli na jak najłagodniejsze przejście w erę post-Messi, czego Real nie miał. W Madrycie przejście w erę post-Ronaldo okazało się zderzeniem ze ścianą. Trzech trenerów, przegrane trofea, kompromitacja w LM i LL, żenująca gra większości piłkarzy, którzy przecież jeszcze rok temu (z Ronaldo w składzie) byli najlepszą drużyną w Europie! W Barcelonie macie szansę tego uniknąć.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
decofcb87

PostWysłany: 2019.05.11 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Macie sporo młodego talentu, którego Valverde - w przeciwieństwie do Zidane'a - nie chce się pozbywać. Todibo, Umtiti, Langlet, Semedo, Arthur, Dembele, Malcom

Widać, jak Valverde lubi dawać młodym szanse. Przeważnie będziemy do zarzygania grać Busim i Rakiticiem i Vidalem..

Liga Mistrzów jest poza naszym zasięgiem. I Messi nic tutaj nie zmienia - podobnie jak jego występy na wyjazdach fazy pucharowej tych prestiżowych rozgrywek.

Cytat:
Messi nie przejdzie na emeryturę mając to jedno najważniejsze klubowe trofeum mniej od Ronaldo.

Nie strasz. Przecież to będzie mega zjazd. Jego próby w LM będa wyglądały jak z Argentyną na Mundialu czy CA. Nie na darmo pisze się podobieństwie Argentyny i Barcelony w tym aspekcie.

Cytat:
i wszyscy mówiliby o POTĘŻNEJ Barcelonie, idącej po tryplet,

Właśnie nasz problem polega na tym, że nie potrafimy wygrywać kiedy nam nie idzie, jesteśmy słabsi etc. To jest cenna umiejętność w Lidze Mistrzów. Ta Barcelona nie była/jest potężna - tylko próbowała być wyrachowana i pragmatyczna. Ale ciężko szaleć w europie mając zawodników, którzy negatywnie reagują na każdy strzelony gol. I ta sytuacja się POWTARZA. Z tym samym trenerem i tymi samymi piłkarzami.

O, i w obu przypadkach mając Malcoma nie korzysta z niego tylko broni wyniku. Geniusz.

Po prostu zwycięstwa w LL przesłoniły obraz gry Dumy Katalonii. W CdR w pierwszym meczu z Wami mogliście nas roznieść. Dlatego dobrze pisali tutaj userzy, którzy twierdzili, ze pierwszy lepszy przeciwnik który się nie osra nas rozjedzie.

Tymczasem w szatni tuż przed jutrzejszym meczem

Link

decofcb87

PostWysłany: 2019.06.17 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta cud

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.17 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co, bo jak dla mnie to on wciągnął powietrze i wystają żebra, a nie bęben. Daj inne foto.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 101, 102, 103
Strona 103 z 103
Skocz do: