José Mourinho [bez klubu] cz. 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 140, 141, 142  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Chciałbyś powrotu Mourinho?
Niech wraca gdzie chce, byle nie do Madrytu
47%
 47%  [ 56 ]
Tak, jak najszybciej
31%
 31%  [ 38 ]
Tak, ale jeszcze nie teraz
21%
 21%  [ 25 ]
Głosowało Użytkowników : 119
Wszystkich Głosów : 119
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2019.03.11 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie trafi do Interu i będzie to dla niego najlepsza możliwa rzecz na tym etapie kariery.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.03.11 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Interu, to też mam mieszane uczucia. Pewnie byłaby to dla niego najsensowniejsza opcja, kochają go tam, ale jakoś tego nie czuję. Na walkę o mistrzostwo Włoch nie ma co liczyć z obecnym Juventusem, nie widzę, żeby z tą kadrą miał też strugać lepsze wyniki od obecnego Milanu, czy grać piękniej od Napoli, a to człowiek, który musi wygrywać. W dodatku o TOP4 w Serie A jest naprawdę ciasno - Atalanta, Lazio, Roma, Inter, Milan, Napoli, może jeszcze jakaś Fiorentina, nie wiem jak sobie oni tam radzą. Chłop mógłby nie awansować do Champions League i na tym by się skończył jego powrót na białym koniu. Chyba że ten Icardi jest skłócony bardziej ze Spalettim, aniżeli z drużyną, a właściciele klubu zrzuciliby się na jakieś ciekawe transfery, może coś w typie Piątek+Paqueta, którym AC Milan wygrał zimowe okienko transferowe.

Ja osobiście widziałbym dla niego takie Porto - jebnięcie mistrza Portugalii i pokazanie się światu w Lidze Mistrzów, a Porto w ostatnich sezonach ma w tych rozgrywkach całkiem ciekawe wyniki ostatnimi laty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.03.11 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawiść anty-mourinhistów do The Special One jest o niebo większa niż uwielbienie jego sympatyków. Zadziwiające.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2019.03.11 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ciekawe, bo w żadnym stopniu nie darzę go nienawiścią i uważam, że wykonał w Realu bardzo dobrą i bardzo potrzebną robotę. Po prostu nie wszyscy mają klapki na oczach, nie wszyscy żyją odległą przeszłością i nie wszyscy stawiają show na konferencjach ponad potrzeby sportowe drużyny.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2019.03.11 17:58, w całości zmieniany 2 razy

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.03.11 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Bayern albo Juventus :>Bardziej i tak w Niemczech nie znienawidzą tego klubu co nie Rokoko

Powrót do góry
BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.03.11 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Gondola.: tiaaa, tiaaa... Co za pierdolenie.

Czegoś tu po prostu nie chcesz zrozumieć - ja tam go lubię, zawsze coś się dzięki niemu dzieje w świecie piłki, a problem mam z nim "jedynie" taki, że on się zatrzymał w rozwoju jakieś 10 lat temu. Cały czas ta sama tragiczna gra w 4-2-3-1, kłopoty z szatnią w każdym kolejnym klubie. Naprawdę nie rozumiem, jak ktoś o zdrowych zmysłach może oczekiwać, że Real po jego powrocie grałby chociażby jak w sezonie 11/12? To było 7 lat temu.

Trzymać go jak najdalej stąd, niech tam robi swoje show.

rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.11 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:
Nienawiść anty-mourinhistów do The Special One jest o niebo większa niż uwielbienie jego sympatyków. Zadziwiające.

Jeśli jest to dla Ciebie zadziwiające, toś [nie chcę ostrzeżenia], a nie mourinhista. Najlepszych się nienawidzi, najlepsi udowadniają takim, że się mylą. Tylko słabi chcą być kochani i swe działania podpierają staraniami o pozytywną opinię innych.

@sicario
Juventus nie, bo Inter to jego dom, dom który Juve nienawidzi chyba z największą zagorzałością z całych Włoszech. Bayern natomiast to jest klub, który nie spiknąłby się z Mourinho nawet gdyby ten był u szczytu swojej kariery. Chociaż z Kahnem w zarządzie może pójdziemy w innym kierunku i przestaniemy być kojarzeni, jako ten bardziej tradycyjny klub.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.03.11 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno krótkie zdanie i taka reakcja xD

Rokoko - nie wierzę w "coachingowe gówno" i wielką moc motywacyjnych cytatów w stylu "Tylo słabi chcą być kochani". To nie dla mnie.

Czasami rzeczywiście mam wrażenie, że niektórzy chętniej widzielby tutaj barcleonistę Pepa niż Jose.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.11 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też w to nie wierzę, tylko nie wiem co to ma do rzeczy. Normalne.

Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2019.03.11 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:
Jedno krótkie zdanie i taka reakcja xD

Taka czyli jaka? Jeżeli ktoś się nie zgodzi z podaną przez ciebie fałszywą tezą, to już jest to w twoim mniemaniu nadmierna reakcja i ubaw po pachy iksde? lol.

edit. Wracając do perspektywy powrotu Mourinho do Interu, to przecież idealne miejsce dla niego. On zawsze czuł się najlepiej i osiągał najlepsze wyniki z klubami, którzy w europejskiej czołówce byli "underdogami", w których kompletnie nie liczył się styl, o ile tylko wyniki były ponad obowiązującą w tych drużynach normę. Przecież dokładnie taki jest Inter. Na papierze duża, choć zaśniedzona marka, na pewno nie czołówka, ale klub z ambicją i potencjałem. Przecież tam nigdy (albo od bardzo, bardzo dawna) styl kompletnie nie miał znaczenia, a jedyne co się liczy, to powrót na salony Ligii Mistrzów i nawiązanie walki o Scudetto z Juventusem, który jak widać też nie jest jakimś potworem. Inter ma w składzie napastnika z prawdziwego zdarzenia, Perisicia o którego bardzo zabiegał będąc jeszcze w Manchesterze, są Skriniar, czy Nainggolan, więc nie jest tak, że nie ma tam filarów pod budowę konkurencyjnej drużyny. Dokupią mu pewnie nie tyle wirtuozów, z którymi praca nigdy mu się nie układała, co żołnierzy-zadaniowców, gotowych trzymać się jego ścisłej taktyki, murować pole karne przy korzystnym wyniku i oddawać za niego życie. Co on ma tam do stracenia? Gorzej niż za Spallettiego raczej nie będzie, a jeżeli jakimś cudem drużyna Mourinho zaliczy regres, to wtedy będzie ostateczny sygnał dla niego samego i świata, że pozostało mu właśnie albo jakieś Porto, albo dłuższy odpoczynek od pracy trenera i realizowanie się jako ekspert w telewizji. Sytuacja absolutnie idealna zarówno dla niego, jak i dla Interu.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2019.03.11 18:00, w całości zmieniany 1 raz

Para Siempre napisał:
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.03.11 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ oczywiście, że możesz nazywać moją tezę "fałszywą". A ja mogę mieć ubaw po pachy. Ty "łączysz się w bólu z sierotami", jak to nazwałeś, a ja sądzę, że anty-mourinhiści prędzej sprzedaliby własną matkę, gdyby to miało odciągnąć demona Mourinho od białego Madrytu.

Cytat:
Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2019.03.11 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie nazywam, tylko stwierdzam fakt. Ty mi mówisz, że nienawidzę Mourinho, a tak się składa, że mam na ten temat informacje z pewniejszego źródła, niż twoje wyobrażenia.

Łączę się w bólu, bo szydzę z zaślepionych ludzi, którzy od lat płaczą po swoim idolu nie widząc, że ten człowiek zatrzymał się ze swoimi pomysłami lata temu i nie tylko przestał się rozwijać, co zalicza regularny regres. To nie czas i nie miejsce dla niego, więc tak, cholernie się cieszę, że tu nie wróci, ale nie dlatego że go nie lubię, tylko dlatego że kocham tę drużynę, chcę dla niej jak najlepiej i szczerze uważam, że Jose nie jest w tym momencie odpowiednią osobą do jej przejęcia. Tak samo cieszyłem się z braku transferu Pogby, co pewnie według twojej logiki oznacza, że jestem jego hejterem. Prosty ten twój świat.

W ogóle to jest dobry temat na odmienną dyskusję, jaką narrację wobec osób w jakimkolwiek stopniu krytycznych wobec swoich idoli, przyjmują ich fanboje. Krytykujesz za słabą grę Benzemę - hejter i anty-benzemista. Krytykujesz Mourinho, który od lat nie osiąga wyników, którego drużyny grają fatalnie i który w każdym kolejnym klubie skłóca się z szatnią - hejter i anty-mourinhista. Niech i tak będzie, iksde.

Para Siempre napisał:
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.03.11 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, w końcu wbijanie "szplieczki" w zwolenników Mourinho nie można uznać za niechęć do Portugalczyka. Logika nie do podważenia, proszę mnie zakuć.

Nikt tu nie płacze po swoim idolu, niczego mi też nie trzeba udowadniać, podobnie jak Mourinho nie musi już nic nikomu udowadniać. Ja jestem spokojny, bo wiem, że jego abdykacja z trenerskiego szczytu nastapiła na krótki okres czasu. I owszem - w obecnych realiach moim pierwszym wyborem na trenera Realu też nie byłby Mourinho (zaskoczenie!).

Zakończmy tę jałową dyskusję i przenieśmy się pisać peany pochwalne na czesć Zidane'a.

Cytat:
Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.11 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież niechęć do czyichś fanbojów nie oznacza niechęci do obiektu uwielbienia. Co to w ogóle za logika.

Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2019.03.11 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie staram się to pojąć, ale chyba mnie to przerasta. :lol2:

Para Siempre napisał:
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 140, 141, 142  Następny
Strona 141 z 142
Skocz do: