José Mourinho [Manchester United] cz. 4
Idź do strony 1, 2, 3 ... 119, 120, 121  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Chciałbyś powrotu Mourinho?
Niech wraca gdzie chce, byle nie do Madrytu
42%
 42%  [ 41 ]
Tak, jak najszybciej
32%
 32%  [ 31 ]
Tak, ale jeszcze nie teraz
25%
 25%  [ 24 ]
Głosowało Użytkowników : 96
Wszystkich Głosów : 96
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.06.03 17:06    Temat postu: José Mourinho [Manchester United] cz. 4 Odpowiedz z cytatem

Cześć trzecia zakończona tutaj:

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=11681&postdays=0&postorder=asc&start=3810

madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2013.06.03 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mou na powitanie w Chelsea: Inter i Chelsea były moimi dwiema największymi pasjami piłkarskimi

Cóż, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, że Real był dla niego tylko i wyłącznie miejscem pracy. Nie ma co podciągać go do rangi wielkiego madridisty, bo to się kompletnie kupy nie trzyma. Był po prostu pracownikiem, który starał się pracować jak najlepiej i dostawał za to wynagrodzenie. I to wszystko, nic ponadto. Jest chelseastą i interistą.

Wiem, że trochę dla nas zrobił, ale cieszę się, że za kilka dni będziemy mieli u siebie Carlo lub Juppa, którzy dla możliwości trenowania Realu robią wszystko co się da, by to osiągnąć i wręcz oferują się nam, a są również świetnymi fachowcami.

edit: łech, spóźnienie, widzę Leszczu już wypowiedź przetłumaczył

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2013.06.03 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieżko wymagać od człowieka który staral sie dla klubu bardziej niż jego kapitan o ciepłe słowa tak od razu.

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2013.06.03 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, co na to Jarek i jego "Mourinho to 100% madridista".

Zajcu.
Prezes
Prezes

madridcampeon napisał:

Wiem, że trochę dla nas zrobił, ale cieszę się, że za kilka dni będziemy mieli u siebie Carlo lub Juppa, którzy dla możliwości trenowania Realu robią wszystko co się da, by to osiągnąć i wręcz oferują się nam, a są również świetnymi fachowcami.

W ogóle mnie to nie dziwi, skoro Real Madryt jest prawdopodobnie największym wyzwaniem dla trenera. Do tego teraz wspaniała kadra, z którą można robić cuda.
A co do tego, co powiedział Mou- wierzę, że on jest madridistą. Zarówno na podstawie tego, co napisał El Jarek, jak i tego, co pokazywał nam Mourinho swoim zachowaniem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

Nie wymagam od niego hipokryzji. Naturalne, że się nie zżył. Po prostu Real nie jest klubem jego serca. Zero pretensji. Tylko w tym momencie nazywanie go madridistą jest kompletnie bezzasadne. Przystanek, w którym chciał zdobyć kilka trofeów i spełnić swoje cele i potwierdzić w Madrycie, że jest bardzo dobrym trenerem. Tylko tyle. Może aż tyle, ale nie ma co mu dawać rangi madridisty numero uno dlatego, że starał się zrobić wszystko co najlepsze, w końcu to jego praca. A że jest fachowcem, to to robił.

Jak ja coś kocham, to nie przestaję żywić tego uczucia, nawet jak zostaję przez to zraniony. Może jestem niedzisiejszym romantykiem, ale tak to wygląda.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2013.06.03 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem tego poruszenia, nie licząc Hermana, który musi się napiąć ;) Zarówno w Chelsea jak i w Interze (zwłaszcza tam) zajebiście zżył się z drużyną. Z Londynu odchodzić nie chciał, ale nie miał wyjścia. Z Mediolanu żal było odchodzić, ale wiedział, że szansa pójścia do Realu długo może się nie powtórzyć, tym bardziej, że już dwa lata wcześniej (?) jedną ofertę odrzucił. Na pewno Real, jako klub, w jego sercu pozostanie. Tak samo Perez, o którym ciągle wypowiadał się w samych superlatywach oraz Ultrasi, którzy nawet na moment się od niego nie odwrócili. A jak miał się zżyć z naszą szatnią porównując to, co miał w Chelsea i Interze? Nijak, dlatego ja nie dziwię się jego wypowiedzi kompletnie. Zawsze mówił "moja Chelsea", "mój Inter". W ten sam sposób o Realu na pewno nie będzie się wypowiadał ze względu na brak takich samych stosunków z drużyną, jak w tamtych klubach.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2013.06.03 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ależ ja się dokładnie takiej wypowiedzi spodziewałem, wiem, że kocha Inter i Chelsea. I w przeciwieństwie do reszty noobków z komci nie spodziewałem się, że nagle jego miłość do klubu wybuchnie.

Najważniejszą kwestią jest to, co dla kogo znaczy madridista. Dla mnie to ktoś, kto kocha klub, kto żyje nim na co dzień i identyfikuje się z nim. Po prostu - kibicuje mu. Całe życie miałem w głowie taką definicję tego słowa i uważam że jest ona na tyle poprawna, że zbędnym jest zmieniać ten stan rzeczy. Nowa wersja powstała chyba za czasów Mou. Prosty algorytm. Kochasz Real Madryt? Tak - jesteś madridistą. Nie - nie jesteś.

Dla niektórych to co innego. Stąd różnica.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2013.06.03 20:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2013.06.03 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie rozumiem tego poruszenia, nie licząc Hermana, który musi się napiąć ;) Zarówno w Chelsea jak i w Interze (zwłaszcza tam) zajebiście zżył się z drużyną. Z Londynu odchodzić nie chciał, ale nie miał wyjścia. Z Mediolanu żal było odchodzić, ale wiedział, że szansa pójścia do Realu długo może się nie powtórzyć, tym bardziej, że już dwa lata wcześniej (?) jedną ofertę odrzucił. Na pewno Real, jako klub, w jego sercu pozostanie. Tak samo Perez, o którym ciągle wypowiadał się w samych superlatywach oraz Ultrasi, którzy nawet na moment się od niego nie odwrócili. A jak miał się zżyć z naszą szatnią porównując to, co miał w Chelsea i Interze? Nijak, dlatego ja nie dziwię się jego wypowiedzi kompletnie. Zawsze mówił "moja Chelsea", "mój Inter". W ten sam sposób o Realu na pewno nie będzie się wypowiadał ze względu na brak takich samych stosunków z drużyną, jak w tamtych klubach.

Piszesz, że się napiąłem, a potem sam potwierdzasz moje słowa. Mistrz.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2013.06.03 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje słowa w przeciwieństwie do twoich nie wykluczają tego, że jest madridistą, mistrzu.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2013.06.03 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie bardzo ciekawą definicję "100% madridisty". I pomyśleć, że śmialiście się z "DNA Barcy".

madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2013.06.03 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moje słowa w przeciwieństwie do twoich nie wykluczają tego, że jest madridistą, mistrzu.

Wykluczają niestety, w stu procentach. Przynajmniej dla mnie, pozostającego przy starej wersji definicji madridisty. Miłość nie jest warunkowa.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2013.06.03 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jane, to że nie po drodze było mu z kilkoma piłkarzami (albo z jednym) sprawi, że będzie miał na klub wyjebane i nie życzy mu jak najlepiej.

Powrót do góry
Floyd
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2013.06.03 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak się ma do tego del Bosque i sprawa insygniów? Pytam poważnie.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2013.06.03 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Cytat:

Wykluczają niestety, w stu procentach. Przynajmniej dla mnie, pozostającego przy starej wersji definicji madridisty. Miłość nie jest warunkowa.

:| Really?

Trenerska pasja = przywiązanie do klubu? Naprawdę? Tak jak pisałem wyżej:
lukecik napisał:
Na pewno Real, jako klub, w jego sercu pozostanie. Tak samo Perez, o którym ciągle wypowiadał się w samych superlatywach oraz Ultrasi, którzy nawet na moment się od niego nie odwrócili.

Jego projekt sportowy w Realu się nie udał, być może z szatnią miał pod koniec złe stosunki, dlatego też nie określi tego projektu jako swojej pasji. To nie wyklucza jego bycia Madridistą.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 119, 120, 121  Następny
Strona 1 z 121
Skocz do: