Gareth Bale (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 297, 298, 299, 300  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.18 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@eMszou, @radoslav
Wy tak na poważnie? Very Happy

Ja tam czekam na powrót Garethcika. Jak będzie w takiej formie co przed kontuzją, to na pewno się przyda i wniesie wiele dobrego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2016.02.18 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby był w takiej- w sumie lepszy nijaki Bale niż to co gra teraz James. Oby nasza szklanka - Walijczyk- szybko wrócił do formy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.19 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Soze_Keyser

ironicznie to napisałem bo jego brak, nie widoczny jest chyba tylko dla Bartry Ptak

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.19 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, dla mnie też jest widoczny jego brak i brakuje mi go na prawym skrzydle, i to mocno. Przed kontuzją grał bardzo dobrze.

Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2016.02.19 04:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Trzech Europosłów złożyło wniosek o sprawdzenie ingerencji państwa w transferze Garetha Bale'a. Daniel Dalton, Sander Loones i... Ramon Tremosa. Zdjęcie poniżej. :lol2:

I to jest wg. szanownego pana podstawa do dyskredytacji sprawy? To jak mamy spojrzec na fotki Tebasa czy Villara w koszulach RM?

A co z udzielonymi kredytami i ich uzyciem jako gwarancji pozyczki zaciagnietej w EBC? Co do Bale. To juz wczesniej cos podobnego bylo z transferem CR7 i Kaká, a szydlo wyszlo z worka po tym jak okazalao sie ze Bankia uzyla praw wizerunkowych abydwu zawodnikow jaka gwarancji pozyczki ktora zaciagnieto w EBC. Ciekaw jestem jak dlugo RM bedzie placil odsetki od tamtych kredytów. Moze kiedys ktos wyniesie z biur Bankia stosowne dokumenty i je upubliczni.Oh wait! Tylko w przypadku spraw FC Barcelony, sedzia z Sadu Najwyzszego zostawia uchylone drzwi do swojego gabinetu z aktami i dowodami na stole i zalaczonym przewodnikiem dla "dummies", pocz czym udaje sie na 30minut przerwy na kawe.
Bo jezeli zobowiazania kredytobiorcow przejmie skarb panstwa, to jednoznacznie to bedzie znaczyc ze podatnicy przejma splate kredytów z których kupiono CR7, Kaká oraz Bale.

P.S.

Piwwwko w swoich dwóch newsach na ten tamat na dwa bledy/niescislosci.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.19 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko że zawsze po kontuzji spada mu forma :/ w derbach pewnie nam nie pomoże ale obym się mylił

Powrót do góry
radoslav
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2016.02.20 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest optymalnie jak go nie ma. Mamy przynajmniej namiastkę walki o skład - Isco/Kovacic/James/Jese. Wróci Bale i co dwóch czy trzech z tej czwórki zostanie przyspawanych do ławki.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.20 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak skomentować taką "argumentację". Może tak - pozbądźmy się Modricia. Efekt będzie ten sam - więcej pogra Isco/Kovacic/James. Zwłaszcza James - w końcu na swojej optymalnej pozycji.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.20 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę pokrętna logika no ale coś w tym jest. Obecnie wjeżdżanie na Bale'a jest nawet dla mnie, jego przeciwnika, po prostu dziwne, bo przed kontuzją grał świetnie i wyraźnie się rozkręcał. No ale brak jednej świętej krowy i od razu ile się powietrza w pokoju robi. Trochę to smutne, że jesteśmy niejako zakładnikami tych wielkich transferów.

Powrót do góry
radoslav
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2016.02.20 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soze_Keyser napisał:
Nie wiem jak skomentować taką "argumentację". Może tak - pozbądźmy się Modricia. Efekt będzie ten sam - więcej pogra Isco/Kovacic/James. Zwłaszcza James - w końcu na swojej optymalnej pozycji.

Zabierz Modricia z drużyny i masz średnią ekipę, zabierz Bale'a z drużyny i wygrywasz 0:2 na Romie. Nie porównuj gówna z czekoladą.

Powrót do góry
raq77
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.20 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ostatnio Bale grał bardzo dobrze.

Trzeba na serio się nieźle pochylić i wygrzebać kawał gówna, z czystej złośliwości by w niego rzucać.

To nawet nie jest zabawne.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.20 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawne czy nie jezeli ma wrocic to niech to zrobi po meczu z Pateti, lepiej zeby po kontuzji nie gra w derbach szczegolnie ze Atletico wyraznie mu nie lezy.

Powrót do góry
raq77
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myslałem naiwnie, że grać powinni ci co maja formę i dają najwięcej drużynie.
Poza tym nikt nie będzie ryzykował jego powrotem, skoro od 2 miesięcy siedzi w szpitalu.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety chyba nie w Realu, niewiem jak przebiga jego rehabilitacja ale jezeli bedzie szansa na to ze zagra to tak bedzie.

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq77 napisał:
A ja myslałem naiwnie, że grać powinni ci co maja formę i dają najwięcej drużynie.
:lol2:

cytując: "Perez i nie prawda"

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 297, 298, 299, 300  Następny
Strona 298 z 300
Skocz do: