Polityka (cz. 2)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 298, 299, 300  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2009.12.06 14:57    Temat postu: Polityka (cz. 2) Odpowiedz z cytatem

Sobek napisał:
Średnio raz na 5 minut wywala komuś "błąd 1040". I wywala go, gdy ktoś próbuje przeglądać tematy z ogromną ilością stron (ok 1000, przy 10 postach na stronę).
Rozwiązanie jest bardzo proste. Wszystkie tematy, które mają więcej niż 250 stron (lepiej mniej niż więcej) muszą zostać przeniesione do Archiwum, a w ich miejsce stworzone takie same tematy z dopiskiem "(cz. 2)".

Część pierwsza zakończona tu:
http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=1251&postdays=0&postorder=asc&start=3810

W starym była też ankieta - jak jakąś chcecie to dajcie znać.

cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2009.12.06 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki nie pojawi się na horyzoncie prawdziwie liberalna partia, a nie skłócony i zblazowany UPR (konserwatywnie liberalny w dodatku), pasuje z polityką. Profilaktycznie będę głosować na PO, bo reszta to strata głosów, a PO to póki co najmniejsze ZŁO.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
tomwil74
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.12.20 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie tam mniejsze, za grosz lepsi nie są i przekonuje się o tym każdego dnia. Aż się boję zbliżających wyborów. Politycy narzekają na niską frekwencję jak mamy wybierać między złym, a złym :]

siemaelosz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.12.20 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kogo się nie zagłosuje to i tak będzie źle. Nasi politycy chcą dla siebie jak najlepiej, a resztą się nie przejmują bo po co. Dla nich najważniejsze są pieniądze i tak będzie dalej przez najbliższych kilka lat.

GKS Górnik 1979 Łęczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.12.20 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki kraj i naród, tacy politycy. Ot, taka smutna prawda.

Hari
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2009.12.20 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cypherq napisał:
Profilaktycznie będę głosować na PO, bo reszta to strata głosów, a PO to póki co najmniejsze ZŁO.

Profilaktycznie chcesz uprawiać sex bez zabezpieczeń z osobą zarażoną wirusem HIV żeby zmniejszyć ryzyko zachorowania raka? Gratuluję.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2009.12.20 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieprzenie, nie wiem czego wy oczekujcie, że w czasie jednej kadencji poskłada się to wszystko w jedną kupę? Albo jedna partia wygra wybory zdecydowanie, albo ciągle będzie takie klepanie, bo wiadomo, że partia z poglądami lewicowymi nie poprze prawicowców i tak w kółko. Kiedyś był taki pan Leszek Balcerowicz, naprawdę odwalił kawał świetnej roboty i teraz (to znaczy przed kryzysem) było to widać, ale kiedy to robił został prawie, że zlinczowany. Założę się, że jeśli obecne rząd wziąłby się za reformy na taką skalę, stałoby się z nim to samo, a wtedy nowy rząd, który miałby w dupie prace starego, bo trzeba ustanowić swoje. To wszystko jest śmieszne, moim zdaniem albo wóz, albo przewóz (czyt. albo rewolucja, albo stopniowe zmiany, nie od razu Kraków zbudowano). Tak więc, jak na ironię, moim zdaniem tym co najbardziej uciska zmiany, jest właśnie lud, który mówi 1000 różnych głosów o jednej sprawie, a całemu nikt nie dogodzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2009.12.20 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbliższych wyborów boję się bo ten skretynialy naród pewnie znowu wybierze dyktatorsko-nacjonalistyczne PiS, po 4 latach ludzie sie na nich wkurwią za mentalne cofanie Polski o 200 lat i znowu wybiorą PO, i tak w kółko. Zostawcie PO, oni nie są aż tak popierdoleni. I módlmy się o nową, świeżą, odciętą od czerwieni lewicę. Nowe pokolenie poglądowo daje nadzieję.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2009.12.20 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hari napisał:
cypherq napisał:
Profilaktycznie będę głosować na PO, bo reszta to strata głosów, a PO to póki co najmniejsze ZŁO.

Profilaktycznie chcesz uprawiać sex bez zabezpieczeń z osobą zarażoną wirusem HIV żeby zmniejszyć ryzyko zachorowania raka? Gratuluję.

Lubię Espanyol, ale nie wiedziałem, że tak bardzo. :lol2:

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tomwil74
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.12.20 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover napisał:
Pieprzenie, nie wiem czego wy oczekujcie, że w czasie jednej kadencji poskłada się to wszystko w jedną kupę? ... Kiedyś był taki pan Leszek Balcerowicz, naprawdę odwalił kawał świetnej roboty i teraz (to znaczy przed kryzysem) było to widać, ale kiedy to robił został prawie, że zlinczowany.

Większość razem z PSL'em mają więc w sumie mogą działać, bo Ludowcy aż tak stanowczy nie są i idzie się z nimi dogadać. Poza tym Tusk twierdzi, że współpraca świetnie się układa więc czemu jeszcze nic nie robią?

Daedalus. napisał:
Zostawcie PO, oni nie są aż tak popierdoleni. I módlmy się o nową, świeżą, odciętą od czerwieni lewicę.

A w czym są lepsi od innych? Chętnie posłucham :] A co do lewicy to się zgadzam.

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2009.12.20 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomwil74 napisał:
Większość razem z PSL'em mają więc w sumie mogą działać, bo Ludowcy aż tak stanowczy nie są i idzie się z nimi dogadać. Poza tym Tusk twierdzi, że współpraca świetnie się układa więc czemu jeszcze nic nie robią?

Taaa... Spróbuj namówić PSL do likwidacji, największe wrzoda w polskim systemie budżetowym - KRUS-u. Życzę powodzenia.

Daedalus. napisał:
Zostawcie PO, oni nie są aż tak popierdoleni. I módlmy się o nową, świeżą, odciętą od czerwieni lewicę.

Na szczęście twoja modlitwa o "nową" lewicę, została jakże pięknie storpedowana. Zresztą nowe pokolenie, to niestety też banda kretynów przypominająca nieco LPR (tyle, że tu ideologia inna).

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2009.12.20 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc nowe pokolenie miałem na myśli pokolenie moje, młodsze nawet. Wolne od cienia komuny, i wychowane w świecie wolnego myślenia. W tym roku w szkołach przeprowadzane były mini-wybory i lewica wygrała miażdząco. Nie dość, że politycy przyszłości raczej będą się skłaniać ku nowym poglądom to i wyborcy powinni im pomóc dojść do władzy.

PO jest lepsze od PiS, myślałem, że to oczywiste. Obejrzyjcie sobie spotkanie tej komisji śledczej. No kurwicy idzie dostać jak ciągle te 2 wypierdki z PiS-u drą ryje "skandal", przerywają obrady, żeby najeżdzać na PO, każdą wypowiedź i każde pytanie próbują przekształcić w slogan wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Za rządów PiS mieliśmy bez przerwy aresztowania, LPR i Samoobronę w rządzie. PO w dużej mierze przeszkodził kryzys, który Polska i tak dobrze znosi. Do tego z takich prostszych spraw - koniec z mundurkami :] koniec z poborem do wojska :] I przynajmniej spróbowali coś ruszyć w sprawie in vitro, chociaż jak zwykle kościół musiał się wpierdolić, taki kraj. To też się zmieni w ciągu najbliższego stulecia.

PO nie jest dobre, PO jest złe. Ale PiS jest katastrofą.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2009.12.20 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, ja natomiast jestem studentem i wybory na uczelni, zdecydowanie wygrała PO. Drugie było UPR, potem PiS, następnie gdzieś tam lewica. Dodam, że PO wygrała znacznie. Lewica nie ma i nigdy nie będzie miała do zaproponowania nic ciekawego. Aha, przepraszam, pomysł by nadać małpom prawa człowieka, autorstwa J.L.Zapatero, rzeczywiście mnie zamurował.
Jestem zwolennikiem PO, czego nigdy nie ukrywałem. Nadal widzę w nich partię, która w sprzyjających okolicznościach gospodarczych i politycznych, jest w stanie dokonać gruntownej reformy państwa, a zwłaszcza budżetu. Jestem też zwolennikiem PO, właśnie ze względu na takie, a nie inne poglądy światopoglądowe. Jak najbardziej chadeckie, oczywiście. I myślę, że dlatego PO może liczyć na takie poparcie.
Na temat ustawy o in vitro. Kościół ma się prawo wpierdolić, bo w wolnym i demokratycznym państwie, każdy ma prawo do prezentowania swoich poglądów, tak długo dopóki nie są łamaniem prawa. Odbieranie tego prawa Kościołowi, jest pogwałceniem reguł demokracji. Ja nie neguje więc prawa do wypowiadania się przez inne związki wyznaniowe, Greenpeace (choć ich nienawidzę), organizacje społeczne itd.
Do tego ustawa, a właściwie projekt Gowina, był świetnym pomysłem, na który Kościół raczej spojrzy z życzliwością. Dodam, że komisja bioetyczna, która tworzyła projekt, składała się z wybitnych prawników m.in. prof. Zolla. Jak słyszałem głosy krytyczne, które twierdziły, że te ustawa jest fatalna pod względem prawniczym, to aż zbierało mi się do śmiechu.

Ostatnio zmieniony przez El Goral dnia 2009.12.20 20:54, w całości zmieniany 1 raz

tomwil74
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.12.20 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridista2luki napisał:
tomwil74 napisał:

Taaa... Spróbuj namówić PSL do likwidacji, największe wrzoda w polskim systemie budżetowym - KRUS-u. Życzę powodzenia.

A próbowali?

Daedalus.
Jak czas mi na to pozwala oglądam komisje śledcze itp bo trochę interesuje się polityką i powiem Ci, że posłowie PO też nieźle się tam popisują. Obie partie wykorzystują każdą sytuacje, żeby po sobie nawzajem pociskać.
Aresztowania - walka z korupcją (bo to co już się działo w tym kraju to była parodia) wraz z chęcią całkowitej lustracji (otworzenia teczek i zakończenia tej całej szopki) to jedyne pomysły, które popierałem w PISie Very Happy
Za powstanie koalicji PIS-LPR-Samoobrona winię również PO, gdyż w głosowaniu za skróceniem ówczesnej kadencji głosowali przeciw. W takiej sytuacji też bym na siłę szukał koalicjanta, bo a nóż widelec się uda.
Co do kościoła to też chętnie usunąłbym ich z życia politycznego, choć jak wszyscy dobrze wiemy "kościół do polityki się nie wtrąca" (idealnie to było pokazane chyba w ostatnim odcinku "Rancza").
Wkurza mnie też brak obiektywizmu mediów.

Aha, zapomniałem dodać, że nie jestem wielbicielem PISu, bo już pewnie taka opinia powstała. Jestem obiektywnym obserwatorem polskiej polityki i uważam, że każda partia w Polsce jest sobie równa, czyli jeden wielki syf.

hasze
Against mod€rn football

PostWysłany: 2009.12.20 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridista2luki napisał:
Jaki kraj i naród, tacy politycy. Ot, taka smutna prawda.

Pozwolę się spytać, w czym winna jest Polska, że tacy ludzie tu mieszkają, a co za tym idzie ma takich polityków?

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 298, 299, 300  Następny
Strona 1 z 300
Skocz do: