Championship & Football Manager [cz. 5]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonk
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.07 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Lukecik! Kariera jeszcze grana? Który rok?

Mam dziką ochotę zagrać jeszcze raz Villarealem w FMie 2012 Shocked

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.11.07 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ oczywiście. Będę chyba męczył tę karierę aż do śmierci. Mojej lub save'a. Na ten moment luty 2161. ;)

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.07 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmieniłeś po drodze klub?

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.11.07 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od początku mam dwóch/trzech aktywnych menadżerów, od początku jestem tylko w Realu, a pozostałymi sobie wędruję po klubach lub reprezentacjach. Wkurza mnie tylko, że po osiągnięciu stu lat licznik stoi w miejscu, w związku z czym po setnych urodzinach przechodziłem na emeryturę i na nowo sobie Real obejmowałem XYZ juniorem.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2018.11.07 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik, czemu w prezesa nie grasz :> Tongue

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.08 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś ciekawe screeny? Very Happy Jakiś kosmiczny rekord zawodnika? U mnie w całym sezonie 114 bramek na 72 spotkania, a przez całą karierę w klubie to chyba coś pod 600 w lidze

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2018.11.08 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś miałem taki rekordzik:
http://www.cmrev.com/fmoty/fm2012/359/112-bramek-w-53-meczach___.html

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.11.08 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rekordy, hm... Mam parę fajnych osiągnięć, które dały mi dużo radości, ale w skali światowej to pewnie żaden wyczyn. Mam na myśli np. wygranie wszystkich meczów w sezonie ligowym, 160 bramek w lidze hiszpańskiej, bilans bramkowy 120-15 w lidze polskiej i 90 punktów. Wygrałem MŚ Polską, a parę dni temu trzeci raz z rzędu Euro, a Widzewem decimę.
Indywidualnie to udalo mi się w końcu pobić rekord Reymana w lidze polskiej i jego 37 goli (o jeden, ale zawsze coś). Obecnie w Realu mam gościa, który ma już 37 lat i mocno się stoczył, ale daję mu jakieś ogony grać, by nie kończył kariery by zostal najstarszym strzelcem gola i tym samym pobil Puskasa. Kozak z niego niesamowity, najlepszy strzelec wszech czasów, w tej chwili ma 534 gole, w jednym sezonie ligowym walnął 58 bramek. Choć jak widzę przy waszych wyczynach to nic. ;) No i taka świeżynka, zawsze się denerwowałem, gdy moj napastnik w Realu strzelał 6 goli w meczu i na tym poprzestawał, a był to klubowy rekord jeśli chodzi o gole w jednym meczu jednego zawodnika. Parę razy udało mi się ten rekord wyrównać aż w końcu całkiem niedawno go pobiłem i to konkretnie. Grałem z MTK Budapeszt w LM w grupie, wygrałem 10-1, a mój napadzior jebnął sobie DZIEWIĘĆ GOLI.
Do Widzewa ściągam młodych zdolnych z całego świata, a potem robię z nich farbowanych lisów w reprezentacji. Od jakiegoś czasu nachodzi mnie myśl by zrezygnować z Realu, bo mimo posiadania niesamowitych koksów w kadrze, czasem idzie pierdolca dostać jak grają (zwłaszcza na wyjazdach i to obojętnie z ogórami czy nie) i tracę przez to za dużo nerwów. Z czystej ciekawości myślę nad rezygnacją, by zobaczyć, ile z tychc grajków wyciśnie komputer i jak bardzo ich marnuję nie wykorzystując w pełni ich potencjału. Wkurwia mnie niesamowicie, że moi skrzydłowi kopią się po czole i nie potrafią nawet zrobić dwucyfrówki po stronie goli w lidze, a kombinuje z poleceniami na wszystkie sposoby. Ich gra w niczym nie przypomina przypisanej im roli, czyli schodzącego napastnika. Zobaczymy, tak sobie pykam, leci sezon za sezonem. Myślę, że jakbym teraz odpalił najnowszą wersję to bym zgłupiał, nadmiar opcji i informacji by mnie zgubił, przeskok byłby za duży. Tongue

Sarcasm napisał:
lukecik, czemu w prezesa nie grasz :> Tongue

Nie chciało mi się czytać o co w tym chodzi. Ptak

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.08 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yyy... źle napisałem przedtem.
Miał 114 bramek w 57 spotkaniach bo pamiętam, że miał średnią 2 bramki na mecz. Szkoda, że nie mam jego statystyk jak był top napastnikiem.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

A tu koleś, który był najlepszym strzelcem w historii klubu i najstarszym, który strzelił(miał 38 lub 39 lat).

tu rok starszy:

Lubie wrzucać i oglądać od innych screeny Tongue

Powrót do góry
liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2018.11.09 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikess napisał:
FM 19 beta już dostępny, gra ktoś? Warto przenosić się z 18?

ponawiam

Powrót do góry
groguet
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.11.12 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bonk, grałeś całą karierę Villarrealem? Smile

Mnie mega zawsze interesuje, czy można sobie ogarnąć samych wychowanków w zespole Smile

Sam gram w FMa15, zacząłem na bezrobociu, dostałem robotę w Greuther Furth w czasie pierwszej rundy i skończyłem ją na końcu! Very Happy A sezon na 7 miejscu. Kolejny to już 1 miejsce i awans do Bundesligi, a w drugim pełnym sezonie pracy - wicemistrzostwo Niemiec! Surprised

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.13 05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jak zmieniam klub to szybko przestaje mi sie chcieć o_O W całej mojej historii to chyba tylko w FMie 08 zmieniłem 3 razy klub i zagrałem wtedy, gdzieś około 8 sezonów.
W sumie to przez te wszystkie sezony w Villarrealu to miałem tylko jednego konkretnego wychowanka:

Tak to kupowałem i mieli te 3 lata w klubie przed 21 rokiem życia i tez byli wychowankami, ale to już nie to samo :(

Co do tego wychowanka to miał później statystyki psychiczne wyjebiste i szedł na rekord występów.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.13 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to działa zupełnie inaczej. Po 10 sezonach musiałem odejsć z Realu, bo już mi się to mega nudziło. Postanowiłem, że odejdę i odbuduję jakąś niegdyś wielką drużynę. Padło na Breścię. Wprowadziłem ich z Serie C do Serie A. Znudziło mi się :/ Pojawił się pomysł podboju innych wielkich Lig w max 2 sezony. Przed Realem zdobyłem Anglię, więc objąłem Wilki w Niemczech. W drugim sezonie majster, następnie Olhanense i w 2 sezonie majster. Po Portugalii przeniosłem się do Francji i objąłem zadłużone Monaco. Pierwszy sezon i ledwo awans do LE, w drugim sezonie po pierwszej rundzie byłem 10. Miałem dwa razy postawione ultimatum przez zarząd. Nie wiem jak to możliwe, ale miałem stratę bodajżę 20 punktów (sprawdzę po robocie) i przy wielu zbiegach okoliczności w 19 kolejek odrobiłem stratę i zdobyłem majstra! Wrzucę później skrina z wynikami z tej rundy. To było impossible. Po tym wyczynie wróciłem do Włoch, wolna była posada w Sassuolo, które dotąd było średniakiem, przyszedłem sprzedałem największe gwiazdki, oparłem klub jak w każdym poprzednim zespole na młodych, tanich graczach i w pierwszym sezonie zakwalifikowałem się do LE też rzutem na taśmę. Drugi sezon zaczynam i juz myślę co będzie jak wygram Ligę :( W Realu przez 10 sezonów próbowałem wymyślać sobie co to nowe wyzwania i nie chce mi się tego znów robić w innym klubie. Boję się co będzie po majstrze we Włoszech. Może będę tułał się po wszystkich krajach w Europie w celu zdobywania majstra. W międzyczasie zdobyłem z Francją Mistrza Europy, z Włochami Wicemistrza Świata, a z Hiszpanią Mistrza Świata.
Macie jakieś inne pomysły na pobudzenie kariery Very Happy? Jestem pod wrażeniem, że gracie jednym klubem tyle sezonów.

Powrót do góry
Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.11.13 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:

Macie jakieś inne pomysły na pobudzenie kariery Very Happy? Jestem pod wrażeniem, że gracie jednym klubem tyle sezonów.

ustawianie swojego pupilka na FC C, tak żeby był głównym goleadorem i walka o 100 goli w sezonie, mistrz zapewniony, ale są emocje do samego końca, aby śrubować wynik mojego pupilka, raz nawet zrobiłem tak, w którymś FMie, że wywaliłem Ronaldo, zbudowałem w edytorze mutanta 17 latka nazwałem go swoim imieniem i nazwiskiem i wrzuciłem go zamiast Ronaldo do Realu i grało się dużo ciekawiej Very Happy

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.13 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:

Pod sam koniec regularnej gry w FMie miałem to samo; czyli miałem na koncie 10 sezonów w Realu (myślę, że z 20 łącznie-łącznie podczas różnych karier), mistrza w lidze słowackiej, wprowadzanie klubów z Championship do PL czy atakowanie z drugiej ligi włoskiej i majstry.

W tym momencie są imo dwie metody na 'pobudzenie się', czyli
a) limit czasowy. Np. dałem sobie - obejmując Crystal Palaces w FM 16 - że w ciągu jednego roku zdobędę PL, a w ciągu trzech lat CL.

Premier League nie udało mi się zdobyć w pierwszym roku, skończyłem gdzieś na trzecim miejscu, ale Ligę Mistrzów zdobyłem dokładnie w trzecim sezonie. W drugim sezonie wygrałem PL (w trzecim też) odpadając z Porto w ćwierćfinale LM.

Pamiętam, że na uczelni zrobiłem takie siarczyste 'kurwa', gdy mi strzelili bramkę w rewanżu i zadecydowały gole na wyjeździe :lol2:

I druga metoda, znacznie bardziej ciekawsza...
b) graj z sobą Very Happy Własciwie przeciwko sobie. Odpaliłem sobie nowego sejwa i założyłem czterech menedżerów. Wciąż pamiętam ich nazwy.
Polak Dawid Stark (Real Madryt)
Francuz Thomas Merti (Barka)
Argentyńczyk Ernesto Saletti (Atletico)
Anglik Mateo Jason (Sevilla)

I tu się zaczyna jazda Tongue Złota zasada; obiektywność, ale czasem i tak ją łamałem na korzyść Realu. Generalnie - jesteś najlepszym menedżerem na świecie, bo komp się nie równa z człowiekiem. Walcz z sobą, kupuj zawodników na short-term by wygrywać najbliższą ligę, ale i na long-term, by budować sobie przyszłość swojego klubu.
Nie możesz odpuścić ani tego ani tego, bo kadry Realu - Barcy - Atleti są do siebie zbyt zbliżone i gdy np. do Barcy kupiłem Pogbę + Romagnoliego to Realem biłem się z nimi o mistrzado ostatniej kolejki. Potem musiałem zaszaleć i Realem kupiłem Neymara, bo gdyby Barca(ja) kupiłbym np. Thiago do 433 przesuwając Gomesa na rotację to już bym pewnie w kolejnym sezonie nie wygrał.

W międzyczasie jest wielka wojna o wonderkidy. Pamiętaj; jesteś fair. Budujesz sieć scoutów. Jeśli Barcą widzisz zajebistego Brazylijczyka, 5 gwiazdek potencjału i wysoki poziom 'stabilności formy' (consistency), ale Twoi scouci w Realu go nie wypatrzyli - trudno,gramy fair., Real musi obejść się smakiem. Chyba, że wycieknie info o ofercie - co się zdarza.

A gra w Pucharach? Gdy masz kilka zajebistych składów (Sevilla dogoniła czołówkę, gdzieś tak w 4-5 sezonie gry, choć już wcześniej była w stanie jebnąć w pucharach Real/Barcę/Atleti) to to się staje prawdziwy rollercoaster, bo puchary to puchary, tu wygrywa forma dnia.

I nie ma co się oszukiwać - będziesz za Realem. Ale zaczniesz też przegrywać z sobą, będacym Barcą. Co będzie Cię wkurwiać - więc grasz dalej ;)

+ grając taką ilościa drużyn każda kolejka staje sie dłuższa, więc i walka o każde trofeum w sezonie - ciekawsza.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122  Następny
Strona 118 z 122
Skocz do: