Championship & Football Manager [cz. 5]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 118, 119, 120  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.13 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej. Rekordy strzeleckie, wygranie wszystkich spotkań w lidze- udało mi sie, ale to chyba w +20 sezonie, a tak to zawsze jakiś frajerski remis wpadł Twisted Evil Ściąganie jakiś talentów i robienie z nich dzików Very Happy
Pamiętam, że miałem raz do kupienia Argentyńczyka na lewą obronę, ale zdecydowałem sie na innego... a ten lewy obrońca zdobył złotą piłke i grał w Bayernie większość kariery i miał kilka razy średnią ocenę +8.0 na sezon <wow>
Kupiłem go jak miał chyba 32 lata i miał te najważniejsze statystyki po 18-20 i w psychicznych też same takie o_O Miałem młodszego o 6 lat lewego obrońce, też Argentyńczyka, statystyki minimalnie słabsze, a w kadrze praktycznie nic nie grał bo zajęte było Twisted Evil

No i czekanie na koksa rodaka! Doczekałem się po praktycznie 30 latach i jakoś po formacie mi sie zapis zrąbał <płacze>

e. miXUE
Ile zajmuje zagranie sezonu? o_O

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.13 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe to, co piszecie, chyba będę musiał jednak po zdobyciu Scudetto stworzyć drugiego coacha ;)
P Też macie tak w swoich karierach, ze bardzo ciężko jest objąć drużynę z Włoch? Mimo, że zdobyłem wszystko, City, Psg, Bayerny, Espanyol (największy obecnie gigant w grze) biły sie o mnie to po złożeniu CV w Torino czy Parmie byłem w mediach wyśmiewany, ze nie upadli tak nisko....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.13 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonk, czterema couchami? Boże, powiem Ci, że ciężko powiedzieć, ale tak gdzieś z 3 tygodnie, gdzie nie wszystkie mecze gram samemu - potrafię odpuścić Eibar u siebie i dać zagrać asystentowi będąc na jednodniowym urlopie i licząc, że żaden z piłkarzy w tym momencie nie zacznie być niezadowolony. W wakacje na trybie turbo (ostatnie niepracujące w życiu zapewne </3 ) czterema couchami rozgrywałem sezon w 5 dni, ale na takiej zasadzie, że już czułem obrzydzenie do FMa i kompa.

Niemniej polecam - Realem Madryt przed tym "mykiem" przegrałem w życiu dwa finały Ligi Mistrzów - z Liverpoolem Kloppa i Bayernem (ten mecz mi się wciąż śni po nocach i wciąż mam statystykę z tego meczu...5 setek...1:3... pierdolę Cię Neuer). We wszystkich sejwach w sensie.

Teraz? Teraz jak w ćwierćfinale trafiam na taką "moją" Sevillę to generalnie mimochodem sram w gacie Very Happy Z Barcą raz mi się zdarzyło wygrać u siebie 4:1 w pierwszym meczu... po czym przegrałem z "moją" Barcą 6:1(!) na CN czując obrzydzenie do samego siebie, FMa i wszystkich dookoła :lol2: I dużą dawką empatii do Emery'ego :lol2:

Czyli zdarzały się eliminacje i w ćwierćfinale. I to jest zajebiste! Bo po takiej porażce w ćwierćfinale zaczynam pierdolić czekanie na rozwój wonderkidów i wpadam w prawdziwy "killing spree" na rynku transferowym, godny pierwszej kadencji Pereza i trenera Realu Madryt Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2018.11.15 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd zrobiłem potęgę z Widzewa i trafiam na siebie w LM to śmiało mogę powiedzieć, że Real nabawił się kompleksu Widzewa. Na 10 ostatnich rywalizacji (dwumecze i finały) Realem wygrałem dwie, może trzy. Nawet w ostatnim finale LM przy prowadzeniu 2-0 ostatecznie przegrałem po karnych.
Co do grania ze sobą, nigdy nie zapomnę, jak w FM12 akurat też grałem czterema menadżerami, trzech w trybie klub i repra, czwarty sama repra. I tak pięknie się poukładała drabinka na Euro, że wszyscy półfinaliści byli moi i już na tym etapie miałem 100% pewności, że ten turniej wygram, tylko jeszcze nie wiedziałem kim. Tongue

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.11.18 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram w fm16, ostatnio mam jednak takie coś że nie chce mi się kontynuować rozpoczętej kariery tylko zacząłbym od nowa i myślę o fm18 z uaktualnionymi składami.

Pytanie tylko zasadnicze - czy w fm18 przeprowadzanie transferów jest jakieś logiczniejsze? Bo w fm16 mam tak że jak chce sprzedać to nigdy nie chcą mi zaoferować stawki zbliżonej do wyceny zawodnila, za to jak mam kupić to na ogół nie zgadzają się gdy nie zaproponuje dwa razy tyle ;o

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.11.18 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak sprzedajesz gościa który wuja gra i ma słabą formę to co się dziwić? Czasem wypychanie na siłę również nie ma sensu i wtedy kluby nie zawsze oferują fajne kwoty. Najlepiej, gdy ktoś zainteresuje się Twoim piłkarzem - wtedy można być twardym w negocjacjach - oczywiście w granicy rozsądku. :]

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.11.19 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niekoniecznie, jestem na etapie Milanu i kluby chcą mi zgarnąć Romanogliego, gośc za poprzedni sezon miał notę ok 7,60, najwięcej rozegranych meczów a zainteresowane kluby proponują po 30 mln, gdzie inne za łebka 22 lata ze średnią 6,96 chcą min 140 ;o

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.11.20 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A spotkał ktoś może uaktualnienie składów do fm2018?

Powrót do góry
Tas.
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.11.21 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.fmscout.com/a-fmi-data-update-2018.html

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.11.21 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej poczekać/dołożyć kaskę do 19tki? Każdy mówi, że jest ponoć zajebista i na głowę bije 18tkę

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.11.21 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 dostałem, więc nie do końca teraz chcę kupować 19 biorąc pod uwagę ilość mojego grania. Pewnie za jakiś czas odpalę najnowsze, ale na razie niech starczy mi 18 ;)

Żeby zobrazować co mam na myśli "ilość mojego grania" to w fm16 o sierpnia 2017 roku jestem na etapie roku 2021 w jedynej rozgrywanej karierze ;)

Powrót do góry
makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.11.22 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat odświeżyliście więc chyba nawet zrobię ostatnie podejście pod LM dla Stalówki w FM17 :P

Powrót do góry
groguet
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.11.22 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, ostatnie .... :P Za każdym razem tak sobie mówię i ciągle wracam do FMa... tylko 15 Smile

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.23 07:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wrażenia z 19? Faktycznie jest sporo błędów, o których czytam w komentarzach na jednej z grup fmowych na facebooku? Faktycznie w końcu jest tak duży przeskok, czy zbędne rzeczy dodane do rozgrywki? Jest jakiś extra dodatek, który faktycznie urozmaica grę?

Powrót do góry
MATEUSZXL
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.11.23 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, mam pytanie. Od 6 lat gram w FM 12, no ale w końcu zaczął doskwierać brak aktualizacji gdy chciałem zaczynać nową grę. Pobrałem demo 18 i przeskok był tak duży, że odechciało mi się graćVery Happy Uznałem, ze w sumie najlepiej byłoby przejsć jakos płynnie przez FM 13-18 lub 19, ale niekoniecznie zaliczać każdą wersję po drodze, ze wzgledów na koszty samej gry, nawet używanej. Pograć 5-6 sezonów i kolejna wersja. Jak sądzicie, na których wersjach powinienem się skupić, zeby unikać wielkiego przeskoku, zwłaszcza w interfejsie i elementach taktycznych?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 118, 119, 120  Następny
Strona 119 z 120
Skocz do: