Mistrzostwa Świata 2014
Idź do strony 1, 2, 3 ... 125, 126, 127  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra MŚ 2014?
Niemcy
26%
 26%  [ 47 ]
Portugalia
19%
 19%  [ 35 ]
Brazylia
15%
 15%  [ 28 ]
ktoś inny
11%
 11%  [ 20 ]
Hiszpania
8%
 8%  [ 15 ]
Francja
7%
 7%  [ 14 ]
Włochy
6%
 6%  [ 11 ]
Holandia
2%
 2%  [ 5 ]
Belgia
1%
 1%  [ 3 ]
Głosowało Użytkowników : 178
Wszystkich Głosów : 178
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2013.12.04 15:00    Temat postu: Mistrzostwa Świata 2014 Odpowiedz z cytatem

Eliminacje zakończone, mamy koszyki do piątkowego losowania grup przyszłorocznych MŚ 2014 w Brazylii, mamy zaprezentowaną piłkę Brazuca, a nie mamy jeszcze tematu na forum więc może pora założyć :]

Koszyki
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Losowanie grup na żywo o 17:30 polskiego czasu, transmisja rozpoczyna się o 17:00, a obejrzeć będzie można na oficjalnej stronie BBC Online.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.12.04 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Belgia i Szwajcaria w 1 koszyku zamiast Włochów, Holendrów czy Portugalczyków? Chyba naprawdę za słabo śledzę futbol poza Realem. o_O

Ciekawe ile spotkań będzie ustawionych i czy znowu oficjalna piłka będzie tragiczna. No i czy poziom widowiska może być jeszcze gorszy niz w 2010?

Brak Anglii w ankiecie

Jabol.
Nawigator

PostWysłany: 2013.12.04 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugi i trzeci koszyk zdecydowanie słabszy od czwartego. Koszyki robione są na podstawie rankingu fifa?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.12.04 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twardo będę kibicował Belgii. Masa talentów! To całe pokolenie świetnych zawodników! Z małymi wyjątkami niemal wszyscy grają w BPL.

Courtois/Mignolet
Kompany, Vertonghen, Vermaelen
Hazard, Dembele, Fellaini, Mirallas, Vitsel, Mertens, De Bruyne
Lukaku, Benteke

Poza tą ekipą liczę jak zawsze na Portugalię. Niemcy na pewno będą wysoko, bo mają spektakularną pakę. Fajnie byłoby w końcu zrzucić Hiszpanię z tronu. Nudzi mnie już to co dwuletnie podniecanie się stylem Barcelony w reprze.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2013.12.04 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jabol. napisał:
Drugi i trzeci koszyk zdecydowanie słabszy od czwartego. Koszyki robione są na podstawie rankingu fifa?

Pierwszy koszyk to najlepsze drużyny rankingu FIFA. Reszta kontynentalnie przy czym jedna drużyna z czwartego koszyka będzie losowana jak z drugiego. Chociaż trochę to i tak pomieszali, bo np. Belgia jest tam dlatego że wygrała grupę a Holendrzy są wyżej w rankingu od nich.

Powrót do góry
Lex7
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2013.12.04 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo podział na koszyki był robiony na podstawie rankingu z zeszłego miesiąca ;) Belgowie byli wtedy przed Holandią, a w nowym rankingu spadli aż o 6 pozycji.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2013.12.04 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, to szybkie odpadnięcie Argentyny.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2013.12.04 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mocno kibicuję Belgii. Też mi się podoba to ich pokolenie talentów, ale nie robię sobie złudzeń. Będą prawdopodobnie najwyżej czarnym koniem imprezy.

IMO Brazylia. Mają przewagę własnego gruntu, a i skład chyba najsilniejszy od lat świetności i z tym samym trenerem co dekadę temu z nimi Mundial wygrał. Dla mnie lepszego kandydata na ten moment nie ma. Niemiaszki będą gdzieś tam w topie, Hiszpanie pewnie też, a za resztą chyba jednak za mało przemawia.

Powrót do góry
PF7
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2013.12.04 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bym chciał żeby Portugalia wygrała, ale to mało realne. Dlatego myślę, że wygra Brazylia.. :>

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2013.12.05 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo dla autora ankiety. Dać ssącą pałkę od kilku lat Francję kosztem Argentyny czy Urugwaju.

Chciałbym tryumfu Helmutów, bo mógłbym wkurwiać swoją radością wszystkich wokół. Jednak uważam, że przechodząc metamorfozę w ostatnich latach z ciężkiego do oglądania, lecz sprawnie brnącego dalej czołgu w przyjemne dla oka sportowe auto, które jest narażone na każde wyboje i pozbawione charakterystycznego instyktu killera (no ale czego oczekiwać po tych wszystkich Ozilach, Khedirach, Podolskich, którzy nie mogli wyssać tego z mlekiem matki) może być Niemcom ciężko. Kilka faz jednak powinni przetrwać, także będzie czym wkurwiać januszy.

Liczę na dobry, ofensywny Mundial choćby w stylu France 98 czy niezapomnianego Euro 2000.

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.12.05 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Brazylia. Obiektywnie już są mocni, ale czynniki klimatyczne, własna publiczność, to może im zaprocentować. Wiadomo, że kolejny kotlet od Hiszpanii będzie już przesadą, dlatego, jeśli nie zaczną porywać, nie chcę ich tryumfu. Kibicować będę raczej Włochom, bo lubię tę reprezentację od zawsze. W Belgię nie wierzę i już na dzisiaj trochę mnie irytuje gadka o wielkim talencie, ale zobaczymy, co będzie. Do reszty jestem nastawiony dość neutralnie i w czasie mundialu okaże się, kto mnie kupił. Czarna Afryka? Pewnie oni.

A w żadną Portugalię to tam zupełnie nie wierzę. Pewnie po Argentyńczykach będą drugą reprą, która nie będzie tam specjalnie lubiana, a i tak nie widzę ich w walce o trofeum. Pewnie zajdą daleko, nie zaprezentują się źle, ale mundial to mundial.

Niemcy mogą upiec na jednym ruszcie januszy i islamofobów. Very Happy

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2013.12.05 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po Argentyńczyka najbardziej nielubiani będą Hiszpanie za swoje pierdolenie w czasie Pucharu Konfederacji. I bycie głównym rywalem. I Diego Costę. Portugalczycy będą ziomkami dopóki na siebie nie trafią.

Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2013.12.05 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portugalczycy tam będą jak Niemcy u nas, o to mi chodziło. Brazole ich naturalnie nie kochają. Sporo dowcipów niby jest tam na ich temat. Hiszpanie mogą wejść negatywnie, ale nie mają problemów historycznych. Zresztą niechęć jest tutaj wzajemna.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2013.12.05 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam tradycyjnie będę kibicował Włochom i Holandii. + ekipom z Ameryki Południowej oprócz Kolumbii, która jest zarówno na logikę jak i historycznie najbardziej podatnym na korupcję i ustawianie spotkań zespołem. Serio, uważnie obserwować ich mecze w czasie turnieju, jestem pewien, że coś sprzedadzą.

Co do Brazylii to po 2002 było dużo gadania o tym, że FIFA się połapała, że ekipy spoza Europy są o wiele mniej opłacalne marketingowo, pamietam, że przed MŚ 2006 były spekulacje dziennikarzy brazylijskich, że nie pozwolą kanarkom dojść dalej niz 1/4. Przed 2010, mimo dobrej gry zespołu Dungi też wiedziałem, że najpóźniej w 1/4 coś się stanie i polecą. Ale teraz grają u siebie, może nie będzie blokad. Zaraz dostanę za teorie spiskowe, więc oszczędzę wam rozpiski o jednej z teorii, która ujrzala światło dzienne przed 2002, że Brazylia podłożyła się w finale 98 w zamian za drogę do wygranej w 2002 i organizację mundialu w najbliższej przyszłości. :]

Cytat:
w czasie mundialu okaże się, kto mnie kupił. Czarna Afryka? Pewnie oni.

Nigdy tego nie rozumiałem. Kurwa, w 2006 koniobijka nad WKS i Ghaną, w 2010 "oby czarni zaszli jak najdalej, do boju!" i płacz po praktycznie każdej ich drużynie, ktora odpadła. I ta nienawiść do Suareza po 1/4. Very Happy Swoją drogą ekipy z Afryki również są bardzo podatne na korupcję, bo z tego co kojarzę tam związki działają inaczej niż w Europie i piłkarze nie dostają (nie wiem czy oficjalnie) odpowiedniej kasy. Także PNA i ich występy na mundialu koniecznie pod lupą, zwłaszcza mając info o ustawianiu przez Ghanę w 2006.

Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2013.12.05 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Goral napisał:
Brawo dla autora ankiety. Dać ssącą pałkę od kilku lat Francję kosztem Argentyny czy Urugwaju.

Francja zawsze jest takim krajem, który mimo że ssie to może się z dupy doczołgać do półfinału/finału. Nie mają Zizou, ale jakoś bym ich nie lekceważył tym razem. Ribery będzie na głodzie, a kto wie, może Varane zagra Mundial życia i powstrzyma każdy atak Very Happy

Argentyna? Serio? I Urugwaj, który 4 lata temu dotarł tak daleko tylko dzięki Forlanowi? Suarez i Cavani mnie nie przekonają. Tym bardziej, że za plecami mają taką samą obstawę jak Messi, Higuain i Di Maria.

Poza tym co za różnica. Wybierz ostatnią opcję i możesz głosować na Anglików :]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 125, 126, 127  Następny
Strona 1 z 127
Skocz do: