Mistrzostwa Świata 2014
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126, 127  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra MŚ 2014?
Niemcy
26%
 26%  [ 47 ]
Portugalia
19%
 19%  [ 35 ]
Brazylia
15%
 15%  [ 28 ]
ktoś inny
11%
 11%  [ 20 ]
Hiszpania
8%
 8%  [ 15 ]
Francja
7%
 7%  [ 14 ]
Włochy
6%
 6%  [ 11 ]
Holandia
2%
 2%  [ 5 ]
Belgia
1%
 1%  [ 3 ]
Głosowało Użytkowników : 178
Wszystkich Głosów : 178
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2014.07.14 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sracie się tym, tak jakby ktoś jeszcze wierzył, że nagrody indywidualne w dzisiejszej piłce coś znaczą. I to nie zależnie pod czyim patronatem są przyznawane.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
wojtanowsky
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.07.14 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[size=9:][ [i:][b:]Dodano[/b:]: Dzisiaj o 20:29[/i:] ][/size:]
Mam takie wrażenie, że Messi sam doskonale wie, ze nie zasłużył na tą nagrodę i w ogóle nie ma z niej żadnej satysfakcji (co zresztą pokazywała jego mina). Więc ciśnięcie po nim tylko dlatego, że to Messi i gra w Barcelonie trochę nie przystoi klasie dorosłych ludzi. On sobie tej nagrody nie wręczył, a tak naprawdę wyświadczyli mu tym niedźwiedzią przysługę.

Na pewno pociągnął Argentynę do tego finału, bo jego wpływ na mecze w grupie jest niepodważalny, a i w play offach też był tym po którym widać, że mu zależy, tylko na Boga, nie zawsze mu może wyjść. James też magicznego meczu z Brazylią nie zagrał, choć gola strzelił. Robben to nie wiem za co miałby dostać. Zagrał dobrze, może nawet bardzo, ale sorry, sporo nurkował, miewał gówniane momenty (jak przez 120 minut meczu z Argentyną, no dobra, może 110) więc za co miałby dostać? Dla mnie bezwzględnym kandydatem nr 1 byłby Neuer. W zasadzie bez słabych momentów, zawsze pewny, zawsze tam gdzie trzeba, prawdziwy lider drużyny, który zapewnia spokój z tyłu, gdyby nie on, to Niemcy by się obsrali 3 razy, a nie do finału by doszli. Przypomnę tylko nieśmiało mecz z Ghaną czy Algierią, bo tam to wyprawiał prawdziwe cuda.

I powtarzam, Messi pewnie siedzi w domu i wkurwia się na to, że teraz cały świat mówi, że znowu dostał za nazwisko nagrodę, choć on sam najchętniej by jej nie przyjął i oddał wszystko co ma za możliwość wzniesienia pucharu świata.

Powrót do góry
Trickster
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.07.14 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cris2706 napisał:
nie, nie jestem putką.

Były nick "dani", jazda co rusz po Pepe, życzenie Barcelonie finału ligi mistrzów, radocha z powodu półfinału z Bayernem (bo wydawało się że nas rozniosą), wielbienie Messiego w stopniu patologicznym (postaw sobie jego ołtarzyk)...z każdej twojej wypowiedzi na temat piłki śmierdzi na kilometr krypto putką.
Putki mają taki tok myślenia że was smród idzie rozpoznać z daleka, tego nie da się ukryć.

Walić Messiego, przejdzie do historii dzięki mediom które już na zawsze będą mówiły o dobrym chłopcu.
Bez znaczenia kto będzie wygrywał puchary i nagrody, i tak już na zawsze Messi to będzie ten dobry a CR zły, taki świat i nie ma co sobie krwi psuć na posrane media i społeczeństwo.

Powrót do góry
Harrer
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.07.14 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nie przejdzie do historii bo grał dobrze w piłkę tylko przez media <hahaha>

Powrót do góry
campeones92
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.07.14 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej chodziło chyba o stereotypy, które nakreślają media na zawodników i na to jak mogą zostać zapamiętani jako osoby

Kibic RM
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.07.14 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy Messi jest taki kontrowersyjny, że przedstawianie go jako "dobrego" chłopca to stereotyp?

Harrer
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.07.14 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej tak. Chyba większość na tym forum uważa że Messi jest zepsuty do szpiku kości.

I faktem jest, że media niesprawiedliwie oceniają Ronaldo i Messiego faworyzując tego drugiego. Ale co ma do tego sam Messi? Sam lata do dziennikarzy? No bez przesady. Pasuje im do profilu bo ma historię niełatwego dzieciństwa z chorobą w tle. Mnie to nie rusza i tych co znają się naprawdę na piłce pewnie też. Odróżnijmy papkę tabloidowo-piłkarską dla januszy od rzeczywistości.

Powrót do góry
madridista555
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.07.14 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jaja nawet Blatter był zaskoczony wyborem Messiego na najlepszego piłkarza turnieju

tak wgl kto jest odpowiedzialny za przyznanie ZP karłowi ??

Powrót do góry
cris2706
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.07.14 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trickster napisał:
cris2706 napisał:
nie, nie jestem putką.

Były nick "dani", jazda co rusz po Pepe, życzenie Barcelonie finału ligi mistrzów, radocha z powodu półfinału z Bayernem (bo wydawało się że nas rozniosą), wielbienie Messiego w stopniu patologicznym (postaw sobie jego ołtarzyk)...z każdej twojej wypowiedzi na temat piłki śmierdzi na kilometr krypto putką.
Putki mają taki tok myślenia że was smród idzie rozpoznać z daleka, tego nie da się ukryć.

dani - nick od imienia, który wymyśliłem na poczekaniu rejestrując to konto, wszędzie indziej mam ten obecny (cris to chyba bardziej fan Realu, według twojego pojmowania nazw, co?) i nie mogłem się przyzwyczaić do "dani", więc zmieniłem, ale co ja się będę tłumaczył.

Jazda na Pepe (nie jeden wierny kibic wyrzuciłby go z klubu), tak. Zapomniałeś jeszcze dodać, że byłem przeciwny transferowi Bale'a, broniłem Kaki i swego czasu Casillasa, skrytykowałem Ronaldo, stwierdziłem, że Man Utd jest lepszym klubem w ostatnich latach pod względem zdobywania tytułów ;)

Czy to coś zmienia? Czy jeśli katolik powie, że nie przeszkadzają mu homoseksualiści i będzie za równouprawnieniem, to czy to automatycznie staje się powodem, by tą osobę uważać za niewierzącą?

Reszta to jakieś wymysły, bo finału Barcelonie nigdy nie życzyłem, chyba że w 2012 kiedy szliśmy jak burza, chciałem Decimy w 10-lecie przeciwko Barcelonie, a to z tym Bayernem to nie wiem skąd wziąłeś.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szybkitadek
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2014.07.15 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cris2706 napisał:

Reszta to jakieś wymysły, bo finału Barcelonie nigdy nie życzyłem, chyba że w 2012 kiedy szliśmy jak burza, chciałem Decimy w 10-lecie przeciwko Barcelonie, a to z tym Bayernem to nie wiem skąd wziąłeś.

[ Dodano: Dzisiaj o 4:59 ]
A najlepsze jest to ,że Fifa wybrała najlepszą 11 turnieju.I nie było w niej "najlepszego gracza turnieju".To się nazywa debilizm.

Powrót do góry
Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.07.15 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz drogi Tata ma objać Argentyne :lol2:(wedlug wielu zrodel)

Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2014.07.16 03:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridista555 napisał:
tak wgl kto jest odpowiedzialny za przyznanie ZP karłowi ??

Gerard Houllier (Francja)
Gines Melendez (Hiszpania)
Gabriel Humberto Calderon (Argentyna)
Raul Arias (Meksyk)
Ricki Herbert (Nowa Zelandia)
Abdel M. Hussein (Sudan)
Ka Ming Kwok (Hong Kong)
Ion Lupescu (Rumunia)
Tsuneyasu Miyamoto (Japonia)
Sunday Oliseh (Nigeria)
Mixu Paatelainen (Finlandia)
Jaime Rodríguez (Salvador)
Theodore Whitmore (Jamajka)

Do tego katalonska masoneria :-)

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
campeones92
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.07.16 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żenada, to już mogli zrobić tak jak normalną ZP. Niech głosują selekcjonerzy drużyn grających. I do tego na przykład kapitanowie. I po problemie

e: bo tak to nagroda przyznawana przy stoliku jak mistrz polski w 92

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2015.02.24 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ustawienie mundialu w nietypowym okresie zmieni też format turnieju. Mundial będzie krótszy, reprezentacje dostaną tylko dwa tygodnie na przygotowania, a między meczami będzie mniej odpoczynku.

Reprezentacje, to zło współczesnego futbolu. Czołowe kluby dostaną/odzyskają w środku sezonu zajechanych graczy. FIFA

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.02.24 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie reprezentacje są złem futbolu ale organizacja o nazwie FIFA która przydziela turniej Katarowi ze względu na pieniążki. Też jakoś ciężko mi sobie wyobrazić mundial w grudniu. Może być tak że u nasza kadra awansuje na te mistrzostwa (może zaczną grać do tego czasu jakoś lepiej Very Happy ) no i będziemy mieli w Polsce zimowe strefy kibica xD Śmieszne trochę.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126, 127  Następny
Strona 125 z 127
Skocz do: