Paul Pogba [Manchester United]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.08.14 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ZZ nie dostał wolnej ręki w doborze zawodników w tym okienku? Jakie mamy tego efekty? Wydanie mnóstwa pieniędzy na rezerwowych i zafiksowanie się na Pogbie gdy są/były alternatywy w postaci Eriksena, Ndombele (zanim przeszedł do Tottenhamu) lub van de Beeka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
EjPii_7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.14 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś oficjalnie powiedział, ze ZZ ma wolna rękę co do transferów? Oficjalne wypowiedzi były mniej więcej takie „razem z klubem zdecydujemy”.
Okienko zaczęło się dobrze, później jednak (zwłaszcza po wypowiedzi o odejściu Garetha na konfie) coś się zepsuło. I mamy coraz gorsza atmosferę, przytłoczeni do tego galaktycznymi transferami Barki.
Jeżeli brak pieniędzy na Pogbe to ciekawe skąd Barca ma pieniądze na Neymara...jeżeli go kupi oczywiście

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.08.14 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to okienko według Ciebie zaczęło się dobrze to wolę nie pytać o złe okienka. Dla mnie, na ten moment, jest złe. Kupiliśmy nie tych zawodników co trzeba i sprzedaliśmy nie tych co trzeba. Jedyny wyjątek to transfer Hazarda.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.14 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Para Siempre napisał:
Trochę tak, a trochę nie - bo patrząc na Barce to i na Grieza i Neymara i de Jonga mają pensje mimo chujowego współczynnika wcześniej i przy braku istotnych odejść.
Można? Można.
[...]

Nie mam pojęcia jak Barca to robi i też mnie to nie interesowało(z perspektywy finasów), nigdy nie śledziłem ich raportów finansowych. Ale wiem, że kręcili jak np. przy transferze Neymara z Santosu, Rosell itp. Nie zdziwię się, jak za jakiś czas u nich coś wyjdzie i będzie szok. U nas to inaczej wygląda. U nas jest przejrzyście, bezpiecznie, przewidywalnie. Dzięki temu m.in dostaliśmy doskonałe warunki finansowania modernizacji stadionu. Tak jak ty, też jestem ciekaw jak to się rozwinie długofalowo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 83, 84, 85
Strona 85 z 85
Skocz do: