Paul Pogba [Manchester United]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 83, 84, 85  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.01.11 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filip777 napisał:
Zamiast kupować 23 letniego Asiera bez większego potencjału za 40 milionów mogliśmy dołożyć wtedy nawet 5 i mielibyśmy genialnego Pogbe.
HM

Weź obejrzyj kilka spotkań Juve. Porównywanie Pogby do Asiera to jak porównywanie krzesła do stołu. Nie chodzi mi o umiejętności a o samą pozycję, rolę i "zakres działania". Pogba bardzo często gra wysoko, zostawiając za sobą dziurę, coś jak Yaya. To zupełnie inny typ piłkarza niż Asier/Xabi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2014.01.11 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

galaktyczny. napisał:
Cover napisał:
Ktoś mi odpowie dlaczego widzicie Pogbę obok Alonso? Bo jest wysoki i czarny? Aha.

Raczej za Alonso i obok Asiera ;)

Tak bym to widział, panzerfaust.

mariantsw
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.01.12 02:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#Pavvel napisał:
Wolałbym już Gundogana czy Verattiego niż tego Pogbę. Talent ma, ale skończy się jak z Balotellim, zaczyna pajacować.
Jakiś przykład tego pajacowania? Ja oglądam każdy mecz Juventusu, bo jestem jego kibicem i powiem szczerzę, że jakoś pajacowania u Pogby nie widziałem.

Raz w poprzednim sezonie pusciły mu nerwy w meczu z Palermo i splunął w kierunku Aronici (wcześniej Aronica sprowokował Pogbę), ale i tak chyba go nie trafił. Mimo to dostał czerwo za sam zamiar.

Raz też spóźnił się kilkanaście minut na trening za co został ukarany przez klub nie zostając powołanym na kolejny mecz. Pogba przeprosił za to i już więcej się to nie powtórzyło.

To dwie sytuację in minus jeśli chodzi o pobyt Pogby w Turynie. W Manchesterze też nie było z nim problemów. To, że postawił się Fergusonowi? Dobrze zrobił, dobrze na tym wyszedł. Miał też rację. Grał cienki Cleverley, 40 letni Scholes czy drewniany Anderson. Nie dziwie się chłopakowi, że się frustrował.
W Juve od początku pokazywał się z bardzo dobrej strony, jak tylko dostawał szansę. Obecnie jest filarem Juve i najwyżej wycenianym piłkarzem tego klubu.

Zamieszczam kilka wypowiedzi Pogby

- http://www.juvepoland.com/news.php?id=26509
- http://www.juvepoland.com/news.php?id=27367
- http://www.juvepoland.com/news.php?id=27585

Co do ceny Pogby. Żaden klub nie dostanie go za mniej niż 50 mln.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.01.12 02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, może bardziej oparłem się na pierwszej opinii po wizerunku niż na faktach. Nie lubię tego, a sam to zrobiłem, pewnie chociażby włosy do tego się przyczyniły czy te tańcowania po bramkach :-) Przepraszam ;)

http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/juventus-midfielder-paul-pogba-says-2980552

Jakoś mi do Barcy nie pasuje.

mariantsw
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.01.12 02:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luzik Smile

Do Barcy nie pójdzie Smile Faworytem do jego pozyskania jest PSG. Własciciel tego klubu ponoć strasznie sie na niego napalił. Ja mam nadzieję, że nie odejdzie latem z Juve. Jesli miałoby się jednak tak stać to mam nadzieję,, że Juve wydoi od PSG jak najwięcej...

Prawdą jest, że Pogba jest obecnie WART jakie 35 milionów euro. Ale jesli jakis klub będzie chciał go kupić, to tak jak wczesniej pisałem - 50 milionów euro to minimum jaki trzeba bedzie za niego zapłacic. Chłopak jest genialny, fantastycznie się rozwija, ma poukładane w głowie, choć tak jak zauważyłeś Pavvel można na pierwszy rzut oka stwierdzić inaczej po jego cieszynkach czy wyglądzie. Chłopak ma papiery na to, żeby zostać najlepszym piłkarze globu za kilka lat. Stąd taka, a nie inna cena za tego gracza.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.01.12 02:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wciąż jest mylnie przez wielu postrzegany jako defensywny pomocnik czy następca w Realu Xabiego. Gosć jak dla mnie ma pociąg do przodu i nie zdziwi mnie wcale jak skończy jako 10tka :-)

mariantsw
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.01.12 02:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#Pavvel napisał:
Ale wciąż jest mylnie przez wielu postrzegany jako defensywny pomocnik czy następca w Realu Xabiego. Gosć jak dla mnie ma pociąg do przodu i nie zdziwi mnie wcale jak skończy jako 10tka :-)
Box-to-box, to chyba najlepsze określenie pozycji Pogby.

Gdy przychodził do Juve był przymierzany na zastępce, a później następce Pirlo. Rozegrał na tej pozycji kilka spotkań, pod nieobecność Andrei. Grał zazwyczaj poprawnie, ale bez fajerwerków. Dopiero po zmianie pozycji zaczął wymiatać na dobre. Chłopak jest dobry w defensywie, ale jeszcze lepszy w ofensywie - po prostu box to box. Dużo biega, podaje, asystuje, strzela, odbiera - piłkarz od wszystkiego ;)

Powrót do góry
Simi.
Nintendo

PostWysłany: 2014.01.12 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno za 40 baniek przechodzi do PSG...

bua89
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.01.12 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogba to jest gość zupełnie niepotrzebny (choć zupełnie nie odmawiam mu talentu) w Realu, gdzie wg mnie już jest wystarczająco ciasno (6 zawodników na 2 pozycje). Priorytety transferowe królewskich wg mnie są następujące:
- młody środkowy obrońca (nigdy nie wiadomo jak zakończy się historia z Varanem),
- godny zastępca dla Benzemy (no chyba, że Morata odpali).

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2014.01.13 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bua89 napisał:
- młody środkowy obrońca (nigdy nie wiadomo jak zakończy się historia z Varanem)

Młody? Chyba jednak lepiej doświadczony, który będzie dawał pewność, jak trzeba będzie nagle wejść w mecz z Barcą czy Bayernem.

Powrót do góry
galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2014.01.15 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mu sam Zidane tak słodzi, to jestem pewien, że będą (o ile już nie były) oferty za tego Pana. Kwestia kiedy.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2014.01.15 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i skoro Zidane się tak wypowiada to może znaczyć że ten wątek wcale nie jest taki bezsensowny jak się mogło wydawać. Zizou ma spory wpływ na zainteresowania prezesa.

Powrót do góry
galaktyczny.
Maestro

PostWysłany: 2014.01.19 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sobie obejrzeć asystę (pierwsza bramka) i gola (ostatni) z wczorajszego meczu z Sampdorią :] Crack.

coolersoftAW9w
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.01.20 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to się opłaci... <wow>

Hubertus401
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.01.31 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg Pogba by się przydał. Ale ja wolę pomyśleć o Matudi'm ;)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 83, 84, 85  Następny
Strona 3 z 85
Skocz do: