Sony Playstation
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 110, 111, 112, 113, 114  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2018.12.15 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratki platyny w DS3 :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2018.12.15 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Helga napisał:

Jedyny mój błąd, to że tak długo zwlekałam z zakupem sprzętu Very Happy.

Prędzej czy później dojrzewa się do tej decyzji Potfur

Po prostu do tej pory starczała mi stara poczciwa trójka.

@Crawler - :*

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2018.12.17 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GoW platyna. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier na PS4. Dopracowana technicznie wręcz do perfekcji (ten brakujący „ciut”, to poprawiłbym troszkę pracy kamery). Fabuła prowadzona wzorcowa. Jest po prostu dobra, może nie jest zaskakująca, ale jest...a raczej nie ma tradycyjnych sytuacji, w opowieści fabularnych, spodziewałem się w pewnych momentach tzw. schematu, a się zdziwiłem pozytywnie. Zakończenie rewelacyjne, Santa Monica Studio pozostawili sobie drzwi, tfu wrota do kolejnej części i z fabuła można zrobić wszystko. Przejście na półotwarty świat coś cudownego, a zarazem dziękuje za to, że nie powstał z tego otwarty świat, ktorym osobiście już gardzę. Niestety trend otrwrtego świata ma się dobrze i sand boxów jest zdecydowanie za dużo, a brakuje gier z dobrze prowadzona fabuła. Świetna muzyka i ta kapitalna oprawa graficzna. Coś fantastycznego. Zasłużone GOTY z całym szacunkiem dla gwiazdeczek.

W GoW uświadczyłem dwa bugi. Nie były jakieś upierdliwe, wiec nie było źle.

I te walki z
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)
satysfakcja pokonania jak w DS czy Bloodborne bossa.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.18 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Prelude

Tak z ciekawości, masz tyle godzin przegranych w PS4 - która gra Cię najbardziej wkręciła i zapadła w pamięć? Albo wzbudziła największe emocje?

Albo inaczej. Od której odchodziłeś ale myślami dalej przy niej byłeś i chciałeś grać?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.18 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak miałem przy Wiedźminie 3 i teraz po Red dead redemption 2. Bardzo dużo radości z gry miałem też przy The phantom pain, ale o ile gra jest świetna tak metal gear z niego słaby.

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2018.12.18 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepsza gra w jaką grałem to było Uncharted 2. To była moja pierwsza gra ba PS3 (wiem pytałeś o PS4). Przeszedłem na PS3 chyba z 5 razy, plus potem w remastera na PS4. Wtedy to było coś niezwykłego, majstersztyk, znawcy porównywali to wtedy z tą gowniana seria Assassins Creed. Cóż. Potem tak naprawdę grałem w sporo fajnych tytułów. Na pewno ostatnia scena z GoWIII zapadnie na długo w pamięci- pewnie na zawsze. Na PS4 moje życie do gier powróciło z serią Dark Souls (szczególnie 3, chociaż 2 tez), dzięki koledze z forum, który mi grę podrzucił, bo oczywiście jak to ja, byłem sceptycznie nastawiony i nie chciałem w to grać...gdyby nie fakt, że oddałem grę, a jakos sobie nigdy nie kupiłem kopii... chyba grałbym do dzisiaj z kolega online.

Zabrzmi to śmiesznie, ale najlepszym indykiem w jaki grałem było Helldivers, tam ponad 150 h mam nabite, a dla mnie to wynik nieziemski. Szczególnie, że naprawdę nie lubię grać w jakaś grę tak długo. Ale są wyjątki. Nie grałem no. nigdy w wiedźmina i nigdy nie zagram w RDR czy w Batmany, bo nie podobają mi się.

Nie wiem jak znajduje na to czas, szczególnie, że w końcu ma się rodzinkę
<serce> i obowiązki.

Jeżeli chodzi o multiplayer (typowy FPS), za którym średnio przepadam to Bad Company 2 definitywnie było super, a potem dopiero BF4 mi się spodobał. Bf1 był słaby. CoD podobał mi się do Modern Warfare 2, tu nawet z Oranje graliśmy razem.

Koniec końców Uncharted 2, tez 4, chociaż gra dopracowana do perfekcji, ludzie mówią, że najlepsza cześć, ja tak nie uważam, zabrakło tam „tego czegoś”. Potem bardzo mi się spodobał nowy GoW. Fakt zmieniłbym kilka rzeczy, a raczej dodał coś z GoW3, ale generalnie bawiłem się od bardzo dawna świetnie i to drugi raz pod rząd, ponieważ kulka tygodni wcześniej grałem w Spidermana, a ja po prostu uwielbiam Marvela i mimo tego, że fabuła oczywista to to latanie po mieście sprawiło mi wiele frajdy, to był rewelacyjny „wstęp” do GoW. Potem seria DS- majstersztyk w każdym celu. Żałuje, że nie grałem w Demon Souls i jestem wśród ludzi, którzy czekają na remake/remastera i nigdy się nie doczekają.
Nigdy nie lubiłem wielkich RPG, wiec one odpadają. Znalazło by się po drodze jeszcze pare fajnych produkcji. Zawsze mi się tez podobał indyk Transistor. Świetnie się bawiłem przy każdym z Infamous, czy tez serii LBP.

Pomyśleć, ze odstawiam konsole, chociaż Nier Automata jeszcze na PS4 ogram.
A wiem, dla mnie zawodem roku był ten Rise of the Tomb Raider - ludzie się tak podniecali, że świetny konkurent Uncharted. Dla mnie g.. prawda. Gra fabularnie doprawdziala mnie do tego, że zacząłem filmiki pomijać. Walka na końcu gry (wszyscy śmiali się z U2), była jeszcze bardziej bezsensowana. No cóż. Często tak jest jak się na jakaś grę napali to potem następuje zawód. A i co ciekawe nigdy nie przeszdlem The Last of Us. Gra świetna, bo widziałem jak brat grał, a ja podziwiałem scenariusz...

P.s ale chaos z tego posta wyszedł <hahaha>

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.12.18 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się, każdy twój post jest chaotyczny i niezrozumiały.

saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.21 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpaliłem Bloodborna ale na razie nie ogarniam, może ktoś wyjaśnić kilka kwesti:

-O co chodzi w tym, że wstrzykuje sobie coś i trace HP a w rogu wyświetla się +5 ? W ogole tego nie czaje, co to daje? na PS4 jest to pod kwadratem chyba.
-gdzie jest moje doświadczenie (czy tam tętnienia krwi) po śmierci? nie widzę ich nigdzie na ziemi. Czy muszę zabić przeciwnika, który mnie zabił, żeby to odzyskać?
-w którym momencie strzał z pistoletu ogłusza?
-jak to jest z tymi fiolkami? można mieć max 20 ? można to powiększać? uzupełniają sie jak idziemy do snu tropiciela?
-do czego jest ten wgląd ?

Ogólnie ciężko mi się przestawić i nie wkręca mnie tak jak DS 3, może też dlatego, że te lampy są rzadko a bardziej odblokowujesz skróty.

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2018.12.21 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie pamietam już. Ale miałem dokładnie to samo odczucie, że DS było fajniejsze. Przestawienie się kosztowało mnie z godzinę. Stałem w miejscu i walczyłem z przeciwnikiem, aż w końcu zatrybilem o co chodzi. Zaraz na początku gry, taki grubas hehe. Potem było tylko lepiej, a gra mnie wciągnęła.
Wiem, że są dusze, bo kupowałem za nie różne rzeczy. Pamietam, że dzwonka się używa, aby wezwać wsparcie - zaawansowana wiedza <hahaha>

Powrót do góry
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.21 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

saymen napisał:
Odpaliłem Bloodborna ale na razie nie ogarniam, może ktoś wyjaśnić kilka kwesti:

-O co chodzi w tym, że wstrzykuje sobie coś i trace HP a w rogu wyświetla się +5 ? W ogole tego nie czaje, co to daje? na PS4 jest to pod kwadratem chyba.
-gdzie jest moje doświadczenie (czy tam tętnienia krwi) po śmierci? nie widzę ich nigdzie na ziemi. Czy muszę zabić przeciwnika, który mnie zabił, żeby to odzyskać?
-w którym momencie strzał z pistoletu ogłusza?
-jak to jest z tymi fiolkami? można mieć max 20 ? można to powiększać? uzupełniają sie jak idziemy do snu tropiciela?
-do czego jest ten wgląd ?

Ogólnie ciężko mi się przestawić i nie wkręca mnie tak jak DS 3, może też dlatego, że te lampy są rzadko a bardziej odblokowujesz skróty.

Nie pamiętam już za bardzo, bo na premierę grałem.
Ad1. Chyba dodatkowe naboje do pistoletu
Ad2. Doświadczenie na przeciwnik ze świecącymi oczami
Ad3. W ostatnim momencie ataku przeciwnika trzeba strzelić. Kwestia timingu
Ad4. Fiolki się nie odmawiają. Trzeba je farmić na odp. przeciwnikach
Ad5. Nie pamiętam. Chyba mając wgląd można grać online.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.12.21 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mnie wkurwia, gdy musze tłumaczyć ludziom dlaczego nie podoba mi się RDR2. Czuję się normalnie, jakbym tłumaczył dlaczego Real, a nie Barca albo jakbym był Crawlerem i nie rozumiał istoty konsol.

Potrafię zrozumieć ich stronę medalu nad fascynacją tą grą, ale jednocześnie ja tego nie kupuje

Dobra, czas kupić jakąś gierkę Uncharted 4 albo GoW.

Aż wstyd, że na X360 miałem ponad 50 tytułów przegranych, a na PS4 mam Fife 17, 18 i 19, Uncharted 1-3, RDR2 i Watch Dogs 1 i 2.
Trzeba trochę nadrobić, bo Prelude da mi zakaz pisania tu Tongue

Najgorsze jest to, że po prostu nie jestem na biężąco. Kiedyś byłem .. młodszy, to wiedziałem wszystko o grach. Wiedziałem jaki jest najnowszy COD, Batman, NFS, BF czy Far Cry. Grałem choćby dla zasady we wszystko. Od 5 lat nie mam zielonego pojęcia o grach, nie wiem jaki Call of Duty jest najnowszy, jaki dobry, a jaki zły.

Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2018.12.21 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako definitywnie obiektywny fan urządzeń do grania

cieszę się, że z Mikrotfu, przeszedłeś na Sony. Podobno w MS ma sie dziać lepiej, bo wykupują małe studia, ale jakoś nie wierzę, że można spodziewać się atrakcyjnych produkcji <won>

Nie rozumiem też podejścia do RDR2, jest nas dwóch, a nawet trzech, mam jeszcze jednego kumpla, on dla odmiany przeszedł cała grę, i porównał to do flaków z olejem. Zawsze tak jest, ze jakaś gra komuś się podoba, a komuś nie. Ale w przypadku RDR2, naprawdę jest wiele komentarzy w necie, gdzie można czytać, że nudna, potem ciekawiej, ale całokształt nudny. Fascynuje mnie też średnia ocen, już nie będę szukać spisków...

Jednak to co tak na serio chciałem napisać, to to, że 2 razy wspomniałeś CoD - nie ma czegoś takiego jak dobry CoD. Nic straconego, pisałem o tym wiele razy, jak naciągniemy mocno rzeczywistość, tak, że bardziej sie nie da, to ewentualnie do MW3 było znośnie. bez naciągania to na MW2, jak dla mnie seria się skończyła. Potem było albo gorzej, albo fatalnie. Kupuj GoW !

Powrót do góry
oranjefan
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.21 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosów krytycznych na temat Mesjasza RDR2 w necie jest dużo i w sumie argumenty krytyków są logiczne, ale dla mnie to gra generacji i jedna z gier życia, zdecydowanie. Po skończeniu nie mam ochoty grać w nic innego. Poziom zdecydowanie wyższy niż cokolwiek do tej pory R* stworzyło. A Arthur to najlepiej napisana postać w grach ever.
CoD było fajne do MW3, ale do serii mam sentyment zwłaszcza do MW2 i trybu specops w którym z kuzynem spędziłem jakiś chory czas + kilka gier z Prelude.

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.12.21 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełek, ale ja rozumiem istotę konsol - niepełnosprawni też muszą mieć coś z życia.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.12.21 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do RDR2 napiszę trochę więcej, ale chyba i tak się powtórzę.

Przeszedłem około 30-40% fabuły bez żadnych pobocznych misji.
Ogólnie gra jest przełomowa, z tym nawet nie można dyskutować. To, jaki silnik został wprowadzony oraz możliwości nie były jeszcze w żadnej grze. Mamy olbrzymi otwarty teren, możliwość interakcji z każdą poznaną osobą, zwierzęciem czy przedmiotem. Możemy sobie podróżować gdzie chcemy i którą drogą chcemy. Do tego wszystkiego bardzo ciekawy klimat dzikiego zachodu z przełomu XIX i XX wieku. Dopracowane postacie, ich charaktery, głosy i amerykański akcent. Jeśli chodzi o te walory, to tutaj nie ma co dyskutować.

Jednak gra nie jest dla każdego. Ja z natury jestem osobą niecierpliwą, lubię mieć z góry założony duży cel i go małymi kroczkami osiągać. Lubię gry akcji i być faszerowanym od początku do końca co rusz zaskoczeniami. W RDR2 tego nie ma. Pomimo, że gra jest sklasyfikowana jako przygodowa gra akcji, dla mnie to gra przygodowa, a powiem więcej, dla mnie to symulator życia na dzikim zachodzie na początku XX wieku. Jeśli ktoś docenia detale, krajobrazy, możliwości, lubi spędzać godziny na sukcesywnym i spokojnym poznawaniu tajników gry, to z pewnością uzna to za tytuł najlepszy w historii. Ja taki nie jestem, oczekuje od gier czegoś innego. Chcę grać krótko, ale bardzo efektywnie i efektownie, chcę, abym czuł dreszcz emocji przed każdą nowo rozpoczętą misją, pomimo wciąż towarzyszących emocji związanych z poprzednią. W Red Dead Redemption tego nie doznamy. Mnogość podobieństw między schematycznymi akcjami, które po prostu odrzucają i nie dają się wciągnąć w długie godziny, bo człowiek z czasem zaczyna się po prostu nudzić. Jednak wiem, że nie do końca jest to minus tej gry, a wręcz plus. Moim błędem było, że oczekiwałem od gry czegoś innego, błędnie porównywana do GTA, a nigdy to nie będzie ten typ gry. Tutaj to gratka dla fanów długiej rozgrywki z ciekawą, dość mozolną fabułą.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 110, 111, 112, 113, 114  Następny
Strona 111 z 114
Skocz do: