Euro 2016 we Francji i eliminacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto wygra Euro?
Francja
27%
 27%  [ 13 ]
Polska
25%
 25%  [ 12 ]
Niemcy
12%
 12%  [ 6 ]
Hiszpania
10%
 10%  [ 5 ]
ktoś inny
10%
 10%  [ 5 ]
Anglia
6%
 6%  [ 3 ]
Włochy
6%
 6%  [ 3 ]
Belgia
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 47
Wszystkich Głosów : 47
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.07.11 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólna ocena imprezy: 5/10 - poziom gry moim zdaniem był niższy niż 4 lata temu w Polsce, ale w przeciwieństwie do większości nie obarczam winą zmiany ilości drużyn, lecz nie najlepszą postawą "mocarzy", którzy mieli po prostu kiepski turniej. No i warto wspomnieć o tragicznym sędziowaniu.

Najlepszy piłkarz: Ciężki wybór. W fazie grupowej - Payet. W fazie pucharowej - Griezmann. Ogólnie? Może jestem trochę stronniczy, ale powiem: Bale, który do spółki z rewelacyjnym Ramseyem wciągnął Walijczyków aż do półfinału (Gareth > Aaron z tego powodu, że ten drugi niestety przegapił po

Największe pozytywne zaskoczenie (drużyna): Moim zdaniem Islandia do spółki z Walią. Wszyscy skazywali tych pierwszych na porażkę, a wyszli z drugiego miejsca. Trafili do tej cięższej części drabinki i znowu zaskoczyli, gdy wywalili Anglików. Z gospodarzami wysoko przegrali, ale na pewno się nie ośmieszyli.

Największe odkrycie (zawodnik): Jeżeli mam wskazać jednego, to Jonas Hector. Przed Euro nikt o nim nie słyszał, a w czasie imprezy pokazał się ze świetnej strony. Chciałbym wyróżnić również polskich stoperów, bo naprawdę na to zasługują - nikt nie spodziewał się, że zagrają tak pewnie.

Największe rozczarowanie (drużyna): Belgia. Zdecydowanie. Po pierwsze, została zniszczona przez Włochów. Co prawda ostatecznie wyszła z drugiego miejsca i dotarła do ćwierćfinałów, ale nie skorzystała z bardzo łatwiej drabinki i odpadła z Walią. Drugie miejsce natomiast wędruje do Anglików, ale to już chyba standard.

Największe rozczarowanie (zawodnik): Pogba. Tyle się o nim nasłuchałem jaki to on nie jest świetny, a w czasie turnieju nie pokazał kompletnie nic. Naprawdę nie wiem, czemu jest wyceniany na 100 mln... Francja lepiej by sobie poradziła bez niego.
EDIT: po namyśle doszedłem do wniosku, że równie słabo wypadł Muller i Kane... chyba ani jeden, ani drugi nie zdobył ani gola, ani asysty, co jeszcze byłoby do wybaczenia, gdyby chociaż dobrze grali - ale i tego niestety o tej dwójce powiedzieć nie można.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ReeMan
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.07.11 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest nagroda dla najlepszego zawodnika EURO? Jeśli tak, to kto ją dostał?
4 lata temu Iniesta dostał UEFA best player, jest coś teraz podobnego?

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.07.11 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chore dla mnie jest to, że nie ma meczu o 3msc.

Rozszerzyli ilość drużyn, grali po 3 mecze dziennie to co szkodziłoby zagrać jeszcze o brązowy medal?

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2016.07.11 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słaby turniej, słaba organizacja, słaby zwycięzca, jeszcze słabsi przegrani. Tyle, że mi się szkoda zrobiła Ronaldo jak zszedł, to przynajmniej dostał fajny prezent od kumpli, bo to był chyba ostatni moment, żeby zdobyć coś wielkiego z reprezentacją.

Powrót do góry
trisomia21isback
Juvenil
Juvenil

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.07.11 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwny sezon. Real, który dostał prawie-manitę od farsy w pierwszej rundzie, zdobywa lm. Portugalia, która wyszła z grupy z trzeciego miejsca, wygrywa euro.

Koszmar putek trwa. Co dalej?
Messi wpada w nałóg kokainowy, a Real broni lm?

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.11 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twój trolling dorównuje Raolowi. Czy na prawdę w każdym poście musisz odwoływać się do Barcy?

Tixii
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.07.11 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trisomia21isback napisał:
Dziwny sezon. Real, który dostał prawie-manitę od farsy w pierwszej rundzie, zdobywa lm. Portugalia, która wyszła z grupy z trzeciego miejsca, wygrywa euro.

Większych głupot nie czytałem. Jako fan Barcy mam płakać, że Portugalia zdobyła Euro <ściana> Mam to w dupie, bo poza Polską kładłem lachę na ten turniej. Mogę być jednak troszkę zniesmaczony, że wygrała drużyna, która swoją grą nie zasługiwała na ten puchar.

Pepe MVP turnieju.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.07.11 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmij zatem gratulacje, że jako jeden z nieliczny fanów Barcelony nie masz bólu dupy w związku z triumfem Portugalii na Euro. Jesteś w mniejszości i nie trzeba nawet wchodzić na wasze stronki czy twittera, wystarczy rzucić okiem na okładki katalońskich szmatławców.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.11 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Tixii
Ja tam wyczytałem już od cules, że futbol umarł wczoraj Very Happy

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.07.11 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turniej który w ostatecznym rozrachunku nauczył szacunku i pokory. Piłkarsko, turniej dno. Powiększenie z 16 do 24 uczestników przypomina LM z 32 zespołami i totalną nudę w fazie grupowej.

Tixii
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.07.11 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Argentyna wygrała Mundial po równie słabej grze to jestem pewny, że na tym forum byłby podobny lament. A ja mam płakać, że Ronaldo wygrał coś z Portugalią i w przyszłości, ktoś będzie uważał CR7>Messi, bo ten pierwszy wygrał turniej reprezentacyjny <jupi> Niech sobie wygrywa co chce tylko nie na koszt Barcy.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.07.12 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowanie Euro w jednym, krótkim filmiku:

https://twitter.com/inconseguir/status/752956379883769856

:lol2:

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.15 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłem dopiero do cywilizacji, a temat pachnie już lekko zgnilizną, więc krótko.
Jeśli tak spojrzeć na to z dystansu, to w przeciągu całego turnieju ani raz nie zobaczyłem w żadnej drużynie takiego murowanego faworyta. Innymi słowy, w moich oczach nikt na to mistrzostwo nie zasłużył. Więc zwycięstwo Portugalczyków określę dwoma słowami: sprawiedliwość dziejowa. Za 2004. Niech mają.

Chciałem się odnieść do innych rzeczy, jak szopka Krystyny, hejt na Payeta, zmiany Deschampsa, etc. No ale... who cares? Nawet sami Francuzi żyją już czymś innym... Amen.

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.07.15 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda bo ta szopka Ronaldo brzmi naprawdę intrygująco.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.07.15 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam intrygująco. Przedstawi zapewne wersję put, czyli Cris zachowujący się jak pajac, robiący w około siebie zamieszanie i aktorzący pod publiczkę. ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Następny
Strona 53 z 54
Skocz do: